Дитина-Терези: характеристика хлопчиків і дівчинок різних віків

У статті ми розповімо, який характер у дітей-Ваг. Ви дізнаєтеся, як правильно виховувати дітей різного віку і як знайти підхід до підлітка-Ваг. А також розберемося, з батьками яких знаків зодіаку у них висока сумісність.

Характеристика дітей-Ваг

Важко знайти більш милого і чарівного дитини, ніж за знаком зодіаку Терези. Він настільки привабливий, що його люблять діти і дорослі. Навіть його витівки і капризи зазвичай викликають не злість, а розчулення.

Дитячий гороскоп багато в чому залежить від дати народження. Дитина-Терези, народжений в кінці вересня – чутливий і ранимий, але часто наділений талантом. Для Ваг початку жовтня характерні такі риси, як розсудливість, наполегливість і оптимізм. Діти другої декади жовтня – комунікабельні, впевнені в собі і люблять похвалу.

Дівчинка знака зодіаку Терези

Дівчинці, що має знак Терези, можна дати наступну характеристику: спокійна, добра, чуйна, мила, чутлива і ласкава. Це справжня маленька леді, яка любить красиві речі, захоплюється рукоділлям або творчістю, годинами грає в ляльки, вбираючи їх і роблячи зачіски.

Ще в дитинстві у неї з’являється інтерес до моди і краси, тому вона часто приміряє мамині сукні або просить подарувати дитячу косметику. При цьому дівчинка-Терези не виявляє великого бажання займатися домашніми справами з-за своєї природної ліні.

Завдяки чарівності, ніжності і хорошим манерам вона справляє враження ідеального дитини, але це зовсім не означає, що у неї не буває поганої поведінки. Вона може бути вибагливий, вередувати і сперечатися. Для дітей-Ваг (як і для дорослих) характерні раптові зміни настрою. Це означає, що радість і веселощі можуть різко змінитися сльозами, примхами і впертістю. Але все ж вона рідко доставляє занепокоєння батькам, тому дівчинка цього знака зодіаку отримує все, про що мріє, і є улюбленицею в сім’ї.

Хлопчик знака зодіаку Терези

Хлопчик зі знаком зодіаку Терези також має спокійний характер і високий інтелект. Його більше цікавлять не активні, веселі вуличні ігри, а читання, конструювання, шахи і головоломки. Дитина-Терези володіє творчими здібностями і може захоплюватися музикою, співом, малюванням або театром.

Природа наділяє його талантом дипломата, тому він, на відміну від інших дітей, воліє вирішувати проблеми не грубою силою, а шляхом мирного діалогу. Він легко знаходить підхід до дітей і дорослих, завдяки чому у нього рідко виникають конфлікти з однокласниками або вчителями.

Незважаючи на лагідну вдачу, добродушність і позитив, така дитина може бути досить принциповим. Для хлопчика-Ваг важливі свобода і незалежність. Він чітко визначає особисті кордону і ввічливо, але наполегливо відстоює свої інтереси.

Даючи характеристику дитині-Терезам, варто згадати його розсудливість і розважливість. Він може здаватися романтичним і мрійливим, але не робить необдуманих вчинків і не піддається чужому впливу. Його не можна назвати наївним, довірливим або веденим.

Опис для дошкільнят

Опис знака Ваги слід почати з того, що він абсолютно не переносить самотності, а також напруженою, нервовою і галасливої обстановки. Цей чутливий і ніжний дитина потребує комфорті, батьківської любові, ласки, уваги, обіймах і поцілунках. Йому не подобається, коли його залишають одного в ліжечку або в кімнаті.

Можна зробити для малюка-Ваг окремий ігровий куточок на кухні, щоб він не турбувався і бачив, що мама займається домашніми справами. Незважаючи на прихильність до близьких, Дитина-Терези легко адаптується у дитячому середовищі та швидко знаходить друзів в садку.

