Жінка-Водолій і чоловік-Стрілець: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Водолієм і чоловіком-Стрільцем. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Стрілець-чоловік і жінка-Водолій в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Водолій і чоловік-Стрілець як пара

Водолій-чоловік і жінка-Стрілець схожі, вони утворюють гармонійну пару. Обидва партнера безпосередні і легкі на підйом. Чоловік-Стрілець – емоційний, цілеспрямований, привабливий, він постійно в русі і любить експерименти. Жінка-водолій – щира, різнобічна і ерудована, вона не любить рутину і намагається робити все для того, щоб життя грала яскравими фарбами. Сумісність знаків зодіаку становить 90 відсотків.

Схожі натури постійно шукають шляху до власного щастя. Їх не цікавить розподіл ролей. Кожен виконує те, що більше подобається. Вони не ставлять під сумнів авторитет один одного. В союзі панує рівноправність і демократія – партнери люблять робити все спільно.

Плюси відносин

У жінки-Водолія і чоловіка-Стрільця висока сумісність, а у їх відносин багато позитивних сторін:

 • творчий підхід до вирішення завдань;
 • відсутність нудьги, постійне відчуття новизни у відносинах;
 • обидва партнера люблять спілкування, у пари є спільні друзі;
 • немає ревнощів і скандалів;
 • швидко зводять суперечки немає;
 • однакові інтереси;
 • взаємна повага;
 • можливість особистісного росту чоловіка і жінки.

У такій парі ніхто нікого не пригнічує. Партнери мають однакові шанси на розвиток. Вони радіють успіхам один одного і не відчувають конкуренції навіть якщо вони працюють в одній сфері.

Мінуси відносин

Стрілець-чоловік і жінка-Водолій часто не можуть прийти до спільної думки з побутових питань. Це серйозна перешкода, яке призводить до сварок і расставаниям. У пари є й інші мінуси:

 • непрактичність обох партнерів;
 • багато дрібних сварок;
 • запальний характер закоханих;
 • обидва схильні до змін настрою;
 • чоловік і жінка не вміють розпоряджатися грошима;
 • є ризик зради з обох сторін;
 • партнери не помічають недоліків один одного до тих пір, поки проблема не стане занадто гострої;
 • обидва чутливі до думки оточуючих, часто страждають від втручання у відносини.

Стрілець-чоловік прямолінійний і часто зачіпає Водолія-жінку необережно сказаними словами. Якщо на початку стосунків він ще намагається контролювати себе, то потім все стає набагато гірше. Ставлення до грошей у партнерів у такій парі неоднозначне: періоди марнотратства іноді змінюються нападами жадібності.

Сумісність Водолія-жінки і Стрільця-чоловіки в дружбі

Астрологи вважають таку дружню пару однією з найкращих. Сумісність знаків зодіаку в цій сфері життя становить майже 100 відсотків. Жінка-Водолій і чоловік-Стрілець ніколи не відчувають нудьги або незручності поруч один з одним. Порозуміння настільки високий, що часто навіть слова стають зайвими.

Водолій-чоловік і жінка-Стрілець можуть дружити з дитинства, а з часом стосунки стають тільки тепліше. Іноді вони переростають у ділові, але особиста складова все одно залишається. Навіть якщо з часом зустрічі стають більш рідкісними, а спілкування поверховим, варто розглядати як тимчасове затишшя. Дружба згасає, щоб незабаром розгорітися з новою силою. Вона щира і безкорислива, тому Водолій і Стрілець проносять її через роки.

Зруйнувати такі теплі стосунки може тільки перехід на інший рівень. Приятелі вільно розмовляють самі відверті теми. Не дивно, що одного разу вони можуть прокинутися в одному ліжку. І це не найкращим чином впливає на подальший розвиток дружніх відносин.

Сумісність Стрільця-хлопця і Водолія-дівчата в любові

Чоловік-Стрілець і жінка-Водолій легко закохуються один в одного. Почуття обрушуються на них раптово і накривають з головою. Сумісність знаків зодіаку в любові складає 90 відсотків і більше. Обидва відчувають сильне тяжіння і намагаються проводити більше часу один з одним. З’являється відчуття, що кожен знайшов ту саму другу половинку, яку давно шукав.

У відносинах немає нудьги і взаємного бажання переробити партнера. Спілкування легке і невимушене. Це рівноправні партнери. Деякі пари навіть вітають ідеї вільної любові. Стрілець зауважує, з яким інтересом дивляться на його жінку інші чоловіки, але він не влаштовує скандалів і сцен ревнощів.

На етапі залицяння відносини наближені до ідеальних. Партнери відчувають схожість характерів, але ще не встигають зіткнутися з побутовими проблемами. Навіть якщо Стрілець і Водолій розлучаються, вони згодом зізнаються, що це були найбільш гармонійні стосунки в їхньому житті.

Сумісність пари в ліжку

Чоловік-Стрілець у такій парі відповідає за пристрасть, емоції і за розпалювання вогню, а жінка-Водолій приносить в інтимні стосунки різноманітність і намагається здивувати партнера. Сумісність у ліжку висока, але в сексуальному житті все ж можуть виникнути проблеми.

Жінка-Водолій надзвичайно вимоглива. Від партнера вона чекає чогось особливого. Якщо цього не відбувається, випадково кинуті закиди і недоречні фрази здатні образити Стрільця-чоловіка. Сексуальні стосунки складуться максимально гармонійно, якщо до цього у закоханих вже був невдалий досвід. В такому випадку не буде завищених вимог.

Водолій і Стрілець пристрасні і люблять експерименти в ліжку. Вони здатні прощати один одному зради. Але така терпимість є підступною. Навіть якщо невірність не призводить до розриву, осад все одно залишається, і з часом це сильно отруює відносини.

