Число душі 2: значення, характеристика жінок, чоловіків і дітей

11

Що означає число душі 2

У ведичній нумерології числом душі 2 володіють люди, які народилися 2, 11, 20 і 29 числа будь-якого місяця. Їх покровителем серед планет є Місяць, яка здатна наділяти людину такими якостями, як романтичність, ввічливість, миролюбність і артистизм.

Володар двійки вельми винахідливий, але йому не завжди вистачає власної мотивації і старанності, щоб досягти мети.

Його незаперечними перевагами є:

  • доброта, великодушність, бажання оберігати і піклуватися про близьких;
  • багату уяву, хороший смак;
  • мудрість, освіченість, любов до мистецтва.

До основних недоліків числа душі “два” можна віднести:

  • нерішучість, невпевненість у собі;
  • мінливість настрою;
  • вразливість, ранимість, хворобливе ставлення до зауважень і критики.

У жінок

Завдяки привабливою і жіночною зовнішністю володарка числа душі два з юності оточена шанувальниками, з-за чого схильна часто закохуватися. Така жінка приваблює своєю чуттєвістю, романтичністю, вона цінує красу і небайдужа до мистецтва.

В ній таїться великий запас ніжності, любові та турботи, які найкраще можуть бути реалізовані в сім’ї. З “двійки” виходить прекрасна мама і вірна дружина. Для чоловіків вона є ідеалом, так як багато на що закриває очі і швидко прощає.

У чоловіків

Чоловік з числом душі 2 по природі має добру і ніжну натуру, вміє гарно доглядати, тому користується успіхом у жінок. Він вважається зразковим сім’янином, любить піклуватися про близьких, знає, як підтримувати романтику у стосунках, багато часу приділяє дітям.

Незважаючи на популярність у жіночої статі він зберігає вірність обраниці і практично ніколи не виступає ініціатором розриву. М’якою, сентиментальної “двійці” часто не вистачає мужності та ініціативи, тому, як правило, поруч з ним знаходиться сильна жінка.

У дітей

Дитина з числом душі 2 – це ніжне і вразливе створіння, яке більше за інших дітей потребує турботи і любові. Батькам слід уважно стежити, до чого малюк проявляє інтерес, щоб вчасно помітити і розкрити його таланти.

В компанії інших дітей “двійка” веде себе скромно, зазвичай не бере участі в гучних іграх, а воліє тихо займатися своїми справами, наприклад, збирати конструктор або малювати.

Від нього не варто очікувати видатних успіхів у спорті, але якщо допомогти в тому, що його щиро тягне, то можна отримати високий результат.

Сумісність з іншими числами душі

Дружніми планетами, з якими у “місячної” двійки складаються позитивні відносини, є 1 (Сонце), 2 (Місяць), 6 (Венера) і 9 (Марс). При цьому з одиницею і дев’яткою є перспективи не тільки для дружби, але і для міцного, щасливого шлюбу. Числа 7 (Кету) та 8 (Сатурн) можуть сприяти духовному зросту та особистісного розвитку.

Найбільш складним буде спілкування з четвіркою (Раху) і п’ятіркою (Меркурій), але контакти з представниками саме цих планет стануть для “2” випробуваннями, які допоможуть піднятися на новий рівень, наприклад, у професії.

Яку професію обрати двійок

У чоловіків і жінок, народжених з числом душі 2, професія може бути пов’язана з творчістю або наданням допомоги людям. Можна стати дизайнером, модельєром, художником або фахівцем з реклами. А також у “двійки” є потенціал викладача, няні, вихователя, психолога і дипломата.

Людина може реалізувати себе у сфері обслуговування і гостинності, наприклад, у ресторанному або готельному бізнесі. У союзі з більш ініціативним і сильним партнером можна розвивати сімейне підприємство.

Якщо ви народилися 11, 20 або 29 числа

Народжені 2-го числа будь-якого місяця буде виявляти всі якості цього числа душі повною мірою. Але якщо дата складається з двох цифр, то вони накладають свій відбиток на характер.

Стисло розповімо, який вплив чинять різні дати народження:

11 – силу двійки доповнює енергія 2 одиниць (Сонця), поетом з’являється бажання залучати до себе увагу оточуючих.

20 – у людини з таким значенням помітні перепади настрою, з-за наявності нуля в житті нерідко виникають труднощі.

29 – вдала комбінація, оскільки в цьому випадку проявляється вплив дев’ятки (Марса), яка рухає двійку цілям.

Призначення двійок

“Двійці” складно домовитися з собою, тому що її цілі часто суперечать. Нерідко виникають ситуації, коли людина абсолютно не розуміється своїх бажань. Тому важливо визначити свої справжні потреби і сфери для самореалізації.

Ще одне кармічне призначення числа “два” – навчитися відстоювати межі і стати незалежним. Особливе значення це має в особистих стосунках, щоб не перекладати всю відповідальність на партнера і не стає безпорадним. Жінці потрібно розвивати самостійність, щоб не перетворитися в “економки”.

Рекомендації для людей з числом душі 2

Людині, народженій з числом душі 2, рекомендується виховувати в собі самовпевненість, волю і самостійність. Не варто швидко закохуватися і приймати поспішних рішень про весілля. Важливо уважно ставитися до свого здоров’я, частіше займатися спортом на свіжому повітрі і робити сеанси масажу.

А також необхідно опрацювати такі негативні прояви характеру:

  • невміння відмовляти і відстоювати свої інтереси;
  • зайве занепокоєння, з яким можна впоратися за допомогою медитацій;
  • надмірна м’якість, податливість у чоловіків.