Чоловік-Лев: все про знак Зодіаку, характеристика плюсів і мінусів

У статті ми розповімо все про чоловіка за знаком Зодіаку Лев. Ви дізнаєтеся, з якою жінкою у нього максимальна сумісність, плюси і мінуси його характеру, які подарунки він любить, сильне у нього здоров’я. А також ми підготували список підходящих професій і розповімо, яким він буде чоловіком і татом.

Про чоловіка знака Лев в трьох словах

Знак зодіаку Лев включає дати народження з 23 липня по 21 серпня і відноситься до стихії Вогню. Якщо давати загальну характеристику людині за гороскопом, то в першу чергу варто відзначити такі якості, як самовпевненість, наполегливість і сміливість. А також потрібно знати, що він є природженим переможцем і прагне бути центром загальної уваги.

Далі ми докладно розповімо все про чоловіка зі знаком зодіаку Лев, але для початку наведемо кілька цікавих фактів про нього:

 • Не вміє грати другорядні ролі, при знайомстві відразу позначає свою лідерську позицію і не дозволяє оточуючим конкурувати з ним.
 • Меткий і креативний Лев схильний загорятися ідеєю і робити перші кроки по її реалізації, але може швидко втратити інтерес до справи.
 • Не завжди вчиться на власному негативному досвіді і не робить висновки, тому ризикує багаторазово повторювати одні і ті ж помилки.
 • Йому подобається краса, комфорт, розкіш: стильний одяг від відомих брендів, дорогі автомобілі, великі будинки, світські заходи, закордонні курорти. Він не належить до тієї категорії людей, які люблять простоту або економію.

Опис плюсів і мінусів характеру чоловіка-Лева

Щоб мати уявлення про психологію Львів від А до Я, потрібно дізнатися їх особливості, сильні і слабкі сторони. У таблиці ми перерахували основні плюси і мінуси чоловіка-Лева, які допоможуть розібратися в його особистості.

Переваги Недоліки
 • мужественный;
 • бесстрашный;
 • энергичный;
 • решительный;
 • принципиальный;
 • добродушный;
 • дружелюбный;
 • жизнерадостный;
 • оптимистичный;
 • творческий;
 • щедрый;
 • ответственный;
 • отзывчивый.
 • эгоцентричный;
 • импульсивный;
 • нетерпеливый;
 • вспыльчивый;
 • упрямый;
 • требовательный;
 • доверчивый;
 • горделивый;
 • тщеславный;
 • надменный;
 • хвастливый;
 • ветреный;
 • залежний від думки інших.

Як видно з опису, характер у знаку зодіаку – складний і суперечливий. Цей яскравий, харизматичний, відважна людина наділена високим інтелектом і вмінням долати будь-які перешкоди і невдачі. Але він схильний приймати спонтанні рішення. На щастя, удача зазвичай виявляється на його боці, тому навіть в умовах форс-мажору йому вдається робити вірний вибір.

Його можна назвати добрим і великодушним, але також і впертим, наполегливим. Він ніколи не мириться з відмовами і не здається, поки не домагається свого. Може бути дратівливим, але швидко остигає, прощає і не тримає зла.

Як Лев-чоловік проявляє себе у відносинах

Чоловіка, народженого під знаком зодіаку Лев, можна назвати мрійником і романтиком. Він не поспішайт зближуватися з сподобалася дівчиною, оскільки вміє насолоджуватися кожним моментом цукерково-букетного періоду. Йому подобаються побачення, романтичні прогулянки, розмови по душах, спільні поїздки за місто. В любовних відносинах з жінкою не скупиться на компліменти і подарунки, може дарувати не тільки букети, але і прикраси.

Закоханий Лев стає ніжним, турботливим, уважним і робить все, щоб добитися взаємності від дівчини і зробити її щасливою. Не варто вірити в його слова про кохання. Щирі і сильні почуття цього чоловіка перевіряються тільки діями. Якщо він вчиняє чоловічі вчинки, наприклад, пропонує свою допомогу, значить, налаштований серйозно. При цьому він чекає, що всі його зусилля не залишаться непоміченими або марними, тобто розраховує на похвалу.

