Сумісність Діви і Водолія в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Діва, Водолій, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Водолієм і дівчиною-Дівою і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Діва, Водолій

Земна Діва відрізняється грунтовністю, акуратністю і раціоналізмом. А повітряний Водолій любить свободу і не відрізняється сталістю. Зрозуміти ступінь сумісності цих знаків допоможе коротка характеристика кожного з них:

Діва Водолій
Любить у всьому порядок: у речах, справах і думках. Воліє хаос. Його пригнічують суворі рамки і надмірна системність.
Акуратна, точна, пунктуальна до педантичності. Не допускає запізнень або безпричинного зриву домовленостей. Спокійно ставиться до зміни планів. Не бачить нічого страшного у відступі від точного часу початку заходу.
Пред’являє завищені вимоги до себе і оточуючих. Виявляє поблажливість, здатна зрозуміти і пробачити своє і чуже недосконалість.
Великий критик. Завжди знайде, до чого причепитися. Закриває очі на недоліки. Його увагу приваблюють більш великі речі, а дрібниці проходять повз.
Бережлива, заповзятлива. Іноді проявляє скупість, особливо щодо малозначущих для неї людей. Не дорожить матеріальними цінностями, не схильний до накопичення. Легко заробляє і легко розлучається з грошима.
Не кидає свої починання, все доводить до кінця. Якщо щось не виходить, часто переключається на іншу справу.
Воліє серйозні стосунки. Довго і ретельно вибирає супутника життя. Дорожить сімейними традиціями. Цінує незалежність, тому довго не створює сім’ю. До шлюбних зобов’язань відноситься легко. Рідко буває ревнивий.
Консервативна, обережно ставиться до експериментів. Любить експериментувати і ризикувати. Знаходиться в постійному пошуку себе і свого життєвого шляху.

Незважаючи на істотні відмінності в характерах знаків зодіаку, сумісність Діви з Водолієм в окремих сферах життя може бути досить високою.

Сумісність Водолія-жінки і Діви-чоловіки

Діва-чоловік і Водолій-жінка — інтелектуали, наділені гострим розумом і аналітичним мисленням. Чи досить цих якостей, щоб вважати високу сумісність знаків зодіаку Діва, Водолій? Нижче розповімо, як ці чоловік і жінка проявляють себе в дружніх, любовних та ділових стосунках, а також наскільки щасливим і міцним їх шлюб.

У дружбі

Тривала міцна дружба між чоловіком-Дівою і жінкою-Водолієм зустрічається не часто. Надто різні в них погляди на життя. Чоловік вважає дівчину легковажною. Вона ж не виносить постійної критики з боку Діви.

Сумісність знаків зодіаку Водолій і Діва в дружбі має середні показники. Якщо такий союз все ж виникне, то кожен буде дорожити своїм другом. Дівчина-Водолій не відрізняється організованістю і пунктуальністю. Тому вона цінує ці якості в чоловікові-Діві. Вона точно знає, що Діва не підведе. Якщо чоловік старше подруги, він стає покровителем. Дівчина-Водолій заряджає Діву енергією, вселяє оптимізм і різноманітить будні чоловіки.

У любові

Сумісність знаків зодіаку Діва, Водолій в любові нижче середнього показника. Чоловік-Діва довго придивляється до вподобаної дівчини, перш ніж перейти до серйозних дій. Якщо Водолій зрозуміє, що перебуває під пильним вивченням, це ускладнить ситуацію. Їй не подобається бути піддослідним експонатом. Для налагодження відносин Діві потрібно проявити поблажливість і приймати дівчину такою, яка вона є.

З боку любовний союз Водолія і Діви виглядає спокійним і гармонійним. Ці чоловік і жінка рідко конфліктують. Якщо виникають серйозні розбіжності, консервативний чоловік-Діва буде до кінця намагатися зберегти відносини. Він важко переносить розрив. Дівчина-Водолій зазвичай швидко знаходить заспокоєння в нових знайомствах або в цікавій роботі.

У шлюбі

Водолій і Діва не поспішають укладати шлюб. Дівчина дуже цінує свободу і готова створити сім’ю лише при великій любові. Чоловік-Діва боїться помилитися у виборі дружини. Сумісність знаків зодіаку в любові і шлюбі тримається на середньому рівні. Зважившись створити сім’ю, вони зіткнуться з безліччю суперечностей.

Вони по-різному дивляться на ведення домашнього господарства. Водолій мало значення надає облаштування сімейного вогнища. Дівчина любить проводити час поза домом — на улюбленій роботі або з друзями. Діва ж докладає багато зусиль, щоб зробити будинок затишніше. Чоловік не терпить безлад і часто дорікає дружину в невмінні підтримувати чистоту. Діва намагається економити, а Водолій любить витрачати. Щоб сім’я не перебувала в нужді, чоловік повинен взяти на себе управління фінансами. Сімейний союз може зруйнувати постійна критика з боку Діви і безпечність Водолія.

У ліжку

Сумісність жінки-Водолія і чоловіки-Діви в інтимній сфері може бути досить високою. Але для цього потрібні зусилля з обох сторін.

на вигляд скромна і стримана Водолій в ліжку стає пристрасною. Вона любить пестощі, ніжні дотики і готова до експериментів. Дівчина хоче відкрито обговорювати свої почуття, відчуття і переваги.

Чоловік-Діва більш консервативний. Йому досить традиційних інтимних відносин, без довгих прелюдій та обміну враженнями. Жінка розцінює таку поведінку як прохолодне. Якщо партнери знайдуть золоту середину, то досягнуть гармонії.

