Число душі 7: значення, характеристика жінок, чоловіків і дітей

Що означає число душі 7

7 у ведичній нумерології – це число душі людей, у яких дата народження потрапляє на 7, 16 і 25-е число кожного місяця. Покровителем сімки є містична планета Кету, яка вважається південним полюсом Місяця. Вона наділяє людину особливим поглядом – його світ складається з власних ілюзій, фантазій і незрозумілою для оточуючих логіки.

Володаря цифри 7 можна назвати м’яким, добрим, благородним, але, часом, із-за невпевненості і страху він здійснює імпульсивні вчинки.

“Сім” має безліч позитивних якостей:

  • мудрість, проникливість;
  • дружелюбність, товариськість, відкритість;
  • щедрість, шляхетність.

Серед негативного впливу сімки можна відзначити:

  • занепокоєння, часті зміни настрою;
  • нерішучість, сумніви, страхи;
  • низька ініціатива, нестабільність.

У жінок

Кількість душі “сім” у жінки проявляється як чутливість, емоційність і крихкість. Вона привертає увагу чоловіків не тільки витонченою зовнішністю, але і загадковістю. У неї добре розвинена інтуїція, і навіть можуть бути екстрасенсорні здібності. Але в той же час схильність фантазувати і жити в ілюзіях приводить її до повної безпорадності в матеріальному світі. Вона не прагне добитися фінансового достатку, а при виникненні проблем чекає, що все вирішиться само.

Поруч з такою дамою повинен бути сильний, турботливий, ініціативний чоловік, з яким вона зможе розслабитися й присвятити себе сім’ї і улюбленій справі. Але якщо вона вибирає такого ж м’якого і пасивного супутника, то її життя буде наповнене труднощами.

У чоловіків

Володаря цифри “сім” можна назвати сентиментальним, добрим, ніжним і романтичним. Йому складно конкурувати в чоловічому середовищі, тому він комфортніше почувається в жіночому суспільстві. Сімці потрібно з юного віку знайти покликання душі і багато сил вкладати в кар’єру.

Якщо він реалізується у професії, то стане гарним працівником і вірним сім’янином. В іншому випадку є ризик різних форм залежності: від батьків, від дружини, від алкоголю або заборонених речовин.

Сумісність з іншими числами душі

Такі числа, як 4 (Раху), 5 (Меркурій), 6 (Венера) та 8 (Сатурн) є для сімки позитивними – дружні чи ділові відносини з ними будуть складатися гладко, позитивно, сприятливо. Трійка, якою керує Юпітер, ніяк не впливає на володаря цифри 7, спілкування між ними відбувається нейтрально.

А ось 1 (Сонце), 2 (Місяць) і 9 (Марс) – ворожі значення. Представників цих планет не варто вважати прямими ворогами, але вони приносять у життя чимало випробувань. Такі труднощі послані Вищими силами і є для людини з “7” стимулом для розвитку і особистісного зростання.

В питаннях шлюбу та сім’ї є наступні рекомендації нумерологів: чоловікам-семеркам краще шукати супутницю з таким же числом душі або долі. Жінці варто звернути увагу на представників чоловічої статі з одиницею – вони володіють сильною енергетикою Сонця.

Яку професію обрати семеркам

Професія чоловіків і жінок, народжених з числом 7 душі, може бути пов’язана зі сферами, в яких потрібна розумова діяльність і спілкування з людьми. З таким значенням можна працювати психологом, педагогом, письменником або суддею.

А також у сімки є потенціал, щоб розвиватися в духовних практиках і бути викладачем йоги або аюрведи, астрологом, нумерологом, тарологом, філософом, спеціалистом по езотериці або релігії. Для тих представників планети Кету, які хочуть обмежити робочі контакти, підійде будь-яка спеціальність, пов’язана з IT, наприклад, веб-розробник.

Якщо ви народилися 16 або 25 числа

Якщо датою народження є сьоме число, то характер у точності збігається з описом сімки. У разі двозначного числа 2 цифри, а точніше, планети, які ними керують, надають додатковий вплив на поведінку людини.

наприклад, “16” несе в собі енергію Сонця (1) і жіночність Венери (6), проявляється як оптимізм, чарівність, цілеспрямованість.

Поява на світ 25-го числа спричинить за собою вплив Місяця (2) і Меркурія (5), тобто додасть ще більшу чутливість, емоційність і непередбачуваність.

Рекомендації для людей з числом душі 7

Людині з числом 7 душі важливо знайти баланс між духовним і матеріальним світом. Сімку тягне все таємниче, містичне і окультне, тому вона схильна йти в езотерику з головою і забувати про кар’єру, грошах або сім’ї. Необхідно навчитися поєднувати обидві сфери свого життя, щоб бути успішним і заможним.

Власникові цифри 7 треба уникати поспішних рішень, ретельно вникати в суть питання, не витрачати дорогоцінний час на фантазії. Слід берегти свою енергію і не братися за проекти, від яких буде мало користі.

Не варто недооцінювати свої здібності і проявляти зайву скромність, особливо в питаннях фінансів та оплати своєї праці. А також вкрай необхідно триматися подалі від згубних звичок і речовин, що змінюють свідомість.