Він не зможе побудувати відносини з самовпевненою і гордовитої жінкою, оскільки йому важливо відчувати себе кращим, незамінним, сильним і могутнім. Найгірше, що може зробити дівчина – це показати, що і сама може впоратися зі своєю проблемою. А також він не витримує критики в свою адресу. Веде себе жорстко, агресивно, коли його дорікають, але стає добродушним, відкритим і щирим, якщо відчуває любов і повагу.

Сумісність чоловіка-Лева з жінками інших знаків

Леву сподобається жіночна і життєрадісна дівчина, яка може дивитися на нього з захопленням і при цьому не втрачати своєї гідності. Він легко побудувати міцні відносини з Овном, Близнюками, Терезами, Стрільцем або представницею свого знака гороскопа. Згідно астрології, хорошою сумісності в любові з іншими знаками зодіаку у нього немає, оскільки іншим жінкам складно знаходитися поряд з чоловіком, який хоче завжди бути в центрі уваги.

Дамо короткі розшифровки найбільш вдалим поєднанням:

 • Лев і Овен – союз заснований на взаєморозумінні і схожому темпераменті. Партнери розуміють один одного з півслова, але люблять яскраві емоції, тому гучна сварка і не менш бурхливе примирення тільки зміцнюють їх відносини. А також їх об’єднує жага до життя і ентузіазм.
 • Лев і Близнюки – волелюбну жінку-Близнюки потрібно постійно завойовувати, тому чоловікові-Леву не буде нудно в цих відносинах. Незважаючи на емоційні гойдалки, ніхто з них не замислюється про розставання. Навпаки, їм вдається зберігати свою індивідуальність та взаємний інтерес.
 • Лев і Ваги – дівчина інтуїтивно відчуває свого коханого, тому вгадує його побажання і з радістю їх виконує. Крім того, м’яка, поступлива жінка вміє обходити гострі кути. Поруч з нею чоловік-Лев стає справжнім захисником і годувальником, оскільки чує слова подяки і захоплення.
 • Лев і Стрілець – два вогняних знака швидко знаходять спільну мову і розуміють, що рухаються до споріднених цілей. Жінці-Стрільцеві все ж доведеться йти на поступки, щоб уникати конфліктів. Але їй вистачить здорового глузду і хитрощі, щоб непомітно вплинути на свого обранця і домогтися бажаного.
 • Пара Львів – життєрадісні, цілеспрямовані, активні особистості складають перспективний союз. Їм зрозумілі думки і дії один одного, тому розбіжності між ними майже не виникають. Щоб Леви могли утворити сім’ю, їм потрібно не боротися за лідерство, а направляти свою енергію в мирне русло, наприклад, організувати спільний бізнес.

Як закохати в себе чоловіка зі знаком зодіаку Лев

чоловіки зі знаком зодіаку Лев є певний список вимог до дівчини: красива, стильна, доглянута, розумна, успішна і самодостатня. Йому хочеться бути поруч з жінкою, якій він може пишатися, з тієї, що викликає захоплення і повагу в оточуючих.

Дамо 6 порад, як підкорити серце чоловіка-Лева:

 1. Захоплюватися його розумом, красою, силою та іншими видатними якостями. Лев обожнює компліменти і навіть лестощі.
 2. Бути жіночною, ніжною, показувати свої найкращі сторони, наприклад, вміння смачно готувати або любов до дітей.
 3. Стежити за своїм зовнішнім виглядом, вибирати найкрасивішу одяг, робити зачіску, макіяж, манікюр.
 4. Підвищувати свій інтелект. Йому потрібна не просто приваблива картинка, а справжня особистість. Це означає, що необхідно розширювати свій кругозір, щоб підтримувати діалог.
 5. Вести себе спокійно і гідно. Чоловік цього знака не пробачить скандал або істерику, влаштовану в публічному місці, бо дорожить своєю репутацією.
 6. Не сперечатися з ним, а, навпаки, цікавитися його думкою, просити порад. Важливо показати свою слабкість і потреба в міцному чоловічому плечі, а після не скупитися на слова подяки.

