Дитина-Водолій: характеристика хлопчиків і дівчинок різних віків

У статті ми розповімо, який характер у дітей-Водоліїв. Ви дізнаєтеся, як правильно виховувати дітей різного віку і як знайти підхід до підлітка-Водолію. А також розберемося, з батьками яких знаків зодіаку у них висока сумісність.

Характеристика дітей-Водоліїв

найяскравіші риси дітей-Водоліїв — незалежність і допитливість. Це генератори ідей. З ранніх років Водоліями заволодіває прагнення удосконалити світ. Дитячий гороскоп позначає їх як юних філософів і першовідкривачів. У складних ситуаціях вони воліють використовувати не силу, а дипломатію. Такі діти товариські, і друзі грають велику роль в їхньому житті.

Водолій — знак зодіаку, який про все має свою думку. В юрбі підлітків його можна відрізнити за неординарної зовнішності і оригінальний одяг.

Діти-Водолії часом бувають неорганізовані. Будучи захоплені яким-небудь заняттям, вони забувають про свої обов’язки. Тому Водоліїв з ранніх років слід привчати до дисципліни. Проте дитини не можна загнати в жорсткі рамки і чекати високих результатів у навчанні та праці. Зате з ним можна легко домовитися, використовуючи логіку і здоровий глузд.

Дівчинка знака зодіаку Водолій

Дівчинка-Водолій має волелюбний характер. Її захоплення змінюють один одного. Їй хочеться спробувати себе у різних видах спорту або творчості. Але це не означає, що вона поверхнева і несерйозна.

У дитинстві Водолія-дівчинку оточує багато друзів. Для дітей вона може стати лідером, так як вміє придумувати нові ігри і заняття. Її цінують за справедливість і бажання захистити слабких. Для цього дитину властива любов до тварин. Вона ніколи не образить беззахисна істота, може принести додому кинутих кошеня чи цуценя.

Дівчинка-Водолій не має схильності до домашніх обов’язків. Тому з ранніх років її потрібно привчати до ведення домашнього господарства.

За зовнішнім виглядом юної панночки-Водолія можна дізнатися все про знак зодіаку. Вона постарається не бути як усі, надівши оригінальну річ або зробивши незвичайну зачіску. Їй байдуже думка оточуючих. Незвичайний образ не означає відкритого протесту, а лише характеризує дівчинку-Водолія як незалежну і шукає себе натуру.

Хлопчик знака зодіаку Водолій

Хлопчик-Водолій відрізняється від однолітків своїми допитливістю, схильністю до філософії, розсудливістю і незалежним характером. Щоб дорослому знайти з ним спільну мову, потрібно будувати розмову на рівних, прислухатися до думки дитини і не відмахуватися від його ідей і пропозицій.

Водолій — знак зодіаку, який не терпить занадто суворого контролю. Невсипущий нагляд для хлопчика цього знака означає відсутність довіри з боку дорослих. Дитина відчуває себе замкненим у клітку і не може гармонійно розвиватися.

У хлопчиків знака Водолій часто прокидається дух бунтарства і непокори. Це виражається в суперечках і відстоюванні своєї точки зору.

Хлопчик-Водолій характеризується як комунікабельна і легкий у спілкуванні дитина. Він славиться своєю справедливістю, не уявляє життя без друзів і часто буває заводієм.

Опис для дошкільнят

Діти, народжені під знаком Водолія, в дошкільному віці не вимагають багато турбот і особливої уваги. Вони здатні довго займатися іграшками, малювати або розглядати картинки. Це дослідники, яким подобається дізнаватися щось нове. Зазвичай до школи вони вміють читати, писати і рахувати.

При описі знака необхідно підкреслити, що незалежний і наполегливий характер Водолія проявляється досить рано. Вони люблять настояти на своєму, але не влаштовують істерик, воліючи дошкуляти проханнями батьків і наводячи різні аргументи.

Для малюків-Водоліїв велике задоволення приносять прогулянки та ігри з однолітками. Вони вважають другом будь-якого малюка, з яким познайомилися в пісочниці або на дитячому майданчику. Дитині-Водолію не доводиться нудьгувати на самоті. Він досить швидко звикає до дитячого саду, не доставляє проблем вихователям і добре ладнає з дітьми.

Характер молодших школярів

Правляча планета Уран наділила знак зодіаку Водолій масою талантів. Шкільні знання легко засвоюються цими дітьми, але через незібраність точно так же легко забуваються. Для успішного навчання знадобиться мотивація. Водолій захопиться навчанням, якщо усвідомлює важливість предмета і його практичне застосування в житті. Багато рішень виникають у нього на інтуїтивному рівні. Наприклад, хлопчик-Водолій у 8 років, правильно вирішивши завдання, не може пояснити хід її рішення.

Дитина віддає перевагу інтелектуальним заняттям, нехтуючи фізичними вправами. Важливо в цьому віці записати юного Водолія в спортивну секцію або басейн. Для дитини-Водолія важливі друзі – як правило, ними стають однокласники.

