Женщина-Овен: все про знак Зодіаку, характеристика плюсів і мінусів

У статті ми розповімо все про жінку по знаку Зодіаку Овен. Ви дізнаєтеся, з яким чоловіком у неї максимальна сумісність, плюси та мінуси її характеру, які подарунки вона любить, сильне у неї здоров’я. А також ми підготували список підходящих професій і розповімо, якою вона буде дружиною і мамою.

Про жінку знака Овен в трьох словах

Яскрава, наполеглива і нестримна – ці слова відображають всю суть жінки зі знаком зодіаку Овен. Вона завжди в центрі подій і оточена безліччю друзів. Запальна натура цієї пані така, що в стані гніву вона здатна обрушити небеса на голову своїм ворогам. Все тому, що управляє цим знаком стихія Вогонь і войовнича планета Марс. За датою народження Овни охоплюють весняний період з 21 березня по 20 квітня.

5 найцікавіших фактів про дівчину-Овні:

  • любить сперечатися і доводити свою точку зору;
  • має норовливим характером;
  • не буде ні під кого підлаштовуватися;
  • може сама зробити пропозицію про одруження чоловікові;
  • не відрізняється терпінням.

Треба знати, що така людина ніколи не піде першим на примирення. Серед важливих характеристик дівчини-Овна – він високої думки про себе і впевнена у своїх силах. Ці жінки самовпевнені і можуть серйозно помилятися в житті. Правда, ніколи не зізнаються у своїх промахах, навіть самим собі. Будуть вважати, що винен хтось інший. Зате вони не зациклюється на минулому, живуть сьогоденням і майбутнім.

Опис плюсів і мінусів характеру жінки-Овна

У жінок-Овнів є свої плюси і мінуси. Характер знака зодіаку складний: з одного боку, така жінка наділена цілеспрямованістю, здатністю отримувати все, про що мріє, з іншого – може відштовхнути своєю наполегливістю оточуючих. А також при описі цього знаку зодіаку не потрібно забувати, що дівчата схильні до ліні і часто виявляють егоїзм.

Сильні сторони Слабкі сторони
Самостійно впорається з будь-якими проблемами Може образитися за нісенітниці
Рішуча, може легко почати нову справу В пориві гніву грубить і ображає
Завжди на боці правди, якою б вона не була Може приховувати свої справжні почуття
Не здатна на підлість або лестощі Не вміє домовлятися, перетягує ковдру на свою сторону

Вивчити представниць цього знака від А до Я неможливо. Психологія Овнів така, що в житті немає сірого, всі або біле, або чорне. Жінка-Овен категорична і не змінює думки про своїх знайомих. Їй складно бути послідовною. Вона може почати кілька справ відразу і не закінчити жодного.

Характерною особливістю є бажання отримати перемогу. Навіть якщо доведеться йти по головах, така леді не здасться. Багатьох дівчат цього знака не цікавлять почуття інших людей, вони рідко виявляють емпатію. Зате володіють зовнішньою привабливістю і відмінними комунікативними навичками, тому легко чарують оточуючих.

Овни-жінки проявляють себе у відносинах

Овен – пристрасний і владний знак зодіаку. Жінка в любовних відносинах з чоловіком завжди буде прагнути до лідерства. Його тінню вона ніколи не стане. Саме тому партнеру доведеться довго звикати до цієї незалежної особи. Її не цікавлять чоловіки, які ходять за нею по п’ятах і заглядають в рот. Вона буде шукати чоловіка сильніше себе. Однак, якщо об’єкт обожнювання не проявить до неї інтересу, не стане зациклюватися на ньому.

Така дама почне нудьгувати, якщо коханий не проявляє романтики, не вигадує для неї віршів і не дарує квітів. У цьому випадку просто висловить все, що думає про чоловіка, і забуде про нього. Їй потрібні розваги і нові враження на кожен день. Інакше буде поглядати на інших чоловіків.

Ініціювання розставання з цією дівчиною призведе до скандалу. Вона може не тільки влаштувати істерику, але і перебити весь посуд. Якщо вона сама вирішила розлучитися, то ніхто її не зупинить. Образившись на щось, збере свої речі, занесе колишнього в чорний список в усіх соцмережах і спалить мости.

Сумісність жінки-Овна з чоловіками інших знаків

У дівчат-Овнів прекрасна сумісність в любові з Козерогом, Левом, Скорпіоном і Стрільцем. Згідно астрології, з іншими знаками зодіаку вогняна жінка зможе мати нетривалі романи.

Цілеспрямований Козеріг захопитися незалежністю Овна. Він зможе стримати палку натуру Овна. Козеріг буде обсипати улюблену презентами, а вона подарує йому пристрасть і надійність, яку шукають такі чоловіки.

