Жінка-Риби і чоловік-Скорпіон: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Рибами і чоловіком-Скорпіоном. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Скорпіон-чоловік і жінка-Риби в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Риби і чоловік-Скорпіон як пара

Союз Риб-жінки і чоловіка-Скорпіона є одним з найміцніших. Починаючи зустрічатися, ці люди навіть не здогадуються, який вони витягли щасливий квиток. Часто любов і взаєморозуміння вдається пронести через все життя. Секрет полягає в характерах, які вдало доповнюють один одного.

Чоловік-Скорпіон – неймовірно привабливий і харизматичний. Пройти повз нього неможливо, навіть якщо зовні він не дотягує до картинки глянсового журналу. Такий чоловік цілеспрямований і хитрий. Йому потрібна м’яка, добра і ніжна жінка. За зовнішньою непохитністю Скорпіона ховається його потреба в душевному теплі і затишку. І Риби повністю відповідають його очікуванням.

Жінка-Риби прагне до розкішного життя. Їй лестить знаходження поруч такого яскравого чоловіки. В очах Скорпіона вона виглядає безпорадною і слабкою – з’являється бажання її оберігати. Сумісність цих знаків зодіаку може становити 90 відсотків.

Плюси відносин

Жінка-Риби і чоловік-Скорпіон знаходять спільну мову. Їм добре разом, у відносин багато плюсів:

  • є взаємний інтерес;
  • завжди присутня романтика, ні нудьги;
  • відносини розвиваються стрімко;
  • у побуті знаки відмінно поєднуються;
  • немає бурхливих сварок.

Висока сумісність дозволяє союзу тривати довго. Часто такі шлюби укладаються раз і назавжди. Партнерам настільки комфортно разом, що ні в кого не виникає бажання шукати заміну.

Мінуси відносин

Скорпіон-чоловік і жінка-Риби можуть відчувати кризи у відносинах. Їх союз вдалий, але не позбавлений недоліків. До мінусів відносять:

  • ревнощі;
  • конфлікти на грунті фінансів;
  • егоїзм обох партнерів;
  • можливість маніпуляцій з боку один одного.

Пристрасть в парі не згасає з роками, а тільки розгорається. Але іноді трапляється так, що повага та довіра кудись зникають, а шлюб продовжує триматися на інтимної близькості, що не зовсім правильно. Скорпіона починає дратувати бездіяльність другої половинки. Жінка-Риби, якщо виявляється одружена сильним і надійним чоловіком, перестає робити що-небудь сама і розвиватися.

Сумісність Риб-жінки і Скорпіона-чоловіки в дружбі

Жінка-Риби і чоловік-Скорпіон можуть стати друзями, але спілкування ускладниться егоїзмом. Кожен захоче отримати від спілкування більше, ніж готовий віддати сам. Сумісність знаків зодіаку в дружбі становить 70 відсотків.

Риби-жінка постійно вередує. Вона вважає, що їй як дівчині дозволено більше, ніж її приятеля. Скорпіону такий стан речей не подобається. Він за рівноправність. Якщо вдасться згладити суперечності, може вийти непогана дружня пара. Скорпіон буде вирішувати проблеми Риб, так як він володіє великими зв’язками і знаннями. Головне, щоб жінка не почала цим користуватися: Скорпіон не терпить меркантильності у відносинах.

Сумісність Скорпіона-хлопця і Риб-дівчата в любові

Ведучим в такій парі завжди буде чоловік. Він красиво доглядає і робить компліменти. При цьому він вміє бути різним, що вносить у відносини додатковий вогник. Сумісність знаків зодіаку в любові одна з найвищих.

Скорпіон і Риби дивляться на життя однаково, у них багато спільних інтересів. Чоловік підтримує пристрасть у стосунках. Утворивши стійку пару, він змінюється і стає холодніше. Тим самим він дає можливість жінці перехопити ініціативу, проявити себе, а далі все повертається на круги своя. На таких емоційних гойдалках Риби можуть кататися все життя, не розуміючи до кінця, що це – частина його гри.

Сумісність пари в ліжку

Інтимне життя – сильна сторона пари. У сексі вони сумісні на 100 відсотків. Палкий і пристрасний Скорпіон – відмінний коханець. Він дуже, але при цьому розуміє і делікатний. В деяких парах пристрасть стає основою відносин, але такий шлях неправильний. У підсумку палкість все одно піде на спад, і почнуться сварки.

Риби – ніжні, тому дівчина доповнює Скорпіона і вносить в інтимне життя чуттєвість. Регулярна інтимне життя в парі не дозволяє любові охолонути. Зради, якщо і зустрічаються, то з боку Скорпіона.

Дівчина-Риби і чоловік-Скорпіон у шлюбі

Риби-дівчина і Скорпіон-чоловік укладають міцні шлюби, засновані на любові, взаємній повазі, пристрасті та розуміння проблем одне одного. Це класична сім’я, де головна роль відводиться чоловікові. Він сильний і вольовий, нерідко агресивно налаштований по відношенню до оточуючих. Але зі своїми близькими Скорпіон змінюється, стає для них опорою і підтримкою.

Жінка-Риби – берегиня домашнього вогнища. Її цілком влаштовує ця роль, з її боку немає боротьби за лідерство з чоловіком. Природна хитрість дозволяє їй управляти чоловіком так, що він вважає себе ініціатором прийняття всіх рішень. Скорпіону подобається відчувати себе справжнім лицарем і захисником.

