Сумісність Козерога з іншими знаками зодіаку в любові, шлюбі та дружбу

У статті ми розповімо про сумісність Козерогів з кожним знаком зодіаку в любовних відносинах і дружбі. Ви дізнаєтеся, які знаки зодіаку підходять Козерогові-чоловікові, з ким буде комфортно Козерогові-дівчині і що таке гендерні планети в гороскопі. А також ми підготували таблицю сумісності та характеристики пар.

Сумісність Козерога з усіма знаками зодіаку

Козеріг за гороскопом – людина цілеспрямована і замкнутий. В його характеристиці присутній стриманість і практичність. Все тому, що ним керує стихія Земля. У Козерогів хороша сумісність з усіма земними знаками – Тельці, Діви і Козерогами. Люди в таких парах відмінно розуміють один одного, ніби споріднені душі. Водні знаки теж вважаються сумісними з Козерогами – це Риби, Раки і Скорпіони. Холодність перших і емоційність друге доповнюють один одного, тому людям цих стихій комфортно разом.

Згідно астрології, Козероги не сумісні з представниками повітряної і вогняної стихії. З Вагами, Близнюками та Водоліями можливі дружні стосунки, різні темпераменти можуть призвести до розриву любовного союзу. З вогняними знаками – Овнами, Стрільцями та Левами – союз буде наповнений ревнощами і взаємної агресією, коли один партнер не зможе зрозуміти іншого.

Козеріг з Овном

Ці люди завжди будуть будується і перевіряти, хто з них головніший. Терплячий і стриманий Козеріг може не витримати такого напору від Овна.

Ревнощі і постійний контроль також будуть дратувати Козерога. І в результаті або вони залишаться друзями, або розлучаться під грандіозний скандал.

Козеріг з Тельцем

З Тільцями, незважаючи на одну стихію, теж все не просто. Козерогам складно йти на компроміси, навіть якщо у партнера схожі інтереси і погляди на життя.

Закоханим потрібно поговорити відверто і вирішити, що важливіше – взаємини або гордість. Якщо виберуть любов, то доведеться наполегливо працювати над стосунками і вчитися поступатися.

Козеріг з Близнюками

Вітряні Близнюки можуть налякати своєю несерйозністю Козерогів. Близнюкам подобається спілкування і великі компанії, що чуже більш замкнутим Козерогам. Різні інтереси можуть розділити закоханих, але взаємне тяжіння знову буде їх з’єднувати.

Якщо вони постараються один одного зрозуміти, спільне життя буде більш гармонійним. В іншому випадку розлучення не уникнути.

Козеріг з Раком

Поміркований і спокійний Рак стане ідеальним коханим для раціонального Козерога. Спочатку їм буде складно налагодити контакт. Коли обидва підуть назустріч, то зрозуміють, що ідеально підходять один одному.

Шекспірівських пристрастей і екстриму у відносинах не буде, зате спостерігається розуміння і спорідненість душ, що призведе до створення міцної сім’ї.

Козеріг з Левом

Козеріг на перших порах може залучити Лева своєю таємничістю і естетичністю. Їх з’єднання подібно тайфуну: полум’яна пристрасть, ревнощі і з’ясування відносин.

Кращий підсумок – залишитися друзями або підтримувати приятельські відносини. Якщо вибухонебезпечна парочка вирішить одружитися, то в шлюб будуть часті конфлікти.

Козеріг і Діва

Пара з Діви і Козерога – це ідеальне поєднання практичності та розуму. Створюючи сім’ю, вони не стануть керуватися емоціями і почуттями. Їм важливо взаєморозуміння і комфорт.

Замість весільної подорожі закохані вирішать купити квартиру або машину. Хтось не зрозуміє їх дій, а вони будуть щасливі. В таких родин на першому місці стоїть практичність і вигода.

