Жінка-Стрілець і чоловік-Козеріг: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Стрільцем і чоловіком-Козерогом. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Козеріг-чоловік і жінка-Стрілець у любовних стосунках, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Стрілець і чоловік-Козеріг як пара

Стрілець-жінка і чоловік-Козеріг — самодостатні особистості, які нерідко утворюють пару. Сумісність цих знаків зодіаку середня і становить приблизно 65 відсотків.

У них різні життєві цілі. Дівчина-Стрілець перебуває у вічному пошуку пригод і не терпить монотонності, а Козеріг-чоловік, навпаки, прагне знайти стабільність і тиху гавань.

Якщо між представниками цих знаків зодіаку спалахнула любов, то їм доведеться неабияк постаратися, щоб побудувати міцні відносини. Партнери повинні навчитися підлаштовуватися один під одного і слідувати спільної мети.

Плюси відносин

Жінка-Стрілець і чоловік-Козеріг — різні люди, але все-таки між ними є тяжіння, завдяки чому вони закохуються і створюють довгострокові відносини навіть незважаючи на невисоку сумісність.

Плюси цих відносин:

  • Тяжіння протилежностей.
  • Щирий взаємний інтерес.
  • Взаємна підтримка.
  • Вміють зводити конфлікти в жарт.
  • Отримують нові позитивні враження та емоції, перебуваючи разом.

Мінуси відносин

Козеріг-чоловік і жінка-Стрілець з працею створюють гармонійні відносини, обом доведеться докласти зусилля.

Серед перешкод для пари астрологи виділяють наступні:

  • Різні звички і способи життя.
  • Несхоже виявляють почуття;
  • Конфлікти по темі фінансів.
  • Несхожість сексуальних темпераментів.
  • Різні кола спілкування.

Сумісність Стрільця-жінки і Козерога-чоловіки в дружбі

Жінка-Стрілець і чоловік-Козеріг рідко перетинаються зважаючи на абсолютно різного часу і кіл спілкування. Однак якщо це сталося, то вони цілком можуть зацікавити один одного навіть всупереч низькою сумісності знаків зодіаку. Як відомо, протилежності притягуються.

Але дружба дівчата-Стрільця і хлопця-Козерога рідко триває довго. Рано чи пізно дає про себе знати різниця в принципах і звички, а також стилі життя. Обидва знака зодіаку вперті, тому навряд чи знайдуть компроміс.

Найчастіше Стрілець-жінка Козеріг-чоловік спілкуються вимушено. Наприклад, якщо є колегами, одногрупниками або родичами.

Сумісність Козерога-хлопця і Стрільця-дівчата в любові

Сумісність цих знаків зодіаку в любові невисока, тому вони не поспішають укладати шлюб. Найчастіше їх об’єднує короткостроковий курортний роман або випадкова зв’язок.

Стрільця-жінку приваблює серйозність і порядність Козерога, який вигідно виділяється серед її вітряних друзів і шанувальників. Козеріг-чоловік теж помічає дівчину-Стрільця, оскільки його дивує її невичерпний оптимізм і завзяття.

На цьому грунті у них може зав’язатися запам’ятовується роман. Але чим довше тривають ці суперечливі відносини, тим більш помітною стає різниця характерів знаків зодіаку.

Сумісність пари в ліжку

Стрілець-дівчина і Козеріг-чоловік можуть потрапити в одну постіль завдяки короткій і несподіваного спалаху пристрасті. Спочатку між ними здатне виникнути взаємне фізичний потяг, але після задоволення пристрасті настає розчарування.

Партнери розуміють, що їх погляди на інтимну сторону відносин радикально відрізняються. Чоловік-Козеріг — це консерватор, який не любить поспішати і експериментувати. Його може дратувати і збивати з пантелику зайвий натиск енергійної дівчини-Стрільця.

Жінка не звикла обмежувати себе рамками в ліжку, тому їй до вподоби одноманітність сексуального життя, характерне для Козерога. Якщо вони опиняться в одному ліжку, то можуть не наважитися на повторну близькість.

Дівчина-Стрілець і чоловік-Козеріг у шлюбі

Козеріг-чоловік і Стрілець-дівчина рідко пов’язують себе узами шлюбу. Звичайно ще до створення серйозних і стабільних відносин вони відзначають, наскільки велика різниця в їх звички і стиль життя.

Ці знаки зодіаку в шлюбі рідко знаходять взаєморозуміння. Їм складно зрозуміти один одного і знайти компроміс. Тому конфлікти і скандали — часте явище у відносинах.

Практичний Козеріг чекає від дружини господарності та вміння самостійно вести побут. Вона, в свою чергу, не здатна запропонувати йому це. Її не приваблює турбота про домашньому вогнищі — подібні нудні заняття не для амбітної жінки-Стрільця.

