Кількість карми: що це, розрахунок значення і розшифровка

Наведемо приклад. Зробимо розрахунок для дати народження 7 лютого 1996 року. 7+2+1+9+9+6=34=3+4=7. Значить, число карми людини, народженої в зазначену дату, дорівнює 7.

Що таке кармічне число

Кармічне число – це персональне цифрове значення, яке показує ваші життєві перспективи, професійне призначення, стосунки зі світом та іншими людьми. Воно вказує на гріхи і фатальні помилки минулих втілень, які треба обов’язково опрацювати. Якщо завдання залишаться недосконалими, то цю карму ви заберете з собою в наступне життя.

З ведичної нумерології значення кармічного числа впливає на багато життєві аспекти: дізнавшись його, ви зрозумієте, як вам треба жити далі, зможете налаштуватися на правильну хвилю долі. Це важлива інформація, оскільки часто люди живуть не своїм життям, мучаються від проблем, які їм не належать за долі.

Як пов’язані карма і дата народження

Ваше кармічне число вже заховано в цифрах дати народження. Саме ця комбінація відображає, які ситуації будуть повторюватися у людини і які завдання потрібно виконати в цьому втіленні.

Обчисливши кількість карми, ви розберетеся з внутрішніми установками, які заважають жити повноцінним життям.

Як розрахувати

Щоб зрозуміти своє кармічне число, треба скласти всі цифри в даті народження і звести отримане значення до числа від 1 до 9.

Наведемо приклад. Зробимо розрахунок для дати народження 7 лютого 1996 року. 7+2+1+9+9+6=34=3+4=7. Значить, число карми людини, народженої в зазначену дату, дорівнює 7.

Розшифровка значення числа карми

1

все життя людини з кармічним числом 1 буде перевіркою для його его. У одиниць часто виникають невдачі у стосунках будь-якого роду, оскільки вони відкриті і наївні. Потрібно керувати і консультувати, але при цьому зберігати дистанцію, постарайтеся більш чітко формулювати свої думки: тоді все вийде.

2

У ведичній нумерології шлях двійок спрямований на пошук істини і розвиток духовності. Ви творчо і по особливому сприймаєте світ, відчуваєте все тонко і гостро, помічаєте незначні для інших деталі. Слід навчитися боротися зі своєю лінню, ваша активність – вектор до успіху.

3

Можуть бути проблеми з дітьми: або їх багато, або не виходить народити дитину. Безумовно, для людей з цієї кармою важливо присутність у житті Бога. Вам судилося бути наставником і направляти когось з життя, можливо, це ваші діти або чоловік, а можливо, учні або друзі, які молодші.

4

Для володаря воно віщує труднощі і великі зусилля на шляху до успіху. Але випробування і позбавлення не погіршують ваше життя, а процес досягнення мети робить реальність насиченішим і яскравішим. Не можна піддаватися смутку і печалі, потрібно налаштовувати себе на хороше, і тоді ви будете щасливі.

5

Таким людям, що називається, на роду написано бути провідником інформації, бажано хорошої. Вам буде комфортно займатися письменством, журналістикою, бізнесом або консультуванням. Не розмінюйтесь на порожню балаканину і плітки, концентруйтеся на правді.

6

Якщо ваше кармічне число – 6, потрібно уникати надмірності у всіх задоволеннях: смакоти, екстрим, подорожах. Інакше всі ці блага будуть працювати проти вас. Реалізуйте себе через щирість і безумовну любов, вибирайте творчий, а не раціональний шлях у професії.

7

Значення числа карми 7 – поява в житті незрозумілих ситуацій, ви ніби не керуєте власною долею. Це відбувається з-за впливу планети Кету – у людини немає розуміння того, що відбувається, немає ніяких висновків надалі. Слід усвідомити життя, розвивати свою інтуїцію, тоді ви зможете відкрити в собі екстрасенсорні здібності.

8

Якщо у розшифровці карми випадає вісімка, не варто прагнути до розкоші, багатства і безтурботного життя. Доведеться багато працювати, працювати день і ніч – жорстка і конкретна доля, пов’язана з працею. Якщо будете відповідати цієї мети, то багатство і успіх в бізнесі самі прийдуть до вас.

9

Девіз цього числа карми – терпіння і труд все перетруть. Потрібно зберігати свою посидючість, волю і прагнути до нових вершин. Здійснюйте вчинки, за які вам точно не буде соромно, остерігайтеся впертості і зайвої агресії – тільки так вас чекає великий успіх.

Які числа головні

У ведичній нумерології є головні числа, які максимально пов’язані з кармою. Це четвірка, сімка і вісімка.

Цифра 8 має зв’язок з планетою Сатурн, а він, у свою чергу, вважається повелителем карми і часу. Число 7 повідомляється з місячною точкою Кету, яка відповідає за минулі втілення. А “4”, навпаки, пов’язана з поточним народженням людини. Її планета-супутник Раху показує, які кармічні завдання стоять перед вами зараз.