Сумісність Риб і Близнюків в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Риби і Близнюки, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Близнюками і дівчиною-Рибами і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Риби і Близнюки

Щоб зрозуміти, чи підходять Риби і Близнюки один одному в якості друзів, коханих, подружжя або колег, потрібно розібрати характеристику кожного знака. Для цього ми склали таблицю.

Якості Риб Якості Близнюків
З одного боку — безкорислива людина, що прагне всім допомагати. З іншого — потребує уваги і опіки. Людина з постійно мінливим настроєм. Навколишні не можуть передбачити, з якою частиною особистості Близнюків їм доведеться зіткнутися сьогодні.
Розвинена емпатія. Риби краще інших знаків здатні зрозуміти, що переживає людина. Характер веселий, безтурботний і, часом, вітряний.
Вразливі і ранимі, довго переживають, схильні до смутку та депресій. Легкий норов, швидко переключається з однієї події і почуття на інше. Його переживання скороминущі.
Часто фантазують, ідуть від реальності у світ комп’ютерних ігор або книг. Люблять бути серед людей. Їм потрібні постійні зміни, не сидять на місці.
Можуть замикатися в собі, не бажають обговорювати з близькими загальні проблеми Не люблять недомовленості, їм простіше з’ясувати стосунки і поставити крапку, ніж довго ображатися і не розмовляти.
Вірні і постійні. У фантазіях можуть захопитися кимось, але в реальності зберігають відданість другій половинці. Шукають нові відчуття. Знайомляться з людьми і зав’язують стосунки, щоб не занудьгувати.

Обидва знака зодіаку мають двоїсту натуру. Однак їхні інтереси і цінності базуються на різних уявленнях про життя. Риби перебувають у світі духовності, для них головним є почуття. Близнюки обертаються в світі інформації та ідей, цінують інтелект і спілкування. Союзи між цими знаками виникають нечасто, але в окремих сферах життя сумісність Риб з Близнюками може бути високою.

Сумісність Близнюків-жінок і Риб-чоловіків

Чоловіки-Риби і жінки-Близнюки відрізняються високим інтелектом. І незважаючи на різницю у їх світогляді сумісність знаків зодіаку Риби і Близнюки може бути вище середнього показника. Все залежить від обставин, в яких вони познайомилися.

У дружбі

Між чоловіком-Рибами і жінкою-Близнюками може існувати щира й міцна дружба. Сумісність знаків зодіаку Риби і Близнюки у цій сфері оцінюється вище середнього значення. Зав’язуючи дружбу, обидва не задумываются, наскільки це для них вигідно. Статусність нового приятеля не має ніякого значення. Обидва злегка відсторонені від реальності. Фантазер-Риби придумає цікаві способи провести час, а весела і товариська дівчина-Близнюки виведе хлопця у світ і розширить коло його спілкування.

Складнощі в дружбі можуть виникнути, якщо Близнюки не подбають про делікатність. Гострий язик і прямолінійність дівчини може глибоко поранити вразливих Риб.

У любові

Сумісність знаків зодіаку Риби і Близнюки в любові середня. Любовний зв’язок чоловіки-Риби і жінки-Близнюків просякнуте романтикою. Дівчина потребує різноманітності, не виносить застою у відносинах. Тонкий, ввічливий і вразливий кавалер-Риби вносить багато нових фарб у життя своєї коханої. Головне, щоб в парі встановилося повне довір’я.

Занапастити любов може ревнощі з боку чоловіка. Хоча самі Риби часом шукають натхнення в нових захоплення, вони не потерплять флірту з боку Близнюків. А товариська дівчина буде давати чимало приводів для ревнощів.

У шлюбі

Шлюбні узи між жінкою-Близнюками і чоловіком-Рибами часто приречені на провал. Тільки міцна любов і довіру можуть згуртувати Близнюків і Риб. Близнюки бувають вітряними. Навіть якщо дружина не зраджує, вона не зможе утриматися від флірту. Ревнивим Рибам це не подобається. Недовірливість може переважити факти, і тоді сварки неминучі.