Якими батьками будуть жінка-Риби і чоловік-Скорпіон

Скорпіон-чоловік і Риби-дівчина стають відмінними батьками. Дітям у їх родині затишно і спокійно. Сумісність знаків і особливості характерів дозволяють виховати вільні особистості. З малих років вони бачать в дітях індивідуальності і ставляться до них з повагою.

У Риб і Скорпіона виходить утримувати тонку грань між вседозволеністю та суворою дисципліною. Жінка в таких союзах володіє прекрасними педагогічними здібностями. Вона проводить з дітьми багато часу, допомагає знайти свій шлях у житті і сформуватися як особистості.

Ділова сумісність Скорпіона-чоловіки і Риб-жінки

Ці знаки зодіаку добре працюють разом. Висока сумісність дозволяє досягти відмінних результатів. Коли мова йде про колег, ніхто не буде боротися за можливість бути лідером. Їм сам по собі стане Скорпіон. Риби по своїй природі честолюбні, тому з боку жінки не виникне жодних претензій.

Коли Скорпіон стає начальником, це, як не дивно, не зовсім вдала комбінація. Він прагне бути першим у всьому, емоційний і постійно тисне на підлеглу-Риби. Вона не витримує такого натиску. Якщо між начальником і підпорядкованої ще й приятельські стосунки, вона буде виконувати не тільки робочі функції, але і послужить психотерапевтом.

Якщо Риби – начальниця, поєднання може стати вдалим. Все залежить від ступеня зацікавленості підлеглого. Коли Скорпіон сам хоче досягти результату, він буде до цього прагнути. Якщо він виявиться пасивним, жінка-Риби не зможе змусити його.

Як чоловіка-Скорпіона завоювати жінку-Риби

Скорпіон-чоловік має високу сумісність з Рибами-жінкою. Складнощів у завоюванні виникнути не повинно. Скорпіон сам по собі яскравий і привертає увагу. Варто йому захотіти, і Рибка опиниться в його мережах. Але важливо не упустити її.

Жінка цього знаку чутлива і схильна до переживань. Вона терпіти не може агресію. Скорпіону потрібно бути більш стриманим, щоб не злякати кохану. Можна залишатися самим собою, але спробувати стати трохи м’якше. Надмірна нав’язливість і переслідування на етапі залицяння теж не потрібні. Риба може вважати це за прояв слабкості. У такій ситуації чоловік швидко виявиться їй не цікавий.

Чоловік-Скорпіон вміє грати у відносинах і підтримувати інтерес до своєї персони. Але на початкових етапах спілкування краще не захоплюватися цим або спробувати полегшену версію улюбленої психологічної комбінації. Риби із задоволенням виявляться у владі Скорпіона, якщо він продемонструє надійність, і їм здасться, що він може стати для них квитком в розкішне життя.

Як Рибам-дівчині закохати в себе чоловіка-Скорпіона

Чоловік за знаком зодіаку Скорпіон любить ніжних дівчат, з м’яким характером. Жінки-Риби навіть не потрібно прикидатися. Досить бути самою собою, щоб привернути його увагу. Скорпіона вражає її чуттєвість і зворушливість. Він буквально втрачає голову.

Щоб утримати такого чоловіка, не можна намагатися на нього тиснути. Жінці знака Риби це і не властиво. Але іноді вона чомусь хоче здаватися більш пробивний, наполегливою і злегка розв’язною. Дівчина хоче привернути увагу, але отримує зворотний ефект.

Як дівчина-Риби і хлопець-Скорпіон ведуть себе при розставанні

Хлопець-Скорпіон і дівчина-Риби мають хорошу сумісність, але навіть це не рятує від розриву. При розставанні вони ведуть себе по-різному, залежно від того, хто виступив ініціатором.

Якщо жінка-Риба кидає Скорпіона, він не пробачить зради і зради. Гучних скандалів у такій ситуації не уникнути. Але і після розставання він не залишить екс-кохану в спокої. Їй потрібно бути готовою до появи пліток навколо її імені і інших неприємностей. Якщо Скорпіон сам кидає кохану, через кілька днів або тижнів він може навіть і не згадати про її існування.

Жінка-Риби більш серйозно ставиться до расставаниям. Сама вона, якщо і виступає ініціатором, то довго сумнівається. Навіть після розриву вона може пропонувати зустрічі, пробувати все з’ясувати чи продовжувати спілкування як друзів. Коли кидають її, вона може впасти в депресію. Розлучення Риби сприймають як кінець світу. І Скорпіону краще не робити акцент на тому, що він не хоче відносин. Для загального блага краще переконати партнерку, що їй самій потрібен розрив, так буде краще для обох.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Риби і хлопець-Скорпіон можуть поліпшити сумісність, попрацювавши над відносинами. Зірки складаються благополучно, але далі все залежить від самих партнерів. Здебільшого – від Скорпіона. Його непростий характер здатний поранити ніжну і чутливу жінку-Риби.

Засуджувати і критикувати партнерку в такому союзі марно. Вона замкнеться в собі, а чоловік втратить ту тиху гавань, на яку раніше завжди міг розраховувати. Не можна обрізати їй крила, які підтримують складну душу чоловіка-Скорпіона.