Сумісність Тільця і Раку в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Телець і Рак, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Рак і дівчиною-Тельцем і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Телець і Рак

Знаку зодіаку Телець притаманні такі якості, як відданість і реалістичний погляд на життя, він прагне до матеріального добробуту і створення міцної сім’ї. У характеристиці Раку можна побачити щедрість, шляхетність і спокій. Цей чоловік обережний і прагне стати авторитетом у суспільстві. У таблиці ми коротко описали часто зустрічаються риси цих знаків зодіаку.

Телець Рак
Працьовитий і прагне до успіху Вразливий і легко ображається
Думає про майбутнє Егоцентрична
Любить комфорт Перебільшує і драматизує події

Відмінна сумісність Тільця з Раком можлива незважаючи на різницю темпераментів і несхожі життєві пріоритети. Люди стихій Землі і Води можуть зійтися як однодумці в загальній справі. Поступово їх відносини стануть дружніми. У таких союзах навряд чи побачиш киплячі пристрасті або розбирання: партнери націлені на розмірене життя без конфліктів.

Сумісність Тільця-жінки і Раку-чоловіки

Взаєморозуміння і гармонія обумовлені хорошою сумісністю Раку-чоловіки і Тельця-жінки. Перший по природі ревнивий, але віддана жінка-Телець може легко заспокоїти його своєю любов’ю і ніжністю. Обидва партнера замкнуті і не дуже товариські. Однак вони можуть розмовляти годинами один з одним.

Чоловік-Рак – романтик і вміє красиво залицятися. Він буде обсипати улюблену дивовижними подарунками та дарувати дорогі букети. Нпро навіть якщо їх відношення не розвинуться до любовних, їм буде комфортно просто дружити або допомагати один одному по роботі.

У дружбі

В дружбі зірки обіцяють чудову сумісність знаків зодіаку Телець і Рак. Жінка вміє зберігати секрети і може підтримати схильного драматизувати хлопця-Раку. Цей чоловік володіє інтуїцією, він тонко відчуває, коли їй загрожує небезпека і може попередити про це або дати цінну пораду. Жінка-Телець вражає його своєю прагматичністю і кар’єрними домаганнями.

Ця парочка може багато часу проводити разом, прикриваючись дружніми відносинами. Вони і самі не помітять, як з міцної дружби їх почуття перейдуть на новий рівень.

У любові

Жінка та чоловік цих знаків можуть створити вдалу пару. У любові сумісність знаків зодіаку Рак і Телець просто ідеальна. Правда, їх відносини будуть розвиватися повільно. Як тільки зрозуміють, що зустріли свою другу половинку, то перейдуть до активних дій.

Рак щедрий до своєї коханої, він водить її в дорогі ресторани, говорить красиві компліменти, галантний і ввічливий. Дівчина-Телець в цукерково-букетний період може продемонструвати свою господарність, пригостити милого своїми домашніми пирогами або подарує пов’язаний власноруч светр. Цю ідилію можуть порушити тільки підозрілість Раку і його страхи втратити кохану.

У шлюбі

Телець-жінка і Рак-чоловік мають високу сумісність не тільки в любові, але і в шлюбі. Якщо вони вирішили створити сім’ю, то не змінять свого рішення. Жінка-Телець проявляє турботу і дарує тепло свого обранця. Рак є хорошим добувачем і міцним плечем для коханої дружини. Вони завжди гостинні і привітні по відношенню до близьких і друзів.

Деяким навіть може здатися, що вони разом з розрахунком. Почасти це так. У союзі Тільця і Раку немає бурхливих пристрастей, відносини засновані на взаємній комфорт та взаєморозуміння. Вони не люблять галасливих компаній і не прагнуть до подорожей, віддаючи перевагу відпочинок вдома.

У ліжку

Інтимне життя Раку-чоловіки і Тельця-жінки наповнена гармонією та романтизмом, оскільки обидва консервативні і часто думають в одному напрямку.

