Жінка-Риби і чоловік-Лев: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Рибами і чоловіком-Левом. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Лев-чоловік і жінка-Риби в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Риби і чоловік-Лев як пара

Риби-жінка і чоловік-Лев підходять одне одному для любовних або сімейних стосунків, оскільки сумісні більш, ніж на 90 відсотків. Цілеспрямований, амбіційний та щедрий Лев проявляє любов і турботу до ніжною, чарівною і мрійливої дівчини-Риби, виконуючи будь-які її примхи.

З боку їх відносини виглядають гармонійними і стабільними, але в них є і місце для яскравих емоцій, пристрасті, ейфорії і навіть ревнощів. Сумісність знаків зодіаку затьмарює лише те, що самолюбний чоловік потребує визнання і привертає до себе жіночу увагу, на що болісно реагує його ніжна обраниця.

Плюси відносин

Хороша сумісність пари в чому є заслугою дівчини, яка виявляє мудрість, витримку і терпіння у відносинах з імпульсивним і запальним партнером. Вона здатна пом’якшити його непростий характер.

Перерахуємо інші достоїнства цього астрологічного поєднання:

 • Між Левом і Рибами немає конкуренції. М’яка, гнучка і поступлива жінка визнає авторитет обранця, вважає його лідером, не вступає з ним у відкритий спір і завжди прислухається до його думки.
 • Чоловік Лев і жінка-Риби доповнюють один одного. Він вміє гарно доглядати і дбати про кохану, а взамін отримує від неї любов, ніжність і емоційну підтримку.
 • У них не буває конфліктів з-за фінансів або побуту. Амбітний чоловік хоче жити в комфорті і достатку, тому зазвичай має хороше матеріальне становище і ні в чому не обмежує дівчину-Риби.
 • Жінка вміє створювати приємну, затишну і розслаблюючу атмосферу. Леву-чоловікові подобається повертатися додому, де його чекає відпочинок, спокій і умиротворення.
 • Обидва прагнуть до серйозних і стабільних відносин. Лев хоч і намагається бути дамським угодником, але хоче мати постійну, надійну і вірну супутницю життя, яка мириться з його недоліками.

Мінуси відносин

На початку відносин Лев-чоловік і жінка-Риби бачать один в одному споріднену душу. Але з часом їх відмінності виявляються все сильніше.

У такого поєднання знаків є певні недоліки:

 • Лев буває нетерплячим, дратівливим і егоїстичним. Добру, чуйну дівчину ображає те, що її партнер не готовий до тієї ж самовіддачу, що і вона. Іноді він надходить на шкоду її інтересам і думку.
 • Жінці хоч і подобається зустрічатися з друзями і розважатися, але все ж вона віддає перевагу спокійний і тихий відпочинок. Лев же веде активний спосіб життя і нерідко відвідує різні заходи без супутниці, чим викликає її образу.
 • Чоловік любить якісні і дорогі речі, красиві місця та атрибути розкоші. Він може чіплятися до своєї обраниці, дорікати її в тому, що вона виглядає недостатньо презентабельно або занадто просто одягається.
 • У дівчини-Риб бувають періоди меланхолії. Вона схильна до песимізму і апатії. Чим менше часу та уваги приділяє їй кохана людина, тим більш похмурою вона стає.
 • Обидва можуть довго пам’ятати про негатив, скандалах та помилки один одного. Періодично у них виникають конфлікти через приводів, які потрібно було давно залишити в минулому.

Сумісність Риб-жінки і Лева-чоловіки в дружбі

Дружня сумісність цих знаків зодіаку – велика рідкість. Лев воліє мати в друзях більш життєрадісних, активних та авантюрних людей, а дівчині потрібні всього лише 2-3 близьких друзів, яким вона може довіряти.

Але все ж бувають виключення, коли жінка-Риби і чоловік-Лев дружать. У цьому випадку їх спілкування нагадує стосунки старшого брата ” і ” молодшої сестри. Вона ставиться до нього з ніжністю і захопленням, а він оберігає і захищає тендітну дівчину-Риби, часто бере на себе вирішення її проблем, надає не тільки емоційну підтримку, але і практичну або матеріальну допомогу.

Сумісність Лева-хлопця і Риб-дівчата в любові

Знаки зодіаку Лев і Риби мають високу сумісність в любові, тому в їх відносинах є ніжність, пристрасть і романтика. М’якість, жіночність, загадковість і принадна недоступність дівчини привертає темпераментного і наполегливого чоловіка-Лева. Йому не терпиться швидше домогтися розташування жінки й заволодіти нею.

Але прониклива дівчина-Риби вправно веде любовну гру і зберігає інтригу. Вона прихильно приймає його компліменти, подарунки, квіти і дякує за побачення, але тримає дистанцію до того моменту, поки закоханість чоловіка не перетворюється в найсерйозніші наміри.

Сумісність пари в ліжку

Риби і Лев гармонійно доповнюють один одного в ліжку. Він відповідає за пристрасть і різноманітність в інтимних стосунках, а вона – за ніжність, емоційну близькість і романтичну атмосферу. Дівчина-Риби виглядає стриманої і скромний, але кардинально змінюється наодинці з коханою людиною.

Їй, як і будь-якому представнику стихії Води, потрібен простір для фантазії. Ця жінка може бути сміливою і розкутою поруч з чоловіком-Левом. Його спочатку дивує, а потім приводить у захват її тяга до експериментів і вміння відкрито говорити про свої бажання. Їх сексуальна життя стає краще з кожним роком.

