Який знак зодіаку підходить чоловікові-Скорпіону: сумісність для любові і шлюбу

У статті ми розповімо, яка дівчина підходить хлопцеві знака зодіаку Скорпіон. Ми підготували для вас таблицю сумісності з жінками усіх знаків зодіаку, а також характеристику відносин Скорпіона-чоловіки з кожною з них.

Яка жінка підходить чоловікові-Скорпіону

Скорпіон – це харизматичний, рішучий чоловік, який має багатий внутрішній світ і тонку інтуїцію, але виглядає загадковим і недосяжним. Він може не володіти яскравою зовнішністю або високим статусом, але дівчата все одно не можуть залишитися байдужими через його потужної енергетики.

На те, який знак зодіаку підходить Скорпіону-чоловікові, впливають його темперамент і запальний характер. Йому потрібна особлива жінка – та, яка володіє красою і чарівністю, але не дає приводи для ревнощів, є сильною особистістю, але не намагається з ним змагатися.

Чоловік-Скорпіон може бути вимогливим при виборі супутниці життя. Йому хочеться бачити поруч із собою чесну, віддану і порядну дівчину, але в той же час пристрасну, емоційну і романтичну натуру. Скорпіону важливо, щоб він і його обраниця були сумісні інтелектуально, тому жінка повинні бути розважливою і дотепною, але доброї, оскільки цей чоловік не прощає уїдливих зауважень в свою адресу. Далі докладно розповімо про його сумісність з іншими знаками зодіаку.

Таблиця сумісності для кохання, стосунків і шлюбу

Чоловік-Скорпіон не завжди розуміє, яка саме жінка підходить йому для відносин, тому що має високі, але часто суперечливі вимоги. У таблиці ми вказали його сумісність в любові і шлюбі з усіма знаками зодіаку, а також підготували короткі коментарі.

Знак жінки за гороскопом Рівень сумісності
Овен Середній. Сильна пристрасть і схожі погляди на життя, але часті суперечки.
Телець Середній. Міцний союз, незважаючи на впертість і уїдливість Скорпіона.
Близнюки Низький. Дівчині потрібна свобода, а чоловікові – повний контроль над нею.
Рак Високий. Взаєморозуміння, любов, довіра і емоційна підтримка.
Лев Високий. Збіг у поглядах на сім’ю, побут і фінанси.
Діва Середній. Стабільні рівні відносини, яким не вистачає пристрасті і романтики.
Ваги Середній. Гармонію порушує лише ревнощі з боку чоловіка-Скорпіона.
Скорпіон Високий. Сильний емоційний і фізичний потяг незважаючи на розбіжності.
Стрілець Середній. Дружні або ділові відносини набагато краще, ніж сімейні.
Козеріг Середній. Скорпіону може не вистачати емоцій і душевної близькості.
Водолій Низький. Розбіжності в темпераменті і поглядах на свободу у відносинах.
Риби Високий. Гармонія в любовних і сімейних відносинах.

Сумісність чоловіка-Скорпіона з жінками інших знаків

Чоловік-Скорпіон добре сумісний з представниками стихії Води. Ці знаки зодіаку живуть почуттями, а не розумом, тому легко досягають взаєморозуміння. У нього може скластися пара з пристрасною дівчиною-Скорпіоном, ніжним Рак або мрійливими Рибами.

Знаки стихії Вогню теж можна назвати придатними для Скорпіона. Відносини з Овном, Левом або Стрільцем не бувають рівними і стабільними, але йому подобаються гострі відчуття.

У Скорпіона-чоловіки рідко складається гармонійний союз з жінкою стихії Землі. Телець, Діва, Козеріг цінує у відносинах постійність і стабільність, у той час як Скорпіону потрібні пристрасть і яскраві емоції.

У нього немає сумісності і зі стихією Повітря, оскільки Близнюки, Терези і Водолій – це волелюбні дівчата, які не можуть змиритися з ревнощами і підозрілістю партнера-Скорпіона.

Чоловік-Скорпіон і жінка-Овен

Мужній, наполегливий Скорпіон і активна, яскрава дівчина-Овен виглядають як успішна і ефектна пара. У їх відносинах є весь спектр емоцій: любов, пристрасть, образи, заздрість і злість.

Два самовпевнених, запальних партнера не вміють йти на компроміси, тому не можуть жити без суперечок. Ці конфлікти хоч і знижують їх сумісність, але не загрожують союзу. Овен і Скорпіон рідко розлучаються, оскільки звикають до гучних сварок і пристрасним перемир’я.

Чоловік-Скорпіон і жінка-Телець

Розважлива, терпляча і стримана жінка знака зодіаку Телець може пом’якшити залізний характер Скорпіона. Вона не сприймає його сарказм, але і не дає себе в образу.

Дівчина-Телець може бути прикладом розсудливості й незворушності, тому поруч з нею чоловік-Скорпіон стає більш раціональним, практичним і менш імпульсивною. Він прощає їй рідкісні хвилини впертості, оскільки цінує її жіночність, доброту, вірність і турботу.

Чоловік-Скорпіон і жінка-Близнюки

Енергійна, позитивна і товариська дівчина-Близнюки викликає симпатію у чоловіка-Скорпіона, але вона зовсім не підходить йому за знаком зодіаку для серйозних стосунків. Ця жінка дарує йому яскраві емоції, заряджає енергією, однак дорожить своєю свободою.