Дискомфорт для Риб настає через надмірну активність і невгамовності дружини. Любить спокій і умиротворення чоловік буде мучитися від необхідності постійно кудись йти чи їхати, а Близнюків дратує непрактичність Риб. Все це говорить про те, що сумісність знаків зодіаку в любові і шлюбі нижче середньої.

У ліжку

Сумісність в інтимній сфері не можна назвати ідеальною. Вона залежить від поведінки обох партнерів. Хоча дівчина-Близнюки допускає експерименти в ліжку, але активність і неприборкані фантазії Риб можуть її налякати. Якщо чоловік проявить стриманість і не стане пропонувати відразу всі свої сексуальні ідеї, то відносини складуться гармонійно.

При іншому сценарії тонко відчувають Риби зможуть навчити дівчину-Близнюків ніжності і неквапливості. Близнюки, зі свого боку, проявлять більше уваги до партнера. Це принесе парі максимум задоволення.

У роботі та бізнесі

Робоча команда з Риб і Близнюків не особливо ефективна. Жінку виводять з себе нерішучість і повільність колеги, а Риби вважають напарницю поверхневої і несерйозною.

Співпрацю на рівних чоловіка-Риб і жінки-Близнюків у бізнесі складається за наступним сценарієм. Ідеї генерує чоловік, а втілює їх у життя жінка. У Риб добре розвинена інтуїція, а Близнюки вміють домовлятися з потенційними партнерами та знаходити ринки збуту.

Обидва знака не люблять рутину. Коли бізнес розкручений і вийшов на стабільний рівень, для партнерів найкраще продати його і взятися за новий проект.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність Близнюків і Риб у відносинах проявляється по-різному. Є свої плюси і мінуси, які ми зібрали в таблиці.

Сильні сторони союзу Слабкі сторони союзу
Романтичні Риби отримують натхнення від енергійних Близнюків. Хоча обидва знака мають двоїсту натуру, і їм легко зрозуміти і прийняти мінливість іншого, але Риби потребують більшої стабільності.
Риби часто замикаються в собі, їм бракує відкритості. Близнюки зможуть навчити їх ставитися до життя легко і не концентруватися на неприємності. Близнюки більш прагматичні. Вони знають, як прив’язати і підкорити чоловіка-Риби. Коли той усвідомлює своє підлегле становище, розчарується у відносинах.
Риби рідко відвідують вечірки і знайомляться з людьми. Близнюки допоможуть їм розширити коло знайомств. Чоловік-Риби — домосід. У зрілому віці йому не подобається, коли дружина або подруга-Близнюки постійно кудись прагне.
Будучи діловими партнерами, вони можуть розподілити обов’язки, і кожен проявить себе з кращого боку. Жінка-Близнюки відчуває, що не можна повністю покластися на непрактичних Риб. Їй доводиться брати на себе більшість обов’язків.
Оптимістичні Близнюки теж іноді потребують співчуття і підтримки. Риби краще за інших зможуть їх вислухати і дати потрібну пораду. Близнюкам потрібна свобода. Жінка цього знаку не стане сидіти в чотирьох стінах. А Рибам складно відпускати від себе другу половинку.

Сумісність чоловіків-Близнюків і жінок-Риб

Жінка-Риби не швидко сходиться з іншими людьми. Але чоловіки-Близнюки наділені особливим талантом зав’язувати знайомства. Нижче ми розповімо, як будуть складатися відносини між цими знаками в різних сферах життя, а також зможуть Риби і Близнюки подолати протиріччя і показати хорошу сумісність.

У дружбі

Сумісність у дружбу між жінкою-Рибами і чоловіком-Близнюками нижче середнього рівня. На початку спілкування цих знаків зодіаку увагу чоловіки привертають хитромудрі мови дівчини. Він вважає її цікавим співрозмовником і цікавою людиною. Але згодом йому стане нудно з трохи апатичною і відірваною від життя приятелькою. Близнюкам потрібен постійний драйв і пригоди. Подруга ж любить спокійний відпочинок в мріях і неквапливих бесідах.

Міцна дружба між Рибами і Близнюками може виникнути, якщо вони родичі. Тоді брат-Близнюки буде опікати і підтримувати вразливу сестричку-Риби.

