Що таке ведична нумерологія і які числа в ній найважливіші

Ведична нумерологія

Що таке ведична нумерологія простими словами

Ведична нумерологія – це наука, яка описує характер і сутність людини, спираючись на навколишні його числа. Відрізняється від класичної нумерології тим, що заснована на стародавніх індійських знаннях – Ведах.

Друге ім’я ведичної нумерології – “Санкх’я Шастра” – що в перекладі означає цифри, рахунок і дати. Головна особливість при розрахунках – що новий день настає не в 00 годин, а зі сходом сонця. З-за цього можна заплутатися в тлумаченнях. Для розшифровки особистості використовується енергія дев’яти чисел від 1 до 9.

Кожне число в ведичної нумерології відповідає певній планеті:

  • 1 – Сонце;
  • 2 – Місяць;
  • 3 – Юпітер;
  • 4 – Раху;
  • 5 – Меркурій;
  • 6 – Венера;
  • 7 – Кету;
  • 8 – Сатурн;
  • 9 – Марс.

Раху і Кету – це точки, на лінії яких перетинаються Сонце і Місяць. В індуїзмі вони ідентифікуються як планети.

Види і значення чисел у ведичній нумерології

У ведичній нумерології найголовніші – число долі, число душі і число імені. З їх допомогою можна дізнатися основні риси характеру людини і зрозуміти його призначення. Той, хто народився з 1 по 9 число, відчуває на собі вплив одного числа. Ці цифри ще називають 9 архетипами. А для людей, народжених з 10 по 31-й дні календаря, відповідно, мають значення складені числа.

Число душі

Під числом душі розуміється значення, яке найбільш точно розкриває характер людини. Саме тому число душі також називають числом характеру.

Враховувати його значення важливо, воно передає сильні вібрації і показує, який шлях повинен вибрати чоловік. Відображається на амбіціях, внутрішніх бажаннях і на виборі партнера.

Число долі або карми

Кількість карми в ведичної нумерології – це сума всіх цифр дати народження. Воно відображає те, з чим вам доведеться зіткнутися в теперішньому втіленні, які будуть труднощі, опрацювання енергії, до чого слід прагнути. Число долі показує потенціал людини, його таланти та уподобання.

Число імені

Число імені – це значення, отримане при складанні букв імені. Більший вплив на людину робить саме ім’я (без по батькові і прізвища).

Друге ім’я чи прізвище, – це рід або сім’я, число показує родову програму, закладену предками. Саме тому, коли дівчина виходить заміж, вона міняє прізвище. Вона як би открепляется від свого роду і приєднується до сім’ї чоловіка.

Число імені впливає на соціальне життя, зону спілкування і вибір професію.

Яке з них важливіше

У ведичній нумерології для правильного складання “портрету” людини всі три значення відіграють важливу роль. Але число душі і число долі важливіше. Іноді, щоб досягти балансу в житті, число імені можна змінити.

Якщо число душі і долі збігається, значить, ви йдете правильним шляхом і досягнете своїх цілей. Однакові вібрації благотворно впливають на здоров’я і на взаємини з іншими людьми. Коли один показник сильно відрізняється від іншого, порушується гармонія у вібраціях, що веде до дисбалансу в долі.

Число долі відрізняється від числа душі тим, що показує картинку в динаміці”. Тобто, не те, що намічено за фактом, а прогнозований результат подій, можливі рішення і подальші дії. Різниця в тому, що ми самі творці своєї долі і можемо вчинити так чи інакше. Доля – це вибір людини, а душа закладена Вищими силами. Змінити свою долю на краще – бажання кожної нормальної людини.

Калькулятор для розрахунку значень з ведичної нумерології

Якщо ви хочете розрахувати число долі, число душі або імені по ведичної нумерології, скористайтесь нашим онлайн-калькулятором. Для цього потрібна тільки ваша дата народження. Після розрахунку ви отримаєте повну розшифровку з описом того, що відбувається у вашому житті.

Знаючи свої числа, ви будете розуміти, як рухатися по життю і до чого прагнути, а головне, зможе знайти своє справжнє призначення.