Можливий відмінний союз з чоловіком-Левом за гороскопом. Лев навчить Овна мудрості і покохає дівчину за щирість. В такому шлюбі щодня літати іскри, нудьгувати точно не доведеться. Лев займе лідируючу позицію в стосунках, проте, обмежувати незалежність Овна не стане. Леви і Овни відмінно живуть пліч-о-пліч до самої старості.

Ґрунтовні відносини зв’яжуть Стрільця і Овна. У них буде романтичність і пристрасть. Яскраві почуття і загальні інтереси з’єднають їх надовго. Стрілець побоїться втратити таку жіночну і палку дівчину, тому запропонує руку і серце. Дівчина оцінить такого чоловіка і відповість згодою.

Для Скорпіона дівчина-Овен завжди буде королевою. В цьому союзі він носить на руках улюблену, здуває пилинки і прощає дрібні примхи. Упертий Скорпіон піде на будь-який компроміс, щоб домогтися “Так” від обраниці. Їхнє спільне життя не можна назвати простою, однак, з часом пристрасті вляжуться, і вони стануть турботливими дружинами.

Як закохати в себе жінку зі знаком зодіаку Овен

Жінку-Овна може підкорити впевнений у собі чоловік. Їй навряд чи сподобається несамостійний хлопець, який залежить від думки друзів або батьків. Жінка зі знаком зодіаку Овен чекає від коханого ввічливості та піклування. Це означає, що їй доведеться подавати їй руку при виході з машини і ділиться своїм піджаком, якщо їй стане холодно. Невід’ємною частиною відносин є романтика: спільний відпочинок біля моря, вечері при свічках. Вона любить, коли за нею доглядають, намагаються утримати її увагу і обдаровують компліментами про її неповторності.

Така дівчина шукає чоловіка, який буде заробляти більше неї. Інакше роман не “проживе” довго. Власниці цього знака важливо усвідомлювати, що її хлопець успішний, а значить, можна похвалитися перед подругами.

У жінок-Овнів немає терпіння. Якщо чоловік сам не знає, чого хоче, то буде відправлений у блок. Не варто очікувати від неї романтичності та піклування у відповідь. Вона не завжди може виразити свою любов. У повсякденному житті часто виявляє холодність і відстороненість. Зате компенсує це відданістю спільного життя.

Характеристика жінки-Овна як коханки

Описуючи Овна-жінку, потрібно дати їй характеристику і як коханки. Це палка і пристрасна натура, яка важлива для інтимна сфера. Вона любить різноманітність і романтичну обстановку. Чоловік повинен бути ніжним і ласкавим.

Її більше цікавить власне задоволення – бо егоїзм цього знака ніхто не відміняв. Буде намагатися заради обранця, тільки якщо сильно закохана. Вона сама обирає оточення, а від чоловіка вимагає неухильного слідування своїм бажанням.

Який дружиною буде дівчина-Овен

У шлюбі жінка по знаку зодіаку Овен буде люблячою, але незалежної дружиною. Здатна відстоювати особистий простір і час для спілкування з друзями. Їй важливо, щоб чоловік був стабільний фінансово і емоційно. У чоловіка дівчини-Овна повинна бути хороша посада, освіта і своя нерухомість. Жінки цього знаку серйозно підходять до створення сім’ї, того ж вимагають і від другої половинки.

Чекати смачних пирогів і ідеального порядку від представниці цього знака не варто. Вона не буде стояти біля плити і займатися рукоділлям на благо будинку. Їй просто лінь намагатися, так і любов до собі не дозволить. Така жінка буде захоплена роботою і власною зовнішністю. Зате з нею не соромно вийти в світ, вона підтримає будь-яку розмову.

Дівчину цього знака не можна назвати невірною. Але їй все ж властиво поглядати наліво. Іноді це пов’язано з цікавістю, а в деяких випадках – з бажанням отримати нові емоції. Тому чоловікові варто максимально приділяти їй увагу, урізноманітнити сімейне життя цікавими поїздками, романтичними вечорами і стежити за своєю зовнішністю.

Жінка-Овен в ролі мами

Мама-Овен любить своїх дітей до божевілля. Вона вважає їх ідеальними, ніколи не критикує. Завжди займається розвитком, водить у різні гуртки, оберігає і захищає. Мами цього знака відправляють своїх дітей в художні школи і на курси іноземних мов. Однак, керуються бажаннями самого чада. Намагаються, щоб діти виросли розумними і вихованими. Не тиснуть на старших дітей, надаючи їм відносну свободу.

З дорослими дітьми підтримують прекрасні дружні відносини. Допомагають фінансово, прагнуть дати вищу освіту в кращих університетах. Не засуджують вибір другої половинки сина або дочки і бавлять онуків.

Варто дружити з дівчиною під знаком Овна

У Дівчини-Овна з дитинства багато друзів. Вона любить спілкування, великі компанії і застілля. Є душею компанії, часто жартує і розповідає цікаві історії. В дружбі щира і прямолінійна. Може відверто сказати, що думає. Не завжди розуміє, коли зачіпає почуття інших людей.