Якими батьками будуть жінка-Стрілець і чоловік-Козеріг

Козеріг-чоловік і Стрілець-дівчина нечасто наважуються на народження дітей. Причиною тому є невисока сумісність даних знаків зодіаку.

Відповідальний і далекоглядний Козеріг не впевнений в тому, що невтомна дівчина-Стрілець зможе приборкати своє прагнення до пригод, зайнятися дітьми і домом. Сама жінка не горить бажанням покласти своє життя на вівтар родини.

Якщо у подружжя з’являються діти, то мати-Стрілець намагається прищепити маленьким спадкоємцем оптимістичний погляд на світ і любов до подорожей. Козеріг у ролі батька більш суворий. Йому важливо, щоб діти були дисциплінованими і радували своїми успіхами в навчанні.

Ділова сумісність Козерога-чоловіки і Стрільця-жінки

Козеріг-чоловік і Стрілець-жінка — знаки зодіаку, які не можуть похвалитися високою сумісністю в любовній і інтимній сфері. Зате в роботі їхній союз може досягти чималих успіхів.

Для цього їм потрібно об’єднати зусилля і грамотно розподілити обов’язки. Козеріг-чоловік і жінка-Стрілець, працюючи разом, здатні подолати будь-які перешкоди. Цьому сприяють завзятість Козерога і ентузіазм Стрільця.

Бізнес-проект, над яким старанно трудяться Козеріг-чоловік і жінка-Стрілець, приречений на успіх. Вона вміло використовує уяву і творчі здібності, а він знаходить способи реалізувати всі ідеї ділової партнерки.

Якщо чоловік-Козеріг є начальником дівчата-Стрільця, то йому доведеться звикнути до її імпульсивних вчинків і впертості. Така дама не звикла підкорятися навіть в роботі.

Будучи керівником, жінка-Стрілець зазвичай задоволена старанною і відповідальною підлеглим-Козерогом. Проте під її керівництвом він, швидше за все, так і не зможе реалізувати весь свій діловий потенціал і просунутися по кар’єрних сходах.

Як чоловікові-Козерогові завоювати жінку-Стрільця

Чоловік знака зодіаку Козеріг, швидше за все, буде зачарований легким вдачею і почуттям гумору дівчата-Стрільця. Деякий час вони можуть насолоджуватися товариством один одного, спільними подорожами і побаченнями.

Але незабаром жінку знака зодіаку Стрілець почнуть дратувати звички залицяльника. Щоб підкорити цю вогненну даму, Козерогові доведеться стримуватися у своїх песимістичних висловлюваннях, оскільки дівчина швидко втомиться від постійних скарг на життя.

Хлопець повинен діяти рішуче і завойовувати Стрільця-жінку, запрошуючи в спільні поїздки і радувати приємними сюрпризами. Йому слід уникати монотонності у відносинах.

Як Стрільцеві-дівчині закохати в себе чоловіка-Козерога

Сумісність Козерога-чоловіки зі Стрільцем-жінкою в любові невисока, але його легко може зацікавити така незвичайна й ініціативна особа. Дівчині-Стрільцеві доведеться постаратися, щоб утримати його увагу.

Його відштовхує легковажність. Тому їй доведеться бути більш послідовною у спілкуванні з ним і завжди тримати своє слово. А також вона повинна дати зрозуміти, що здатна піклуватися про своєму чоловікові.

Як дівчина-Стрілець і хлопець-Козеріг ведуть себе при розставанні

Дівчина-Стрілець і хлопець-Козеріг по-різному ставляться до розриву відносин. Стриманий Козеріг не поспішає відкрито заявляти про свої переживання і воліє влаштувати все так, щоб партнерка не зрозуміла, як йому боляче насправді.

Стрілець-жінка більш легко виходить з відносин завдяки природному оптимізму. Вона розуміє, що рано чи пізно в будь-якому випадку зустріне свою справжню другу половинку. Хоча, як і чоловік-Козеріг, вона нічого не має проти близькості з колишніми партнерами.

Як парі знайти спільну мову

Різниця між цими знаками зодіаку кидається в очі. Сумісність хлопця-Козерога і дівчата-Стрільця не можна назвати високою, але у них є шанс знайти спільну мову, подружитися і навіть побудувати романтичні стосунки.

Кожен з партнерів повинен постаратися. Чоловікові-Козерогові необхідно навчитися давати своєї коханої необхідну свободу. В іншому випадку вона швидко втече: спроби контролю її дратують.

Стрілець-дівчина має більш вдумливо ставитись до слів Козерога і не бути настільки інфантильною. Їй варто навчитися стримувати емоції і вирішувати проблеми у відносинах виключно на холодну голову.