Число проблеми 0: опис по даті народження і способи вирішення

0 означає число проблеми

У ведичній нумерології число проблеми 0 за датою народження зовсім не означає відсутність труднощів. Швидше, навпаки, при такому показнику складно передбачити, з чим зіткнеться його володар. Цей код вважається несприятливим, оскільки може проявлятися як будь-яка з інших восьми цифр.

Найчастіше нуль викликає тупикові ситуації, в яких важко знайти вихід або прийняти рішення. Людині з цим числом може здаватися, що на нього звалилися всі негаразди разом. На шляху до мети виникає чимало перешкод, з-за чого процес не завжди приносить задоволення. Тому всі зусилля виправдовує лише результат, якщо його все ж вдається досягти.

протипоказано з нулем по даті народження

При такому показнику не варто втікати від труднощів. Важливо зрозуміти, що Всесвіт дає кожному індивідуальні кармічні завдання. Кожен урок по-своєму необхідний, тому його потрібно проходити гідно, не вдаючись до обману або силі.

не Можна своєї душі стати замкнутою, холодної, озлобленою. Через зусилля і перешкоди приходить новий досвід – цього не треба чинити опір.

Як вирішити проблему

Людині з числом проблеми 0 необхідно присвятити життя саморозвитку: навчатися, зростати духовно, шукати джерела мудрості, займатися різними практиками, щоб зрештою знайти своє призначення. При такому показнику доведеться з’ясовувати експериментальним шляхом, яка місія покладена на душу в цьому втіленні.

Власникові нуля складно знайти свій життєвий вектор, тому йому потрібно не боятися і пробувати різні напрямки. Починаючи новий проект, слід побороти в собі страх невдачі, але вжити заходів обережності. Доля напевно приготувала чимало випробувань на початку шляху – до перевіркам на міцність треба бути готовим завжди.