Жінка-Терези і чоловік-Водолій: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Терезами і чоловіком-Водолієм. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Водолій-чоловік і жінка-Терези в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Терези і чоловік-Водолій як пара

Не так просто повірити, що любов довжиною в життя існує. Щоб переконатися в цьому, досить поглянути на Ваги-жінку і чоловіка-Водолія. Сумісність знаків зодіаку становить майже 90 відсотків. Вони будують відносини на взаємній любові, творчості і дружбу.

Ваги-жінка і Водолій-чоловік сходяться в багатьох принципових питаннях. У них однакові погляди на життя і цінності. Чіткого розподілу ролей немає, кожен робить те, що у нього краще виходить. Жінка не нищить свого коханого причіпками і докорами. Хоча Водолій не відрізняється практичністю, прагненням до заробляння грошей і зміцненню фінансового стану сім’ї. Він часто літає в хмарах, але жінка-Терези не вважає негожим взяти на себе багато справи.

Плюси відносин

Жінка-Терези і чоловік-Водолій мають відмінну сумісність. Їм добре разом. Якщо відносини розвиваються гармонійно, така пара може існувати все життя.

До плюсів союзу відносять:

  • доброзичливість обох партнерів;
  • закохані вміють знаходити виходи з будь-якої ситуації, не принижуючи один одного;
  • обидва здатні постояти за себе, відстояти незалежність;
  • немає боротьби за лідерство;
  • з часом почуття стають міцнішими.

У відносинах між Вагами і Водолієм немає місця бурхливих з’ясувань відносин. Всі питання вирішуються мирно і поетапно. Обидва партнера люблять подорожі та зміни. Жінка-Терези часто не може зважитися на зміну роботи або місця проживання, але Водолій допомагає їй подолати психологічні бар’єри.

Мінуси відносин

Незважаючи на високу сумісність, проблеми в парі теж є. Водолій-чоловік і жінка-Терези відчувають труднощі на різних етапах спілкування.

До мінусів союзу відносять:

  • партнери влюбливі, можуть бути романи на стороні;
  • не завжди є цікаві теми для розмов;
  • Водолій непрактичний, що дратує Ваг;
  • партнерів буває мінливий настрій і бажання покапризувати.

Жінка-Терези спочатку не дуже серйозно ставиться до Водолія. Для неї це просто флірт. В якості чоловіка вона бачить більш приземленого, постійного та матеріально забезпеченої людини. Але вже в процесі спілкування розуміє, що в її прихильника багато інших достоїнств.

Сумісність Ваг-жінки і Водолія-чоловіки в дружбі

Між представниками цих знаків розвиваються теплі дружні стосунки. Таких вірних і відданих один одному приятелів ще треба пошукати. Жінка-Терези і чоловік-Водолій із задоволенням спілкуються на різні теми. Вони цінують цей острівець добра, миру і затишку, де можна поділитися з співрозмовником переживаннями.

Сумісність знаків зодіаку в дружбі – практично 100 відсотків. Спілкування може перерости в любов, але частіше в платонічну. Ніхто не наважується зруйнувати ідилію. У відносинах між Водолієм і Вагами немає місця заздрості та конкуренції.

Але є одна небезпека. Коли одного з друзів щось перестає влаштовувати, він тримає все в собі і не влаштовує скандалів. Ця риса характерна як для Ваг, так і для Водолія. В результаті образи накопичуються, і люди просто перестають спілкуватися.

Сумісність Водолія-хлопця і Ваг-дівчата в любові

Обидва сприймає любов як щось піднесене і тонке. Вони з радістю опиняються у вирі пристрастей. Любов зароджується поступово, але увагу один одного партнери завойовують вже на першій зустрічі. Сумісність знаків зодіаку в любові одна з найвищих.

Зв’язок Водолія і дівчата-Ваг завжди трохи відірвана від реальності. Вона періодично намагається повернути його з небес на землю, і їй це вдається. Але незабаром все повертається на круги своя. Особливе місце в любові займають розмови по душам. Закохані відкриваються один перед одним, а їхні розмови стають максимально відвертими.

Сумісність пари в ліжку

Сексуальне життя у такої пари не на першому місці. Обидва володіють досить стриманим темпераментом. Чоловік-Водолій орієнтований на соціум. Він настільки втомлюється від суспільного життя, від постійних змін, що на якісну, різноманітне і бурхливе інтимне життя у нього просто не залишається часу і сил.

Ваги приймають правила гри свого партнера. Дівчину це цілком влаштовує, тому сексуальні відносини між ними не виходять на перший план. Незважаючи на такий стан речей, ймовірність зради з обох сторін висока. Але для партнерів походи на бік – це можливість випробувати нові емоції, а не засіб задоволення лібідо.

Дівчина-Терези і чоловік-Водолій у шлюбі

Сімейне життя не здається представникам цих знаків зодіаку особливо привабливою. В молодості вони не прагнуть якнайшвидше вступити в шлюб, відтягують цей момент і насолоджуються свободою. Інтуїтивно Ваги-дівчина і Водолій-чоловік відчувають, що їх незвичайні почуття можуть розбитися об побут.

