Лев: характеристика знака зодіаку, якості і особливості

Із статті ви дізнаєтесь, як виглядає символ знака зодіаку Лев, які характерні риси є у жінок, чоловіків та дітей, народжених у різні дні липня і серпня. Ми розповімо цікаві факти про Левах, як вони проявляють себе в любові, відносинах і дружбі, чим захоплюються і які професії їм підходять.

Символ знака Лев і дати народження

Період Лева починається 23 липня і закінчується 21 серпня. Лев – фіксований вогненний знак. Леви добросердечны і обожнюють бути в центрі уваги. Як і всім фіксованим знаків, Левам подобається володіти матеріальними благами, і їм потрібно тільки найкраще. Його символ позначається як коло з хвилястою лінією, тобто виглядає як голова, грива і хвіст лева.

У людей, що народилися в зазначені дати, провідною планетою-покровителем є Сонце, але в різні декади спостерігається вплив і інших планет. Останні числа липня знаходяться під впливом Сатурна, який робить людину емоційним і незалежним. Початок наступного місяця потрапляє під дію Юпітера, з-за якого проявляються такі якості, як розсудливість і розважливість. У середині серпня активним стає Марс – символ влади і войовничості. Далі ми дамо ще більше інформації про характер і поведінку представників знака Лев.

Люди по знаку зодіаку Лев – які вони?

Леви – це яскраві, оптимістичні, цілеспрямовані люди, наділені неймовірним запасом енергії і творчим потенціалом. Вони володіють високим зарозумілістю, тому не сумніваються у власних силах і здібностях. З одного боку, це означає, що вони не сумують, не бояться невдач, не кидають почате, з іншого – бувають впертими, зарозумілими і безкомпромісними.

Вони не люблять, коли оточуючі не приймає їх точку зору, а вже тим більше сперечаються з ними. Незважаючи на складний характер, Леви мають безліч позитивних якостей: доброту, щедрість, чуйність, сміливість і дотепність. Серед негативних рис характеру Львів можна відзначити егоїзм, марнославство, невміння вислуховувати критику, імпульсивність, емоційну нестійкість і бажання нав’язувати іншим свою думку.

Лев вміє робити краще за інших?

Головна особливість представника цього знака – організаторські здібності. Лев може бути видатним керівником, тому що вміє зібрати навколо себе людей, розподілити завдання та організувати робочий процес.

Він здатний бути тією людиною, який несе відповідальність за загальний результат і представляє інтереси всієї команди. Неважливо, чого стосується питання – проведення дружньої вечірки або просування бізнес-проекту. Лев в будь-якій ситуації спробує проявити свої лідерські якості.

Опис жінки-Лева

Опис дівчата зі знаком зодіаку Лев можна почати з таких якостей, як граційність, вишуканість і харизматичність. Вона являє собою той тип жінок, які завжди оточені шанувальниками. Їй подобається бути в центрі уваги, тому вона витрачає багато часу на догляд за собою: стежить за обличчям і фігурою, купує красиві і стильні речі, активно користується послугами фахівців з краси. Представниця цього знаку гороскопу може по праву носити титул королеви.

Жінка-Лев має високу самооцінку, не допускає до себе недостойного, зневажливого ставлення і може постояти за себе. Для неї не існує перешкод, тому вона ставить амбітні цілі і не здається, поки не досягає бажаного. Її можна назвати гордої, незалежної, але не пихатим або гордовитої. Ця комунікабельна та привітна дівчина легко знаходить спільну мову з людьми і швидко стає душею компанії, але не залежить від чужої думки. Її не цікавлять плітки і інтриги.

Вона може створити пару з сильним, рішучим і успішною людиною. Їй хочеться, щоб чоловік визнавав її унікальність, захоплювався її красою і розумом. Вона не терпить конкуренції і приходить у лють, коли її порівнюють з іншими жінками. Разом з тим вона може кокетувати і фліртувати, навіть перебуваючи у відносинах, але все ж зберігає вірність своєму обранцеві. Їй важливо бути кращою для свого чоловіка, відчувати його любов і підтримку.

Опис чоловіка-Лева

Якщо давати загальну характеристику всім чоловікам-Левам, то їх можна назвати сміливими, рішучими і енергійними. Типовий володар цього вогняного знаку – людина, яка прагне бути головним у професійному середовищі і в особистих відносинах. Йому важливо бути визнаним лідером, великодушним захисником і покровителем для всіх нужденних. Він любить давати поради, допомагати оточуючим, брати на себе відповідальність. Але сам ніколи не звернеться за допомогою навіть до друзів.

Амбітний, гордий, самовпевнений чоловік добивається великих успіхів в кар’єрі і зазвичай займає керівний пост. Він уміє працювати в режимі багатозадачності. Представник цього знаку пихатий і небайдужий до компліментів, тому причиною його щедрості і широких жестів може бути бажання отримати похвалу і справити враження на оточуючих. Але його не можна назвати лукавим. Благородство, щедрість і доброта є його вродженими якостями.