Характеристика чоловіка-Лева як коханця

Щоб характеристика чоловіка-Лева була повною, розповімо про його переваги в інтимних відносинах. Його можна назвати енергійним, темпераментним і невтомним коханцем. Але йому важливо, щоб дівчина вміла викликати у нього інтерес, загравати, дивувати, спокушати. Пристрасть може виникнути в ньому раптово, тому йому однаково сподобається близькість і в романтичній домашній обстановці на шовкових простирадлах, і в екстремальних умовах.

Лев воліє домінувати, бути ведучим у парі, але враховує і побажання жінки. Їй потрібно обережно говорити про свої бажання, не показувати свого невдоволення, а бути лагідною, ніжною, грайливою. Не тільки слова, але і міміка можуть поранити його самолюбство, тому слід бути уважним. Компліменти та захоплення його чоловічою силою, витривалістю – ось прямий шлях стати для нього єдиною і коханою.

Яким чоловіком буде Лев

Якщо чоловік по знаку зодіаку Лев, то він не поспішає зв’язувати себе зобов’язаннями і відповідально підходить до пошуку дружини. Тому приймаючи рішення про одруження, не сумнівається у своєму виборі, а також не скупиться на весілля і медовий місяць, сприймаючи це важлива подія як свято. Він готовий на все, щоб його шлюб був стабільним, успішним і гармонійним. Йому хочеться, щоб близькі жили в достатку і достатку, тому всі матеріальні питання вирішує самостійно.

Чоловік-Лев бачить себе лише в одній ролі глави сім’ї. Він не терпить заперечень, не визнає помилки і неправоту, може нав’язувати свою думку. Тому його жінці краще з перших днів виробити правильну тактику – не вступати у відкритий конфлікт, а вмовляти м’яко, спокійно, але наполегливо. Найкращий варіант досягнення мети – переконати Леву потрібну думку таким чином, щоб він почав вважати її своєю ідеєю.

Ідеальна обраниця для представника даного астрологічного знака – турботлива дружина і мати його дітей, хороша домогосподарка. В переліку тих якостей, які він хоче бачити в своїй дружині, немає згадки про її професії. Він воліє, щоб жінка проводила велику частину часу вдома, створювала затишок і підтримувала свій привабливий зовнішній вигляд, а не займалася кар’єрою. Він не шкодує коштів, щоб вона могла дозволити собі такий спосіб життя, хоча і не виступає проти хобі.

Велелюбний Лев у шлюбі стає вірним і чесним чоловіком. Він може робити компліменти дівчатам зі свого оточення, але ніколи не стане змінювати своєї обраниці. Йому важливо зберігати статус дамського угодника, але заводити таємні романи він не буде. Цей чоловік не змириться з невірністю дружини, а якщо дізнається про її зв’язки на стороні, відразу ж розірве відносини.

Чоловік за гороскопом Лев – це годувальник у родині?

Лев не любить компромісів, тому йому потрібна робота, яка не тільки приносить моральне задоволення, але і дає багато переваг, наприклад, можливість завоювати авторитет у своїй галузі, займати високе соціальне становище. Не менш важливим для нього і рівень доходу. Представник цього астрологічного знака не боїться труднощів, а сприймає їх як виклик, тому швидко і впевнено просувається по кар’єрних сходах.

Чоловік, народжений під знаком Лева, відмінно справляється з посадою керівника і отримує задоволення, відчуваючи себе лідером. Він готовий нести відповідальність, вміє організувати команду, делегувати повноваження і мотивувати своїх підлеглих. Такий начальник буває вимогливим, але всі його претензії обґрунтовані і справедливі. Йому важливо, щоб його авторитет ґрунтується на повазі, а не на страху, тому своїх працівників він щедро заохочує за старання.