У любові

Сумісність знаків зодіаку Риби і Близнюки в любові не можна назвати ідеальною. Спочатку вони зачаровані один одним. Чоловіка-Близнюків приваблює в Рибах таємниця, ніжність і витонченість. Дівчина-Риби підкорена відкритістю і легкістю коханого. Але згодом романтизм набридає Близнюкам. Його приваблюють нові пригоди. Охолодження сильно ранить Риб, і розставання загрожує для дівчини затяжною депресією.

Любовні стосунки можуть розвиватися і за більш сприятливим сценарієм. Але Близнюки до останнього будуть відкладати пропозицію руки і серця, боячись розлучитися з особистою свободою.

У шлюбі

Сумісність в любові і шлюбі між жінкою-Рибами і чоловіком-Близнюками характеризується середнім ступенем сумісності. У цій парі краще, щоб чоловік був старший за дружину. У зрілому віці Близнюки починають більше цінувати сім’ю.

Дружина-Риби бере на себе підпорядковану роль. Вона турботлива і предупредительна. Її увагу до інтересів чоловіка часом призводить до повного розчинення в ньому.

Складнощі виникають із-за різних поглядів Близнюків і Риб на проведення дозвілля. Близнюки люблять галасливі компанії і подорожі, а Риби воліють проводити час вдома.

У ліжку

Сумісність жінки-Риб і чоловіки-Близнюки в ліжку була б хорошою, якщо б не відмінність в їх поглядах на емоційну складову інтимних відносин.

Жінка вважає, що партнери повинні бути духовно близькими людьми. Для Риб, як правило, є неприйнятним вступати в інтимні стосунки з випадковим чоловіком. Якщо роман виявився швидкоплинним, Риби довго переживають. Їм може здаватися, що чоловік їх використовував.

Чоловік-Близнюки відноситься до інтимного життя простіше. Йому досить фізичного задоволення, і він не проти зв’язків без зобов’язань. Тому між знаками можливо непорозуміння.

У роботі та бізнесі

Пара чоловік-Близнюки і жінка-Риби демонструє ідеальну сумісність в роботі та бізнесі. Але за умови, що Риби не є начальником. Близнюки насилу зможуть виконувати вказівки жінки-Риб.

У рівноправному співробітництві партнери досягнуто гарних результатів. Жінка-Риби відрізняється старанністю та відповідальністю. Чоловік-Близнята, якщо він захоплений проектом, докладе максимум зусиль. Його легковажність змінюється зібраністю, коли мова заходить про важливі робочі питання.

Плюси і мінуси відносин

У відносинах Близнюків і Риб можна виділити плюси і мінуси, які впливають на сумісність знаків.

Плюси Мінуси
Обидва знака схильні до частої зміни настрою, тому їм легше зрозуміти один одного. Близнюків може дратувати замкнутість Риб і недомовленість у відносинах. Жінку ж часто не влаштовує поверховість і легковажність чоловіки.
Делікатна жінка-Риби, як правило, висловлюється про партнера тільки позитивно. Це зміцнює сімейні, і робочі відносини. Близнюки часом не проти поділитися з приятелями подробицями відносин з протилежною статтю. Для жінки-Риб така відвертість неприпустима, це ранить її.
Товариський чоловік-Близнюки буде брати з собою на вечірки та інші заходи жінку-Риб. У неї з’явиться шанс познайомитися з цікавими людьми. Жінка-Риби прагне проводити час наодинці з обранцем, в тиші і спокої. Близнюкам ж необхідно суспільство і широке коло спілкування. З-за цього виникають розбіжності.
Якщо жінка-Риби зрозуміє, що поїздки і подорожі урізноманітнюють життя і розширюють кругозір, то їй не знайти кращого попутника, ніж чоловік-Близнюки. Легкі на підйом Близнюки намагаються багато подорожувати. Рибам ж краще в домашній обстановці. Жінка або не відпустить другу половину, або сама буде мучитися в тривалих подорожах.
Для чоловіка-Близнюків, який займається науковою або політичною діяльністю, жінка-Риби стане ідеальною дружиною. Вона повністю присвятить себе турботу про чоловіка. Самовідданість жінки-Риб в шлюбі може досягати крайньої міри, коли вона повністю розчиняється у дружині і забуває про себе.