Чоловік-Лев болісно ставиться до критики на свою адресу, тому не зможе створити пару з вимогливою, уїдливою і гордовитої жінкою. У відносинах він може бути наполегливим і безкомпромісним. Але якщо дівчина буде дивитися на нього з захопленням і визнавати верховенство, то він стане дбайливим, уважним, ніжним чоловіком, який не скупиться на подарунки і зберігає вірність своїй коханій.

Висхідний знак – Лев

Висхідний знак настільки ж важливим, наскільки й сонячний, – адже він описує особистість, фізичні характеристики та поведінку. Це зовнішня оболонка і перше враження, яке проводиться на оточуючих. Асцендент (куспид Першого Будинку) визначається по годині народження.

Асцендент у Леві показує привітного і самовпевненого людини. Висхідні Леви наполегливі, мужні і не бояться ризикувати. Їх життєлюбство і віра в краще забезпечує можливість домогтися успіху в зрілі роки. Неймовірно харизматичні, володіючи вогненної енергетикою, такі люди подібно Сонцю (планета-управитель Лева) діляться своїм теплом з кожним.

Висхідного Леву необхідно суспільство, щоб блищати і панувати, тому він легко знайде себе в театрі, кіно, на естраді, також буде успішним у військовій справі і державних структурах вищого рівня.

Характер у дітей-Львів

Маленький Лев – це енергійний, допитлива, товариська і весела дитина. Він легко знаходить спільну мову не тільки з однолітками, але і з дорослими. Дитина-Лев швидко стає лідером серед інших дітей, наприклад, в дитячому саду або в школі. Найбільш цікаві та сміливі ідеї, в тому числі для пустощів, зазвичай виходять від нього. Він не терпить конкуренції, тому переживає, якщо батьки приділяють більше часу братові або сестрі.

Невгамовну енергію Лева краще з малих років направляти в мирне русло, тобто записувати в спортивні секції або творчі студії. Володар цього астрологічного знака має великий потенціал, тому може відвідувати кілька гуртків одночасно. Єдине, що заважає йому досягти успіху – це лінь. На нього не діє командний тон, погрози та умовляння. Дитину з таким стійким характером необхідно мотивувати особливим способом – викликати у нього інтерес до справи.

Дитини-Лева потрібно хвалити навіть за найменші досягнення. Він буде намагатися лише в тому випадку, якщо отримає увагу і визнання. Мамі і татові слід уникати відвертої критики. Наприклад, щоб школяр старанно вчився, не треба дорікати або сварити його, а, навпаки, відзначити його заслуги і ненав’язливо сказати, що при бажанні він здатний досягти кращого результату. Його необхідно заохочувати за старання, наприклад, купувати улюблені іграшки або красиву одяг.

Лев в дружбі

Типовий Лев – це вірний, надійний, чесний і самовідданий один. Заради своїх друзів він готовий на багато що: терпляче вислуховувати їхні проблеми, давати поради зі свого досвіду, надавати емоційну підтримку і допомагати справою, наприклад, грошима або робити щедрі подарунки. Йому важливо, щоб близькі визнавали його авторитет, тому він не приймає відмов і з працею йде на компроміс.

Оточення людини, народженої під знаком Лев – це люди, які відповідають високим вимогам: щирі, самодостатні і успішні. Незважаючи на те, що він любить похвалу та компліменти, спілкуватися з лицемірами і підлабузниками не стане. Йому також не подобається, коли друзі починають з ним конкурувати, тому, щоб зберегти теплі дружні відносини з Левом, не потрібно провокувати і хвалитися своїми успіхами.

Лев в любові і відносинах

Перше, що потрібно знати про знак зодіаку Лев – це його потреба в любові. Представник цього знаку хоч і оточений увагою протилежної статі, але хоче мати постійні, міцні відносини. У своїх фантазіях він бачить поруч з собою такого ж красивого, освіченого і порядної людини. Але з-за своєї влюбливість і пристрасної натури не завжди робить правильний вибір і може переоцінювати гідності партнера, що згодом веде до розчарування.

Для Лева важлива романтика у стосунках. Жінка чекає від свого обранця щедрих компліментів, розкішних букетів і подарунків. Чоловік-Лев довго і романтично доглядає за своєю коханою і не скупиться при організації побачень. Незважаючи на свою пристрасть і запал, Леви не схильні до швидкоплинних романів і безладних зв’язків. Вони зберігають вірність своїй половинці. Можуть бути запальними, ображатися на своїх партнерів, але рідко доводять ситуацію до розриву.

