Значення числа долі 2: опис для жінок і чоловіків, сумісність і професії

Що означає число долі 2

У ведичній нумерології значення числа долі 2 – дві протилежності і дві частини одного цілого. Планета, яка управляє двійкою – Місяць. Вона впливає на підсвідомість і душу.

Якщо за датою народження виходить “два”, це означає, що людина мінливий. Такі люди розуміють, що світ не крутиться тільки біля них. Вони, як і Місяць, передають сонячні промені іншим людям і задають настрій в суспільстві.

Які вони – люди з числом долі 2

Всі, у кого число долі “два” – сентиментальні і чутливі. Ви здатні розуміти біль інших людей, можете співчувати. Оскільки Луна – найближча до Землі планета, у неї сильна енергія. Такі люди часто відчувають зміни в настрої через зміни місячного циклу. У психологічній характеристиці можуть бути присутні такі якості, як смуток, нудьга і схильність все драматизувати.

Розшифровка числа долі показує, що двійка любить живопис, мистецтво і захоплюється поезією. Вам подобається доглядати за собою, вас приваблюють приємні аромати, напевно у вашій колекції багато духів. Ближче до 35-40 років багато представників цього числа починають цікавитися містикою і окультизмом.

Двійка у жінки

Місяць – небесне тіло з жіночої енергетикою. Саме тому для жінки з двійкою характерна ніжність і чуттєвість. Для вас грає велику роль ваша зовнішність, краса і стрункість. Ви стежите за собою, підкреслюєте свою жіночність красивим вбранням.

Але все-таки головне для такої жінки – сім’я і діти. При цьому ви можете бути мінливі і йти, не прощаючись. Дівчата другого числа долі люблять садівництво, в будинку багато кімнатних квітів і екзотичних рослин.

Двійка у чоловіка

Для чоловіка двійка означає тісний зв’язок з жінками. Ви добре розумієте протилежну стать, у вас бачать не тільки супутника життя, але й близького друга.

Під опис особистості підходить дипломатичність, ви можете умовити кого завгодно. Часто примиряете людей. Не терпіть насильства відносно слабких людей і тварин. Не вирішуєте питання з допомогою кулаків, уникаєте бійок.

У вас витончений смак, багато хто вважає вас гурманом. Не любите одноманітність, завжди шукаєте щось нове. Якщо вас не влаштовують якісь якості обраниці, ви легко разорвете відносини.

Професії і фінанси

Природна дипломатичність і вміння вести переговори можуть вплинути на вибір професії. Якщо число долі – “2”, вам варто шукати свій шлях у психології або міжнародних відносинах.

З таких людей виходять відмінні консультанти в будь-якій сфері. Ви буквально з півслова розумієте людей, тому вам не буде рівних в сфері обслуговування.

Багато двійки чудово готують і можуть реалізуватися, ставши кондитером або кухарем. Ще одне цікаве напрямок, в якому точно досягнете професійного зростання – реклама та піар. Ви можете з будь-якої людини зробити помпезного депутата. Вам підвладне перетворення будь-якої особистості. Так само і з продукцією. Двійки можуть показати навіть самий звичайний товар у вигідному світлі.

З фінансовою стороною все буде відмінно, якщо не станете займатися бізнесом, що вимагає високої стресостійкості. Люди з числом два не схильні до ризику, але таких напрямів варто уникати. А також вам потрібно навчитися розумно витрачати свої ресурси.

Призначення

Число 2 за датою народження, як би показує, що ви не самотні, потрібно лише прийняти протягнуту вам руку. Призначення таких людей – знаходження балансу у відносинах. Ви можете з’єднувати посварених, об’єднувати людей для спільної справи і підтримувати слабких.

Вам належить повторювати якісь життєві етапи двічі. Можливо, у вас щось не буде складатися відразу. І це зовсім не означає, що потрібно звертати з наміченого шляху. Потрібно пробувати другий раз, і тоді ви досягнете успіху.

Сумісність з іншими числами

Для людей з числом 2 будуть складними відносини з одиницями. Наскільки одиниці люблять командувати, настільки двійки не люблять, вимоги – без компромісу відносини будуть зруйновані.

З іншими двійками ви станете хорошими друзями, проте в особистих стосунках вам набридне одноманітність. Є сумісність з трійками. Вони не зриваються на вас, ви розумієте їх потреби.

Жорстку притирання зажадають взаємозв’язок двійки з четвіркою або сімкою. У вас можуть відрізнятися інтереси, чого вони хочуть, того не бажаєте ви.

З п’ятірками вам буде важко ужитися. Початковий інтерес перетвориться на повне непорозуміння.

З шістками “2” можуть бути хорошими партнерами по бізнесу. Від особистих відносин краще утриматися.

найвдаліша сумісність у двійок з вісімками і дев’ятками. Але щоб налаштувати відносини на хорошу хвилю, варто підтримувати свого партнера і зменшити егоїзм.

Відомі люди з числом долі 2

Багато відомі люди мають число долі 2. Наприклад, співачка світового масштабу Мадонна, яка народилася 16 серпня 1958 року. Письменник Жюль Верн народився 8 лютого 1828 року, і в цю дату теж зашифрована двійка.

Американський президент Рональд Рейган, який з’явився на світ 6 лютого 1911 року – яскрава двійка. Серед знаменитостей з числом “два” композитор Вольфганг Амадей Моцарт народився 27 січня 1756 року і французький художник Клод Моне, народжений 14 листопада 1840 року.