Чуттєва партнерка вбиває наповал Раку своєю сексуальністю. З нею він здатний повністю розслабитись і отримати насолоду. Емоційний партнер збуджує жінку-Тільця, вона отримує в зв’язку з цим приплив величезної енергії. В інтимі цих людей немає пристрасті, однак вони все одно отримують задоволення від близькості.

У роботі та бізнесі

Чоловік-Рак дуже повільний і обережний у роботі. Він продумує кожен крок, перш ніж зробити що-то. Як начальнику такому чоловікові важко приймати серйозні рішення. Жінка-Телець зможе стати добрим порадником і спрямувати його думки у правильне русло.

Як партнери по бізнесу вони теж можуть створити вдалий союз. Працьовитою дівчиною-Тельцю краще довірити просування компанії і роботу з клієнтами. А чоловікові-Раку з його відмінною інтуїцією краще взятися за стратегічне планування: він здатний спрогнозувати коливання ринку і відчути, що принесе прибуток, а які послуги будуть незатребувані.

Плюси і мінуси відносин

Сприятлива сумісність Раку-чоловіки і Тельця-жінки у відносинах пов’язана з їх спільним прагненням до стабільного життя. Союз цих знаків має позитивні і негативні сторони, які ми зібрали в таблиці:

Сильні сторони відносин Слабкі сторони відносин
Відмінно доповнюють один одного Тільця може дратувати сентиментальність Раку
Взаємна турбота і розуміння Рак може ревнувати свою супутницю
Мають схожі устремління Відносини розвиваються надто повільно
Обидва партнера відповідальні і серйозні Немає пристрасті в інтимному житті
Націлені на сім’ю та виховання дітей Партнери занадто замкнуті

Сумісність чоловіка-Тельця і жінки-Раку

Телець-чоловік і Рак-жінка мають ще більшу сумісність. Телець-хлопець є надійним плечем для вразливої та емоційної дівчата-Раку. Вона захоплюється його хазяйновитістю, прагматичністю і умінням вирішувати проблеми. Йому по душі її ніжність і проникливість. Жінка-Рак не поспішає кидатися у вир з головою, вона все аналізує і прораховує. А от чоловік-Телець здатний швидко закохатися і відверто зізнатися про це дівчині.

Навіть якщо відносини не перейдуть в любовні, то все одно стануть вигідними для обох. Рак-дівчина – це прекрасний друг і соратник для чоловіка-Тельця. Поруч з нею він може звернути гори і побудувати успішний бізнес.

У дружбі

Сумісність Раку-дівчата і Тельця-хлопця обумовлена тим, що вона ранима і замкнута, а він вміє підтримати будь-яку розмову. Чоловік завжди надасть їй підтримку і збереже будь секрет. Телець бачить в Раку цілеспрямовану подругу, на яку можна розраховувати. Вони не здатні на зраду і відверті один з одним.

Таке можливо, якщо двоє знають один одного з дитинства. Але найчастіше дружба між знаками зодіаку має тимчасовий характер. Дівчина-Рак підкорює хлопця-Тельця своєю загадковістю, і він прагне до більш теплим відносинам.

У любові

В любові у цієї солодкої парочки одна з найвищих сумісних серед знаків зодіаку. Телець-хлопець і Рак-дівчина багато часу проводять разом.

Щоправда, Рак за звичкою обережний і довго не розкриває своїх почуттів. Але наполегливості Тільця можна позаздрити. Він буде довго і наполегливо домагатися розташування коханої, обдаровувати її подарунками і квітами, поки вона не впаде в його обійми. Навіть при тривалих відносинах вона буде сумніватися в ньому, ревнуючи і проявляючи зайві емоції. Але він немов скеля завжди буде лагідний і чемний до цієї примхливої леді. У союзі можливі суперечки і невеликі розбіжності, але вони вирішуються.

У шлюбі

Сумісність в любові і шлюбі Раку-жінки і чоловіка-Тельця можна назвати сімейною ідилією. Господарський, практичний чоловік і ніжна дружина побудують міцну сім’ю. Їм подобається більшу частину часу присвячувати будинку, займатися заготовками і власною дачею. А відпочинок ця спокійна пара проводить на риболовлі або за збором грибів.