Сім’я і шлюб для Лева

Лев відповідально підходить до питання сім’ї, тому не поспішає вступати в шлюб. Йому важливо, щоб обранець мав ті ж цілі, інтереси, систему цінностей і погляди на виховання дітей. Життя з представником цього знаку ніколи не буває нудною та одноманітною. Йому не хочеться витрачати час на рутину, побут і домашні клопоти, тому після весілля він продовжує вести активний спосіб життя, відвідувати світські заходи і подорожувати.

Відмітна особливість Лева – це ревнощі. Він може підозрювати свого партнера в невірності без особливих приводів і влаштовувати гучні скандали з не менш бурхливим примиренням. Людині, народженій під цим знаком, потрібно постійно відчувати свою значимість, тому він прагне отримувати більше, ніж вкладати у відносини. Йому важливо, щоб вся увага, турбота і любов були сконцентровані лише навколо його персони.

Якими батьками будуть Леви

Представник цього знаку – добрий, турботливий і люблячий батько. Його характерною рисою є відповідальність, яка виявляється у бажанні дати дітям найкраще: іграшки, одяг, навчання тощо Батько-Лев не шкодує сил, часу і коштів, щоб у його дитини було щасливе дитинство. Він із задоволенням проводить час разом, допомагає з навчанням, балує солодощами і подарунками.

Батько зі знаком зодіаку Лев буває вимогливим, суворим, але не карає за пустощі чи погані оцінки. Він приділяє велику увагу освіті, тому діти в родині Лева зазвичай з ранніх років починають відвідувати всілякі розвиваючі гуртки. Володар цього вогняного знаку схильний нав’язувати свою точку зору дитині, але щиро вважає, що робить це з кращих спонукань. Наприклад, щоб уберегти підлітка від поганої компанії або від невірного (на його думку) вибору вузу.

Захоплення Львів

Більшість володарів цього астрологічного знака наділені якимось талантом. Це означає, що у людини зі знаком Лева можуть бути вокальні, музичні, художні або акторські здібності. Але навіть якщо у нього немає яскраво виражених схильностей, він може мати хобі, пов’язане з творчістю.

Сильний і витривалий Лев також захоплюється спортом, наприклад, дівчина може займатися танцями, фітнесом, гімнастикою, а чоловік – велоспортом. Він любить жити в задоволення, тому не відмовляє собі в покупці стильного одягу від відомих брендів або від походу в модний ресторан.

Кар’єра, професія і заробіток Лева

Людина зі знаком зодіаку Лев надає великого значення своїй кар’єрі. Цілеспрямованість, сміливість, працьовитість, амбіції і бажання жити в достатку допомагають йому долати перешкоди і наполегливо підніматися по кар’єрних сходах. Він також хоче домогтися авторитету і поваги в професійному середовищі, тому береться за будь-які сміливі проекти, навіть за ті, від яких відмовляються колеги або конкуренти. Перераховані якості говорять і про здатність успішно вести власний бізнес.

Працівник-Лев не зупиниться на посади виконавця, оскільки він не любить перебувати в чиєму-небудь підпорядкуванні, і у своїх мріях бачить себе начальником. Представник вогняної стихії – це суворий, справедливий, мудрий, терплячий керівник. Він вміє стримувати свій запал, тому не приймає необдуманих, поспішних рішень. Але нерідко недооцінює своїх підлеглих і не ризикує делегувати їм складні завдання. З-за цього може зіткнутися з професійним вигорянням.

Завдяки своїм ораторським і організаторським здібностям Леви можуть досягти успіху в різних професіях:

  • управління різними напрямками бізнесу або продажу;
  • викладання, коучинг;
  • реклама, маркетинг, зв’язки з громадськістю, журналістика;
  • юриспруденція, наприклад, посаду судді чи адвоката;
  • творчі професії – дизайнер, стиліст, музикант.

Незважаючи на вміння заробляти, відносини з грошима у Лева складні. Він не любить себе обмежувати, тому часто здійснює спонтанні покупки. Представник цього знаку не буде економити або досконально вести сімейний бюджет, але він знайде спосіб, як вигідно інвестувати і примножити свої кошти.

Здоров’я Лева

Типовий представник цього знаку не схильний до серйозних захворювань. Але він часто переоцінює свої можливості, а крім того, не любить лікуватися. Зазвичай Лев ігнорує перші ознаки ГРВІ, поки не піднімається температура. Він намагається якомога швидше позбутися від симптомів, щоб повернутися до активної діяльності.

З-за недбалого ставлення до здоров’я у нього з’являється ризик хронічних хвороб. І у чоловіків, і у жінок-Львів нерідко виникають проблеми на нервовому ґрунті, наприклад, безсоння, головні болі, невроз і навіть депресія.

