Число душі 3: значення, характеристика жінок, чоловіків і дітей

Більше робити і менше говорити.

Що означає число душі 3

3 у ведичній нумерології – це число душі людей, народжених в такі дати, як 3, 12, 21 і 30-е будь-якого місяця. Трійкою керує Юпітер, ця планета наділяє людину активністю.

Йому цікаво отримувати знання, заводити знайомства, безоплатно допомагати оточуючим, долати перешкоди і постійно досягати нові цілі. Володар “3” знаходить своє призначення у саморозвитку і рух.

До його переваг можна віднести такі якості:

 • життєрадісність, позитивне бачення майбутнього;
 • гострий розум і ораторські здібності;
 • милосердя, чуйність.

Разом з тим у трійки є і негативні прояви:

 • нав’язування своєї думки, зайвий контроль;
 • невміння розслаблятися;
 • завищені амбіції.

У жінок

Жінка з числом душі “три” схильна йти в крайнощі – стає або кар’єристкою, або цілком занурюється в побут та сімейні справи. В останньому випадку є ризик стати гиперопекающей дружиною і мамою, яка контролює кожен крок і душить своєю любов’ю.

Тому їй необхідно шукати баланс – займатися улюбленою справою, знайти хобі, приділяти увагу здоров’ю і зовнішності, спілкуватися з друзями і дозволити близьким приймати рішення самостійно. Вона стане щасливою, коли навчиться поєднувати роботу і особисте життя.

У чоловіків

У чоловіка трійка проявляється аналогічним чином. У нього вистачає енергії, щоб ставати затребуваним фахівцем у своїй сфері, будувати кар’єру та досягати успіху у фінансах. При цьому він веде себе як вірний і дбайливий сім’янин, який прив’язаний до близьких.

Він любить чистоту і затишок у домі, тому із задоволенням займається побутом. У відносинах з жінками проявляє вибірковість і наполегливість, тому готовий довго і красиво доглядати за обраницею. Йому слід бути обережним з алкоголем.

У дітей

Маленька трійка – це непосида і чомучка, яка з великою цікавістю пізнає світ, любить галасливі компанії і з задоволенням спілкується з іншими дітьми, і з дорослими. Йому важко сидіти на одному місці, тому він воліє активні ігри – його невгамовна енергія вимагає виходу.

У такої дитини швидко втрачається інтерес до будь-якого заняття, тому його потрібно м’яко спрямовувати, наприклад, скласти розклад, робити уроки разом, а головне, набратися терпіння, щоб відповісти на нескінченний потік питань.

Сумісність з іншими числами душі

Дружніми для трійки є числа 1 (Сонце), 2 (Місяць) і 9 (Марс) – спілкування з ними буде складатися легко і невимушено, без конфліктів і непорозумінь. При цих розкладах стосунки в сімейному житті або діловій сфері принесуть успіх власникові числа “три”.

На відміну від інших планет, у Юпітера (3) немає явних ворогів. Але при цьому слід бути обережним з цифрами 5 (Меркурій) або 6 (Венера). Перший робить трійку поверхневої і схильна до ризиків, а друга провокує на зайвий інтерес до плотських задоволень.

Яку професію обрати трійкам

Професія трійки може бути пов’язана з спілкуванням або навчанням. Наприклад, жінка може стати талановитим педагогом, вихователем, тренером або розвивати кар’єру в рекламі, зв’язків з громадськістю та журналістиці. Чоловік легко впорається з керівною посадою.

незалежно від сфери діяльності повинна передбачати перспективи зростання. Володар числа 3 не перестає навчатися та підвищувати свою кваліфікацію протягом усього життя, тому йому потрібно шукати ту галузь, в якій є можливість для просування по кар’єрних сходах.

Якщо ви народилися 12, 21 та 30 числа

У людини, народженої 3-го числа, всі якості трійки проявляються повною мірою. Але інші дати, в яких “три” виходить складанням двох цифр, характер і поведінка можуть трохи змінюватися.

Стисло розповімо, який вплив чинять різні дні народження:

 • 12 – в цьому випадку людина має енергію Сонця, яка проявиться у лідерстві, а також чуттєвість і емоційність Місяця.
 • 21 – одиниця “підштовхує” двійку, тому власник такої трійки буде постійно часто міняти хобі, роботу і відносини.
 • 30 – з нуля нові проекти будуть виходити тільки з другого разу, тому доведеться набратися терпіння і не здаватися.

Призначення трійок

Перед трійкою коштує 5 життєвих завдань:

 • Більше робити і менше говорити. Володар “3” схильний багато філософствувати, але порожні дискусії тільки віддаляють його від досягнення цілей.
 • Контролювати своє его. У людини з числом “три” з будь-якого приводу є своя думка. Це переконаність заважає йому навчатися чомусь новому.
 • Триматися в стороні від протиправних дій. Кармічне покарання за неправильні вчинки не змусять себе чекати.
 • Передавати свої знання. Начитана й ерудована трійка може бути вчителем і ділитися цінною інформацією на благо інших людей.
 • Займатися духовним саморозвитком. Для числа душі “три” властиво критично ставитися до такого поняття, як вищі закони Всесвіту, тому карма рано чи пізно покаже справжній стан справ.

Рекомендації для людей з числом душі 3

Людині, народженій з числом душі 3, потрібно ретельніше вибирати своє оточення, уникати суперечок, не вступати в конфлікти, які їх особисто не стосуються, вміти говорити “ні”. Важливо тримати під контролем фінанси.

До трійці можуть приходити гроші з різних джерел, але вона швидко витрачає їх на розваги, тому часто стикається з матеріальною нестабільністю.

А також необхідно навчитися керувати своїми емоціями: контролювати і гнів, і надмірну пристрасть, не втрачати голову від найменших труднощів і проявляти терпіння.