Характер молодших школярів

Дитина зі знаком зодіаку Терези має легкий, веселий норов, тому викликає симпатію у дітей і дорослих. Однолітки з задоволенням запрошують його в свою компанію, а вчителі вважають одним з улюблених учнів.

У дівчаток і хлопчиків у віці 6-8 років починає проявлятися риса всіх Ваг – невпевненість і нерішучість. Батькам слід бути терплячими, якщо дитина-Терези не може зробити вибір – він дійсно не розуміє, яка їжа, одяг або іграшка йому подобається, щиро не знає, чим саме хоче зайнятися. Він буває задумливим і повільним, але його не варто квапити.

Як поводяться підлітки-Ваги

На відміну від більшості однолітків у Терезів не виникають особливі проблеми в перехідному віці, тому їх характеристика змінюється незначно. Підліток цього знака зодіаку веде себе спокійно і гідно, не змушує батьків нервувати, не конфліктує з вчителями. Він може сперечатися, відстоювати свою думку, але навіть у такий непростий період робить це тактовно і аргументовано.

Найбільше підлітка-Ваг (не тільки дівчинку, але і хлопчика) турбує його зовнішній вигляд. Йому хочеться бути модним і привабливим. У цьому віці дівчина-Терези починає фарбуватися і експериментувати із зовнішністю, але робить це стильно і зі смаком.

Сильні і слабкі сторони дитини-Ваг

У таблиці вказані основні переваги та недоліки характеру дитини, народженої під знаком зодіаку Терези. Ми перерахували ті якості, які зустрічаються у більшості дітей.

Слабкі сторони Сильні сторони
 • ленивый;
 • непостоянный;
 • противоречивый;
 • эгоистичный;
 • тщеславный;
 • расточительный;
 • безответственный;
 • нетерпеливый;
 • слабовольный;
 • обидчивый.
 • обаятельный;
 • находчивый;
 • доброжелательный;
 • оптимистичный;
 • общительный;
 • тактичный;
 • искренний;
 • неконфликтный;
 • сообразительный;
 • креативный.

Таблиця за Східним календарем

Характеристика дитини-Ваг стає більш повною і точною, якщо опис знака зодіаку доповнити даними Східного гороскопу. В таблиці зібрані головні риси характеру дітей, народжених під знаком Терезів, по роках.

Знак за Східним гороскопом Основні якості
Щур Товариський, кмітливий
Бик Дипломатичний, поміркований
Тигр Винахідливий, романтичний
Кролик Спокійний, турботливий
Дракон Сміливий, упевнений в собі
Змія Вихований, з гарним смаком
Кінь Цілеспрямований, наполегливий
Коза Емоційний, вразливий
Мавпа Справедливий, з почуттям гумору
Півень Спостережливий, щирий
Собака Доброзичливий, мрійливий
Свиня Щедрий, чуйний

Здоров’я дитини під знаком Терезів

Батькам потрібно з раннього дитинства стежити за здоров’ям дитини-Ваг і не допускати затяжних ГРВІ. Ніжні, чутливі Ваги можуть легко захворіти не тільки із-за переохолодження, але і з-за перевтоми.

Сильні фізичні або емоційні навантаження знижують дитячий імунітет, тому дитині слід уникати стресу, нервових потрясінь і надмірної втоми. З точки зору астрології, найуразливішою системою Ваг є видільна, тому необхідно берегти нирки і правильно харчуватися.

Захоплення

Терези – природжені естети, володарі відмінного смаку, тому діти цього знака нерідко вибирають хобі, пов’язані з мистецтвом: танці, музика, живопис або фотографія. Дівчата цікавляться красою і модою, тому можуть займатися не тільки шиттям, в’язанням, вишивкою або іншим рукоділлям, але і макіяжем, зачіскою і навіть дизайном інтер’єрів.

