Жінка-Овен і чоловік-Телець: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Овном і чоловіком-Тельцем. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Телець-чоловік і жінка-Овен в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Овен і чоловік-Телець як пара

Активна, емоційна жінка і спокійний, розважливий чоловік можуть вдало доповнювати один одного. Він заряджає її енергією і оптимізмом, а вона отримує в його особі вірного і надійного партнера.

не Можна сказати, що сумісність знаків зодіаку досягає ста відсотків. І Овен-жінка, і чоловік-Телець мають риси характеру, які негативно впливають на їх відносинах. Його прискіпливість і вимогливість не поєднуються з його волелюбністю і імпульсивністю. Обидва є впертими людьми, гордими, що не сприяє гармонії і взаєморозуміння. Але всупереч розбіжностям, вони можуть створити міцну пару.

Плюси відносин

Жінка-Овен і чоловік-Телець володіють такими якостями, як чесність, відвертість і прямолінійність, завдяки чому в їхніх стосунках немає недомовленості або непорозуміння. Вони цінують один одного за щирість і сміливість.

Перерахуємо інші достоїнства цієї пари:

 • Вміють зберігати вірність. Незважаючи на високий темперамент і інтерес протилежної статі, Овен і Телець не зацікавлені в швидкоплинні романи і осудливо ставляться до зрад, обману або лицемірства.
 • Життєві плани чоловіка і жінки багато в чому збігаються. Матеріальна незалежність і щаслива родина є для них основними пріоритетами.
 • Енергійна, винахідлива дівчина-Овен має багату фантазію і любить цікаво і насичено проводити час. Завдяки його ідеям в їх спільного життя не настає нудьга і одноманітність.
 • Терплячий, поміркований і неквапливий Телець-чоловік вміє стримувати імпульсивні пориви своєї обраниці і зупиняти її від необдуманих рішень.
 • Обидва є людьми добрими, незлопамятными, вміють прощати один одному помилки і образи, що підвищує їх сумісність.

Мінуси відносин

У чоловіка-Тельця і жінки-Овна немає повного взаєморозуміння із-за відмінностей в характері та темпераменті, а також через самовпевненість, наполегливості, впертості.

Головні недоліки цієї пари:

 • Телець-чоловік і жінка-Овен живуть в різних темпах. Він любить стабільність і передбачуваність, а їй потрібні рух, нові враження і постійні зміни.
 • Чоловік буває задумливим, повільним і не поспішає приймати рішення, чим нерідко дратує нетерпеливую, енергійну дівчину.
 • Волелюбної, товариською жінці подобається бути в центрі уваги, але такою легковажною поведінкою вона викликає ревнощі у обранця.
 • Партнери по-різному ставляться до грошей. Телець, навіть якщо має високий достаток, не любить непотрібних витрат і ретельно планує покупки. Овен ніколи не економить на собі.
 • Емоційна і запальна представниця стихії Вогню вміє вивести з себе і розсердити стриманого, терплячого чоловіка-Тельця.

Сумісність Овна-жінки і Тельця-чоловіки в дружбі

знаків зодіаку немає гарної сумісності в дружбі, і не тільки з-за того, що між ними часто виникають романтичні почуття. Жінка-Овен і чоловік-Телець мають різні інтереси і захоплення, по-різному проводять дозвілля, рідко відвідують одне і ті ж заклади або заходу.

Але навіть якщо у них і складаються дружні відносини, то вони тривають недовго. В цьому союзі чоловік відчуває себе мудрим наставником, який намагається вберегти імпульсивну і азартну дівчину від помилок. Але самовпевнена жінка не потребує радах, а чекає, що напарник погодиться розділити її сміливі ідеї або разом з нею візьме участь у черговій авантюрі.

Сумісність Тільця-хлопця і Овна-дівчата в любові

Активна, чарівна дівчина-Овен моментально підкорює серце чоловіка-Тельця. Він закохується в її енергію, оптимізм і життєрадісність, яких йому не вистачає в повсякденному житті. Йому подобається атмосфера легкості і веселощів, яку він відчуває поруч із вогняним Овном.

Жінці цей стриманий і впертий чоловік на перший погляд може здатися нудним. Але його манери, вміння доглядати і говорити компліменти викликають у неї взаємну симпатію.

Сумісність знаків зодіаку в любові на початку відносин може бути невисокою. Дівчина потребує романтики, пристрасті і бурхливих емоціях, яких їй не може дати спокійний Тілець. Але з часом вона починає бачити в ньому надійного, доброго, турботливого і люблячого партнера.

Сумісність пари в ліжку

Врівноважений і незворушний Телець змінюється, коли залишається наодинці з дівчиною. Під його спокійною зовнішністю ховається високий темперамент, що приводить у захват розкуту і пристрасну жінку-Овна. Їй подобається не тільки його напір, активність, але і чуттєвість, ніжність, ласка.

Чоловік-Телець може бути консервативним у багатьох сферах відносин, але тільки не в інтимі. Він з цікавістю відгукується на ідеї коханої і підтримує найсміливіші фантазії. Навіть незважаючи на безліч розбіжності і роки спільного життя цій парі вдається зберігати різноманітність в своїй спальні.

Дівчина-Овен і чоловік-Телець у шлюбі

Овен-дівчина і Телець-чоловік мають різні уявлення про сімейні стосунки. Йому хочеться, щоб дружина займалася будинком і вихованням дітей, але його вимоги і причіпки викликають у нього протест. Вона не належить до тієї категорії жінок, які цілком присвячують себе побуті. Ця дівчина має високі амбіції, в тому числі і кар’єрні, тому її мало турбують домашні клопоти. У цій родині саме чоловікові доведеться йти на поступки і приймати недоліки своєї обраниці.

