Сумісність Близнюків і Терезів в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Близнюки і Терези, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Вагами і дівчиною-Близнюками і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Близнюки і Терези

Сумісність Близнюків з Вагами можлива завдяки схожим рисами характеру знаків зодіаку: оптимізм, товариськість та доброзичливість. Щоб розібратися, як можуть складатися стосунки, потрібно дізнатися особливості кожного. У таблиці ми вказали їх короткі характеристики, які часто зустрічаються сильні і слабкі сторони.

Близнюки Ваги
Плюсы:

 • жизнерадостный;
 • открытый;
 • энергичный;
 • романтичный;
 • изобретательный;
 • остроумный;
 • веселый;
 • любознательный.

Минусы:

 • непостоянный;
 • противоречивый;
 • инфантильный;
 • легкомысленный;
 • безответственный;
 • своенравный;
 • эгоистичный;
 • болтливый.
Плюсы:

 • обаятельный;
 • спокойный;
 • доброжелательный;
 • тактичный;
 • миролюбивый;
 • ласковый;
 • заботливый;
 • проницательный.

Минусы:

 • медлительный;
 • ленивый;
 • нерешительный;
 • тщеславный;
 • доверчивый;
 • капризный;
 • несамостоятельный;
 • пассивный.

Двох представників стихії Повітря можна назвати спорідненими душами. Обидва не переносять самотності, не люблять буденність і нудьгу, мають творчі здібності і прагнуть до безтурботного життя. У цій парі явним лідером є Близнюк, який ніколи не сумнівається у своїй правоті. Але з Вагами у нього складаються сприятливі відносини. Природжені дипломати і миротворці Ваги намагаються уникати суперечок, вміють йти на компроміс і підлаштовуватися під партнера. Вони досягають своїх цілей не наполегливістю, а чарівністю і посмішкою.

Складнощі в їх парі відбуваються із-за того, що ніхто не хоче брати на себе відповідальність, але кожен намагається перекласти свої проблеми на іншого. Вони хочуть мати легке романтичне спілкування без зобов’язань. Їм простіше розлучитися, ніж працювати над відносинами. Обидва схильні до перепадів настрою, тому взаєморозуміння може різко змінюватися взаємними претензіями. Наприклад, Близнюка дратують повільність і нерішучість, а Терезів – метушливість, легковажність і самовпевненість партнера.

Сумісність Ваг-жінок і Близнюків-чоловіків

Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Терези при такому поєднанні може бути високою. Обидва є волелюбними, незалежними натурами, ведуть активне життя і мають безліч знайомих. У цієї пари можуть виникати розбіжності, але вони воліють з’ясовувати стосунки спокійно, без скандалів, криків і сліз.

Дипломатична і розумна жінка-Терези розуміє, що партнер не стане слухати докори і критику, тому не намагається обмежувати і перевиховувати. Вона веде себе так, щоб викликати в ньому сильний інтерес і бажання йти на поступки, але настільки вправно, що він навіть не помічає її маніпуляцій.

У дружбі

Дружні стосунки між чоловіком-Близнюком і дівчиною-Вагами – далеко не рідкість. У представників повітряної стихії часто збігаються погляди, інтереси і захоплення, тому вони легко знаходять спільну мову і зближуються. У їхній дружбі періоди тісного спілкування можуть змінюватися довгими паузами, при цьому ні в чоловіка, ні у дівчини не виникне образ з-за того, що один раптово зник або став приділяти менше уваги.

Сумісність знаків зодіаку Терези і Близнюки залишається високою, навіть коли у кожного з’являється пара. Але при цьому приводи для ревнощів у других половинок часто є зовсім не безпідставними.

У любові

Харизматичному Близнюка, який звик підкорювати жіночі серця посмішкою і почуттям гумору, доводиться міняти тактику, щоб добитися взаємності чарівною і ніжною дівчата знаку Терези. Вона не прагне зв’язувати себе узами шлюбу, а цінує відносинах романтику, легкість, позитивні емоції і відчуття закоханості, тому їй сподобаються побачення в незвичайних місцях, сюрпризи, спонтанні поїздки і красиві визнання в любові.

Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Терези може бути високою, тому що і жінка, і чоловік не поспішають створювати сім’ю, а хочуть насолоджуватися товариством один одного.

У шлюбі

Ваги і Близнюки далекі від образу ідеального подружжя, але сумісність цих знаків зодіаку в любові і шлюбі вище середнього. Обидва байдуже ставляться до домашніх обов’язків, тому не чіпляються один до одного по дрібницях. Чоловік-Близнюки, швидше, запросити дівчину в ресторан, чим стане вимагати від неї вечерю. Жінка-Терези може підтримувати затишок в домі, але не відмовиться від своїх захоплень на користь побуту.