Непорозумінь у шлюбі виникає чимало. Жінка-Терези – більш практична, твердо стоїть на ногах, хоч і любить у всьому сумніватися. Водолій-чоловік схильний мріяти, але не робити нічого для здійснення своїх бажань. Якщо його заробітку не вистачає на утримання сім’ї, жінка-Терези бере на себе ці зобов’язання. Але це не означає, що її влаштовує такий розподіл ролей. Деякий час вона буде мовчати, а потім висловить накопичилося роздратування.

Якими батьками будуть жінка-Терези і чоловік-Водолій

Водолій-чоловік і Ваги-дівчина трохи по-різному ставляться до виховання дітей. Жінка в цій родині виявляється провідною. Вона вирішує, на які гуртки будуть ходити діти, в яку школу підуть вчитися. Ваги довго оцінює всі “за” і “проти”, сумнівається, але в підсумку все-таки видає готове рішення. Її дітям часто не вистачає душевного тепла. Строгості, навпаки, занадто багато.

Сумісність знаків у вихованні хороша. Мама і тато не заважають один одному, а доповнюють. Водолій проводить багато часу з дітьми, приділяючи основну увагу емоційній сфері. Його можна дорікнути тільки у надмірній відчайдушності і відкритості. Часто він вигадує для дітей розваги, не відповідні їх віку.

Ділова сумісність Водолія-чоловіки і Ваг-жінки

Ці знаки зодіаку непогано спрацюються. Вони показують відмінний результат інтелектуальної діяльності. Там, де потрібні практичні навички, їм краще працювати в команді.

Ваги-начальниця і Водолій-підлеглий утворюють успішний тандем. Інші керівники ламають голову над тим, як закликати такого чоловіка до порядку і дисципліни. А Терезам це вдається. Жінка-начальник просто дає йому можливість робити те, що він хоче, але не наосліп. Попередньо вона прораховує можливі дії свого працівника і направляє його.

Коли в ролі начальника виступає Водолій, він знаходить в особі жінки-Ваг відповідальну і виконавчу підлеглу. Згодом він починає розуміти, що без неї як без рук.

Як чоловікові-Водолію завоювати жінку-Ваги

Чоловік по знаку зодіаку Водолій може легко завоювати жінку-Ваги, якщо сам цього захоче. Для початку варто попрацювати над зовнішнім образом. Дівчина любить, коли все ідеально. Її не приверне нечупара, не здатний стежити за собою. Особливу увагу вона приділяє ароматам.

Жінка знаку Терези романтична. Її обрадує вечеря при свічках або несподіваний сюрприз від шанувальника. Але вона вміє адекватно сприймати реальність. Не варто намагатися здивувати її своїми можливостями. Якщо хлопець – студент, вона не чекає від нього дорогих подарунків і походів у ресторани. Але до заможній людині, який шкодує грошей, у неї однозначно виникнуть питання.

Як Терезам-дівчині закохати в себе чоловіка-Водолія

Водолій-чоловік має відмінну сумісність з Вагами-жінкою. Їй навіть не потрібно нічого вигадувати і намагатися щось з себе зобразити. Водолій терпіти не може фальш у будь-яких її проявах. Він вважає за краще відразу знати правду. Жінці-Терезам не потрібно підлаштовуватися під ситуацію кардинально. Брехня потім розкриється, а чоловік не захоче продовжувати спілкування.

Водолію подобаються незвичайні дівчата, “з родзинкою”. Повністю розкривати перед ним всі свої карти не обов’язково. Краще залишатися злегка загадковою. Представники цього зодіакального знаку люблять психологічні ігри. Якщо показати йому свою зацікавленість, а потім відійти в сторону, він включиться в таке цікаве спілкування і сам почне проявляти ініціативу.

Як дівчина-Терези і хлопець-Скорпіон ведуть себе при розставанні

Хлопець-Водолій і дівчина-Терези важко переживають розрив з партнером, з яким були прожиті роки, або якщо почуття ще не охололи. Ваги-жінка до останнього не втрачає надії на порятунок відносин. Вона багато терпить. Навіть коли спільне життя не в радість і викликає щоденний стрес, є спроби все залагодити. Якщо кидають її, це призводить до глибокої депресії. Вибратися з цього стану складно, допомагає тільки нове захоплення.

Водолій легко розходиться з дівчатами після нетривалих стосунків, але коли були глибокі почуття, все складніше. Чоловік зовні залишається стриманим і холодним. Він не влаштовує скандалів, але сильно переживає.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Терези і хлопець-Водолій мають одну з найвищих сумісних. Але любов може розбитися про побутові проблеми. З цієї причини між такими партнерами частіше трапляються відносини, не приводять до шлюбу і створення сім’ї. Каменем спотикання стає фінансове питання. Жінка-Терези більш міцно стоїть на ногах. Її не влаштовують порожні обіцянки з боку партнера. Щоб не було непорозумінь, краще відразу про все домовитися. Не можна тримати невдоволення в собі. Чоловікові-Водолію потрібно ставити перед собою більш чіткі і конкретні цілі.

Жінці-Терезам астрологи радять не брати на себе роль лідера в таких відносинах. Партнер повинен себе проявити. Краще продовжувати спрямовувати його, підтримувати і бути поруч. Така тактика правильна і обов’язково принесе свої плоди, якщо діяти грамотно.