Число долі для дітей: розрахунок і розшифровка значень

Планета-покровитель – Сонце.

Що означає число долі у дитини

Число долі – це одна з базових цифр ведичної нумерології. Його можна назвати своєрідним цифровим кодом, в якому міститься основна інформація про людину: її характер, сильні сторони, недоліки, інтереси і т. д. Число долі для дітей є таким же важливим показником, як і для дорослих. З його допомогою можна зрозуміти, якими особливостями наділений дитина при народженні.

Знаючи число долі, можна точно сказати, чи буде малюк активним або спокійним, веселим або задумливим, фізично розвиненим або творчим, акуратним, чутливим, повільним, самостійним і т. д. Воно покаже, наскільки дитина прив’язаний до батьків, як часто йому потрібне спілкування з іншими дітьми, є у нього задатки для професійного спорту або відмінного навчання і т. д.

Чому важливо знати

Розшифровка за кількістю долі – це ключ до душі дитини. Чим раніше ви отримаєте цю інформацію, тим простіше вам буде розуміти свого сина чи дочку, особливо по мірі дорослішання. В даті народження закладений весь природний потенціал – з допомогою нумерології ви зможете його розкрити і розвинути.

Які можливості дає знання числа долі:

 • Вам буде легше знайти підхід до дитини, вибрати правильний і ефективний спосіб мотивації, коли ви дізнаєтеся його характер, темперамент, індивідуальність.
 • Розуміючи його здібності і таланти, ви зможете визначитися з хобі, гуртками, секціями. Приміром, одні діти здатні домагатися успіхів у спорті, а іншим краще займатися творчістю.
 • Слабкі сторони. Не всі мами раді таким якостям, як повільність, лінивство, сором’язливість або гіперактивність, балакучість, неуважність – але часто вони є вродженими особливостями. І ними можна керувати, якщо знати як.
 • Можливий професійний вектор. Нерідко підліток має схильності до певної професії і саме в ній може домогтися визнання. Але батьки не схвалюють вибір, вважаючи роботу непрестижною або малооплачуваною.

Інтерпретація числа долі покаже вам, як правильно спілкуватися з дитиною, яким чином нівелювати недоліки, яку фізичну і розумову активність вибирати, щоб не перевантажувати організм, що росте. Ця інформація допоможе вам прийняти вірне рішення, але і застереже від багатьох помилок.

Як розрахувати дитяче число долі

Число долі для дітей вважається так само, як і для дорослих. Потрібно взяти день, місяць і рік народження, скласти цифри між собою і привести до одного значення.

Для прикладу візьмемо 17 грудня 2019 р.: 1 + 7 + 1 + 2 + 2 + 0 + 1 + 9 = 23 = 2 + 3 = 5. Отримана п’ятірка і буде потрібним показником.

Розшифровка значень

На нашому сайті представлена сама точна інтерпретація числа долі у дітей. Щоб отримати ще більше інформації, зробіть індивідуальний онлайн-розрахунок за датою народження.

Число долі 1

 • Планета-покровитель – Сонце.
 • Головні риси характеру: доброта, сила волі, амбіційність, самостійність, активність.
 • Професійний вектор – будь-яка керівна роль.

Дитини з числом долі 1 можна назвати природженим лідером. Не варто чекати від допитливого непосиди зразкового порядку в кімнаті, ідеальної тиші і слухняності. Краще з’ясувати його інтереси та здібності, направити їх в мирне русло, наприклад, у спорт, спів, танці. Важливо пам’ятати, що “одиничка” вимагає до себе багато уваги, але не любить контроль.

Він має хорошу пам’ять, розвинену мову, але допускає помилки через неуважність, що може позначатися на шкільних оцінках. Незважаючи на сильний характер, схильний сумніватися у своїх силах. Тому батькам потрібно підтримувати малюка, підвищувати його самооцінку і не критикувати, заохочувати ініціативу.

Число долі 2

 • Планета-покровитель – Місяць.
 • Головні риси характеру: ніжність, делікатність, спокій, чутливість, дружелюбність.
 • Професійний вектор – юрист, дипломат, психолог, спеціаліст з міжнародних відносин.

Чарівна двійка з дитинства вміє знаходити спільну мову і з дітьми, і з дорослими. Слухняний, ввічливий, лагідний дитина не доставляє проблем батькам. Він з однаковим задоволенням може грати і в компанії, і поодинці. Але у нього є велика потреба у фізичному контакті, ніжності, турботі з боку мами.

Варто відзначити його нерішучість та повільність. Малюкові часто складно зробити перший крок, почати нову справу, взяти ініціативу на себе. Тому якщо у нього з’являється прагнення до незалежності, самостійних дій, то їх потрібно м’яко заохочувати. Таку дитину можна і потрібно часто хвалити і не боятися розбалувати.

Число долі 3

 • Планета-покровитель – Юпітер.
 • Головні риси характеру: відкритість, життєрадісність, комунікабельність, чарівність, багата фантазія.
 • Професійний вектор – актор, музикант, шоумен або інша публічна діяльність.

Маленька трійка – це загальний улюбленець, який обожнює бути в центрі уваги, із задоволенням виступає на публіці, легко заводить друзів. Його можна назвати непосидою, але завдяки своїй допитливості, розважливості, гострого розуму, розвиненої мови та природного чарівності проблем в школі у нього не виникає.