Підходять один одному жінка-Близнюки і жінка-Риби

Сумісність знаків зодіаку Риби і Близнюки між жінками складається по-різному в залежності від того, чи є вони родичками.

Мати-Риби намагається боротися з волелюбною вдачею дочки-Близнюків. Розбіжності особливо яскраво проявляються під час підліткового віку дочки.

У зворотній ситуації мати-Близнюки журиться з приводу відлюдним дочки-Риб, намагається вивести її в світ, познайомити з дітьми своїх знайомих. Ведучи активний спосіб життя, така мама буде нав’язувати дочки походи в театри, музеї і на концерти. Вона запише її на масу гуртків, не бачачи, що дочка-Риби живе в більш спокійному ритмі і мучиться від нестачі вільного часу. Але коли виростають дочки, то розбіжності між ними і матерями згладжуються.

Дівчина-Риби і дівчина-Близнюки по-різному представляють проведення дозвілля. Тому вони навряд чи зможуть познайомитися і подружитися на спільних заходах. Дружба між ними частіше всього зав’язується у шкільні або студентські роки. Їх може зблизити спільна праця і творча робота. У цієї пари будуть виходити чудові спільні проекти. Риби запропонують цікаві ідеї, а Близнюки забезпечать їх у легку та цікаву форму.

Ставши подругами, Риби і Близнюки отримають користь з спілкування. Саме тому, що вони такі різні, їм не доведеться ділити хлопців. Близнюки знають, що завжди можуть попросити пораду і підтримку у Риб, і подруга збереже її секрети. Риби ж заряджаються від веселої приятельки оптимізмом і більш легким ставленням до життя.

-Близнюки жінка і Риби-жінка, пов’язані трудовими відносинами, можуть мати хорошу сумісність. Але для цього вони повинні проявляти взаємну поблажливість. Активна і стрімка дівчина-Близнюки повинна бачити плюси в розсудливості Риб. А та повинна перестати вважати Близнюків поверхневими і несерйозними.

Чоловік-Риби і чоловік-Близнюки, як друзі і партнери

Чоловік-Близнюки і чоловік-Риби можуть стати хорошими друзями і партнерами по бізнесу. Сумісність знаків оцінюється вище середнього.

Дружба між ними може виникнути ще в дитинстві або юності. Кожен знаходить в одному риси, які відсутні у нього самого. Риби цінують сміливість Близнюків, їх спонтанність і гумор. Близнюки люблять слухати одного, коли той у всіх фарбах, емоційно розповідає історії. Їм не нудно разом.

Обидва знака пов’язує любов до порожнього проведення часу. Риби схильні нічого не робити, вдаючись фантазіям. Близнюки люблять свободу, межує з вседозволеністю. Спілкування з одним-Близнюками відкриває перед Ними двері у світ нових розваг і цікавих знайомств. Він стає більш товариським і веселим. Близнюки ж цінують у Рибах розсудливість, чудову інтуїцію і здатність вибрати правильне рішення будь-якої проблеми.

Але в юному віці Рибам потрібно з обережністю ставитися до деяких пропозицій Близнюків. Хлопці-Близнюки живуть за принципом: «В житті треба спробувати все». Їх ідеї бувають пов’язані з шкідливими звичками. Причому самим Близнюкам вдається уникнути залежностей і згубних пристрастей. Вони відносяться, наприклад, до паління або вживання спиртного чисто з експериментальної точки зору. Риби ж, за своєю природою, схильні до шкідливих звичок, від яких буде важко позбутися.

Відносини в бізнесі між чоловіками при їх взаємній повазі і рівноправність складаються гармонійно. Ця пара може діяти ефективно і добитися великих успіхів. Їм допомагають здатність Риб до глибокого аналізу ситуації і сміливість Близнюків у прийнятті рішень.

Гірше йдуть справи, якщо один з чоловіків знаходиться в підпорядкуванні в іншого. Близнюкам доведеться частенько звітувати перед шефом-Рибами за легковажний підхід до справи. А Риби будуть виправдовуватися перед начальником-Близнюками за повільність і постійне витання в хмарах.