Чоловік-Терези: все про знак зодіаку, характеристика плюсів і мінусів

У статті ми розповімо все про чоловіка за знаком зодіаку Терези. Ви дізнаєтеся, з якою жінкою у нього максимальна сумісність, плюси і мінуси його характеру, які подарунки він любить, сильне у нього здоров’я. А також ми підготували список підходящих професій і розповімо, яким він буде чоловіком і татом.

Про чоловіка знаку Терези в трьох словах

Емоційний, чуттєвий і при цьому нерішучий – ці слова відображають всю суть чоловіка за знаком зодіаку Терези. Цим знаком керує стихія Повітря, тому його представники часто мрійливі, багато часу витрачають на ностальгію і читання фантастики. Потрібно знати, що людина цього знаку артистичний, у нього гарне почуття гумору, а своєю посмішкою чоловік-Терези може зарядити всіх навколо.

Ще 6 цікавих фактів про чоловіків Вагах:

  • часто бояться відповідальності;
  • говіркі і можуть легко заговорити будь-якого;
  • ввічливі і галантні;
  • не терплять грубощів;
  • володіють почуттям стилю;
  • люблять все нове і незвичайне.

В загальній характеристиці Ваг варто відзначити обережність в діях. Вони ніколи не поспішають з висновками, намагаються все зважити і продумати. Представники знака не агресивні, вони привертають загальну увагу не силою, а інтелектуальними здібностями. Володіють яскравою зовнішністю: зазвичай у чоловіків-Терезів виразні очі і чарівна посмішка.

Серед хлопців цього знака рідко зустрінеш надто високих або низькорослих – вони середнього зросту і худорлявої статури. Ваги повільно старіють, все тому, що ними керує Венера, що дарує красу і здоров’я.

Чим відрізняються чоловіки-Терези між собою

За датою народження Ваги охоплюють період з 24 вересня по 23 жовтня. Астрологи чоловіків ділять на дві групи, перші народжені у вересні, другі – в жовтні.

Молоді люди, що з’явилися на світ в дев’ятий місяць року, відрізняються винахідливістю. Вони здатні знайти вихід з будь-якої ситуації. Люблять чистоту і порядок, не терплять суєти і поспіху. Кажуть все, що думають. Іноді можуть зачіпати почуття людини своєю прямотою і відвертістю. Завжди думають наперед, плануючи подальші дії.

Жовтневі хлопці здатні створювати навколо себе гармонію і благополуччя. Це означає, що вони розташовують до себе людей і налаштовують їх на позитив. Але ось зрозуміти, що на думці у такого чоловіка, навряд чи вийде. Вони не розкривають свої справжні наміри до кінця, тому що мало кому довіряють.

Опис плюсів і мінусів характеру чоловіків-Терезів

Незважаючи на те, що чоловіки-Терези часто бояться відповідальності, вони мають підвищене почуття обов’язку по відношенню до близьких. Характером цього знака зодіаку притаманні доброта і милосердя. Крім переваг в описі знаку присутні і недоліки – ми зібрали їх у таблиці.

Плюси Мінуси
Прагнення до правди і справедливості Занадто легко піддаються паніці
Уміння знайти компроміс Швидка зміна настрою
Здатність аналізувати ситуацію і прогнозувати майбутнє Гостро сприймають критику і протилежна думка
Мудрість незалежно від віку Ставлять себе вище інших

Всі описані якості обумовлені бунтівної й трішки невпевненою в собі натурою. Щоб подолати цю нерішучість, чоловіки-Терези намагаються привернути до себе якомога більше людей. Цих молодих людей нелегко дізнатися від А до Я, але вони залежать від думки суспільства. Їм важливо, щоб в них визнали не просто лідера, але і привітного і дбайливого людини.

Особливість психології Ваг полягає в тому, щоб бути хорошим для всіх. Їх найважливіші риси – стриманість і самоконтроль. Вони завжди зберігають спокій і посмішку на обличчі, навіть якщо їм боляче і неприємно. Часто мають идеалистичные уявлення про життя. Ніколи не полізуть зі своїми порадами і не стануть питати людину про наболіле. Ваги прагнуть до слави і хочуть, щоб їх оцінили по достоїнству.

