Число проблеми 1: опис по даті народження і способи вирішення

Що означає 1 як число проблеми

Цей показник символізує головну задачу людини, яку йому потрібно вирішити, щоб реалізуватися в житті, досягти успіху і стати щасливим. Для володаря одиниці – це позитивний розвиток его, тобто вроджених здібностей.

У випадку числа проблеми 1 по даті народження основна мета полягає в досягненні здорової самооцінки. Важливо навчитися любити себе, приймати свої особливості, знати достоїнства і недоліки. Слід домагатися високого становища – але тільки за рахунок використання власного потенціалу і талантів, але не шляхом приниження оточуючих або конкурентів.

Здоров’я з одиницею за датою народження

Одиниця як число проблеми позначається відразу на двох важливих системах організму. Перша – це серце і судини. При такому показнику зростає ризик порушень серцевого ритму, інфаркту, інсульту, хвороби кровотворення.

Друга причина проблем зі здоров’ям – це слабкий імунітет. Людина з цифрою 1 схильний до інфекційних захворювань, не тільки сезонних ГРВІ, але і більш серйозним, приміром, пов’язаним з травним трактом.

Тому вкрай важливо вести здоровий спосіб життя, стежити за харчуванням, вживати тільки якісну їжу, помірно займатися спортом і вибирати рухливі види хобі.

протипоказано

Власникові числа проблеми 1, важливо уникати двох крайностей: гордині і самокритики. У першому випадку егоїзм буде проявлятися в небажання і нездатність чути чужу думку, враховувати інтереси оточуючих. Це призведе до самотності, конфліктів з близькими – найчастіше при такому показнику виникають сварки з батьком.

А також не можна пред’являти завищені вимоги до самого себе. Людина, яка не відчуває любові до себе, буде відчайдушно шукати того, хто її полюбить. В результаті не зможе знайти підходящого партнера або стане залежним або жертвою у відносинах, буде страждати в шлюбі.

Як вирішити проблему

У ведичній нумерології число 1 означає проблеми з самооцінкою, тому потрібно спрямувати сили на її зміцнення. Важливо розібратися з власним “Я”, навчитися відстоювати свої кордони і потреби, не боятися заявляти про себе, але без шкоди для інших.

У відносинах необхідно бути відповідальним, чесним, ініціативним, розвивати лідерські якості. Слід тримати під контролем свої недоліки, менше гарячкувати, ображатися або критикувати, частіше проявляти інтерес і повагу до оточуючих.