Число душі 5: значення, характеристика жінок, чоловіків і дітей

Розвиток природних талантів.

Що означає число душі 5

5 у ведичній нумерології – це число душі людей, народжених 5, 14 або 23-го числа будь-якого місяця. Їм управляє планета Меркурій, яка наділяє людину високим інтелектом, сильною логікою і аналітичним мисленням. Володар п’ятірки не тільки швидко обробляє інформацію, але і грамотно викладає. Він може реалізувати свої таланти як майстерний оратор, керівник, дипломат або піти іншим шляхом і стати розважливим маніпулятором.

До позитивних проявів цифри 5 можна віднести:

  • почуття гумору, оптимізм, життєрадісність;
  • здатність генерувати цікаві ідеї, кмітливість;
  • товариськість, допитливість.

Але у них є і чимало недоліків:

  • хитрість, схильність не стримувати обіцянки;
  • непостійність, мінливість настрою;
  • ризик швидко втрачати інтерес до життя.

У жінок

У жінки число душі “п’ять” проявляється як поєднання розуму, чарівності і привабливої зовнішності. У діловій сфері і бізнесі вона дивує колег і партнерів умінням вести переговори – ораторські здібності допомагають їй досягати високих цілей і матеріального достатку.

Але в особистому житті можуть виникати складності: вона підходить до вибору супутника занадто поверхово, схильна до раннього заміжжя або, навпаки, тривалий час ігнорує питання шлюбу. Кажучи коротко, сім’я не входить в список її пріоритетів, особливо якщо кар’єра складається вдало.

У чоловіків

Чоловік з п’ятіркою володіє природним шармом, красномовством і талантом переконання. Завдяки цій характеристиці йому супроводжує успіх не тільки в роботі та бізнесі, але і в спілкуванні з протилежною статтю. Він здатний дарувати яскраві емоції, тому жодна жінка не залишиться байдужою у його присутності.

Але самого володаря числа 5 мало цікавлять серйозні відносини і сім’я. В якості супутниці він вибере ту дівчину, шлюб з якою буде для нього зручним і вигідним, наприклад, таку розумну і прагматичну бізнес-леді.

Сумісність з іншими числами душі

До дружніх чисел, з якими відносини у п’ятірки складаються сприятливо, ставляться 1 (Сонце), 4 (Раху), 6 (Венера) і 7 (Кету). Ці планети принесуть володарю “5” удачу, успіх, вигідні угоди і просто задоволення від спілкування.

Завдяки ораторським здібностям ворогів у людини з “5” трохи. Так, 3 (Юпітер), 8 (Сатурн) і 9 (Марс) є для нього нейтральними, тому формат спілкування буде залежати від спільних цілей.

Ворожою для “п’яти” можна назвати тільки двійку, якою керує Місяць. Вона стане для п’ятірки джерелом труднощів і випробувань. Відносини з нею можуть бути хоч і складними, але корисними, оскільки піднімуть на новий рівень і стануть стимулом для подальшого розвитку.

Яку професію обрати п’ятіркам

Жінкам і чоловікам слід вибирати ту професію, яка допоможе розкрити весь свій потенціал: харизму, сильну логіку, навички переговорів, хорошу пам’ять. Робота може бути пов’язана зі спілкуванням, наприклад, власникові числа 5 варто розвивати кар’єру на телебаченні, в рекламі, маркетингу, зв’язків з громадськістю, продажу або політиці.

Інтелектуальні здібності дають можливість працювати в аналітиці, фінансах, банківському секторі, ТОП-менеджменті. П’ятірка є природженим парламентером, тому може стати адвокатом або дипломатом.

Якщо ви народилися 14 або 23 числа

Якщо день народження припадає на 5-е число кожного місяця, то характер проявляється в повній відповідності з описом п’ятірки. Але у випадку двох інших дат “п’ять” виходить як додавання цифр, які впливають на людину.

Наприклад, 14 несе в собі енергію Сонця (1) і подвійність планети Раху (4). Перша дає такі якості, як цілеспрямованість, але другий додає чимало труднощів, особливо в сімейному житті.

А ось народжені 23-го вважаються найбільш успішними і щасливими серед володарів “5”. Вони мають особливу тягу до знань, добре розбираються в людях, можуть впливати на оточуючих у своїх інтересах.

Призначення п’ятірок

Перед п’ятіркою варто кілька життєвих завдань:

  • Розвиток природних талантів. Якщо володар числа душі “п’ять” не цінує свої здібності, то виявляється позаду менш обдарованих, але більш наполегливих.
  • Досягнення результатів. Людині з таким показником властиво розкидатися і не доводити справи до кінця. Важливо навчитися досягати цілей.
  • Придбання знань. П’ятірка навчається протягом усього життя, але їй необхідно не тільки розвивати свою ерудицію, але і стає духовно грамотної, вивчати закони карми і Вищих сил.

Рекомендації для людей з числом душі 5

Людині, народженій з числом душі 5, важливо не втрачати оптимізму і позитивного настрою навіть у складних життєвих ситуаціях. Мова п’ятірки буває гострим і уїдливим, тому слід контролювати свою мову, особливо в суперечках з близькими.

Необхідно проявляти терпіння і розуміння до інших людей – повільним й менш кмітливим. Якщо подразнення починає досягати свого піку, то можна займатися спортом або ручною працею, а також по можливості влаштовувати собі на вихідних невеликі подорожі.