Як Ваги-чоловіки проявляють себе у відносинах

Чоловік цього знака зодіаку активно проявляє себе в любовних відносинах. Він буде влаштовувати жінці романтичні вечері, придумувати незвичайні сюрпризи і дарувати гарні квіти. Йому подобається завойовувати дівчину. Однак, важливо, щоб і сама кохана відповідала на ці знаки уваги, виявляла свої емоції. Молода людина цього знаку не здатний на грубість. Навіть якщо йому щось не сподобалося, обійдеться без скандалу. Але може висловити в очі все, що накипіло.

Ваги – велелюбний і не завжди вірний знак. Хлопець любить фліртувати, однак не потерпить, якщо його дівчина дозволить собі загравати з іншими. Ревнощі й власництво також не чуже вітряним цим хлопцям. У відносинах з дамами чоловіки ввічливі і ласкаві, тому легко закохують в себе будь-яку красуню.

Утримати чоловіків-Терезів не просто. Це під силу тільки впевненою в собі і енергійною дамі. Дівчині варто включити всю свою чарівність і проявити найкращі якості. Такого чоловіка не можна утримати маніпуляціями чи шантажем. Його не зупинять істерики і сльози. Хлопцеві важливо усвідомити, що він не знайде краще тієї, у кого закоханий. Обраниці варто частіше хвалити чоловіка і не усуватися від нього.

Сумісність чоловіків-Терезів з жінками інших знаків

У чоловіків-Терезів прекрасна сумісність в любові з Водоліями, Левами, Дівами і Близнюками. Зав’язати стосунки з представником цього знаку можуть і інші знаки зодіаку. Однак, згідно класичної астрології, далі романа ці відносини не можуть просунутися.

Гармонійний союз можливий з дівчиною-Водолієм. Вона любить свободу і не стане контролювати кожен крок Ваг. В інтимному житті будуть летіти іскри, які згладять будь-який конфлікт між партнерами. Щоб утримати цю красуню, нерішучий чоловік швидко побіжить купувати кільце і робити пропозицію.

В жінці-Близнюках чоловік-Терези знайде споріднену душу. У них схожі інтереси і устремління. Обидва люблять дискутувати і демонструвати свої інтелектуальні здібності. У побуті вони теж з часом вирішать всі розбіжності і прийдуть до спільного знаменника. В шлюбі пару об’єднають загальні погляди на життя і виховання дітей.

Знайти своє сімейне щастя чоловік-Терези зможе з дівчиною-Левом за гороскопом. Вона забезпечить спокій та затишок для його тривожної натури, додасть рішучості. Чоловік зможе довіряти Левиці всі свої секрети. Він знайде в цій дівчині не тільки палку коханку, але й близького друга, а також соратницю у справах.

Практична і ніжна Діва зможе підкорити чоловіка своєю щирістю і душевністю. Діва оцінить оптимістичність Ваг. Вона стане відмінною дружиною, яка завжди підтримає чоловіка. Терезам доведеться по душі м’який характер і неконфліктність Діви.

Як закохати в себе чоловіка зі знаком зодіаку Терези

Збудити любов у цьому чоловікові зможе смілива і приваблива жінка. Знаку зодіаку Терези подобаються недоступні і загадкові дами. У таких чоловіків є потреба закохувати в себе всіх навколо. Якщо дівчина проявить мудрість і не покаже свою симпатію, то точно потрапить в саме серце. В ньому прокинеться справжній завойовник, який всіма силами буде намагатися підкорити не підвладну його чарам дівчину.

Однак не варто переборщувати з холодністю. Подібна тактика хороша тільки на перших порах. Другим кроком до серця цього мачо стане спроба завоювати довіру. Потрібно показати, що ви схожі, а ще продемонструвати свою щиру зацікавленість. Чоловікові-Терезам лестить жіноча увага, проте не варто бути у нього на поводу. А також ні в якому разі не проявляйте грубість, не використовуйте нецензурних слів – це може відштовхнути ввічливого і манірного чоловіка-Терези.