Як поводяться підлітки-Водолії

Представники знаку зодіаку Водолій в підлітковому віці щосили демонструють свій неприборканий і бунтарський норов. Спроби жорсткого контролю призведуть лише до погіршення ситуації. Щоб не втратити сина чи дочку, треба з раннього дитинства підтримувати з ними довірчі стосунки.

Підліток-Водолій починає відчувати себе самостійною. Авторитетом для дівчини і хлопця стають друзі, а батьки відходять на другий план.

Дівчаткам і хлопчикам цього знака в підлітковому віці властиві спалахи гніву або замкнутість і небажання розмовляти. Не варто на них тиснути в такі моменти, а краще дати час заспокоїтися. Водолії характеризуються як розумні і добрі люди. Якщо з ними правильно налагодити відносини, перехідний вік не позначиться негативно на їх характер.

Сильні і слабкі сторони дитини-Водолія

Водолій — знак зодіаку, в якому поєдналися як позитивні, так і негативні риси. Знання про сильних і слабких сторонах допоможуть правильно виховати дітей-Водоліїв.

Сильні сторони Слабкі сторони
Допитливість Непередбачуваність
Винахідливий розум Лінощі
Розвинена інтуїція Заперечення авторитетів
Дипломатичні здібності Схильність до непослуху і бунту
Розсудливість і логічне мислення Незібраність і необов’язковість
Незалежний характер Часта зміна настрою
Товариськість Песимізм
Доброта і турбота про інших Образливість
Розвинене почуття гумору Марнотратство

Таблиця за Східним календарем

Діти, народжені під знаком Водолія, виявляють особливі риси характеру в залежності від знака за Східним календарем.

Знак за Східним календарем Особливості характеру
Щур Відрізняється високим інтелектом і письменницькими здібностями. В школі добре пише твори, а пізніше зможе створювати шедеври літератури.
Бик Наділений чутливістю. Має стійкість і спокій, терпляче виносить труднощі.
Тигр Володіє вродженими дипломатичними здібностями, які потрібно розвивати.
Дракон Вміє аналізувати і бачити в усьому як плюси, так і мінуси.
Змія Має розвинену інтуїцію, вміє відрізняти правду від брехні, володіє містичними здібностями.
Кінь Наділений значними лідерськими талантами, вміє вести за собою.
Кролик/кіт Хороший товариш, виявляє відданість і вірність. Вміє зрозуміти суть речей, володіє здібностями журналістськими.
Коза Непередбачуваний дитина, що вражає таємничістю, схильний до капризів.
Півень Проявляє риси егоїста, рідко поступається іншим.
Собака Дитина наділена високим інтелектом і показує хорошу успішність у школі.
Мавпа Врівноважена натура, яка вміє стримуватися і дотримуватися правил поведінки.
Свиня З дитинства демонструє глибокий розум і може багато чого досягти в житті.

Здоров’я дитини під знаком Водолія

У дітей-Водоліїв найбільш вразливою є нервова система. У них можуть з’явитися неврози, фобії та пов’язані з цим соматичні захворювання. Щоб уникнути нервових розладів, дитині треба забезпечити спокійну обстановку, захищаючи його від стресів. Хороший сон, прогулянки і розпорядок дня допоможуть зміцнити нервову систему. Маленького Водолія треба уважно вислуховувати, давати йому можливість вилити душу і розповісти про переживання.

А також слід звернути увагу на суглоби, зв’язки і горло. Серед Водоліїв чимало людей з поганим зором, тому важливо обмежувати час перебування за комп’ютером.

Простудні і вірусні захворювання протікають з гострим проявом симптомів і різким підвищенням температури. Але при своєчасному лікуванні хвороба проходить швидко. Загартовування, літній відпочинок на морі і заняття фізкультурою допомагають зміцнити імунітет.

Захоплення

Водолії завжди готові спробувати щось нове. Це різнобічно розвинені діти. Вони цікавляться технікою, історією, біологією і малюванням. Вони справжні дослідники, які хочуть знати, як влаштований цей світ. Маленьких Водоліїв цікавлять інтелектуальні ігри, головоломки та логічні завдання. Вони можуть годинами збирати конструктор або складати пазл.

Захопити дитину-Водолія нескладно. Його приверне все оригінальне та раніше йому невідоме. Він обожнює грати з однолітками, вміє співпрацювати і виробляти командну стратегію. Він легкий на підйом і завжди готовий відправитися з батьками в подорож або похід.

Водолій-дитина захоплений новими технологіями, бачить себе в майбутньому людиною, яка змінить світ на краще. З книг полюбляє пригоди та наукову фантастику. У дитинстві Водолій може захопитися музикою чи танцями, але в дорослому віці, як правило, залишає ці заняття.

Спорт

Спорт у житті дітей-Водоліїв повинен займати не останнє місце. Тільки так вони стануть гармонійно розвиненими особистостями. Самі юні Водолії вважали б за краще проводити час за комп’ютером, цікавою грою, спілкуванням з друзями або читанням, уникаючи фізичних навантажень. Але якщо з раннього дитинства прищепити їм любов до фізкультури, то активний відпочинок і заняття спортом стануть частиною їхнього життя.

