Сумісність Стрільця і Скорпіона в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Стрілець і Скорпіон, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Скорпіоном і дівчиною-Стрільцем і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Скорпіон і Стрілець

Саме про союз Стрільця і Скорпіона можна сказати – від любові до ненависті один крок. Вони різні, але нерідко об’єднуються, адже протилежності притягуються один до одного. Сумісність знаків зодіаку може бути як високої, так і низької – все залежить від того, за яких обставин познайомилися люди і які у них цілі.

У таблиці ми зібрали їх характеристики.

Стрілець Скорпіон
Прямолінійний, говорить те, що думає Мстивий, закритий, не показує своїх почуттів
Агресивний, часто бере участь в спорах Гарна інтуїція, вміє “читати” людей
Доброзичливий, романтичний і товариська Не боїться помилок і неприємностей
Любить веселитися Цінує правду
Енергійний, не може сидіти на одному місці Енергійний
Цілеспрямований і розумний Може довести будь-яку справу до кінця
Душа компанії Прагне до комфорту
Цікавий Любить командувати

Кожен знак зодіаку по-своєму цікавий, а в союзі Стрільця і Скорпіона немає місця для нудьги. У них не буває спокійних відносин, вони відчувають пристрасть, або ненавидять один одного.

Сумісність Скорпіона-жінки і Стрільця-чоловіки

Між Скорпіоном-жінкою і Стрільцем-чоловіком величезна прірва. Щоб знайти підхід один до одного, їм необхідно побудувати міцний міст, але він може будь-якої миті обвалитися.

Сумісність знаків зодіаку Стрілець і Скорпіон досить висока, але найчастіше союз не зможе протриматися довгий час. Чоловік і жінка розлучаються, толком не почавши відносини. Їх тягне один до одного, і іноді це взаємне тяжіння дозволяє Скорпіону стати більш відкритим, а Стрільцю менш вимогливим.

У дружбі

Скорпіон і Стрілець рідко дружать, так як у них дуже різні погляди на життя і відносини. Незважаючи на це, вони часто опиняються в одній компанії, і Стрілець-чоловік захоче ближче познайомитися з ексцентричною і холодної жінкою-Скорпіоном.

Дівчина на це дивиться зверхньо, але заради інтересу може пограти з ним. З-за того, що “рівних” стосунків у них не вийде, сумісність знаків зодіаку Скорпіон і Стрілець в дружбі прагне до нуля.

У любові

Між цими знаками зодіаку сильне тяжіння, в основному причина в цікавості. Скорпіон-жінка захоче, щоб такий яскравий і амбітний чоловік-Стрілець опинився поруч, але при цьому не претендував на роль лідера. Спочатку Стрілець дозволить дамі повірити, що вона домоглася свого.

Але з часом Скорпіон-жінка зрозуміє, що утримати біля себе волелюбного Стрільця вона не зможе ніякими маніпуляціями. Сумісність знаків зодіаку в любові низька, а це означає, що вони рідко доходять до серйозних відносин.

У шлюбі

У шлюбі Скорпіона і Стрільця складно домогтися гармонії. Занадто химерний чоловік-Стрілець не дасть занудьгувати спокійною жінці-Скорпіону. Він постійно буде робити все, щоб спровокувати черговий скандал. Рано чи пізно терпіння Скорпіона приходить кінець, жінка може зважитися на розлучення. Стрілець піде, грюкнувши дверима, а Скорпіон нарешті вдихне на повні груди.

Скорпіон і Стрілець складні за характером, і для того, щоб їхній шлюб можна було назвати щасливим, їм доводиться багато працювати. Сумісність знаків зодіаку низька не тільки в любові, але і в шлюбі. Однак, її досить, щоб Стрілець і Скорпіон могли побудувати середньостатистичну сім’ю.

У ліжку

В ліжку Скорпіон і Стрілець викладаються по повній програмі. Знаки зодіаку не знають, що таке сором і сором, вони розважаються і отримують задоволення. Інтимне життя для них відіграє важливу роль у відносинах.

