Жінка-Діва і чоловік-Телець: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Дівою і чоловіком-Тельцем. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Телець-чоловік і жінка-Діва в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Діва і чоловік-Телець як пара

Практична Діва-жінка і працьовитий чоловік-Телець здатні створити міцну пару. Їх сумісність не дотягує до 100 відсотків, але вони добре почувають себе в компанії один одного. Обидва партнера твердо стоять на ногах по життю, не дуже мрійливі і прагнуть до матеріального благополуччя. У Діві чоловік-Телець бачить поєднання жіночності і акуратності. Вона приваблює його як відповідальна господиня і просто турботлива жінка. Телець проявляє себе як справжній чоловік, він щедрий і рішучий. З ним ніжна Діва буде як за кам’яною стіною.

Але навіть між ідеально підходять один одному закоханими іноді виникають непорозуміння. Найчастіше з-за ревнощів Тільця, який може бути не впевнений у собі. При цьому Діва буває дуже причеплива до обранця і рідко йде першою на примирення.

Плюси відносин

Жінка-Діва і чоловік-Телець мають всі шанси бути разом. Їх висока сумісність тримається на наступних плюси відносин:

 • обидва вірні і не схильні до зрад;
 • підтримують один одного і в горі, і в радості;
 • не люблять сваритись і з’ясовувати відносини;
 • дбайливо ставляться до грошей, не схильні до зайвих витрат;
 • обидва щиро хочуть сім’ю і дітей;
 • не витають у хмарах, а мають конкретні життєві цілі;
 • поважають один одного.

Мінуси відносин

Відданий Телець-чоловік і лагідна жінка-Діва на шляху до щастя можуть зіткнутися з безліччю перешкод. Найбільш часті проблеми у союзі:

 • ревнощі і непоступливість Тільця;
 • категоричність і зайва прямолінійність Діви;
 • відсутність пристрасті у стосунках;
 • з часом можуть стати нудними один для одного;
 • обидва занадто зациклені на грошах і матеріальних цінностях;
 • між ними немає душевної близькості.

Сумісність Діви-жінки і Тельця-чоловіки в дружбі

Для дружнього спілкування сумісність у цих знаків зодіаку одна з найвищих. Обидва не балакучі і можуть зберігати секрети. Ці щирі і прості люди не вміють плести інтриг, вони завжди підтримають один одного в складній ситуації.

Турботлива жінка-Діва і завзятий чоловік-Телець не прагнуть відпочивати в галасливих компаніях, вони цінують домашній затишок. В якості дозвілля такі друзі воліють вилазки на природу або похід в кіно. Зазвичай приятельство цих людей зав’язується ще в дитинстві і зберігається на все життя. Але іноді дружні стосунки можуть перерости в любовні або сімейні.

Сумісність Тільця-хлопця і Діви-дівчата в любові

Хлопець-Телець часто западає на легковажних красунь. Але побудувати міцні і надійні стосунки у нього виходить тільки з порядною і стабільної дівчиною, наприклад, з Дівою. І висока сумісність знаків зодіаку в любові сприяє швидкому розвитку їх відносин.

Телець є для Діви уособленням надійності і чоловічої привабливості. А тендітна Діва в очах чоловіка – прекрасна господиня і мудра майбутня дружина. Ця пара не стане поспішати з реєстрацією відносин. Перш ніж створити сім’ю, вони багато через що пройдуть рука об руку.

В парі бувають суперечки, але вони рідко призводять до розладу. Наприклад, Діва може висловлювати претензії коханому, але цю прискіпливість Телець сприймає як її бажання зробити його ще краще.

Сумісність пари в ліжку

Сексуальне життя цих людей будується на взаємній ніжності і ласки. Обидва партнера не відрізняються пристрасним темпераментом, для них достатньо, щоб близькість не була обтяжливою. Вони не стануть проводити експерименти і затівати ігри, зате подбають про емоційному настрої один одного.

Тельці люблять неспішність у всьому, в тому числі і в інтимі. Чоловік довго готується до близькості і чекає від партнерки такої ж поведінки.

Дівчина-Діва і чоловік-Телець у шлюбі

Шлюбні відносини Діви-дівчата і Тельця-чоловіки будуються на взаєморозумінні, турботи та підтримки. Надійний чоловік прагне заробити побільше для сім’ї, а економна дружина не витратить зайвої копійки. Поки інші надаються пристрастям і з’ясування відносин, ці люди побудують затишний будинок і створять прибутковий сімейний бізнес.