Козеріг і Ваги

Мрійливих Ваг може залучити гордий і незалежний Козеріг. Але образ, який уявляли собі Ваги, серйозно відрізняється від справжнього Козерога.

Як тільки Ваги це зрозуміють, вирішать залишитися з партнером друзями. У дружніх і ділових відносинах їм буде простіше спілкуватися. Терези завжди можуть підкинути цікаву ідею, а Козероги знайти фінансові джерела для їх здійснення.

Козеріг і Скорпіон

Скорпіон може стати відмінним другом і діловим партнером Козерогові. А в плані особистих відносин їм буде важкувато разом.

Емоційний Скорпіон може бути ревнивим і грубим. А впертий Козеріг не захоче йому щось доводити. Однак, якщо у пари є сильні почуття, можна спробувати. Над відносинами доведеться довго працювати, але ефект того вартий.

Козеріг і Стрілець

Стрільці товариські і волелюбні. Вони люблять бути в центрі уваги і фліртувати. А Козерогам потрібно постійність і стабільність у відносинах. Козеріг може відчувати ревнощі і страждати з-за пригод Стрільця.

Згідно астрології, цим людям не варто починати романтичних відносин, якими б привабливими вони не здавалися. Краще зупиниться на дружбі або діловому партнерстві.

Козеріг і Козеріг

Два Козерога – чудова компанія для ділових, дружніх і сімейних відносин. Вони чудово розуміють один одного, мають однаковий світогляд і захоплення.

Обидва націлені на серйозні відносини і фінансову стабільність. Якщо вони вирішать бути разом, то створять вдалий союз і доб’ються матеріального благополуччя.

Козеріг і Водолій

Вдале ділове партнерство і хороші приятельські стосунки – ось що пов’язує цих людей з різними поглядами на життя. Водоліям необхідна свобода, велике коло друзів, а Козерогам, навпаки, усамітнення і спокій.

На ґрунті цього можуть виникати сварки. Якщо закохані не залишаться друзями, то розрив буде болісним для обох.

Козеріг і Риби

Несхожі Козеріг і Риби стануть єдиним цілим. Риби займуться зміцненням тилу, а Козероги створять міцний матеріальний фундамент.

Такий розподіл ролей вигідно і зручно для обох. Ніжні Риби розбавлять холодний розрахунок Козерогів своєю романтичністю і подарують приємні емоції.

Таблиця сумісності Козерогів з іншими знаками в любові, шлюбі та дружбу

Вище ми розповіли про сумісність Козерога з іншими знаками зодіаку. Для наочності нами була складена таблиця з короткими характеристиками, з якої легко зрозуміти, хто з знаків самий підходящий для Козерога.

Знак зодіаку Любов і шлюб Дружба
Овен Складні відносини Приятелювання і ділове партнерство
Телець Доведеться працювати над стосунками Розуміють друзі
Близнюки Мало спільного Будуть називати один одного знайомими
Рак Ідеальна пара Міцна дружба
Лев Складні відносини Не стануть щирими друзями
Діва Розуміння і міцна сім’я Близькі друзі
Ваги Занадто різні погляди на життя Можуть дружити багато років
Скорпіон Для збереження стосунків потрібно постаратися обом Дружба з-за вигоди
Стрілець Часті сварки Спілкування на рівні знайомих
Козеріг Повна гармонія Дружба на довгі роки
Водолій Кожен залишиться при своїй думці Будуть мало часу проводити разом
Риби Гармонійна пара Друзі, які підтримають один одного у важку хвилину

Які знаки зодіаку підходять Козерогам

Краща сумісність у Козерога з іншими знаками земної стихії. Найбільше підходять практичні Діви. З Тільцями теж є взаєморозуміння, але щоб не виникало серйозних розбіжностей, потрібно вчитися підлаштовуватися під партнера.

Риби гармонійно підходять як для любовних відносин, так і для спільного життя. Водні знаки урізноманітнюють життя Козерога, а він, у свою чергу, надає їм фінансову стабільність і вірність.