Леву слід дбайливіше ставитися до свого організму, дотримуватися правильного способу життя і робити вибір на користь здорового харчування. Володар цього астрологічного знака схильний “заїдати” проблеми, із-за чого у нього можуть з’явитися болі в області ШЛУНКОВО-кишкового тракту або зайву вагу. Помірний, але регулярний спорт, повноцінний відпочинок та профілактика – ось що допоможе людині-Леву зберегти своє міцне здоров’я.

Характеристики знака зодіаку за східним календарем

Щоб характеристика Лева була більш повною і точною, ми зробили розшифровку комбінацій двох знаків – за гороскопом і східним календарем. У таблиці вказано, які якості є провідними у людей, народжених в різні роки.

Лев-Щур Щедрість, товариськість
Лев-Бик Стриманість, наполегливість
Лев-Тигр Амбіційність, працьовитість
Лев-Кролик Хитрість, сміливість
Лев-Дракон Акуратність, запальність
Лев-Змія Розсудливість, замкнутість
Лев-Кінь Самовпевненість, вірність
Лев-Вівця Чутливість, творчий потенціал
Лев-Мавпа Доброта, справедливість
Лев-Півень Чуйність, почуття гумору
Лев-Собака Цілеспрямованість, егоїзм
Лев-Свиня Енергійність, сила волі

Сильні і слабкі сторони Львова по датах народження

На характер людини впливає не тільки знак зодіаку, але й конкретна дата народження. У таблиці ми вказали головні плюси і мінуси Львів, що народилися в різні дні цього астрологічного періоду.

Дата Переваги Недоліки
23 липня Наполегливий, рішучий Занудний, скептичний
24 липня Сміливий, доброзичливий Нетерплячий, імпульсивний
25 липня Амбітний, надійний Наївний, марнотратний
26 липня Витривалий, добродушний Прискіпливий, недовірливий
27 липня Чуйний, позитивний Нетактовне, легковажний
28 липня Енергійний, заповзятливий Довірливий, слабохарактерний
29 липня Меткий, проникливий Жорсткий, запальний
30 липня Кмітливий, утворений Склочний, знервований
31 липня Працьовитий, добрий Песимістичний, залежний
1 серпня Життєрадісний, чесний Безкомпромісний, ревнивий
2 серпня Щира, комунікабельна Квапливий, вимогливий
3 серпня Дотепний, прагматичний Впертий, образливий
4 серпня Активний, ерудований Непоступливий, гнівливий
5 серпня Незалежний, винахідливий Уїдливий, нервовий
6 серпня Прозорливий, цілеспрямований Настирливий, деспотичний
7 серпня Великодушний, відповідальний Недовірливий, замкнуте
8 серпня Впевнений у собі, відважний Образливий, злопам’ятний
9 серпня Щедрий, турботливий Уразливий, боязкий
10 серпня Розумний, товариський Ледачий, зарозумілий
11 серпня Рішучий, старанна Нестриманий, норовливий
12 серпня Оптимістичний, допитливий Надмірно емоційний
13 серпня Самостійний, наполегливий Жадібний, незговірливий
14 серпня Справедливий, сильний духом Метушливий, нетерплячий
15 серпня Товариська, добродушний Самозакоханий, впертий
16 серпня Доброзичливий, чесний Запальний, імпульсивний
17 серпня Поміркований, розважливий Сумнівається, неспокійний
18 серпня Витривалий, енергійний Безкомпромісний, агресивний
19 серпня Меткий, жвавий Нав’язливий, гиперэмоциональный
20 серпня Цілеспрямований, активний Жорсткий, недовірливий
21 серпня Наполеглива, самовіддана Емоційно нестійкий

Цікаві факти про знак зодіаку Лев

Ми зібрали кілька цікавих фактів про людей зі знаком Лева:

  • Вони обожнюють розкіш – брендовий одяг, прикраси, автомобілі преміум-класу, дорогі ресторани, готелі, курорти. Їм не шкода грошей на красиве життя.
  • Самостійний і незалежний Лев ніколи не зізнається у власній безпорадності чи розгубленості. Тому навіть в скрутній ситуації відмовиться від допомоги близьких, щоб не виглядати слабким.
  • Леви не вміють програвати, тому якщо не домагаються успіху в справі, то маніпулюють фактами і намагаються представити інформацію у вигідному для себе світлі.

Знаменитості-Леви, народжені з 23 липня по 21 серпня

Серед Львів зустрічається чимало яскравих, талановитих і видатних особистостей. Приміром, під цим астрологічним знаком народилися такі відомі жінки, як Коко Шанель, Мадонна, Уітні Х’юстон, Дженніфер Лопес, Шарліз Терон і Селена Гомес.

У списку чоловіків-Львів також можна знайти безліч гучних імен: Наполеон, Альфред Хічкок, Енді Уорхол, Ів Сен-Лоран, Арнольд Шварценеггер, Деніел Редкліфф.