Телець часто прислухається до своєї мудрої дружини, йому подобаються її добрі поради і турбота. У подружжя будинок завжди начищен до блиску, а у чоловіка розпланований кожен день. Вони довіряють один одному, ні в кого немає думок про зраду. Однак їм потрібно урізноманітнити свою “ідеальну” життя: сімейними святами, подорожами і спілкуванням з друзями – інакше зразковим подружжю може стати нудно разом.

Якими батьками будуть жінка-Діва і чоловік-Телець

Тельцю-чоловікові і Діви-дівчині легко дається виховання дітей завдяки високої сумісності знаків зодіаку. Зайнятої батько сконцентрований на забезпечення сім’ї всім необхідним.

А мама постарається, щоб діти виросли акуратними і ввічливими. Іноді вона тисне на дітей своєю підвищеною вимогливістю і контролем, але це компенсується подарунками та спільними прогулянками з татом.

Ділова сумісність Тільця-чоловіки і Діви-жінки

Наполеглива Телець-чоловік і уважна Діва-жінка складуть вдалий робочий тандем. Як колеги вони можуть працювати над одним проектом, вирішуючи завдання без великих суперечок. Виконавча і подмечающая всі деталі жінка не допустить помилок у звітах, а працьовитий чоловік завжди доведе до кінця будь-яку справу.

Якщо начальниця – Діва, а в її підпорядкуванні перебуває Телець, то їм буде легко працювати в одній команді. Діва підтримає співробітника мудрою порадою і оцінить його працьовитість. Однак іноді ця керівниця буває занадто вимогливою. Телець-начальник захоплюється уважною і виконавчої працівницею, яка не упустить жодної дрібниці. Діви часто виконують роботу за босом, чим забезпечують собі кар’єрне зростання.

Як чоловіка-Тельця завоювати жінку-Діву

Щоб жінка знака зодіаку Діва звернула свій погляд на Тельця, йому доведеться продемонструвати надійність і серйозність. Дівчина відрізняється своєю порядністю і не схильна нав’язуватися, тому хлопцеві потрібно бути більш ініціативним. Чоловік знака зодіаку Телець повинен проявити турботу і довести, що зможе матеріально підтримувати сім’ю. Діва обходить стороною ледарів, альфонсів і не стане терпіти грубіянів. Ця леді не дасть приводу для ревнощів, але не потерпить несправедливих звинувачень.

Навіть якщо Телець зробить потрібне враження на дівчину-Діву, вона не стане поспішати. Чоловікові необхідно набратися терпіння і періодично радувати її корисними подарунками, наприклад, цікавими штучками для будинку або інвентарем для її хобі.

Як Діві-дівчині закохати в себе чоловіка-Тельця

Сумісність Тільця-чоловіки і Діви-жінки знаходиться на високому рівні, але щоб він відкрив їй своє серце, потрібно включити всю свою чарівність. Цей чоловік буває не впевнений у собі, тому може ревнувати партнерку. Він потребує похвали і компліментів. Однак вони не повинні переходити у відверту лестощі. Діві не варто бути дуже примхливій і мучити коханого своїми бажаннями і причіпками.

Хлопець-Телець любить сам домагатися другу половинку, його може дратувати, якщо дівчина дуже активна. Однак він не стане йти напролом, а буде поводитися делікатно. Щоб утримати поруч Тельця, замкнутої Діві доведеться проявити свою емоційність і доброзичливість.

Як дівчина-Діва і хлопець-Телець ведуть себе при розставанні

Непорозуміння можуть привести хлопця-Тельця і дівчину-Діву до розставання. Однією з причин є впертість і непоступливість чоловіки. Йому складно піти на компроміс, оскільки він завжди вважає свої рішення вірними. Діва любить давати непрошені поради, що теж дратує чоловіка.

Накопичені негативні емоції ведуть до припинення відносин. Розставання пари проходить спокійно і за спільним рішенням. У партнерів зазвичай залишається багато взаємних образ, але в грандіозний скандал вони не переростають. Возз’єднання пари навряд чи можливо, оскільки вони рідко змінюють свої думки один про одного.

Як парі знайти спільну мову

Мудра дівчина-Діва і впертий хлопець-Телець сумісні для любовних стосунків і створення сім’ї. Але щоб зберегти довірчі відносини, їм потрібно навчитися поступатися один одному.

Діві важливо перестати критикувати коханого за дрібні недоліки, а Тельцю не варто впиратися по дурницях і іноді надавати улюбленої право самій обирати. В цьому випадку обидва будуть щасливі в союзі і зможуть прожити разом довгі роки.