Кількість карми 9: значення по даті народження і способи відпрацювання

Що означає кармічне число 9

Кількість карми 9 означає, що в житті людини буде багато подій. Дев’ятка привносить в життя свого володаря неконтрольовану енергію, агресію, насильство і образи. У людини, якому по даті народження випадає 9, буде складне і насичене життя. Вас ніби несе по дорозі з величезною швидкістю, всі події відбуваються швидко, і ви не можете на них впливати.

Швидше за все, ви любите екстрим, спорт. І це неспроста. Якщо у такої людини не буде спорту, екстриму або фізичної роботи, він не зможе контролювати власну агресію. А результатом стане серйозне захворювання.

Якщо дев’ятка у жінки

Якщо кармічне число 9 вийшло у жінки, значить, її життя наповнена крайнощами. Немає меж і немає золотої середини. Або все зовсім добре або все зовсім погано. Напевно, у вас багато цілей, але ви занадто распыляетесь і не можете виділити більш важливе і потрібне.

У ведичній нумерології жінкам з числом 9 притаманна підвищена чуттєвість і емоційність. Від цих надмірних якостей потрібно позбавлятися, оскільки вони заважають нормального життя.

Жінки-дев’ятки більше за інших схильні до запалень. Тому слід уважніше ставитися до свого здоров’я, особливо в холодний час року.

Якщо дев’ятка у чоловіка

Якщо ваше кармічне число 9, значить, ви ризиковий, вся ваша життя наповнена екстримом і ризиком. Крутий характер, іноді занадто агресивний норов погано впливає на життя і на професійну сферу. Складно контролювати емоції і своє життя. Можете піти і грюкнути дверима, а потім довго переживати про скоєне.

Для чоловіка-дев’ятки має велике значення творчість. Ви можете розвинути артистичні здібності і заробляти на хліб з допомогою творчої жилки. Це можуть бути танці, циркове мистецтво, театр. Буде до душі робота, пов’язана з екстримом і спортом.

Відносини і любов з числом карми 9

У людей з кармічним числом 9 стосунки складаються немов на американських гірках. Нестримна агресія і схильність до сексуального насильства переплітається з “собачою вірністю”. У відносинах і любові ніжні і пристрасні дев’ятки при розставанні можуть дійти до кровопролиття. У більшості випадків відносини 9-ки закінчуються скандалом або розлученням, друзями з колишніми ви точно не залишитеся.

Дев’яткам судилося втрачати близьких людей, з якими сильна енергетична зв’язок. Можливо, це родичі або друзі несподівано покинули світ.

Як відпрацювати карму за датою народження

Людям з кармічним числом 9 потрібно спробувати приборкати свою агресію і направити її в правильне русло. Якщо ви самі не можете цього зробити, потрібно йти працювати в армію, поліцію, силові структури, в яких жорстка дисципліна. А також є сенс “вибивати” негатив з допомогою спорту.

Ще один напрямок, куди слід рухатися – громадська діяльність. Допомагайте людям, йдіть у політику, так ви зможете гармонізувати свою енергію і відпрацювати непросту карму.