Який знак зодіаку підходить чоловікові-Раку: сумісність для любові і шлюбу

У статті ми розповімо, яка дівчина підходить хлопцеві знака зодіаку Рак. Ми підготували для вас таблицю сумісності з жінками усіх знаків зодіаку, а також характеристику відносин Раку-чоловіки з кожною з них.

Яка жінка підходить чоловікові-Раку

На те, який знак зодіаку підходить Раку-чоловікові, багато в чому впливають особливості його характеру. Рак – це чутлива і романтична натура. У відносинах він може бути турботливим, ніжним і вірним, але в той же час замкнутим, недоступним, мовчазним, образливим і ранимим. Він не схильний до конфліктів, необдуманих дій, швидких рішень, веде себе стримано і обережно. Рак – це сімейна людина, яка потребує домашнього затишку, душевної близькості, гармонії і стабільності.

Йому потрібна жінка, яка, з одного боку, вміє проявляти любов, ласку, доброту і терпіння, а з іншого – знає, як правильно мотивувати відповідального, але нерішучого партнера. При необхідності вона повинна вміти брати на себе ініціативу, але не втрачаючи своєї жіночності. Йому хочеться, щоб кохана дівчина не критикувала його за недоліки, поділяла його інтереси і цінності, ставилася з повагою, не влаштовувала скандали, не була нав’язливою і прискіпливою. Далі докладно розповімо про сумісність чоловіка-Рака з іншими знаками зодіаку.

Таблиця сумісності для кохання, стосунків і шлюбу

У таблиці вказано, які жінки підходять Раку-чоловіка за гороскопом для любовних і сімейних відносин. Ми не тільки оцінили рівень сумісності знаків зодіаку в любові і шлюбі, але і зробили короткі коментарі.

Знак зодіаку жінки Сумісність
Овен Середня. Ініціатива в парі лежить на дівчині, чоловікові часто доводиться підкорятися.
Телець Висока. Спільні цінності, інтереси, комфортний спільний побут без конфліктів.
Близнюки Середня. Сильне фізичне тяжіння, але занадто різні погляди і спосіб життя.
Рак Висока. Міцні, довірчі відносини, побудовані на любові і романтики.
Лев Середня. Пристрасть і потяг, але різні погляди на грошові і побутові питання.
Діва Середня. Стабільні відносини, які псує лише критика Діви.
Ваги Середня. Можливі розбіжності з-за фінансів і ревнощі з боку чоловіка-Рака.
Скорпіон Висока. Гармонійне поєднання пристрасті, душевної близькості і взаєморозуміння.
Стрілець Низька. Значні відмінності в характерах, немає гармонії спільного життя.
Козеріг Низька. Сварки і претензії з боку дівчини з-за слабкої ініціативи Раку.
Водолій Низька. Консервативний Рак і волелюбний Водолій не розуміють один одного.
Риби Висока. Стабільні, близькі й душевні відносини, щасливий союз.

Сумісність чоловіка-Рака з жінками інших знаків

Чоловік-Рак сумісний зі знаками зодіаку своїй стихії Води, до якої крім Раку відносяться Скорпіон і Риби. Вони є чуттєвими натурами, тому добре розуміють один одного, мають не тільки фізичний, але й духовний зв’язок. У нього може бути хороша сумісність з жінкою знаку Землі, наприклад, зі спокійною дівчиною-Тельцем або турботливою Дівою, але не з прагматичним і прямолінійним Козерогом.

Знаки стихії Вогню складно назвати підходящими з-за їх імпульсивності, наполегливості і запальності. У відносинах з повітряним знаком також немає взаєморозуміння. На відміну від Раку волелюбні Близнюки і Водолій не ставлять відносини на перше місце, тому можуть здаватися байдужими. Дівчина-Терези ж може вимагати від чоловіка занадто багато.

Чоловік-Рак і жінка-Овен

В цій парі активна, наполеглива і цілеспрямована дівчина є головною рушійною силою. Раку не залишається нічого, крім як поступатися, погоджуватися з думкою своєї обраниці і підлаштовуватися під неї.

Жінку-Овна може дратувати повільність, нерішучість і слабка ініціатива чоловіка-Рака, але вона цінує його за щирість, вміння бути ніжним і романтичним. Успіх відносин залежить від того, чи зможуть партнери правильно розподілити ролі між собою і прийняти недоліки один одного.

Чоловік-Рак і жінка-Телець

У розважливою, спокійною дівчата-Тельця і відповідального, надійного чоловіка-Рака може скластися гармонійний союз. Обидва зацікавлені в створенні сім’ї, люблять стабільність, сталість і комфорт.

Жінка знака зодіаку Телець прагне жити в достатку, тому ставить партнера високі цілі, але не квапить його і не чинить тиску. Вона уникає кардинальних змін і не робить необдуманих дій, тому її повністю влаштовує поведінка Раку, який довго приймає рішення.

Чоловік-Рак і жінка-Близнюки

Рак-хлопець легко закохується в енергійну, товариською і оптимістичну дівчину знаку Близнюки. У цих відносинах є закоханість, пристрасть, але немає душевної близькості.

Волелюбна і активна жінка-Близнюки має безліч інтересів і велике коло друзів, тому рідко ставить сім’ю на перше місце. Раку, який любить усамітнення і домашній затишок, важко підлаштуватися під її спосіб життя, хоча саме вона стає для нього мотиватором, джерелом натхнення і яскравих емоцій.