Розбіжності в парі виникають через різне відношення до фінансів. Вона любить комфорт і хоче жити в достатку, а він не буде напружуватися, щоб мати високий дохід.

У ліжку

Дівчина-Терези і чоловік-Близнюки підходять один одному практично ідеально. Вони люблять фліртувати, не соромляться ділитися ідеями і фантазіями, пробувати ігри і експерименти. Їх погляди на інтимні стосунки багато в чому збігаються – обидва не терплять одноманітність, на перше місце ставлять саме фізичну сумісність, а не емоційну близькість.

Волелюбний і велелюбний Близнюк може швидко втратити інтерес до жінки, якщо вона веде себе дуже скуто і консервативно. Тому Терезам доведеться проявити всю свою винахідливість, годщоб партнер не переключив увагу на інших дівчат.

У роботі та бізнесі

Ваги і Близнюки можуть стати рівноправними діловими партнерами і навіть вдало доповнювали один одного. Вони мають багату фантазію, тому все впевненіше почувають себе в творчій сфері. Амбітний, сміливий чоловік-Близнюки вміє ризикувати, але в потрібний момент його пориви стримує більше обачна і обережна жінка-Терези.

Один з них є стратегом, а інший – ідейним натхненником, але цій парі не вистачає відповідального, прагматичного і пунктуального організатора. Навіть самий перспективний проект може надати провальним тільки з-за того, що обидва не вміють доводити почате до кінця.

Плюси і мінуси відносин

Незважаючи на те, що у Близнюків і Терезів може бути висока сумісність, в їхніх стосунках не все ідеально. М’яка, ніжна жінка-Терези потребує більш відповідального і надійного партнера. Як тільки її почуття закоханості остигає, вона розуміє, що її обранець не підходить для сімейного життя.

Чоловік-Близнюки і після укладення шлюбу не змінює інтереси і звички. Він може бути захоплений кар’єрою, хобі, бізнесом, але не побутовими та фінансовими проблемами. Для дівчини, яка хоче жити в комфортних умовах, але не бути основним добувачем у сім’ї, відсутність матеріальної стабільності може стати вагомим приводом для розставання. У таблиці ми вказали, що ще впливає на їх союз.

Що зміцнює відносини Що псує відносини
Здатність вирішувати розбіжності без конфліктів і криків Обидва не хочуть брати на себе зобов’язання
Відсутність почуття ревнощів у жінки Два партнера не завжди бувають правильними, люблять фліртувати
Схожі інтереси та погляди на те, яким повинен бути дозвілля Воліють уникати проблем, а не вирішувати їх
Обопільне небажання офіційно оформляти відносини Чоловік-Близнюки не вміє сприймати критику
Уміння прощати, швидко забувати образи Жінка-Терези схильна до перепадів настрою

Сумісність чоловіків-Терезів і жінок-Близнюків

Врівноважений, дипломатичний і добродушний чоловік-Терези – один з кращих партнерів для емоційної, легковажною і імпульсивної жінки-Близнюки. Поряд з незворушним обранцем ця метушлива, непостійна і суперечлива дівчина відчуває себе спокійно. Він, у свою чергу, заряджається її позитивною енергією, стає більш цілеспрямованим, сміливим і наполегливим.

Близнюки і Терези не люблять нудьгу і рутину, хочуть жити цікавим, насиченим життям, уникають гучних сварок і поважають особистий простір один одного, завдяки чому сумісність цих астрологічних знаків може бути однією з найвищих.

У дружбі

Доброзичливі, конфліктні, комунікабельні Близнюки і Терези можуть підтримувати виключно дружні стосунки, без натяків на інтим або залицяння з чиєї-небудь сторони. Вони часто мають схожі інтереси, наприклад, захоплюються творчістю або туризмом.

Хорошу сумісність цих знаків зодіаку в дружбі можна пояснити тим, що вони не люблять говорити про проблеми, а намагаються зробити спілкування легким, позитивним і цікавим. Обидва готові вислухати, підтримати порадою чи ділом, якщо у друга виникли неприємності. Ніхто з них не буде читати нотації, дорікати чи критикувати близької людини.

У любові

Ніжний і турботливий чоловік-Терези робить все, щоб підкорити серце дівчини-Близнюків: влаштовує романтичні побачення, захоплюється її красою, зізнається в любові і виконує будь-які бажання. Вона відповідає взаємністю і не намагається перевірити примхами серйозність його намірів.