Дівчина-Риби і чоловік-Лев у шлюбі

Риби-дівчина і Лев-чоловік мають всі шанси побудувати гармонійні і стабільні сімейні стосунки. Вони сходяться у поглядах на те, як повинні розподілятися ролі між подружжям. Він є сильним і відповідальним лідером, вона – його підтримкою і берегинею домашнього вогнища. Партнери доповнюють один одного, тому між ними не буває конфліктів з-за фінансових чи господарських питань: чоловік не потребує, щоб дружина вносила свій внесок у спільний бюджет, а дівчина самостійно справляється з побутом і не вимагає, щоб чоловік допомагав їй по дому.

Основна причина розбрату між Левом і Рибами полягає в тому, що волелюбний чоловік і в шлюбі хоче відчувати себе незалежним. У цієї пари є два варіанти розвитку подій: чоловік-Лев ставить на перше місце інтереси сім’ї, продовжує доглядати за своєю обраницею і намагається зробити її щасливою, а вона відповідає йому турботою, ласкою і вірністю. Або чоловік-Лев живе паралельним життям, присвячує вільний час друзям або захопленням і, як результат, постійно стикається з докорами, скандалами і сльозами дружини-Риби.

Якими батьками будуть жінка-Риби і чоловік-Лев

за Причиною гарної сумісності знаків є те, що у них збігаються погляди на сімейні відносини. Лев-чоловік і Риби-дівчина – це добрі, турботливі, ніжні і безвідмовні батьки. В їхній родині не прийнято карати дітей, в чомусь обмежувати або підвищувати голос. Мама і тато намагаються спокійно реагувати на дитячі пустощі і капризи.

І Риби, і Лев дуже прив’язані до дітей, тому створюють всі умови, щоб вони любили проводити час у колі сім’ї. Амбітний тато-Лев не шкодує коштів на освіту і розвиток. Він вибирає найкращі навчальні заклади, спортивні та творчі гуртки.

Ділова сумісність Лева-чоловіки і Риб-жінки

Ці знаки зодіаку можуть бути бізнес-партнерами. На успіх загальної справи позитивно впливають його сміливість, спритність і її інтуїція, а також проникливість. В парі чоловік є безсумнівним лідером, а дівчина – його правою рукою.

Вони можуть бути і колегами. Працюючи в одному колективі, Лев і Риби не виявляють взаємного інтересу, тому кожен займається своєю справою. Між ними не складаються стосунки, якщо один з них знаходиться в підпорядкуванні в іншого. Лев-начальник буває занадто вимогливим і запальним, а Лев-підлеглий – свавільним і впертим.

Як чоловікові-Леву завоювати жінку-Риби

Чарівний, веселий і щедрий чоловік знака зодіаку Лев здатний підкорити будь-яке жіноче серце, і дівчина-Риби не виняток. Але їх відносини можуть зіпсуватися ще в самому початку, якщо він не врахує деякі особливості її характеру.

Коротко розповімо, що треба знати про цю дівчину:

 • Вона є ніжною, чутливою і вразливою натурою. Льву варто проявити терпіння, розмовляти з нею ласкаво й спокійно, навіть якщо виникають розбіжності.
 • Їй потрібен час, щоб почати довіряти чоловікові. Йому не потрібно квапити, натякати на близькість, намагатися потрапити до неї в будинок або познайомитися з близькими. Вона сама почне скорочувати дистанцію, коли буде впевнена в його і своїх почуттях.
 • Жінка знака зодіаку Риби любить красиві залицяння. Їй подобається, коли шанувальник веде себе як джентльмен. Її обранцем може стати тактовна людина з хорошими манерами.

Як Рибам-дівчині закохати в себе чоловіка-Лева

Лев-чоловік має хорошу сумісність з Рибами-жінкою, тому що його приваблює її м’який характер і чарівність. Але його оточують безліч гідних дівчат.

Є кілька секретів, як виділитися на тлі численних прихильниць Лева:

 • Він любить доставляти радість близьким, тому влаштовує сюрпризи, купує дорогі подарунки і не економить на квітах. Головне завдання жінки-Риби – щиро захоплюватися його щедрістю і дякувати, не стримуючи емоцій.
 • Йому подобається відчувати себе потрібним і улюбленим. Цей чоловік реагує на знаки уваги і компліменти. Він буде задоволений, якщо жінка виявить турботу або догляне за ним після важкого робочого дня.
 • Чоловікові-Леву хочеться, щоб його обраницею була доглянута, стильна дівчина, яка вміє підтримати розмову і справляє приємне враження в суспільстві. Його не зацікавить скромниця, яка виглядає занадто просто.

Як дівчина-Риби і хлопець-Лев ведуть себе при розставанні

І хлопець-Лев, і дівчина-Риби з працею приймають рішення про розставання. З самого початку між ними складаються настільки близькі і гармонійні відносини, що пара навіть не допускає думки, щоб розійтися. Єдина причина, по якій можуть розлучитися Лев і Риби – це зрада, обман або зрада.

Жінка боїться залишитися наодинці, тому закриває очі на багато недоліки коханої людини, а чоловік же не любить нічого кардинально змінювати у звичному способі життя. Обидва болісно переживають розставання і навіть можуть робити спроби возз’єднання через деякий час.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Риби і хлопець-Лев мають хорошу сумісність, але можуть зробити відносини ще більш щасливими. Для цього їм потрібно вчитися довіряти один одному і поважати особисті межі. Жінці не слід підозрювати партнера і перевіряти на вірність, а чоловікові варто частіше говорити їй компліменти і менше критикувати.

Жінка-Риби часто не має своїх інтересів, які відволікали її від проблем з чоловіком-Левом. Їй треба знайти захоплення або розширити коло знайомств. Льву необхідно стримати егоїзм і не наполягати на власній точці зору, а прислухатися до дівчини, наприклад, питати, як вона хоче провести вихідні.