Сумісність Лева з іншими знаками зодіаку в любові, шлюбі та дружбу

У статті ми розповімо про сумісність Львів з кожним знаком зодіаку в любовних відносинах і дружбі. Ви дізнаєтеся, які знаки зодіаку підходять Леву-чоловікові, з ким буде комфортно Леву-дівчині і що таке гендерні планети в гороскопі. А також ми підготували таблицю сумісності та характеристики пар.

Сумісність Лева з усіма знаками зодіаку

Лев – вогненний знак зодіаку. В його характеристиці присутні владність і пристрасність. Як партнер він активний і любить завжди бути в центрі уваги. Леви за гороскопом потрібно шукати таких самих діяльних і цілеспрямованих других половинок.

Леви сумісні з усіма повітряними знаками – Вагами, Водоліями і Близнюками. Це активні новатори, які підтримають Лева у всіх починаннях і, швидше за все, не стануть змагатися з ним за лідерство. Інші знаки, сумісні з Левом – представники вогненної стихії, тобто Овни і Стрільці. З ними буде комфортна і ненудна життя.

А от з ким Лев не сумісний з багатьма параметрами, так це зі знаками Землі і Води. Діви, Тельці і Козероги – занадто приземлені, а Леву потрібні постійні пристрасті. Раки, Скорпіони і Риби володіють достатньою емоційністю, однак вони ранимі і найчастіше займають неактивну позицію у відносинах. Лев може легко обпалити їх своєю палкістю і гострим словом.

Лев з Овном

Незважаючи на природну сумісність цієї вогненної пари, між партнерами можуть виникати невеликі проблеми. Овни теж прагнуть до лідерства у відносинах і не готові поступатися свою позицію. Леви не зможуть змиритися з цим, в результаті чого регулярні конфлікти забезпечені.

Але їх зближує схожий темперамент. Головне в цій парі – навчитися домовлятися.

Лев з Тельцем

Палкому і вибухонебезпечного Леву складно з раціональним Тельцем. Хоча спочатку відносини будуть сповнені романтики, пристрасті і космічного туриста, але з часом партнери зрозуміють, що спільне життя для них – тягар.

Тельці і Леви підходять один одному як коханці, але щоб сімейна пара була гармонійною, обом доведеться постаратися. Найкращий варіант розвитку відносин між цими знаками зодіаку – дружба.

Лев з Близнюками

Непостійність Львів і вітряний характер Близнюків, як не дивно, відмінно поєднуються. Правда, Близнюкам доведеться нелегко – треба підлаштовуватися під запальний характер Львів. Зате гармонійні темпераменти цих знаків зодіаку.

Щоб відносини стали більш комфортними, важливо багато працювати над ними. А ще треба м’якше реагувати на висловлювання партнера.

Лев з Раком

Спокійного Раку нез’ясовно тягне до харизматичному Леву. На початку відносин між коханими панує мир і любов. Але подальший розвиток пари в повноцінну сім’ю знаходиться під питанням.

Щоб бути поруч з Левом, Раку доведеться обсипати обранця компліментами і тушкувати спалахнули конфлікти. Згодом Лев стане мудрішим і спокійнішим.

Лев з Левом

Лев і Левиця – це вдале поєднання. Так, вони будуть ревнувати один одного і влаштовувати скандали. До того ж ці партнери регулярно з’ясовують, хто з них головний. Але все одно ці проблеми не стануть фатальними в їх відносинах.

Левам доведеться освоювати дипломатію і вчитися домовлятися. Кому-то потрібно зменшити тиск, а іншим взяти на себе відповідальність за сім’ю. Якщо це вийде, сімейне життя принесе щастя.

Лев з Дівою

Лев здивується сміливості і зухвалості Діви, яка посміє його критикувати. У гострій словесній перепалці може народитися взаємний інтерес. А після разжечься полум’я щирої любові і всепоглинаючої пристрасті.

Легенів і спокійних відносин між цими знаками зодіаку точно не передбачається, зате буде цікаво. З часом партнери стануть більш лояльними один до одного і навчаться спілкуватися без сварок.

