Сумісність Раку з іншими знаками зодіаку в любові, шлюбі та дружбу

У статті ми розповімо про сумісність Раків з кожним знаком зодіаку в любовних відносинах і дружбі. Ви дізнаєтеся, які знаки зодіаку підходять Раку-чоловікові, з ким буде комфортно Раку-дівчині і що таке гендерні планети в гороскопі. А також ми підготували таблицю сумісності та характеристики пар.

Сумісність Раків з усіма знаками зодіаку

Рак знаходиться під впливом Місяця, що робить його чутливим, романтичним, а також замкнутим і вразливим. При такій характеристиці у Рака є хороша сумісність з усіма знаками стихії Води. До знаків, сумісним з Раком, також можна віднести “земних” Козерогів і Тельців.

Раку не буде комфортно з тим партнером, який за гороскопом відноситься до стихії Вогню або Повітря з-за дуже різних поглядів на світ. Не можна сказати, що він абсолютно не сумісний, наприклад, з вогняними Левом, Стрільцем або повітряними Масами, але в цих парах немає повного взаєморозуміння. Розповімо докладніше, з ким саме його відносини будуть щасливими і стабільними.

Рак з Овном

При такому поєднанні успішними можуть бути ділові відносини, але не сімейне життя. Виважений і проникливий Рак стане відмінним компаньйоном для сміливого і наполегливого Овна. Разом вони зможуть досягти успіху та високого доходу.

Але створити щасливу сім’ю їм не вдасться. Ранимий Рак не зможе довго знаходитися поряд з безкомпромісним і прямолінійним Овном. Навіть якщо між ними спалахнуть сильні почуття, то вони швидко зміняться взаємними докорами та образами.

Рак з Тельцем

Ця пара може створити щасливі і гармонійні стосунки. Спокійний і миролюбний Рак зможе відчувати себе комфортно і впевнено поруч з щирим і добродушним Тельцем.

Терплячий і неконфліктний партнер зі знаком Рак з розумінням поставиться до гніву характером свого обранця, тому розбіжності не будуть переростати в серйозні конфлікти. Два працьовитих сім’янина зроблять все, щоб в їх будинку була душевна атмосфера і достаток.

Рак з Близнюками

У цих романтичних, мрійливих знаків зодіаку швидко виникає симпатія один до одного. Їх відносини можуть здаватися ідеальними, оскільки в парі є взаєморозуміння і хороша фізична сумісність. Але шанси на створення міцної сім’ї мінімальні.

Рак потребує надійного, вірному обранця, яким не завжди може бути вітряний, легковажний і волелюбний Близнюк. Обидва партнера розчаруються у своєму виборі, як тільки пропаде закоханість і з’являться побутові проблеми.

Рак з Раком

Цих партнерів об’єднує спорідненість душ, схожі смаки, інтереси, погляди, цілі, а також переваги в інтимній сфері. Зазвичай невпевнений і недовірливий Рак стає відкритим, щирим і чутливим поруч з представником свого знака. Володарі тонкої інтуїції розуміють один одного без слів, тому вирішують розбіжності в обхід сварок.

У цього союзу є перспективи стати міцною сім’єю. Причиною для розлучення може бути лише надмірна емоційність і нерішучість обох.

Рак з Левом

Рак не залишиться байдужим до привабливого і харизматичному Леву. Але самозакоханий партнер-Лев не зможе зрозуміти всю глибину почуттів і вразливість свого обранця.

Ніжний Рак потребує спокійною, стабільною і розміреного сімейного життя, у той час як Лев хоче бути в центрі уваги, просуватися по кар’єрних сходах і мати високий дохід. Раку доведеться підлаштовуватися під свого амбітного партнера і розділяти його прагнення до успіху або розлучатися.

Рак з Дівою

На перший погляд може здатися, що у двох спокійних і працьовитих знаків є багато спільного, щоб створити міцну сім’ю. Але вимогливий і прискіпливий партнер-Діва може почати виправляти вади свого обранця. Ранима і образлива Рак не зазнає докорів на свою адресу.

за Причиною для розлучення стануть і занадто різні життєві принципи. Земна і прагматична Діва вважає за краще спиратися на факти і мати чіткий план, у той час як Рак покладається на інтуїцію.

