Кількість карми 3: значення по даті народження і способи відпрацювання

Що означає кармічне число 3

Карма числа 3 пов’язана з дітьми і учительством. Все своє життя така людина буде когось навчати чи навчатися сам якісь знання. Трійка означає проблеми з оточенням, людину можуть не приймати в колективі, починаючи з дитячого садка і закінчуючи роботою. З-за цього вони щосили розширюють коло спілкування, шукаючи своїх людей. А ці люди будуть постійно просити допомоги у фінансово стабільною трійки, це може бути не тільки сприяння в справах, але і прохання позичити гроші.

Якщо за датою народження випадає число карми 3, ви будете успішні в бізнесі, в науці, відкриття чого-небудь нового. Відповідальні у справах, працьовиті.

Можуть виникати проблеми з дітьми: немає загальних точок і різний погляд на речі призводять до конфліктів.

Якщо трійка у жінки

У нумерології-це жінка-гуру, саме так називають представниць з кармічним числом 3. Це місія наставництва. Жінка направляє свого чоловіка, він регулярно запитує поради у неї.

Доля трійки – займатися дітьми і всім, що з ними пов’язано. Проблеми такої жінки також будуть пов’язані із чоловіком і дітьми. Можливо, чоловік буде залежний або проблемний. Сімейне життя у жінок-трійок буде складатися складно. Така карма несе своїм власницям більше негативу, ніж позитиву.

Якщо трійка у чоловіка

У чоловіків з кармічним числом 3 будуть проблеми з оточенням і друзями. У вашому житті не буде друзів, або в спілкуванні будуть виникати якісь перешкоди.

Події почнуть розвиватися так, що ви будете постійно розширювати своє коло спілкування. Але чим більше друзів, тим більше від них буде виходити проблем. Швидше за все, до вас почнуть звертатися за фінансовою допомогою, за рішенням якихось питань.

Велике значення в житті зіграє ваша відповідальність. Доведеться відповідати за дружину, дітей, а іноді на роботі за дії інших співробітників.

Відносини і любов з числом карми 3

У більшості людей з кармічним числом 3 дружна і розуміюча сім’я. У відносинах і любові у трійок більша стабільність. Вони рідко змінюють, в основному одна любов на все життя. Партнер або партнерка трійок беруть більшість побутових питань на себе, дозволяючи займатися кар’єрою і глобальними справами.

Часто конфліктують з дорослими дітьми. Діти у таких зайнятих батьків можуть вирости невпевненими у собі. Тобто, тато чи мама, навчаючи своїх послідовників, мало займаються вихованням власних дітей.

Як відпрацювати карму за датою народження

Щоб відпрацювати карму числа 3, потрібно постійно розвиватися та не допускати власної деградації. Якщо на вашу долю випало кармічне число 3, не женіться за матеріальними благами, виконуйте свою духовну місію. І тоді ви знайдете не тільки визнання своїх послідовників, але і фінансове благополуччя.

Мисліть глобально і присвятіть своє життя досягненню важливої мети, плід якої буде корисний не тільки вам, але й іншим людям.