Найкраще дітям-Водоліям підійдуть заняття плаванням. Вони можуть показувати хороші результати в легкій атлетиці, особливо у стрибках. Велосипедний спорт принесе не тільки користь, але і велике задоволення. А також підійдуть спортивне орієнтування та туризм. При цьому багато Водолії захоплюються шахами.

Навчання в школі

Дитина-Водолій добре вчиться в школі за рахунок свого високого інтелекту і відмінній пам’яті. Він рідко прагне бути першим по успішності в класі, а хороші оцінки отримує, щоб порадувати батьків. Однак, якщо його зацікавить, то Водолій стане поглиблено вивчати його, шукаючи нові джерела інформації. Найкраще юним Водоліям даються точні науки, але і у вивченні мов або написанні творів проблем не буде.

Дитина може проявити себе як активіст. Але часто це спокійний споглядач, не виступає з ініціативами. З однокласниками у нього рівні стосунки. Іноді його вважають негласним лідером, так як він може вирішити спірні ситуації з точки зору справедливості.

Юний Водолій не любить суворих рамок, але його не можна назвати злісним порушником дисципліни. Він може сперечатися з вчителями, але робить це шанобливо і делікатно.

Які професії підходять дітям-Водоліям

Водолії з ранніх років вміють налагоджувати стосунки з людьми, знаходити потрібні аргументи і переконувати. Вони не виносять несправедливості і намагаються допомогти людям. Їм підійдуть професії в галузі дипломатії, журналістики та права. Зможуть проявити себе і в соціальній сфері.

Багато Водолії з дитинства захоплюються інформаційними технологіями, розбираються в комп’ютерній техніці і вчаться писати програми. Їм варто спробувати себе у сфері IT.

Для більшості Водоліїв важко працювати в офісі з 9 до 18 години без можливості відлучитися. Їх пригнічує сувора дисципліна. Люди цього знаку зможуть краще проявити себе, не будучи зв’язаними жорсткими трудовими зобов’язаннями.

Сумісність дітей-Водоліїв з батьками

Краща сумісність у дітей-Водоліїв з батьками знаків Терези, Близнюки, Риби і Стрілець. Ці знаки зодіаку поважають особисту свободу і не будуть занадто сильно тиснути на дитину. Вони воліють бути друзями для своїх дітей і будувати виховання на довірі.

З батьками, народженими під знаками Лева, Овна, Водолія і Раку, дітям-Водоліям не буває нудно. Люди цих знаків сповнені ідей і володіють хорошим почуттям гумору. Вони зроблять дитинство Водоліїв яскравим і повним вражень.

З батьками знаків Діва, Телець, Козеріг і Скорпіон дітям-Водоліям доводиться непросто. Ці знаки пред’являють занадто багато вимог до дитини, намагаються контролювати кожен його крок і тиснуть своїм авторитетом. Ідеаліст-Водолій стикається з матеріалізмом і прагматичністю своїх батьків.

Як виховувати сина або дочку під знаком Водолія

Діти-Водолії непередбачені і незалежні. До них потрібен особливий підхід. Покарання, обмеження і примус не підуть на користь. Батькам потрібно стати авторитетними старшими товаришами своїй дитині. З юним Водолієм треба розмовляти на рівних, не принижуючи його.

Ці діти уразливі і болісно реагують на несправедливі зауваження. Обговорення ситуації в спокійній обстановці, з застосуванням логіки принесуть хороший результат. Дитина-Водолій буде бунтувати проти необґрунтованого заборони, але якщо йому роз’яснити, чому так робити не потрібно, то він запам’ятає заборона і буде йому слідувати.

Для маленьких Водоліїв друзі грають важливу роль. Потрібно знати коло його спілкування і ненав’язливо захищати від небажаних осіб.

В юному віці Водолії не впевнені в собі, сумніваються у своїх здібностях або привабливості. Батьки повинні виховувати в дітях позитивне сприйняття своєї особистості, впевненість і стійкість.

Крім того, діти-Водолії часто не можуть змиритися з несправедливістю і сильно засмучуються в ситуаціях, які вони не можуть змінити. Потрібно роз’яснити їм, що людина не може впливати на все у своєму житті, і треба спокійніше ставитися до неприємних моментів.

Дитина-Водолій повинен мати власну кімнату або хоча б куточок, де він міг би побути на самоті, відпочити і поміркувати. Особистий простір вкрай важливо для цього знаку зодіаку.

Яке ім’я вибрати для дитини-Водолія

Дівчаткам знака Водолій краще всього підійдуть імена: Дар’я, Ганна, Ксенія, Ірина, Аліса, Вікторія, Вероніка, Кристина, Світлана, Євгенія, Василина або Агнія.

Для хлопчиків-Водоліїв гармонійними вважаються імена: Володимир, Іван, Максим, Михайло, Роман, Денис, Ілля, Юрій, Єгор, Микола, Тарас, Степан, Кирило і Герман.