Ідеальна сумісність з Козерогом-жінкою

Жінка-Козеріг сумісна з чоловіком-Дівою. Це одна з кращих пар серед усіх знаків зодіаку. Вони дивляться на світ однаковими поглядами і мають спільні цілі. Зможуть підтримувати і направляти один одного на шляху до успіху.

Ідеальний знак зодіаку для Козерога – умиротворений Рак. Цей союз буде гармонійно поєднувати раціональний розум дівчини-Козерога і чуттєвість чоловіка-Рака. Разом вони створять міцні відносини: Рак допоможе Козерогові розкріпачитися, а сам почерпне від неї заряд оптимізму і космічної активності.

В якості пари варто розглянути й Тельця. З ним можуть виникнути невеликі нерозуміння, але ці перешкоди на їх життєвому шляху зроблять відносини тільки міцніше. З віком вони будуть краще розуміти один одного, проявлять взаємну турботу і любов.

Кращі знаки для Козерога-чоловіки

Козеріг володіє хорошою сумісністю з раціональними дівчатами, наприклад, з Дівами. Між цими чоловіком та жінкою відбувається чарівництво. Вони розуміють один одного з півслова. Цілеспрямованість і працьовитість Козерога підкріплюється практичністю подружжя.

Два Козерога теж вважаються одним з кращих поєднань. Їх однакові темпераменти і інтереси зроблять сімейне життя благополучною.

Романтичні дівчата-Риби являють собою сприятливий знак зодіаку для Козерога-чоловіки. Вони не стануть конфронтувати і змагатися з коханим, хто головний. А їх ніжність і турбота додадуть силу Козерогові зберігати спокій в найскладніших ситуаціях.

Гендерні планети

Коли мова йде про астрологічної сумісності двох людей, враховується не тільки сонячний знак. При своєму аналізі астролог в першу чергу розглядає куспид сьомого будинку (Dsc) і положення його планети управителя. Також істотна роль інших планет, що знаходяться у 7 будинку. Кожен аспект ми розглянемо пізніше у статтях, присвячених синастрии. Тут же приділимо увагу так званим гендерних планет – Венери і Місяця у нього, Сонця, Марса у неї. Їх розташування допоможе нам зрозуміти яку жінку або чоловіка партнер бачить своїм ідеалом.

Венера в гороскопі чоловіки відповідає не тільки за кохану, але і за відносини в цілому: думка з приводу любові, як людина проявляє почуття, як закохується. Венера розкриває тип жінок, які викликають потяг на фізичному рівні, почуття закоханості і пристрасті. Місяць – образ дружини. Це та жінка, з якою чоловікові буде комфортно.

Сонце ж в карті жінки символічно позначає не тільки її саму, але і чоловіка. Марс – планета чистої фізіології, імпульсу, потягу. Марс у натальній карті покаже чоловіка, який приваблює фізично.

Венера в Козерозі у чоловіка

В любові веде себе по-дорослому. Будь-яка дія в парі доцільно, заплановано, підпорядковане чіткій стратегії. Він цінує надійних людей. Жінка йому потрібна практична, сувора, вміє зберегти і примножити матеріальні багатства. Такі чоловіки дослухаються до думки старших, шанують традиції, від жінки чекає дотримання в усьому порядку та ієрархії.

Місяць у Козерозі у чоловіка

Йому буде комфортно поруч з роботящою, спокійною, економною і практичною дружиною. Добре, якщо у жінки в її карті є планети у Козерозі. Душею такий чоловік буде на роботі, в побуті – практичний і хазяйновитий.

Марс у Козерозі у жінки

Марс у Козерозі показує сильну і незвичайно цілеспрямовану дівчину. Їй потрібен матеріально забезпечений, серйозний, вірний і розсудливий чоловік. Добре, якщо він буде старшим за віком.