Не варто поспішати і з інтимом. Чоловік-Терези може порахувати дівчину легковажною і швидко охолонути до неї. Дозвольте йому спочатку довести свою любов і відданість, тільки тоді йдіть назустріч. Якщо чоловік почав поглядати на сторону, змініть тактику. Не варто тиснути на нього. Це означає, що потрібно проявити мудрість і вивести його на чесну розмову.

Характеристика чоловіки знака Ваги як коханця

Повна характеристика Терезів-чоловіки включає і його переваги в інтимній сфері. Астрологи називають його ласкавим і ніжним коханцем. Йому важлива зовнішня обстановка, місце повинно викликати романтичні почуття. Тоді він розслабиться і довіриться партнерці. Любить різноманітність в інтимне життя, виявляє фантазію, щоб здивувати дівчину.

Більшість чоловіків цього знака не шукають відносини на ніч. Вони очікують одну-єдину, якій хочуть подарувати всю свою любов і ласку. Якщо дівчина буде холодною в ліжку, чоловік засмутиться і стане шукати причину в собі. Однак не буде обговорювати з друзями свої любовні пригоди.

Яким чоловіком буде чоловік-Терези

Сім’я для чоловіка за знаком зодіаку Терези – місце сили. Тут він черпає любов, тепло близьких, затишок і душевну рівновагу. Тому він чекає всього цього від подружжя. У побуті не любить сварок, схильний до компромісів і поступок в розумних межах. Не стане влаштовувати сцену, якщо дружина витратила багато грошей на шопінг. Підтримає в скрутну хвилину і постарається знайти рішення в будь-якому складному питанні.

Не любить закиди і критику з боку дружини. Чекає від дружини похвали і зізнань у коханні. Бажано частіше. Не ухиляється від домашніх турбот. Розділить з коханою всі домашні обов’язки, пропылесосит, винесе сміття і забере дитину з садка. Для чоловіка цього знаку одруження – ознака успішності. Тому він буде розповідати всім неодруженим друзям, як добре бути в шлюбі, і хвалити свою дружину.

Чоловік з зодіаком Ваги – це годувальник у родині?

Творча натура і ідейний натхненник на роботі – саме таке амплуа у чоловіка, народженого під знаком Терези. Завдяки своїм відмінним інтелектуальним здібностям і продуманих кроків, він впевнено просувається по службі. Може займатися фізичною працею, але не більше тяжіє до розумової діяльності. Уникає будь-яких ризиків у роботі. Іноді піддається ліні. Щоб вчасно розкрити свій потенціал, йому необхідний мудрий наставник. Якщо вистачить витримки і терпіння, може домогтися керівній посаді.

Молода людина цього знаку може створити власний бізнес. Найчастіше у таких чоловіків справа пов’язана зі сферою послуг або продажем. Вони легко знаходять потрібні контакти, ведуть переговори, просувають власну компанію. Можуть скоординувати персонал та налаштувати їх на оптимістичний лад. Такий керівник завжди з розумінням ставиться до співробітників і найчастіше спілкується на “ти”.

У родині чоловік-Терези завжди є добувачем. Не буде проти, якщо дружина залишить роботу і займеться будинком. Постійно шукає ідеї для пасивного заробітку, тому вкладає гроші в різні підприємства і купує акції. Ваги за гороскопом схильні до зайвих витрат. Вони звикли жити на широку ногу і балувати близьких приємними презентами. Розуміючи це, чоловік-Терези може передати управління фінансами практичною дружині.

