Число проблеми 7: опис по даті народження і способи вирішення

Що означає 7 як число проблеми

Якщо за датою народження людина наділена числом проблеми 7, то протягом усього життя йому доведеться стикатися з труднощами. У ведичній нумерології сімка вважається цифрою перевірки на міцність. Життєві обставини рідко складаються сприятливо, тому володаря такого коду можна назвати борцем з долею.

Складнощі виникають в різних сферах: в роботі, особистих відносинах, самореалізації. Важливо розуміти, що при сімці не можна зупинятися у своєму русі, потрібно постійно прагнути вперед і бути готовим до чергових випробувань, а не розраховувати на щасливий випадок.

Здоров’я з сімкою за датою народження

Сімка може викликати хвороби, які складно не тільки лікувати, але й діагностувати. Є певний ризик хронічних захворювань, для яких ще немає ефективного лікування або для одужання потрібно докласти чимало зусиль.

Володарі числа проблеми 7 нерідко страждають від вірусних інфекцій, станів зниженого імунітету, шкірних висипань і навіть схильні до розладів з боку нервової системи або психіки. Не варто робити додаткове навантаження на організм, піддавати себе стресам або халатно ставитися до свого здоров’я.

протипоказано

Людині з таким кодом не можна здаватися, навіть якщо гостро відчувається відсутність сил і внутрішньої опори, а в житті панує хаос. Прояв слабкості може призвести до того, що кармічні проблеми будуть ставати все серйозніше. Шкідливо безцільно або безконтрольно витрачати свої ресурси.

Наприклад, не варто вступати в інтимні відносини тільки для того, щоб уникнути почуття самотності – після скороминущої зв’язку воно загостриться ще сильніше. Треба тримати себе в руках, щоб не занурюватися в стан смутку, оскільки є ризик розвитку депресії.

Як вирішити проблему

Власникові складного числа проблеми 7 потрібно шукати порятунок і заспокоєння в духовних і енергетичних практиках, наприклад, займатися йогою, медитувати, розвивати усвідомленість, читати праці древніх мудреців, езотеричну літературу. Вирішення труднощів, що йде від сімки, відбувається через саморозвиток і особистісне зростання.

Важливо уважно вибирати своє оточення, спілкуватися з людьми, у яких можна набратися позитивного досвіду і мудрості, наприклад, знайти наставника, духовного вчителя.