Вони гостинні і дбайливі, з теплотою відгукуються один про одного навіть через 20 років спільного життя. З віком їх стосунки стануть тільки міцніше і надійніше. Їх зближують і схожі погляди на виховання дітей.

У ліжку

Романтичну і поранену дівчину-Раку приваблює красиве тіло міцного Тільця. А йому подобається її крихкість і ніжність. Вони обидва не створені для палких пристрастей, але здатні принести один одному задоволення в ліжку.

Дівчині-Раку подобається романтичні вечері і красивий антураж навколо. Все це Телець надасть їй з великим задоволенням. Незручність обох закоханих, що виникла при першому інтимі, з часом піде, і вони зможуть вдосталь насолодитися сексуальної зв’язком.

У роботі та бізнесі

Тельцю-чоловікові треба взяти шефство над невпевненою дівчиною-Рак. Однак її проникливість і мудрі рішення будуть на руку як в роботі за наймом, так і в спільному бізнесі. Чоловіка-Тельця як колезі краще сприймати її всерйоз, оскільки Раки досить мстиві особистості. Як тільки вона отримає можливість, то проявить себе – покаже свої здібності і навіть втре ніс працьовитому хлопцеві-Тельцю.

Поєднуються ці знаки зодіаку і для цілей бізнесу. Рак має творчу жилку і може просунути проект. Тельцю доведеться зайнятися рутинною роботою, оформленням паперів та підбором персоналу.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність знаків зодіаку Телець і Рак висока, але багато що залежить від обставин, при яких вони познайомилися. У таблиці ми зібрали мінуси і плюси пари, в якій Телець – чоловік, а Рак – жінка.

Сильні сторони відносин Слабкі сторони відносин
Легко знаходять спільну мову Тельці непоступливі, а Раки ревниві
Прагнуть до стабільності, націлені на сім’ю Різні темпераменти
Доповнюють один одного Можуть замовчувати образи
Ставляться один до одного з турботою і розумінням Не завжди виражають свої почуття
Не зациклені на недоліки партнера Боятися осуду один одного

Підходять один одному жінка-Рак і жінка-Телець

Рак-жінка і Телець-жінка мають відмінну сумісність. Телець у цих відносинах наче старша сестра, яка підтримує молодшу в дружбі і на професійному поприщі. Дівчина-Рак і дівчина-Телець довіряють один одному секрети і приходять на допомогу в непростих ситуаціях. Рак є для Тельця ідейним натхненником. З її допомогою дівчина-Телець може реалізувати свої задуми і дізнатися багато нового.

Дівчина-Телець – це трудоголік, який ніколи не йде з роботи, поки є справи. Жінка-Рак здатна допомогти Тельцю побачити нову ідею і просунутися в роботі. У їх загальній справі перша – креативний директор, в запасі якого багато задумів. Їй варто займатися розробкою нових продуктів або послуг. Тельцю-жінці в цьому тандемі краще взяти на себе повноваження керівника фірми. Вона вміє досягати поставлених цілей, виявляє величезну наполегливість, цілеспрямованість і витривалість у будь-якій справі.

Чоловік-Телець і чоловік-Рак як друзі і партнери

Сумісність чоловіка-Тельця і чоловіка-Рака означає хороші перспективи для розвитку дружніх і професійних відносин. Рак має мало друзів, він не любить шумних компаній. А Телець є надійним людиною, якій можна довірити найпотаємніше. Йому подобається цілеспрямованість і спокій Раку, і разом вони проводять багато часу в бесідах. Раку є чому повчитися у Тельця, який виручить в складний час.

Робочий союз вигідний для обох. Їх об’єднує відповідальність і серйозність намірів при веденні спільної справи. Однак Телець все-таки займає лідируючу позицію в цьому тандемі. Він вміло управляє своїми емоціями і не дозволяє істерити Раку. Рак-чоловік здатний побачити розвиток ситуації, його інтуїція дає зрозуміти, куди краще вкласти гроші, а яку справу лізти не треба. Ці хлопці будуть успішними, якщо зможуть стовідсотково довіряти один одному.