Він вкрай важко переживає критику, ігнорування і відсутність похвали, особливо з боку близьких. А також йому часто не вистачає терпіння і зосередженості, тому завдання батьків – скласти режим дня, навчити планувати і доводити кожну справу до кінця.

Число долі 4

 • Планета-покровитель – Раху.
 • Головні риси характеру: замкнутість, організованість, зосередженість, терпіння, працьовитість.
 • Професійний вектор – фінанси, аналітика, архітектура, програмування.

Четвірка може здаватися повільною, але насправді їй просто потрібен час, щоб все ретельно обміркувати. Завдяки такому складу розуму і темпераментом дитині легко даються точні науки, наприклад, математика. Він прагне до самоти, незалежності, тому у нього має бути особистий простір і речі, які ніхто не чіпатиме.

З ранніх років володар числа 4 здається дуже самостійною. Але незважаючи на свою зовнішню відстороненість, він гостро потребує батьківської ласки та похвали. Будь-які зауваження потрібно доносити м’яко, без критики, у формі прохання – в іншому випадку він не упустить шанс зробити все з точністю до навпаки.

Число долі 5

 • Планета-покровитель – Меркурій.
 • Головні риси характеру: допитливість, енергійність, активність, самостійність.
 • Професійний вектор – будь-яка дослідна або наукова діяльність.

П’ятірка з раннього віку виявляє інтерес до цього світу. Йому хочеться все розібрати, подивитися, спробувати. Тому потрібно прибирати з його поля зору небезпечні предмети, а для ігор краще вибирати розвиваючі набори й всіляко підтримувати його прагнення до навчання і науки.

Дитина з числом п’ять – активний, непосидючий, енергійний. Завдання батьків – пристосуватися до його швидкого ритму, не стримувати, а уважно стежити за малюком і завжди мати в запасі зеленку і пластир. А також варто врахувати його недитячі ораторські здібності і не вступати з ним у суперечки, тому що в цій сутичці ви програєте.

Число долі 6

 • Планета-покровитель – Венера.
 • Головні риси характеру: чутливість, вразливість, чуйність, ввічливість, романтичність.
 • Професійний вектор – лікар, викладач, вихователь і будь-яка діяльність, пов’язана з допомогою людям.

Шістка – це життєрадісний, доброзичливий, ввічливий, чарівний дитина, який має хороший художній смак, любить красиві речі і одяг. Зазвичай йому легко дається будь ручна праця: малювання, шиття, ліплення і т. д. Він швидко сходиться з дітьми і з задоволенням піклується про молодших братів і сестер.

Його не можна назвати розпещеним або конфліктним, але разом з тим він може бути досить капризним і впертим – у такій дитячій формі він показує, що у нього є свої принципи. Варто пам’ятати, що дитина гостро реагує на будь-які зауваження, тому краще утриматися від критики.

Число долі 7

 • Планета-покровитель – Кету.
 • Головні риси характеру: мрійливість, спокій, проникливість, сильні розумові здібності.
 • Професійний вектор – психологія, філософія, будь-яка інтелектуальна діяльність.

Дитина з числом долі 7 володіє інтуїцією і природного, але зовсім недитячою мудрістю. Він тонко відчуває емоції людей, тому обдурити його не вийде. Його можна назвати спокійним, тихим, замкнутим, але не поступливим або пасивним. Він з раннього віку чітко знає, чого хоче, і переконати його у зворотному навряд чи вдасться.

Його сильний інтелект помітний з пелюшок, тому такий потенціал треба розвивати, але без тиску. Критика, крики, покарання – все це неприпустимо в спілкуванні з дитиною-сімкою, оскільки він піддається стресу. Він не покаже своїх справжніх почуттів, навіть якщо буде дуже переживати і страждати.

Число долі 8

 • Планета-покровитель – Сатурн.
 • Головні риси характеру: працелюбність, сила волі, цілеспрямованість, наполегливість.
 • Професійний вектор – спорт, будь змагальний вид діяльності.

Найбільше вісімка не любить, коли на неї тиснуть, в такі моменти вона готова стояти до останнього, аби не поступитися. Тому батькам не можна говорити в наказовому тоні, особливо якщо справа стосується прибирання або домашніх завдань. Дитина з числом долі 8 не здається ні за яких обставин.

Його впертість і витривалість можна направити в мирне русло, наприклад, на навчання або спорт. Він зможе стати кращим учнем класу або завойовувати медалі, але тільки в тому випадку, якщо буде отримувати достатню кількість похвали, визнання та батьківської любові.

Число долі 9

 • Планета-покровитель – Марс.
 • Головні риси характеру: багата уява, емоційність, енергійність, обдарованість.
 • Професійний вектор – письменник, музикант, художник і будь-яка інша творча діяльність.

Число долі 9 наділяє дитини інтересом до всього нового і незвичайного. Він може проявляти свої таланти відразу в декількох напрямках, наприклад, займатися творчістю, танцями, акторською майстерністю, фотографією і т. д. Батькам варто не тільки давати підтримку, але і брати участь в його хобі.

Дев’ятка може бути вельми свавільної, запальною і примхливої – до таких моментів краще поставитися з розумінням і набратися терпіння, не доводити до прояву агресії. Важливо ще в ранньому віці навчити його правильно висловлювати свої негативні емоції, оскільки підлітки з 9 часто стають бунтарями.