Батькам варто пам’ятати, що дитина-Терези може швидко втрачати інтерес до улюбленого заняття, але не потрібно наполягати на тому, щоб він без бажання відвідував якийсь гурток чи секцію – у нього повинна бути свобода вибору.

Спорт

Дитина-Терези зазвичай має темперамент флегматика, тому його не приваблюють ті види спорту, для яких потрібна надмірна фізична активність, сила і витривалість, або де є високий ризик травм, наприклад, футбол, хокей, єдиноборства або фігурне катання.

Йому більше підходять плавання, теніс, спортивні бальні танці, а також йога, розтяжка і помірний фітнес. Варто пам’ятати, що посилені навантаження не йдуть на користь Ваг.

Навчання в школі

У дитини-Ваг рідко виникають проблеми в школі. Він володіє хорошим інтелектом і грамотною мовою, тому в нього викликають інтерес гуманітарні предмети, але він, як людина повільний і ледачий, не любить лист і не завжди доводить почате до кінця. Терезам часто потрібно трохи більше часу, наприклад, на виконання домашньої чи контрольної роботи.

У дитини також є страх помилок, тому батькам не варто лаяти його, якщо у нього не виходить стати відмінником. Діти цього знака потребують комфортною, спокійною і позитивній обстановці – тільки в цьому випадку вони можуть досягти успіху в навчанні.

Які професії підходять дітям-Терезам

Володар знака зодіаку Терези – це природжений дипломат, тому йому потрібно реалізувати свій потенціал в професії. Підходять всі сфери діяльності, де треба домовлятися і налагоджувати комунікації. Наприклад, він може бути фахівцем зі зв’язків з громадськістю, прес-аташе чи менеджером по роботі з корпоративними клієнтами.

Інтелектуала-Ваг значно більше приваблює розумову працю, ніж фізичний, тому йому також підійдуть такі професії, як юрист, нотаріус, бухгалтер або економіст. Завдяки гарному смаку він може стати успішним дизайнером, архітектором і стилістом.

Сумісність дітей-Ваг з батьками

Ваги – це ніжна, чутлива і ранима натура, тому у нього складаються складні відносини зі строгими, критичними і вимогливими батьками, такими як Скорпіон, Телець, Діва, Козеріг. Вони часто пред’являє завищені вимоги і дратуються через слабку ініціативи, ліні або безвідповідальності дитини-Ваги.

Краще всього Терезам підходять знаки цієї стихії – повітряні Близнюки і Водолій. Непогане поєднання може бути з добрим Рак, терплячими Рибами і позитивним Овном.

Як виховувати сина або дочку під знаком Терезів

Дитина-Терези сприймає лише ту інформацію, яку доносять спокійно, конструктивно, без емоцій, негативу і криків. Він болісно реагує на зауваження і критику, а від тиску стає ще більш нерішучим і впадає в ступор.

Коротко розповімо, що треба знати про дитину цього знака:

 • Батькам необхідно розвивати у сина або дочки такі якості, як самостійність, відповідальність, вчити його розпоряджатися грошима. В умовах гіперопіки він розслаблюється і лінується ще сильніше.
 • Не варто наполягати на тому, щоб він виконував побутові обов’язки, наприклад, займався прибиранням. Він має високий інтелект, але зовсім не любить працювати руками. Йому можна давати більш цікаві доручення, наприклад, знайти інформацію, порахувати, з ким-небудь домовитися і т. д.
 • Терезам з дитинства подобаються хороші, якісні речі, аксесуари, прикраси і красиві закладу. Не треба дорікати його за те, що він дуже турбується про свій зовнішній вигляд і витрачає гроші на одяг – він все одно не перестане цього робити.

Яке ім’я вибрати для дитини-Ваг

Астрологи рекомендують вибирати для Ваг красиві, елегантні і спокійні імена. Наприклад, хлопчика можна назвати Віталієм, Іллею, Костянтином, Микитою, Марком або Філіпом, а дівчинку – Оленою, Євгенією, Марією, Поліною, Софією або Юлією.