, Яким батьком стане чоловіки-Терези

Як тільки у чоловіка народжується дитина, він впадає в стан розгубленості. Терези не виявляють великої любові і ласки до новонародженого. Але під керівництвом дружини він може виконати всі обов’язки, наприклад, змінити підгузник або погуляти в парку. Справжні почуття до чаду прокидаються, коли дитині виповнюється 2-3 роки. Тоді він трансформується в повноцінного турботливого батька. Може навчити сина грати у футбол або освоїти навик плетіння кісок для доньки. Може впасти в паніку, якщо у дитини піднялася температура, щиро переживає за дітей.

З дорослими дітьми спілкується на рівних, наче з друзями. Не обтяжує повчальними бесідами. Надає абсолютну свободу вибору професії та особистому житті. По можливості допомагає грошима. Завжди цікавиться життям дорослих дітей, підтримує їх у всіх справах і починаннях.

Варто дружити з хлопцем під знаком Терези

В дружбі хлопець по знаку зодіаку Терези товариський і відданий. Притягує до собі як друзів, так і подруг своєю щирістю та відкритістю. Проте він сам вибирає, з ким дружити, а з ким не варто. На рівні інтуїції розуміє, хто завжди підтримає, а хто здатний на зраду. Усвідомлює, що люди неідеальні, тому з легкістю змінює коло спілкування.

Завжди прагне спілкуватися з людьми свого кола. Не стане дружити з людиною, якщо не поділяє його поглядів. Нерідко звертається до приятелям за порадами. Іноді ображається, якщо його проблему не можуть вирішити з боку. Сам часто допомагає приятелям. Може підтримати близького друга як словом, так і грошима.

Які професії підходять чоловікам-Терезам

З чоловіка цього знаку вийде відмінний менеджер з продажу. Він легко запам’ятовує багато інформації і може швидко розташувати до себе клієнта. Вся сфера комерції – це найкраща діяльність для Ваг. Прагнення до справедливості може привести хлопця в юриспруденцію. Відмінним вибором стане професія актора. Таким способом вони зможуть приміряти на себе нові ролі і проявити свій артистичний талант.

Здатність аналізувати допоможе в роботі математика, фізика або вченого. Чудова інтуїція і ділова хватка знадобляться Ваг на ниві підприємництва. Почати свою професійну діяльність Ваги можуть в ролі адміністратора, секретаря або помічника керівника.

Здоров’я чоловіків-Терезів

Хлопці цього зодіаку педантичні в питаннях здоров’я. Вони регулярно проходять обстеження і при перших ознаках хвороби звертаються за допомогою. Схильні до емоційного перенапруження і стресів. А також легко підхоплюють простудні захворювання. Необхідно остерігатися переохолодження, не сидіти на протязі і вчасно лягати спати.

Слабкою ланкою організму Ваг є нирки і поперековий відділ хребта. Щоб не виникало проблем зі здоров’ям цих зон, слід не перевантажувати хребет, займатися лікувальною фізкультурою і ходити на масаж.

Захоплення Ваг

Чоловік-Терези в захваті від книг і мистецтва. Він обожнює розглядати картини і скульптури. Цей хлопець захоплений театром, інструментальною музикою, любить живі концерти.

Другим за величиною інтересом є філософія і східні бойові мистецтва. Багато представників цього знаку займаються карате, самбо та джиу-джитсу. Можуть захопитися модою і ароматерапією. Завжди добре одягнені, а назви їх парфуму намагаються дізнатися всі друзі.

Які подарунки любить хлопець зі знаком зодіаку Терези

Представник цього знака зодіаку любить все дороге й гарне. Буде радий отримати в подарунок сучасний гаджет або електроніку. З вдячністю прийме цікаву книгу, особливо з історії чи філософії. Якщо дарувальник піднесе дешевий презент, Ваги візьмуть його з посмішкою ввічливості, але будуть розчаровані. Не люблять, коли дарують предмети гігієни або парфум – користуються тільки тим, що обрали самі.

Чудовим подарунком стане сертифікат на участь у захоплюючому квесті або на гру в пейнтбол. З задоволенням приймуть брендовий одяг, комплект інструментів для дому або дорогі годинники. Люблять будь-які подарунки, що підкреслюють їх неординарну особистість, а також елементи розкоші.