Чоловіка-Тельця можна назвати зразковим сім’янином. Працьовитий і відповідальний голова сімейства робить все, щоб забезпечити близьким гідний рівень життя. Телець любить проводити вільний час з сім’єю, не дає приводів для ревнощів і не відмовляється від вирішення побутових справ. Він є тим рідкісним типом чоловіків, які допомагають дружині по будинку. Незважаючи на безліч переваг, у дружини-Овна можуть виникати претензії, наприклад, з-за його дріб’язковість, занудства або пасивності.

Якими батьками будуть жінка-Овен і чоловік-Телець

У пари не завжди сходяться погляди на те, як потрібно виховувати дітей, що знижує сумісність знаків. Телець-чоловік і Овен-дівчина є турботливими, люблячими батьками, але він вважає, що дитиною повинна займатися тільки мама, а вона не поділяє його точку зору. Їй подобається проводити час з малюком, однак, вона не відмовляється заради нього від усіх своїх занять і захоплень.

Жінка вчить дитину бути сміливим, самостійним і впевненим у собі. Тато-Телець приймає активну участь у вихованні дітей, намагається бути для них прикладом, хоча буває суворим, не допускає пустощів і стежить за їх навчанням.

Ділова сумісність Тільця-чоловіки і Овна-жінки

Відповідальний, прагматичний Телець працює вдумливо та повільно. Овен, навпаки, з ентузіазмом береться за роботу, але швидко втрачає до неї інтерес. Тому знаки зодіаку Телець-чоловік і Овен-жінка не підходять один одному як бізнес-партнерів. Але вони можуть працювати над одним проектом, якщо розділять обов’язки і не будуть постійно перетинатися.

Непоганий результат може бути при поєднанні Овна-начальника й Тельця-підлеглого. Її буде дратувати його флегматичність, але вона закриє очі на недоліки заради успіху загальної справи. В іншому випадку, коли посаду підпорядкованої займає дівчина-Овен, робочі стосунки не складаються. Вона буває занадто ініціативної, не завжди дотримується субординації та діловий етикет.

Як чоловіка-Тельця завоювати жінку-Овна

Жінка знака зодіаку Овен завжди оточена шанувальниками, тому домогтися її розташування непросто. Чоловік-Телець не володіє даром красномовства, тому йому подвійно складніше привернути до себе увагу.

Що потрібно знати чоловікові знака зодіаку Телець про дівчину-Овні:

 • Її дратують чужі поради. Вона вважає себе розумним, самодостатнім, успішною людиною, тому не переносить повчань.
 • У неї немає такої риси характеру, як меркантильність, але вона любить квіти, подарунки, обрані від душі, і особливо – романтичні сюрпризи. Як і будь-якій іншій дівчині, їй хочеться слухати компліменти.
 • Жінці-Овну важливо зберігати свою свободу і незалежність, навіть перебуваючи у відносинах. Їй не подобається, коли партнер обмежує її спілкування з друзями, контролює, намагається нав’язати свої цінності та змушує сидіти вдома.

Як Овну-дівчині закохати в себе чоловіка-Тельця

Сумісність Тільця-чоловіки з Овном-жінкою будується на тому, що його приваблюють її чарівність, енергійність, позитив, винахідливість і чесність. Але цих якостей буває недостатньо, щоб підкорити серце Тільця.

Коротко розповімо, що необхідно знати про чоловіка цього знаку:

 • Він шанує сімейні традиції, тому не потрібно на першому побаченні говорити про небажання виходити заміж і народжувати дітей. Цей чоловік спочатку налаштований для серйозні стосунки.
 • Йому подобаються в дівчат такі риси, як хазяйновитість і вміння готувати. Ці якості не є вирішальними при виборі супутниці життя, але важливими. Смачний вечерю у затишній домашній обстановці стане для нього найкращою подякою.
 • Самолюбний чоловік не терпить конкуренції. Навіть швидкоплинний флірт або незнайомця усмішка можуть бути для нього приводом для ревнощів.

Як ведуть себе при розставанні Овен-дівчина і Телець-хлопець

Жінка-Овен бурхливо виявляє емоції і навіть може говорити про розставання кожен раз під час голосної сварки. Але вона швидко заспокоюється і забуває про своїх словах. Нерідко таким незвичайним чином дівчина намагається повернути пристрасть і урізноманітнити сімейне життя.

Чоловік-Телець більш стриманий у своїх почуттях і не схильний до поспішних дій. Він ретельно і довго обмірковує своє рішення, але розлучається без шансів на відновлення відносин.

Обидва партнера націлені на збереження союзу, тому приводом для реального розриву може стати зрада, яку і хлопець-Телець, і дівчина-Овен не пробачать. Ще однією причиною, по якій може розлучитися жінка-Овен, є надмірний контроль з боку партнера-Тільця.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Овен і хлопець-Телець можуть підвищити свою сумісність, якщо почнуть цінувати один одного за переваги і менше звертати увагу на недоліки. Чоловікові варто визнати, що його обраниця далека від образу ідеальної господині, але зате вона вміє мотивувати його на вчинки і змушує рухатися до нових цілей.

Жінці теж потрібно змиритися з тим, що її партнер завжди буде повільним, впертим і прагматичним, але саме завдяки цим якостям він може забезпечити їй стабільну і комфортне життя. Знакам треба навчитися розділяти інтереси одне одного чи не нав’язувати свою думку і дозволити партнерові проводити вільний час як йому хочеться. Слід пам’ятати, що егоїзм і відмова від поступок негативно впливають на відносини.