Жінка по знаку зодіаку Овен – чуйний друг, вона прийде на допомогу близьким і завжди підтримає теплим словом. Може підтримати і фінансово, однак, не любить давати в борг.

Дівчина-Овен не терпить критику, навіть якщо сказане – правда. Під час сварки може образити людину, а потім шкодувати про свій вчинок. Не вміє визнавати свою провину. Завжди чекає, коли до неї першій прийдуть відновлювати спілкування.

Жінка Овен за гороскопом – яка вона в роботі?

Жінки, народжені під знаком Овна, не люблять монотонну і рутинну роботу. Їм необхідна новизна та реалізації своїх творчих здібностей. Добре справляються з командним працею. Важливо, щоб керівництво їх цінувало, вони люблять отримувати грамоти та премії. Активні і старанні. Завжди дотримуються терміни виконання проекту. Але не терплять, коли їх підганяють або чинять тиск. Якщо відчують себе незатишно в колективі, можуть зважитися на зміну роботи. Прагнуть зайняти керівні пости, швидко просуваються по кар’єрі завдяки своєму інтелекту і комунікативних навичок.

З грошима ощадливі, а іноді скупі. Жінка-Овен за гороскопом, напевно, не витратить гроші даремно. Вона завжди продумує свої витрати. Часто вкладає кошти в покупку акцій або нерухомості. Розважлива і завжди розпоряджається гаманцем своєї сім’ї.

Прагнення до незалежності може відкрити для Овна двері у світ бізнесу. Вона володіє всіма кращими якостями підприємця: цілеспрямованістю, завзятістю і вмінням обходити будь-які перешкоди. Однак, за запального характеру можуть виникнути розбіжності з партнером по бізнесу. Тому представницям цього зодіаку краще вести справи самостійно.

Які професії підходять жінці-Овну

Леді-Овен любить тварин, тому їй доведеться по душі професія ветеринара або зоотехніка. Великі інтелектуальні здібності допоможуть їй стати відмінним лікарем будь-якої спрямованості.

Творча реалізація можлива на посаді архітектора, актриси, менеджера, продюсера або страхового агента. Відмінних успіхів Овни можуть досягти в професійному спорті. Вони здатні статтю частиною команди, але краще всього їм даються індивідуальні види спорту: бойові мистецтва, художня гімнастика або теніс.

Здоров’я жінки-Овна

Жінка-Овен рідко хворіє, володіє хорошим імунітетом і сталевими нервами. Але надмірні фізичні або емоційні навантаження здатні підірвати її організм. Можуть виникнути головний біль або запалення верхніх дихальних шляхів. Слабким місцем є їх шкіра. У дівчат-Овнів можуть виникати алергічні висипання, сонячні опіки або акне. Саме тому їм потрібно частіше відвідувати дерматолога і більше за інших займатися своєю зовнішністю.

Схильні дівчата-Овни і зайвим кілограмам. Вони нерідко перекушують на ходу, а ввечері компенсують це щільним вечерею. Нерідкою проблемою Овнів є безсоння.

Представниці цього знака не люблять лікуватися і терплять біль до останнього. Часто запускають хвороби через свою впертість і думок, що вони самі впораються. Жінкам-Овнам слід навчитися дотримуватися режим роботи і відпочинку. Не нервувати через дрібниці і намагатися правильно харчуватися. Варто частіше займатися фізкультурою і виходити на прогулянки.

Захоплення Овнів

Незважаючи на свою крихкість, багато дівчат цього знака серйозно займаються екстримом. Адреналін стає для них немов наркотик. Вони можуть захопитися велокроссом, серфінгом і навіть парашутним спортом.

Другий пристрастю вогненної леді є творчість. Вона чудово малює, володіє відмінним слухом і чудовим голосом. Тому часто ходить на танці, виступає у вокально-інструментальних ансамблях, бере участь у різних кастингах, намагається домогтися слави будь-яким шляхом.

Інтелектуальні здібності можуть привести дівчину до шахів. А любов до всього нового і природна граціозність призводить до того, що Овни цікавляться модою і навіть можуть спробувати себе в ролі моделі.

Які подарунки любить дівчина зі знаком зодіаку Овен

Представниці цього зодіаку люблять все дороге й гарне. Це можуть бути брендові речі, натуральна косметика або незвичайні прикраси. Приємним для Овна буде подарунок, пов’язаний з хобі. Але і тут вона обов’язково оцінить, скільки грошей на неї витратили. Як невелика перевірка, наскільки сильно її люблять.

Сподобається вогненної леді і презент з гумористичним підтекстом, наприклад, футболка з незвичайною написом або цікава картина. Гарним подарунком будуть гроші або сертифікат на косметичні послуги.

Не варто дарувати кухонне начиння, каструлі і сковорідки. Вона не зрозуміє цінність антикваріату або енциклопедій. А ювелірні прикраси зможе прийняти тільки від близької людини.