Дівчина-Водолій і чоловік-Стрілець у шлюбі

Така пара може проіснувати довго без штампа в паспорті. Водолій-дівчина і Стрілець-чоловік вважають, що шлюб не обов’язковий. Вони вирішуються на весілля на піку романтичних почуттів або, якщо період упущено, не поспішають йти в ЗАГС ще довгий час. Можливо, є відчуття, що добром це не закінчиться. Саме в шлюбі виникає більшість проблем у цій парі.

В побутовому відношенні подружжя відчувають труднощі. Жінка-Водолій любить наводити чистоту в домі, готувати і займатися іншими справами за настроєм. Якщо настрій невідповідний, будь-які закиди і спроби змусити її виконувати обов’язків вона сприймає як замах на особисту свободу.

В домі Стрільця і Водолія багато гостей і мало порядку. Відносини псують і невміння подружжя розпоряджатися грошима. Вони можуть витратити останні гроші на розваги або подорожі, а потім відчувати сильні матеріальні труднощі і звинувачувати в невдачах один одного.

Якими батьками будуть жінка-Водолій і чоловік-Стрілець

Стрілець-чоловік і Водолій-дівчина часто стають батьками в молодому віці. В силу особливостей характерів вони не можуть оцінити всю ступінь відповідальності. До нової ролі молоді батьки звикають поступово. Але в цілому їхні погляди на виховання сходяться.

Водолій-мама не відразу усвідомлює, що її життя змінилося раз і назавжди. Після народження дитини вона навіть може впасти в депресію. Але це швидко проходить. Жінка багато часу проводить з дітьми і придумує розваги. Тато-Стрілець – турботливий і люблячий. Проблемою може стати вседозволеність у сім’ї. Діти Стрільця і Водолія трохи розпещені і не відчувають кордонів.

Ділова сумісність Стрільця-чоловіки і Водолія-жінки

Ці знаки зодіаку добре працюють разом. Ніяких конфліктів у них не виникає завдяки подібним поглядам. Обидва люблять працювати, але для досягнення результату їм не вистачає відповідального виконавця. Прекрасним варіантом стане залучення в команду представника земної знака зодіаку.

Коли в ролі начальниці виступає Водолій, це не найкращий варіант. Жінка не справляється з роллю керівника, т. к. не може змусити Стрільця-підлеглого працювати ефективно. Якщо начальником виступає чоловік, у нього більше шансів проявити організаторські здібності.

Як чоловікові-Стрільцеві завоювати жінку-Водолія

Щоб залучити жінку по знаку зодіаку Водолій, потрібно бути яскравим і неординарним. Чоловік знака Стрілець повністю відповідає цим визначенням. Для утримання її уваги потрібно тільки не намагатися її переробити, а дозволити їй бути самою собою.

Водолій-жінка хоч і неординарна, а також зовні незалежна, але вона потребує компліментів, у визнанні її краси і таланту. Чоловікові не варто скупитися на приємні слова і незвичайні презенти. Така дівчина оцінить запрошення на вечерю при свічках. Вона повинна відчувати себе справжньою королевою.

Як Водолію-дівчині закохати в себе чоловіка-Стрільця

Стрілець-чоловік має одну з найвищих сумісних з Водолієм-жінкою. Увагу до своєї персони дівчина приваблює з першого погляду, а далі треба просто його утримати. Стрільцеві подобаються інтелектуальні бесіди і довірче спілкування. Він не переносить буденність і нудьгу. Якщо дівчина хоче його здобути, не можна занадто сильно демонструвати свої почуття.

Стрілець добре відчуває зміни в настрої. Якщо в якийсь момент він холоне і не показує колишнього інтересу, краще відійти в сторону і трохи перечекати. Зовсім скоро йому стане цікаво, в чому причина таких змін, що змусить його зробити крок назустріч.

Як дівчина-Водолій і хлопець-Стрілець ведуть себе при розставанні

Хлопець-Стрілець і дівчина-Водолій відносяться до розставання по-різному. Він швидше вирішується на розрив і більш спокійно його переносить. Стрілець завжди шукає щось краще. Він може піти не до іншої дівчини, а в нікуди, у пошуках чогось більш цікавого і комфортного. Сльози коханої дівчини його не чіпатимуть. Але Водолій не завжди йде назовсім. Він може повернутися, якщо вирішить, що скучив.

Жінка-Водолій важко переносить розлуку. Якщо кинули її, вона відчуває себе зрадженою, обманутою. Намагаючись зберегти обличчя, дівчина погоджується на приятельські стосунки з колишнім, але з часом розуміє, що це боляче, тому намагається уникати зустрічей.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Водолій і хлопець-Стрілець мають високу сумісність, тому у них є всі шанси знайти щастя в особі один одного – якщо кожен попрацює над собою і стане більш терпимим до партнера. Жінці-Водолію варто навчитися краще справлятися з домашніми справами і створювати затишок.

Подружжя повинні приділити увагу розподілу сімейного бюджету. Є багато способів контролювати свої витрати. Якщо заздалегідь написати план і слідувати йому, вдасться уникнути фінансових труднощів. З часом це увійде в звичку. Не варто сприймати тимчасові невдачі на шляху до успіху надто гостро. Водолій і Стрілець честолюбні, їм хочеться домогтися успіху і добробуту. Але не завжди це виходить з першого разу. У невдачах не потрібно звинувачувати другу половинку.

У такій незвичайній парі обидва партнери поспішають жити і часто роблять необдумані вчинки. Якщо є сумніви, краще почекати, перечекати момент. При цьому важливо зберігати вірність самим собі, не дозволяти думку з боку руйнувати відносини і нав’язувати стереотипи.