При такому поєднанні у Терезів і Близнюків може бути висока сумісність, тому що ці знаки зодіаку прагнуть отримувати задоволення від життя. Обидва зацікавлені в тому, щоб в їх парі була гармонія, довіра, взаєморозуміння, тому вони не з’ясовують стосунки без приводу і не провокують конфлікти, а шукають компроміси.

У шлюбі

-Близнюки жінка і Ваги-чоловік зацікавлені в тому, щоб зберегти стосунки, навіть якщо в парі зникає пристрасть, романтика і закоханість. З роками у них з’являються не тільки спільний дім, побут, діти, але і сильна прихильність. Вони готові прощати помилки і образи, лише б не розлучатися.

У них може бути хороша сумісність в любові і шлюбі ще й тому, що обидва знака мають потребу в особистому просторі, тому не заважають один одному у кар’єрному рості та самореалізації. Їх погляди на фінанси також збігаються. Партнери можуть добре заробляти, але не роблять високий заробіток головною метою свого життя.

У ліжку

Ваги-чоловік і Близнюки-жінка прагнуть до гармонії у всіх сферах їх відносин, у тому числі в інтимі. У цій парі більш ініціативної, розкутою і активною є дівчина. У неї нерідко виникають сміливі ідеї, якими вона відверто ділиться з коханим. Турботливий і уважний чоловік-Терези робить усе, аби його жінка була щаслива.

Їм обом хочеться, щоб інтимне життя була яскравою, насиченою та різноманітною, тому вони не бояться говорити про свої бажання і воліють вносити різноманітність в їх близькість, а не шукати пригод на стороні. Хоча можуть давати привід для ревнощів.

У роботі та бізнесі

Ця пара може займатися одним справою, оскільки ніхто з них не прагне бути лідером, але обидва вміють домовлятися. Чоловік-Терези і жінка-Близнюки можуть домогтися успіху в сфері, яка пов’язана з мистецтвом і творчістю. Але щоб їх бізнес був прибутковим і перспективним, їм потрібна хороша команда виконавців.

Для цих знаків характерні такі риси, як забудькуватість, лінощі, безтурботність, тому їм варто взяти на себе такі завдання, як розробка стратегії, пошук клієнтів, ведення переговорів, а роботу з документами делегувати надійним, уважним і відповідальним працівникам.

Плюси і мінуси відносин

У відносинах Терезів і Близнюків панує гармонія і взаєморозуміння, бо обидва не схильні до суперечок і інтриг. Але сумісність знаків може знижуватися з роками, якщо у кожного з них з’являється своя насичене життя і пропадають загальні інтереси або цілі. Відносини можуть псуватися і з-за частої зміни настроїв у дівчини.

Для чоловіка неприйнятні нетактовність і критика, а жінка не завжди вміє вибирати вирази. Крім того, вона любить залучати чоловічу увагу і кокетувати, наприклад, щоб підняти градус в сімейних відносинах. Але чоловік-Терези не терпить фальші і тим більше не стане спокійно дивитися, як його обраниця фліртує з іншим.

Що псує відносини Що зміцнює відносини
Пасивність, лінь Ваг Безліч схожих інтересів, захоплень
Схильність до флірту у Близнюків Висока сумісність в інтимі
Небажання жінки займатися побутом Збіг у поглядах на фінанси
Безвідповідальність, безтурботність обох Легкість, неконфліктність двох знаків
Невміння чоловіки швидко вирішувати побутові і матеріальні проблеми Прагнення до активного способу життя та різноманітності

Підходять один одному жінка-Близнюки і жінка-Терези

-Близнюки жінка і Ваги-жінка легко знаходять спільну мову, тому часто стають кращими подругами і навіть дружать сім’ями. У цих знаків зодіаку може бути висока сумісність завдяки тому, що вони добре доповнюють один одного.

У Терезів завжди є чудові ідеї, де можна зустрітися, щоб приємно провести час, а у Близнюків не вичерпується запас позитивної енергії і цікавих історій. Дівчина-Терези і дівчина-Близнюки дорожать дружбою, тому не стануть плести інтриги або поширювати плітки, але завжди прийдуть на допомогу і не відмовлять в емоційній підтримці.

Чоловік-Терези і чоловік-Близнюки, як друзі і партнери

Чоловік-Терези і чоловік-Близнюки утворюють унікальний союз, в якому можуть бути міцними і дружні і ділові відносини. У цих знаків виникає хороша сумісність завдяки тому, що вони не конкурують один з одним, хоча обидва мають високу самооцінку і амбіції.

Вони вміють розподіляти зони відповідальності таким чином, щоб стати рівноправними партнерами, але виключити конфлікт інтересів і фінансові суперечки. У цих чоловіків може бути чимало спільних хобі, наприклад, обидва люблять активний спосіб життя, подорожі, екстремальні подорожі і спорт.