Йому вдається відстоювати інтереси всієї компанії, проводити переговори з діловими партнерами та інвесторами. Завдяки цим якостям він може керувати напрямком у великій організації або успішно вести власний бізнес.

Представник цього знаку гороскопу не належить до тієї категорії людей, які раціонально і прагматично розпоряджаються грошима. Він не любить економити, тому нерідко робить спонтанні покупки. Але оскільки вміє добре заробляти, то не відчуває потреби.

, Яким батьком стане чоловік-Лев

Лев – це відповідальний і турботливий тато. Можливо, він не є тим батьком, який з розчуленням купає або годує немовля. Але в нього є бажання дати дітям якісну освіту і забезпечити успішне майбутнє. Чоловік-Лев з розумінням відноситься до дитячих витівок, не вимагає зразкової поведінки, ідеальної чистоти і тиші або відмінних оцінок. Він може терпляче вислухати і поділитися радою, намагається донести до дитини вірну думку не нотаціями, а своїм прикладом.

Представник цього знаку може бути суворим та вимогливим, наприклад, якщо питання стосується вибору навчального закладу або друзів. Але робить це з чистих спонукань, щоб підліток не потрапив у погану компанію.

Варто дружити з хлопцем під знаком Лева

Володар знака зодіаку Лев – це комунікабельний, балакучий і відкритий хлопець. Він потребує дружбу, оскільки любить бути в центрі уваги і оточувати себе людьми, які приходять від нього в захват. Має широке коло приятелів, але його другом може стати тільки щира і порядна людина. Чоловік-Лев не буде підтримувати спілкування, якщо не відчуває поваги в свою адресу. Складно знайти більш самовідданого і щедрого товариша, ніж він. Цей чоловік не кидає слів на вітер, завжди виконує свої зобов’язання і допомагає близьким не тільки порадою, а також грошима і справами.

Які професії підходять чоловікам-Левам

Чоловік-Лев наділений такими якостями, як сміливість, рішучість, цілеспрямованість, тому може професійно розвиватися в різних сферах.

Перерахуємо напрямки, які підійдуть представника цього знака:

 • юриспруденція;
 • громадська діяльність;
 • вищий менеджмент в різних галузях бізнесу;
 • освіта, тренінги, коучинг;
 • шоу-бізнес, творчість, просування талантів;
 • медицина.

Здоров’я чоловіка-Лева

Леви – це сильні, міцні і здорові чоловіки. Вони не мають серйозних проблем зі здоров’ям і швидко одужують після ГРВІ та інших захворювань, особливо якщо не ігнорують перші симптоми і не затягують з лікуванням. Але їх слабким місцем є серцево-судинна система. Чоловік-Лев ризикує, якщо не дотримується правильного способу життя.

Важка їжа, відсутність режиму і фізичної активності, зловживання алкоголем та інші шкідливі звички можуть викликати проблеми з серцем, судинами і артеріальним тиском. Щоб зберегти здоров’я до літнього віку, слід переглянути погляди на харчування.

Захоплення Лева

Вогненний Лев має широке коло інтересів: може захоплюватися творчістю, мистецтвом, літературою або бізнесом. Він стежить за своїм зовнішнім виглядом, тому регулярно займається спортом і періодично може брати участь у командних змаганнях, наприклад, футболу, баскетболу чи хокею.

В будь-якому віці він намагається виглядати стильним і доглянутим, тому цікавиться модою, любить купувати брендові речі і чоловічі прикраси, може мати колекцію годинників або запонок.

Які подарунки любить хлопець зі знаком зодіаку Лев

Лев вибирає для себе лише статусні і дорогі речі, тому дрібнички або дешевого сувеніру не зрадіє. Поділимося порадами, що вибрати для цього чоловіка:

 • корисна і стильна побутова техніка, приміром, кофемашина;
 • абонемент у фітнес-центру чи СПА-салон;
 • улюблений парфум або косметичний засіб;
 • аксесуари від відомих брендів і з натуральних матеріалів – краватка, сорочка, шарф, ремінь, портмоне.