Рак з Вагами

Веселі, щирі і товариські Ваги викликають сильні емоції у Раку, але йому може не вистачити ініціативи, щоб їх спілкування і взаємна симпатія, що переросли у серйозні стосунки. Навіть якщо вони зможуть створити сім’ю, то конфлікти неминучі.

Рак не буде відчувати себе коханим поруч з емоційно нестабільним партнером. У них можуть виникати сварки та з фінансових питань: практичному Раку і марнотратним Терезам складно прийти до угоди.

Рак зі Скорпіоном

Темпераментний і пристрасний Скорпіон в парі з Раком може вгамувати свій запал, розслабитися і направити енергію в мирне русло. Терплячий, надійний, спокійний і розважливий Рак стане для нього ідеальним обранцем.

Партнер-Рак, в свою чергу, зможе реалізувати свої фантазії і отримає ті яскраві емоції, яких йому не вистачає в повсякденному житті. Ця пара має всі шанси, щоб стати щасливою родиною: схожі інтереси, погляди на побут, фінанси і виховання дітей.

Рак зі Стрільцем

Складний союз поєднання вогненної і водної стихій. Чарівний Рак зможе привернути увагу харизматичного Стрільця, але навряд чи підкорить його серце. Утримати поруч з собою волелюбного і влюбливість партнера-Стрільця можна лише іграми та маніпуляціями.

Але як тільки закоханість, пристрасть і інтрига пропадуть, Стрілець зникне. Щоб відносини стали серйозними, потрібно не тільки сильне бажання, а й готовність до конструктивного діалогу і розподілу обов’язків.

Рак з Козерогом

Незважаючи на відмінності у поглядах на життя, ці партнери можуть створити щасливу сім’ю. Можливо, при знайомстві Козеріг здасться занадто впертим, замкнутим, а Рак – м’яким і скромним. Але у міру спілкування вони зможуть зрозуміти, що союз протилежностей – це не конкуренція і боротьба, а співпраця і доповнення один одного.

Рак зможе зробити відносини глибокими, чуттєвим, а Козеріг – стабільними і міцними. Рак стане ідейним натхненником, а Козеріг – стратегом і раціональним виконавцем.

Рак з Водолієм

Холоднокровний Водолій покладається на інтелект, в той час як Рак довіряє внутрішнього голосу. У цій парі є і безліч інших приводів для розбіжностей: ранимість, сентиментальність Раку і прямолінійність, уїдливість Водолія, прагнення до стабільності в одного партнера і втеча від буденності і одноманітності в іншого.

Раку хочеться бути поруч зі своїм обранцем, а Водолій воліє жити вільним життям, мати широке коло спілкування і бути незалежним.

Рак з Рибами

Представники водної стихії швидко знаходять спільну мову. Двом турботливим і ніжним, і чуттєвим натурам комфортно проводити час в компанії один одного.

Романтичний і мрійливий партнер-Риби з задоволенням віддасть ініціативу своєму мудрому і практичному обранцеві, який зможе в цих відносинах відчути себе в безпеці. При такій комбінації відносини будуються не тільки на закоханість, і фізичний потяг, але і на дружбу, довіру і взаєморозуміння.

Таблиця сумісності Раків з іншими знаками в любові, шлюбі та дружбу

Вище ми привели докладний опис того, як у Раків складаються стосунки з представниками різних астрологічних знаків. Для наочності ми зробили таблицю, в якій коротко описана сумісність Раку в любові, шлюбі та дружбі з іншими знаками зодіаку.

Знак зодіаку Любов і шлюб Дружба
Овен Пристрасний, але недовгий роман Взаємовигідне спілкування
Телець Щасливі, гармонійні стосунки Довіра і взаємодопомога
Близнюки Романтична зв’язок без зобов’язань Приятельські відносини
Рак Висока сумісність завдяки схожим смакам Вірні, надійні друзі
Лев Складні відносини з-за різних характерів Ризик непорозумінь і сварок
Діва Нестабільний союз, вимагає поступок від обох Немає обопільного бажання часто спілкуватися
Ваги Шлюб можливий, якщо Рак візьме ініціативу на себе Дружні стосунки й ділове партнерство
Скорпіон Відносини з пристрастю, взаємна любов Повне взаєморозуміння і повага
Стрілець Великий ризик розставання з-за різних поглядів на життя Відсутність інтересу один до одного
Козеріг Шлюб, заснований на співробітництві Довга і міцна дружба
Водолій Розбіжність по способу життя і цілям Мало спільних інтересів для спілкування
Риби Самий відповідний знак зодіаку для створення сім’ї Краща комбінація для багаторічної дружби

Які знаки зодіаку підходять Ракам

Для любовних стосунків Раку найбільше підходить партнер, який також живе емоціями, покладається на інтуїцію і у відносинах цінує довіру, душевну і фізичну близькість. Це той, хто з розумінням поставиться до примх свого обранця і буде вибирати слова, знаючи про його вразливості.