Якщо в цій сфері будуть проблеми, то вони не захочуть продовжувати спілкуватися. Часто буває, що саме близькість стає тим самим мостом для Скорпіона-жінки і Стрільця-чоловіка, який дозволяє їм стати трохи ближче і навіть полюбити один одного.

У роботі та бізнесі

Для свого благополуччя Скорпіон-жінка буде працювати не покладаючи рук. Вона вольова, сильна і розумна жінка, яка вміє ставити перед собою цілі і досягати їх максимально швидко. При цьому їй до вподоби робота в офісі.

Закрити чоловіка-Стрільця в чотирьох стінах неможливо, він весь час буде проситися на волю, тому обирає для себе активну роботу з відрядженнями. Вони зможуть працювати разом, якщо Стрілець погодиться, що головним у бізнесі стане жінка.

Плюси і мінуси відносин

Стрілець і Скорпіон дуже різні, їм важко знайти спільну мову. Тому сумісність Стрільця-чоловіки і Скорпіона-жінки нижче середнього. На роботі вони не можуть визначитися з лідерством, любові постійні претензії і недомовки, а в дружбу їм нецікаво один з одним.

У їх пари є як сильні, так і слабкі сторони:

Плюси союзу Мінуси союзу
Взаємна пристрасть Часті сварки
Загальні інтереси Немає довіри, вічні претензії
Обидва люблять весело проводити час на дозвіллі Можливі зради з обох сторін
Вміють разом досягати цілей Боротьба за лідерство у відносинах
Цінують і поважають один одного Жінка не дає чоловікові свободу

Сумісність чоловіка-Скорпіона і жінки-Стрільця

Скорпіон і Стрілець при знайомстві будуть придивлятися один до одного. Але симпатія виникне відразу. З кожною новою зустріччю їх буде тягнути один до одного, і в кожного з’явиться бажання дізнатися партнера краще. Обидва товариські, різнобічні особистості, якими завжди є про що поговорити.

Однак, через якийсь час вони починають зациклюватися на недоліках і часто конфліктують. Сумісність знаків зодіаку не найвища, але при обопільному бажанні є всі шанси створити гармонійні відносини.

У дружбі

Ці знаки зодіаку часто проводять час в одній компанії. При цьому Стрілець-жінка та Скорпіон-чоловік навряд чи почнуть дружбу з випадкового знайомства, так як у них дуже різні погляди на життя. Скорпіон дотримується правила, що друг – це той, кому можна довіряти, а Стрілець шукає приятеля, з яким просто весело проводити час.

При знайомстві Стрілець і Скорпіон сподобаються один одному, але навряд чи ці відносини приведуть до чогось серйозного. Тому вважається, що астрологічна сумісність знаків зодіаку в дружбі нижче середнього.

У любові

Сумісність знаків зодіаку Скорпіон і Стрілець може бути високою, якщо вони зможуть знайти точки дотику. Найчастіше такою точкою виступає насичена інтимне життя, яка в подальшому призводить до більш серйозних відносин. На перших порах в парі буде усе: повага, турбота, романтика і взаєморозуміння. Але варто їм стати трішки ближче, як в любові з’являються проблеми.

Стрілець-жінка емоційна, вона чекає від партнера більше взаємності і прояву почуттів. Скорпіон-чоловік, навпаки, закритий, і рідко говорить те, що відчуває насправді. З-за його відчуженості в парі завжди будуть конфлікти, в яких дівчина каже, а хлопець терпить.

У шлюбі

Стрілець і Скорпіон вступають у шлюб, якщо між ними є почуття. Перший час відносини будуть гармонійними, але незабаром кожен почне думати, що похід в РАГС був помилкою. Чоловік зациклюється на собі, живе так, як йому зручно. Жінка намагається зробити своє життя краще, внести в сім’ю більше приємних спогадів, але впертість Скорпіона псує будь-які спроби.

