Число проблеми 3: опис по даті народження і способи вирішення

Що означає 3 як число проблеми

Число проблеми 3 по даті народження символізує ті кармічні завдання, які необхідно вирішити, щоб стати щасливим, домогтися успіху. На відміну від інших цифр трійка не несе в собі важких випробувань, поневірянь і глобальних труднощів.

Але володаря такого показника чекають уроки від Вищих сил у всіх важливих сферах життя. Він на своєму досвіді пройде перевірку долі у фінансах, романтичних і сімейних відносинах.

Для жінки

Для власниці трійки основні життєві випробування пройдуть через стосунки з дітьми. Кармічний урок може бути пов’язаний з проблемою дітонародження. Жінці потрібно бути готовою до того, що вагітність настане не відразу або не буде протікати легко – варто набратися терпіння і не впадати у відчай.

Непростим буде і спілкування з дитиною, особливо в підлітковому і юнацькому періоді. Доведеться постаратися, щоб налагодити взаємини і знайти спільну мову.

Для чоловіка

У чоловіка з числом проблеми 3 перевірка Всесвіту проходить через матеріальну сферу. Йому потрібно грамотно розпоряджатися коштами, витрачати їх раціонально, вести облік доходів і витрат, не втягуватися в кредитні історії, а вчитися інвестувати.

Важливо розуміти, що у власника трійки є реальна можливість досягти високого достатку, але для цього необхідно постійно докладати зусилля.

Відносини з трійкою за датою народження

Люди з числом проблеми 3 схильні міняти партнерів, оскільки тривалі стосунки з часом перестають їх задовольняти. Володарка трійки не завжди націлена на заміжжя, а чоловік може цікавитися багатьма жінками.

Але в цій сфері їх головна кармічне завдання – вибрати постійного партнера, досягти стабільності в спілкуванні з ним, зробити свого обранця щасливим.

Здоров’я

Трійка викликає в організмі застійні процеси, які позначаються на роботі різних органів. Можуть виникати проблеми травлення, які призводять до стрибків або сильному набору ваги, цукрового діабету, хвороб шлунка і підшлункової залози, пухлин.

Жінки нерідко стикаються з порушеннями репродуктивної системи, а також психологічними розладами.

протипоказано

Власникові трійки не рекомендується жити в борг, наприклад, брати у знайомих, оформляти багато кредитів. Не можна недбало і марнотратно ставитися до грошей.

А також протипоказано займати позицію сили у відносинах з дітьми. Не потрібно сприймати дитину як свою власність, не можна забувати, що він також є особистістю зі своїми життєвими уроками.

Як вирішити проблему

Жінці важливо вступити в офіційний шлюб і налагоджувати взаємини з законним чоловіком – тільки за таких умов вона зможе вирішити своє непросте питання з народженням і вихованням дітей.

Чоловікові з числом проблеми 3 необхідно навчитися не тільки брати, але й віддавати – піклуватися про близьких (в т. ч. і про дружину), займатися благодійністю, допомагати дитячим будинкам або притулкам для тварин.