Скорпіону складно змиритися з тим, що його обраниця приділяє вільний час не тільки йому, але і кар’єрі, захоплень, а також друзям. Чим сильніше він ревнує дівчину, чим активніше намагається обмежувати її, тим більше вона віддаляється.

Чоловік-Скорпіон і жінка-Рак

Ніжна, м’яка, чуйна і чуттєва дівчина-Рак – це ідеальний знак зодіаку для чоловіка-Скорпіона. Вони інтуїтивно відчувають бажання і емоції один одного, тому знають, коли потрібно підтримати партнера, а коли – залишити наодинці зі своїми думками.

Скорпіона не дратують різкі зміни настрою Раку, навпаки, від її непередбачуваності він отримує адреналін. Поруч з ним вона стає більш розкутою, грайливою і пристрасною, а він – ласкавим, уважним, турботливим і відданим.

Чоловік-Скорпіон і жінка-Лев

Для Скорпіона Лев – це кращий із знаків зодіаку стихії Вогню. Незважаючи на те, що і чоловік-Скорпіон і жінка-Лев користуються популярністю у протилежної статі, вони прагнуть до серйозних, стабільних відносин, а не до швидкоплинних романів.

Обидва дають приводи для ревнощів, але лише для того, щоб урізноманітнити сімейне життя і додати пристрасті. Вони щиро захоплюються один одним, мотивують, підтримують, ставлять собі амбітні цілі і разом досягають їх.

Чоловік-Скорпіон і жінка-Діва

Сумісність знаків зодіаку Діва, Скорпіон рідко буває високою з-за відмінностей в темпераменті і поглядах на життя. Хоча жінка-Діва володіє безліччю достоїнств. Вона вміє створити в будинку затишок і підтримувати порядок, любить смачно готувати і піклуватися про близьких, зберігає вірність і повністю присвячує себе родині.

У них можуть бути відносини, якщо Скорпіону потрібна зразкова дружина і добра господиня, а не коханка і единомышленница, але такий союз нерідко будується на розрахунку.

Чоловік-Скорпіон і жінка-Терези

З усіх знаків стихії Повітря дівчина-Терези найбільше підходить чоловіка-Скорпіона. Вона володіє легким характером, хорошими манерами, вишуканим смаком, чарівністю, а головне – талантом дипломата. Успіх її відносин зі Скорпіоном залежить від того, чи вона зможе обіграти цього хитрого маніпулятора.

Жінці-Терезам не варто занадто наполегливо відстоювати свою свободу. Їй не треба давати чоловікові приводи для ревнощів, але потрібно створити відчуття, що вона повністю в його владі.

Чоловік-Скорпіон і жінка-Скорпіон

Жінка та чоловік знака зодіаку Скорпіон не можуть залишитися байдужими один до одного. Їх пов’язує інтелектуальна сумісність, душевна спорідненість і сильне фізичне тяжіння. Скорпіонам складно розлучитися, навіть коли пристрасний роман перетворюється на напружену сімейну життя.

В парі двох лідерів конфлікти неминучі. Обидва є впертими, образливими і мстивими, тому лише через деякий час, після довгої притирання і компромісів, у їх відносинах настає гармонія.

Чоловік-Скорпіон і жінка-Стрілець

Ці знаки зодіаку не завжди бувають добре сумісні. Стрілець і Скорпіон – емоційні натури, володарі високого темпераменту, тому пристрасть між ними розгорається ще в момент знайомства. Однак, стосунки не завжди складаються сприятливо.

В даному випадку вони більше вимотують чоловіка, ніж дівчину. Він постійно намагається підпорядкувати її, але безрезультатно. Вона не прагне йому догодити і виправдати очікування, ніж доводить його до межі терпіння.

Чоловік-Скорпіон і жінка-Козеріг

Дівчину-Козерога складно назвати самим відповідним знаком зодіаку для чоловіка-Скорпіона, хоча часто у них збігаються інтереси і цілі. Обидва прагнуть до серйозних стосунків, комфорту і достатку. У них складеться пара, якщо жінка стане більш м’якою та жіночною.

Її незалежність і прямолінійність можуть відлякати чоловіка або, навпаки, викликати бажання розтопити її холодне серце. Якщо Скорпіон поставить таку мету, то він зможе завести строгу і недоступною жінку-Козерога.

Чоловік-Скорпіон і жінка-Водолій

Скорпіон-хлопець і дівчина-Водолій відчувають взаємну симпатію. Їй подобається мужній і романтичний Скорпіон. Його теж приваблює весела і мрійлива дівчина, але він не може змиритися з її бажанням бути незалежною і вільною.

Жінка-Водолій не дозволяє ревнивому чоловікові втручатися в її справи і заважати спілкуванню з друзями. Їх відносини зазвичай тривають недовго ще і із-за відмінностей в темпераменті. Чоловікові-Скорпіону хочеться, щоб його обраниця була більш палкою.

Чоловік-Скорпіон і жінка-Риби

Скорпіон і Риби можуть стати ідеальною парою. На відміну від інших жінок, дівчині-Рибам подобається, що чоловік бере на себе роль лідера, самостійно вирішує проблеми та приймає рішення за неї. Вона не намагається брати на себе ініціативу, відстоювати свою точку зору і сперечатися.

Чоловіка-Скорпіона повністю влаштовує таке ставлення дівчини. Він цінує її не тільки за поступливість, але і за ніжність, ласку, турботу, а також за вміння створити розслаблюючу і комфортну обстановку.