У сім’ї часто виникають конфлікти через волелюбного Стрільця, який хоче більше спілкуватися з людьми. Ревнощі і відчуття власності Скорпіона змушують Стрільця частіше перебувати вдома, хоча сама жінка теж може влаштовувати сцени ревнощів.

Чоловік і жінка не можуть домовитися з приводу побуту. А також Скорпіона дратує, що Стрілець хоче стати головним в цьому союзі. Постійні вимоги подружжя – привід для чоловіка закінчити ці складні відносини. Сумісність у коханні та шлюбі знижується і з-за гордості Скорпіона, адже він рідко йде першим на перемир’я.

У ліжку

Харизматична, темпераментна і яскрава жінка-Стрілець у ліжку здасться чоловіка-Скорпіона ідеальною. Вона готова на будь-які експерименти і буде робити все, щоб побачити посмішку на обличчі свого партнера. Скорпіон теж відрізняється пристрасним характером і ставить близькість на перше місце.

Проблеми можуть виникнути у шлюбі, коли інтим перейде з розряду ігор в обов’язки з-за втоми після роботи чи догляду за дітьми. Але як тільки у Скорпіона і Стрільця буде гарний настрій і з’явиться можливість зануритися в інтимну життя, вони обов’язково скористаються вдалим моментом.

У роботі та бізнесі

Стрілець працює заради задоволення, якщо йому не подобається те, що він робить, то буде шукати іншу сферу діяльності. Скорпіон у цьому плані більш постійний і може виконувати одноманітні завдання.

Разом вони можуть вести бізнес. Зазвичай керівником стає владний і впевнений у собі чоловік-Скорпіон, а мила і яскрава жінка-Стрілець придумує ідеї або ставить нові цілі для компанії. У спілці можуть бути конфлікти з-за фінансів: дівчина витрачає їх у великій кількості, з-за чого вислуховує закиди на свою адресу.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність знаків зодіаку у відносинах не вважається високою. Закритий і мовчазний Скорпіон не підходить товариському і неусидчивому Стрільцю, який говорить все, що приходить йому в голову. Тільки в самому початку Скорпіон і Стрілець цікаві один одному – поки не помічають недоліків.

Сильні сторони пари Слабкі сторони пари
Взаємна пристрасть Пред’являють претензії одне одному, агресивні, часто сваряться
Обидва щирі, підтримують один одного Взаємна ревнощі
Їх може пов’язувати хобі Суперечності в плані побуту, роботи і грошей
Є спільні теми для розмови Різні цілі
Якщо люблять, то будуть намагатися зробити краще відносини Не завжди розуміють один одного

Підходять один одному жінка-Стрілець і жінка-Скорпіон

Скорпіон і Стрілець рідко мають загальний коло друзів. Якщо їх звів випадок, то Стрілець-жінка та Скорпіон-жінка почнуть світську бесіду, їм навіть буде цікаво. Але далі розмови справа не піде. Дами дуже різні, у них немає спільних поглядів на життя і тим, які можна обговорювати без суперечок.

Дівчина-Скорпіон і дівчина-Стрілець можуть часто спілкуватися в якості родичів, або якщо у них чоловіки дружать. За першої ж сварки дівчата розійшлися як у морі кораблі і назавжди забудуть один про одного. Сумісність знаків зодіаку залежить від різних факторів, і у двох жінок немає тих точок дотику, які могли б означати шанс на довгу дружбу.

Чоловік-Скорпіон і Стрілець як друзі і партнери

Астрологи вважають, що чоловік-Скорпіон і Стрілець навряд чи зможуть дружити. Вони будуть постійно сперечатися за лідерство в дружбі і бізнесі. Кожен робить все, щоб перегнати свого опонента.

Іноді Стрілець буде використовувати не зовсім чесні способи, що не порадує борця за правду – Скорпіона. Стрілець буде говорити партнеру, що той помилився і все зіпсував. Хоча Скорпіон розуміє, що більшу частку проблем створює саме його напарник.