Лев з Вагами

Ваги можуть вміло маніпулювати владних Левом. Вони будуть знаходитися в тіні до тих пір, доки їм це вигідно. З часом Ваги трохи стримають запал активного Лева, а самі стануть більш відкритими і товариськими.

У цієї пари є спільне майбутнє. І чим дорослішою партнери, тим більше шансів на успіх.

Лев зі Скорпіоном

Цей союз навряд чи буде успішним. Скорпіони запальні, а Леви – самозакохані. Спочатку вони відчувають сильну симпатію і багато часу проводять разом. Але регулярне перетягування ковдри призведе до розриву відносин.

Зате між ними може вийти міцна дружба і вдале співробітництво в діловій сфері, оскільки обидва націлені на успіх.

Лев зі Стрільцем

Довго і щасливо – це про відносини Лева і Стрільця. Представники цих знаків люблять галасливі компанії і веселі вечірки. Їм подобається урізноманітнити своє життя спортом і активним відпочинком.

Все це вони будуть робити разом і не помітять, як опиняться в ЗАГСІ. Щоб зберегти стосунки в шлюбі, їм треба жити, як і раніше, нічого не змінюючи.

Лев з Козерогом

З цілеспрямованим і стриманим Козерогом Лева спочатку може пов’язувати лише симпатія. Поступово відносини переростуть в яскравий і бурхливий роман. Продовження у вигляді шлюбу чекати не варто, зате буде що згадати на старості.

Швидше за все, Леви швидко втечуть від упертих і непоступливих Козерогів. Кращим розвитком подій стане дружба колишніх коханців або ділові відносини.

Лев з Водолієм

По сумісності стихій пара Водолія і Лева дуже вдала. Проте Леви хвалькуваті і люблять жити напоказ. Ця риса може викликати обурення і злість у Водолія. Тому він стане постійно обсмикувати і критикувати партнера. А такі дії вже не сподобаються Леву. Останній вважає себе бездоганним і подібного відношення не потерпить.

В любові і дружбі в них ідеальні стосунки. Але щоб союз перейшов у щось дійсно серйозне, доведеться постаратися обом.

Лев з Рибами

Леви залучають ніжних і ранимих Риб своєю веселою вдачею. Але перші найчастіше непостійні і будуть фліртувати на стороні. Риби ревниві, інтуїтивно почувають неправду і не зможуть змиритися з зрадою.

Цієї парі краще зупинитися на приятельських стосунках. Тоді обом не доведеться перебудовувати погляди на життя.

Таблиця сумісності Львів з іншими знаками в любові, шлюбі та дружбу

Щоб ви могли швидко знайти відповідного знака зодіаку для Лева, ми зробили таблицю сумісності з короткими описами.

Знак зодіаку Любов і шлюб Дружба
Овен Вдале поєднання Міцна дружба
Телець Роман без продовження Приятельські відносини
Близнюки Складний, але яскравий союз Загальні інтереси
Рак Доведеться працювати над стосунками Можуть стати приятелями
Лев Палка пристрасть і міцна сім’я Близькі друзі
Діва Бурхливий роман Нерозуміння
Ваги Поєднання протилежностей Дружба на довгі роки
Скорпіон Пристрасть і ревнощі Вигідну співпрацю
Стрілець Міцні сімейні узи Є про що поговорити
Козеріг Взаємна симпатія Не стануть щирими друзями
Водолій Сильні почуття, але багато сварок Цікаво проводять час разом
Риби Ревнощі і непорозуміння Спілкування на рівні далеких родичів

Які знаки зодіаку підходять Левам

Краща сумісність у Львів зі Стрільцем. Вони чудово підходять один одному як для любовних і дружніх відносин, так і для спільного життя. Це ж стосується й іншого представника стихії Вогню – Овна.

Два Леви не можуть поділити лідерство, але їх союз також можливий. Найбільше для життя Левам підходять Близнюки і Терези, здатні направити цю пристрасну натуру в правильне русло і підтримати будь-яке починання.

