Число душі 9: значення, характеристика жінок, чоловіків і дітей

Що означає число душі 9

9 у ведичній нумерології – це число душі людей, у яких дата народження випадає на 9, 18 або 27-е число кожного місяця. Їх планетою-покровителем є войовничий Марс, який дає потужний потік енергії, цілеспрямованість і дух суперництва.

Сміливість, амбіційність, любов до пригод призводять до того, що іноді дев’ятка не може зупинитися, щоб перепочити. Прямолінійність, наполегливість і пристрасна натура власника цифри дев’ять роблять його природженим лідером.

Позитивними проявами числа 9 душі можна назвати:

  • енергійність, рухливість, активний спосіб життя;
  • рішучість, працьовитість;
  • щирість, відповідальність.

До основних недоліків дев’ятки можна віднести:

  • запальність, нестриманість, імпульсивність;
  • образливість, зарозумілість;
  • невміння сприймати критику, грубість.

У жінок

Кількість душі “дев’ять” наділяє жінку такими якостями, як наполегливість, ініціативність, активність, що виявляється не тільки у вчинках, але і в зовнішності. Володарка цифри 9 прагне у всьому бути першою: в кар’єрі, спорті, сім’ї і т. д. В її справах і побуті завжди панує порядок. У роботі вона буде відповідальним виконавцем або вимогливою, але справедливою начальницею.

Чоловікові непросто поруч з такою супутницею, тому її чоловіком зазвичай стає спокійний і незворушний партнер, який не стане з нею конкурувати, а поставиться з розумінням. Незважаючи на свою чоловічу енергетику, дев’ятка – це гостинна господиня, турботлива мати.

У чоловіків

Чоловік з числом душі 9 шукає адреналін у всіх сферах життя. Він любить відчувати конкурентний дух у кар’єрі чи бізнесі, проявляє себе як брутал у відносинах з жінками. Дев’ятка – це той чоловічий тип, який дарує величезні букети троянд, робить дорогі подарунки, стоїть під вікном і будь-якими засобами домагається розташування. При цьому він уважно ставиться до вибору супутниці життя.

Пристрасний Марс додає до характеристики цифри “дев’ять” ревнощі і вимогливість, але разом з тим такий чоловік стане справжнім главою сім’ї: захисником, годувальником, покровителем. У сварках він воліє йти, а не влаштовувати драматичні сцени.

Сумісність з іншими числами душі

Незважаючи на запальність, у дев’ятки багато дружніх чисел, спілкування з якими буде складатися сприятливо і без конфліктів. До них належать 1 (Сонце), 2 (Місяць), 3 (Юпітер), 6 (Венера) і 9 (Марс). З четвірками (Раху), сімками (Кету) і вісімками (Сатурн) відносини будуть нейтральними.

Поряд з п’ятіркою, який керує Меркурій, варто чекати труднощів. Але володаря цифри 5 потрібно сприймати не як прямого ворога, а як суперника, протистояння з яким привнесе в життя позитивні зміни. Ці випробування є посланням понад як стимул для саморозвитку і духовного зростання.

Для шлюбу чоловікові-дев’ятці підійде дівчина з числом душі 6, якій протегує Венера. Жінці ж варто звернути увагу на шанувальника з життєрадісною трійкою.

Яку професію обрати дев’яткам

Чоловікам і жінкам з дев’яткою слід розвивати кар’єру в тих сферах, де можна проявити свою завзятість і прагнення до боротьби. Відповідну професію можна знайти в спорті (спортсмен, тренер), військовому справі, поліції або медицині.

Володар числа “дев’ять” прагне до влади, тому основні обов’язки краще поєднувати з громадською діяльністю або займати керівний пост у своїй галузі, наприклад, бути начальником відділу, головним лікарем, командиром взводу і т. д. Завдяки своїй енергійності і відповідальності осіб з числом 9 зможе успішно виконувати кілька справ.

Якщо ви народилися 18 або 27 числа

При одній дев’ятці в даті народження людина веде себе в повній відповідності з характеристикою числа душі 9. Але в інших випадках, коли 9 виходить у результаті додавання 2 цифр, є вплив додаткових планет на характер.

Наприклад, 18 несе в собі позитивну енергію Сонця (1) і суворість Сатурна (8). У житті це проявляється як буркотливість, схильність до суперечок і внутрішніх конфліктів.

Народжений 27-го числа перебуває під впливом Місяця (2) і планети Кету (7), тому у нього виражені такі риси, як м’якість, невпевненість, сумніви і труднощі з прийняттям рішень.

Рекомендації для людей з числом душі 9

Власникові числа душі 9 потрібно уникати провокацій і боротися з думками про помсту. Не варто здійснювати безрозсудні вчинки через бажання показати свою сміливість, відвагу і рішучість. Необхідно дотримуватися субординації на робочому місці: не допускати осуду та пліток на адресу своїх колег, не вплутуватися в суперечки і конфлікти з начальством, не провокувати себе і керівництво.

Краще відмовитися від необдуманого ризику, а в ситуаціях невизначеності зберігати самовладання. Дев’ятці важливо поводитися обережно з небезпечними або забороненими речовинами, оскільки до них може бути схильність.