Чоловік-Рак і жінка-Рак

Ідеальна пара, відносини в якій будуються на взаєморозумінні, довірі, загальних інтересах і схожих поглядах на життя. Чоловік-Рак комфортно почуває себе поруч з жінкою свого знака, оскільки саме вона може дати ту турботу, ласку і увагу, про яку він мріє.

Він бачить в ній спокусливу дівчину, близького друга, гарну господиню і вірну обраницю. Вони рідко сперечаються і сваряться. Проблеми в їх союзі можуть виникати, якщо чоловік не проявляє достатньо завзятості.

Чоловік-Рак і жінка-Лев

Харизматична, самовпевнена дівчина буває занадто імпульсивна і вимогливою, тому не завжди підходить чоловікові-Раку за знаком зодіаку. Їй потрібна життя, наповнена яскравими враженнями та емоціями.

Рак щиро захоплюється її красою, але не підтримує її інтересів і прагнення жити в розкоші. Її бажання бути в центрі уваги часто стає приводом для ревнощів. У жінки-Лева можуть бути стосунки з цим чоловіком, тільки якщо вона бачить у ній надійного і вірного чоловіка.

Чоловік-Рак і жінка-Діва

Діва, Рак мають спокійний, м’який характер, а у відносинах цінують чесність, вірність і стабільність. З усіх земних знаків турботлива, господарська і прагматична жінка-Діва найбільше підходить чоловікові-Раку.

В їхніх стосунках немає пристрасті, але є ніжність, повагу, довіру, загальні інтереси і погляди на спільне життя, побут і фінанси. Але у них можуть виникати проблеми з-за того, що дівчина буває занадто критичною і прямолінійної, а чоловік болісно реагує на її зауваження.

Чоловік-Рак і жінка-Терези

Ваги – кращий із знаків зодіаку стихії Повітря для чоловіка-Рака. Йому комфортно перебувати поруч з жіночною, м’якою, тактовною і чарівною дівчиною-Вагами. Вона може виглядати легковажною, наївною і безпорадною, але в реальності є розсудливим і прагматичним людиною.

Їй важливо, щоб чоловік був успішним і забезпеченим. Раку потрібно стати більш рішучим, цілеспрямованим і ініціативним, щоб роман з жінкою-Терезами призвів до серйозних і тривалих стосунків.

Чоловік-Рак і жінка-Скорпіон

Скорпіон – це ідеальний знак зодіаку для Раку. У жінці-Скорпіоні дивним чином поєднуються пристрасть, ніжність, емпатія, амбіції і рішучість. Саме завдяки їй обачний, затиснутий чоловік може реалізувати свій потенціал.

Вона надихає і мотивує обранця на високі, сміливі цілі. Чоловікові-Раку доведеться кардинально змінювати свої звички і спосіб життя, щоб дівчина побачила в ньому гідного партнера. Тільки він може пом’якшити її жорсткий характер і уїдливість.

Чоловік-Рак і жінка-Стрілець

Вогняний Стрілець – не самий відповідний знак зодіаку для чоловіка-Рака. Незважаючи на безліч переваг, в дівчині-Стрільці немає тієї ніжності і м’якості, якої потребує Рак.

Відкрита, наполеглива і волелюбна жінка дратується через нерішучість і замкнутості чоловіки. Він здається їй нещирим, пасивним і байдужим. У них може бути коротка романтична зв’язок або дружні відносини, але відмінності у світогляді заважають комфортною і стабільною сімейного життя.

Чоловік-Рак і жінка-Козеріг

Чоловік знака зодіаку Рак частіше стає другом або діловим партнером дівчата-Козерога, але не її обранцем або чоловіком. Розумна, енергійна і цілеспрямована жінка вміє поєднувати безліч ролей: вірної дружини, турботливої матері і кар’єристки.

Але її стосунки з чоловіком-Рак зазвичай не складаються. Вона або чекає від нього рішучих дій і сміливих вчинків, але ці очікування виявляються марними, або бере ініціативу в свої руки, роблячи його ще більш пасивним.

Чоловік-Рак і жінка-Водолій

Сумісність знаків зодіаку Рак і Водолій рідко буває високою. Енергійна, комунікабельна та допитлива дівчина-Водолій вносить хаос у спокійне і розмірене життя чоловіка-Рака.

Йому потрібні стабільність, затишок і довгі задушевні розмови, а їй – емоції, враження, спілкування з друзями, знайомства, захоплення, поїздки, подорожі, кар’єра і т. д. Чоловікові, який дотримується консервативних поглядів, не подобається, що його обраниця має безліч інтересів, крім їх відносин.

Чоловік-Рак і жінка-Риби

Рак і Риби – це добре сумісні знаки зодіаку. Два романтичних, мрійливих і чутливих людини вдало доповнюють один одного. Дівчина стає більш життєрадісною і легкою, а чоловік отримує увагу і турботу.

У цих відносинах йому не потрібно вислуховувати претензії і невдоволення обраниці, докладати надзусиль і виходити зі своєї зони комфорту. Головна небезпека цих відносин – недомовленість. Обидва партнера схильні замовчувати і збирати образи.