Ідеальна сумісність з Левом-жінкою

Ідеальний знак зодіаку, створений для дівчини-Лева, – Стрілець. У них схожі інтереси, обидва волелюбні. Сильна любов і міцний шлюб можливий з гарячим Овном. Щоправда, їм доведеться навчитися йти назустріч один одному, іноді змінюючи власну думку.

Зі скромним чоловіком-Терезами дівчина-Лев складе кращу пару. Він залучить її своєю загадковістю і незвичними поглядами на світ, але не буде чинити тиск. А Лев отримає море компліментів, квітів і цікаве спілкування. Близнюки з дівчиною-Левом створять унікальний тандем. У ньому будуть панувати любов, пристрасть і взаємна довіра. Наречений завжди підтримає кохану в складній ситуації і направити її енергію в потрібному напрямку.

Кращі знаки для Лева-чоловіки

Згідно астрології, хороша сумісність у Лева-чоловіки з представницями іншої стихії – Повітря. Наприклад, скромна й дипломатична дівчина-Терези може полонити Лева своєю розважливістю. Чим ближче вони стають, тим міцніше і яскравіше їх зв’язок. Поступово відносини серйозніше, вони зрозуміють, що просто створені один для одного. Така пара може прожити щасливе сімейне життя до старості.

Темпераментний Лев легко приверне до себе любознательную дівчину-Водолія. Вона знайде в ньому море романтики і пристрасті, а він побачить в ній надійну і ніжну партнерку. Між чоловіком і жінкою можуть виникати невеликі сварки, але вони не будуть тривалими.

Найкраще поєднання, коли другою половиною є Близнюки. Леви-чоловіки підкорять їх своїми ніжними жестами і красивим залицянням. Їм обом чужа рутина і одноманітність, а ось екстрим і вечірки подобаються. Пекуча пристрасть розгориться з космічною швидкістю і перетвориться в повноцінні стосунки. Якщо все продовжиться в тому ж дусі і після весілля, союз обіцяє бути успішним.

Гендерні планети

Коли мова йде про астрологічної сумісності двох людей, враховується не тільки сонячний знак. При своєму аналізі астролог в першу чергу розглядає куспид сьомого будинку (Dsc) і положення його планети управителя. Також істотна роль інших планет, що знаходяться у 7 будинку. Кожен аспект ми розглянемо пізніше у статтях, присвячених синастрии. Тут же приділимо увагу так званим гендерних планет – Венери і Місяця у нього, Сонця, Марса у неї. Їх розташування допоможе нам зрозуміти яку жінку або чоловіка партнер бачить своїм ідеалом.

Венера в гороскопі чоловіки відповідає не тільки за кохану, але і за відносини в цілому: думка з приводу любові, як людина проявляє почуття, як закохується. Венера розкриває тип жінок, які викликають потяг на фізичному рівні, почуття закоханості і пристрасті. Місяць – образ дружини. Це та жінка, з якою чоловікові буде комфортно.

Сонце ж в карті жінки символічно позначає не тільки її саму, але і чоловіка. Марс – планета чистої фізіології, імпульсу, потягу. Марс у натальній карті покаже чоловіка, який приваблює фізично.

Венера у Леві у чоловіка

Володар Венери у Леві несвідомо сприймає відносини, як спосіб продемонструвати себе, підживити своє его атмосферою радості, а також як спосіб знайти супутницю, яка відображає його кращі якості. У почуттях повинна бути іскра, елемент гри. Цей чоловік вважає свого партнера предметом гордості, його приваблюють яскраві і неприступні красуні. Добре, якщо жінка відома, навіть у вузьких колах.

Місяць у Леві у чоловіка

Зазвичай такий чоловік веде активний спосіб життя і йому важливо, щоб супутниця встигала за ним. Дружина, діти – головні предмети гордості. Від жінки вимагається демонстрація того, що його дім – повна чаша, навіть якщо це не так, доведеться створити видимість.

Марс у Леві у жінки

Така жінка робить все, щоб їй захоплювалися, тому і чоловік їй потрібен яскравий, неповторний, творчий. Такий, щоб поруч з ним вона йшла з високо піднятою головою. Вона любить атмосферу свята, їй важливі красиві залицяння, компліменти і демонстрація любові до неї.