Краща сумісність у Рака є з іншими водяними знаками – чуттєві Скорпіони, риба і Раки добре розуміють один одного. Для спільного життя Раку також підійде надійний і працьовитий чоловік, який хоче стабільності, шанує сімейні цінності і прагне до достатку, наприклад, Телець.

Ідеальна сумісність з Раком-жінкою

Кращою парою для жінки-Раку зможе стати Тілець. Сильний, цілеспрямований, вірний і надійний сім’янин-Телець буде щасливий поруч з ніжною дівчиною-Раком, яка оточить турботою, теплом, ласкою, із задоволенням займатися будинком і дітьми. Вона беззаперечно визнає цього чоловіка главою сім’ї.

Ідеальним знаком зодіаку для Раку може бути і Скорпіон. У них є хороша сумісність в коханні та шлюбі. Могутній, пристрасний, темпераментний партнер буде захоплюватися цією тендітною жінкою і не стане її обмежувати або критикувати, що можуть робити представники інших знаків.

Кращі знаки для Раку-чоловіки

Кращим поєднанням для любовних відносин і сім’ї можна назвати союз Раку-чоловіки та жінки-Риби. Вони тонко відчувають один одного, люблять піклуватися про близьких, воліють проводити час не в галасливих компаніях, а наодинці зі своїм коханим. Саме при такій комбінації цей чоловік зможе взяти на себе ініціативу і стати головою сім’ї.

У Рака є хороша сумісність і з іншими знаками. Наприклад, між чоловіком-Рак і жінкою-Скорпіоном швидко спалахують почуття. Завдяки взаємній повазі, довірі й загальним цілям вони залишаються разом, навіть коли проходить пристрасть.

Гендерні планети

Коли мова йде про астрологічної сумісності двох людей, враховується не тільки сонячний знак. При своєму аналізі астролог в першу чергу розглядає куспид сьомого будинку (Dsc) і положення його планети управителя. Також істотна роль інших планет, що знаходяться у 7 будинку. Кожен аспект ми розглянемо пізніше у статтях, присвячених синастрии. Тут же приділимо увагу так званим гендерних планет – Венери і Місяця у нього, Сонця, Марса у неї. Їх розташування допоможе нам зрозуміти яку жінку або чоловіка партнер бачить своїм ідеалом.

Венера в гороскопі чоловіки відповідає не тільки за кохану, але і за відносини в цілому: думка з приводу любові, як людина проявляє почуття, як закохується. Венера розкриває тип жінок, які викликають потяг на фізичному рівні, почуття закоханості і пристрасті. Місяць – образ дружини. Це та жінка, з якою чоловікові буде комфортно.

Сонце ж в карті жінки символічно позначає не тільки її саму, але і чоловіка. Марс – планета чистої фізіології, імпульсу, потягу. Марс у натальній карті покаже чоловіка, який приваблює фізично.

Венера в Раку у чоловіків

В любові природні, безпосередні і ранимі, як діти. Для таких чоловіків важлива турбота, вони потребують жінці ласкавою, тактовною, що підтримує і розуміє. Є ризик, що власник Венера в Раку буде шукати мати в дружині. Також жінка йому потрібна емоційна і вміє готувати.

Місяць у Раку у чоловіків

Такий чоловік вірний вибір для тих, хто хоче прив’язати його до побуту. Адже Місяць у Раку якраз про будинок, сім’ю і дітей. Дружина йому потрібна ласкава, господарська, любляча дітей і свекруха. Люблять домашні посиденьки з близькими, з родичами дружини у нього будуть швидше за все хороші відносини.

Марс у Раку у жінки

Ідеал для власниці Марс у Раку – це загадковий, мовчазний юнак, чуттєвий, ніжний і привітний. В його обіймах затишно, як вдома, він оточить турботою, теплом і любов’ю.