Кількість карми 2: значення по даті народження і способи відпрацювання

Що означає кармічне число 2

Кількість карми 2 означає душу, не терпіла сталості. Людина постійно прагне до змін. Це пов’язано з тим, що людьми з кармою числа 2 керує Місяць – мінливе небесне тіло. Як в океані, вона відповідає за припливи і відливи, так і у цих людей за нескінченні зміни. Якщо за датою народження виходить двійка, значить, бажано займатися творчістю і формувати свою цілісність.

Обставини життя не завжди складаються на вашу користь. Потрібно робити вибір, а для вас це складно. З-за неправильного вибору ви у вічному пошуку себе.

Ці люди, які постійно відвідують якісь курси, намагаються змінити не тільки свою професію, але й життя. Ще одна важлива риса двійок – залежність від обставин, від якихось людей. Ви будете постійно потребувати підтримки і заступництво.

Якщо двійка у жінки

З ведичної нумерології жінку з кармічним числом 2 очікує подвійність багатьох життєвих ситуацій. Хороші події будуть чергуватися з поганими. Стрибки вгору і вниз будуть відображатися на вашій кар’єрі. Навіть якщо і призначили на якусь посаду, в будь-який момент можете все втратити.

У житті ви постійно будете зіштовхуватися з вибором і невизначеністю. Така жінка буде мати потребу в комусь або чомусь. Потрібен більш сильний чоловік, який допоможе зробити правильний вибір і прибере весь “туман” з життя.

Якщо двійка у чоловіка

У чоловіка кармічне число 2 віщує відсутність стабільності в кар’єрі і справах. Карма такого чоловіка нагадує зебру: то все добре і світла смуга, то все погано. Потрібно надавати більшого значення своїм цілям і прагненням. Це перевірка долі – чи правильно ви зробите свій вибір.

Карма двійок-чоловіків пов’язана з проблемами по батьківській лінії, частіше за все з матір’ю. До вас часто звертатися інші люди за допомогою у вирішенні конфліктів. Якщо будете допомагати їм, то зможете налагодити взаємозв’язок зі своїми батьками.

Відносини і любов з числом карми 2

У відносинах і любові двійки непостійні, це пов’язано з внутрішнім страхом самотності і складністю зробити правильний вибір. І жінки, і чоловіки з кармічним числом 2 в більшості випадків зраджують своїм дружинам, але не тому, що влюбливі, а тому, що по кармі у них повна невизначеність.

Вам треба навчитися робити вибір самому, а через подвійності Місяця це для вас складно. Тому знову і знову ви відправляєтеся на пошуки нових відносин. Однак, Місяць розпорядженні людини до сім’ї та відносин, в яких можна знайти почуття безпеки і гармонії.

Як відпрацювати карму за датою народження

Людям з кармічним числом 2 необхідно прагнути до стабільності. Потрібен сильний партнер по життю, який буде вести вас за руку. Щоб відпрацювати двійку, знадобиться врівноважити духовний і матеріальний світи на своєму шляху.

Займайтеся творчістю, пізнавайте свої справжні бажання і мрії. Не залишайте їх нереалізованими, не кидайте справи на півдорозі. І тоді ви самі знайдете цілісність.