У роботі та бізнесі

Жінка-Водолій і чоловік-Діва можуть бути хорошими колегами і бізнес-партнерами. Незважаючи на різницю в підходах до роботи, вони доповнюють один одного. У діловому тандемі Водолій генерує ідеї, прискорює процес прийняття рішень і прогнозує результати. Діва забезпечує узгодженість, порядок, дисципліну, будує плани і контролює їх дотримання.

Обережна Діва не допустить необґрунтованого ризику і запобіжить порожню витрату грошей. Обидва вміють налагоджувати ділові контакти з партнерами. На переговорах їм краще бути разом.

Ситуація ускладнюється, якщо у жінки-Водолія начальником є чоловік-Діва. Їй буде складно виносити постійні причіпки з боку керівництва. Це призведе до того, що вона змінить роботу.

Начальниця-Водолій може в усьому покластися на підлеглого-Діву. Він проявить пунктуальність, відповідальність і високу працездатність, а Водолій буде заохочувати його.

Плюси і мінуси відносин

Оцінити сумісність Діви і Водолія допоможе порівняння основних плюсів і мінусів їх відносин.

Сильні сторони союзу Слабкі сторони союзу
Обидва знака володіють високим інтелектом, можуть спокійно обговорити проблеми з точки зору логіки і здорового глузду. Діва любить критикувати, чіпляється до дрібниць і часто висловлює невдоволення. Незалежною дівчині-Водолію важко з цим змиритися.
Дівчина-Водолій, будучи оптимісткою, внесе в розмірене життя супутника нові яскраві враження, а Діва привчить її до порядку. Мають різні погляди на ведення господарства та управління фінансами. Діва бережлива, а Водолій робить необдумані покупки.
Водолія захоплює підприємливість чоловіки-Діви і його здатність забезпечувати сім’ю. Розходження в інтересах. Діва воліє проводити час вдома з дружиною, а Йому потрібне спілкування з друзями.
З них виходять гарні батьки. Суворий батько-Діва і поблажлива мати-Водолій виховають щасливих дітей. Власник-Діва буде ревнувати Водолія і позбавляти особистої свободи. Дівчина може відчути себе замкнених у клітці.
Ділове партнерство знаків принесе високі результати. Діва — консерватор, який не любить змін, а Водолій прагне до нового.

Сумісність чоловіка-Водолія і жінки-Діви

Водолій і Діва мають мало спільного в характерах і поглядах на життя. Розважлива, підприємлива Діва любить у всьому порядок та пред’являє високі вимоги до обранця. Незалежний, веселий та креативний Водолій найбільше цінує особисту свободу.

І все ж вони об’єднуються в дружні, сімейні і ділові союзи. Далі розповімо, як складаються стосунки між чоловіком-Водолієм і жінкою-Дівою в різних областях життя і наскільки вони сумісні.

У дружбі

Дружба між чоловіком-Водолієм і жінкою-Дівою виникає рідко. Навіть працюючи в одному колективі, вони навряд чи відчувають необхідність в спілкуванні один з одним. Водолій вважає дівчину занадто педантичною, а Діва не поспішає відкрити вітряного Водолію свою душу.

Але якщо спілкування все ж таки налагодиться, то сумісність в дружбі цих знаків зодіаку може бути вище середнього показника. Діва виявить, що, незважаючи на невловимість Водолія, він у потрібний момент виявляється поруч і готовий допомогти. Водолій визнає вміння Діви все розкласти по поличках і зробити правильні висновки.

Складнощі між Дівою і Водолієм виникають через надто широкого кола знайомих чоловіка. Дівчину дратує, що один приділяє увагу комусь ще.

У любові

Сумісність знаків зодіаку Водолій і Діва в любові буде залежати від зусиль, які докладуть обидва партнера. Спочатку дівчина і хлопець захоплені один одним. Водолія приваблює красива, доглянута і розумна Діва. Дівчина без розуму від неординарного, несхожого на інших Водолія.

Проте, дізнавшись один одного ближче, обидва можуть випробувати розчарування. Діва побачить, що хлопець зовсім не вміє стежити за порядком. А його будуть дратувати постійні причіпки і уїдливість з боку обраниці. Любовний союз збережеться лише за взаємної стриманості та компромісах. Діва повинна стати поблажливішими, а Водолій — більш відповідальним.

У шлюбі

Сумісність в любові і шлюбі між Дівою і Водолієм знаходиться на середньому рівні. Чоловік-Водолій повинен подумати, чи зможе він миритися з непростим характером обраниці. Тільки терплячий і люблячий чоловік буде терпіти постійну критику з боку дружини. А Діва повинна змиритися з тим, що чоловік буде проводити більшу частину вільного часу з друзями.

Крім того, сімейної ідилії заважає різне ставлення жінки та чоловіка до порядку в будинку. Водолій любить хаос. Діва ж не терпить безладу. Вона розкладе всі предмети на свої місця і буде проводити генеральне прибирання кілька разів на тиждень. Діві потрібно взяти управління фінансами в свої руки, так як непрактичний і щедрий чоловік розорить сімейний бюджет.

У ліжку

Сумісність Водолія-чоловіки і Діви-жінки в ліжку не назвеш ідеальною. Діва консервативна, їй складно розслабитися, щоб спробувати нове. Скутість і сором’язливість партнерки засмучує чоловіка. Хоча Водолій не ставить секс на перше місце, їй хотілося б експериментів і різноманітності. Для цього Діва повинна навчитися довіряти партнеру.

Щоб не відштовхнути Водолія, дівчині не потрібно відразу ж говорити про плани на спільне життя. Чоловік занадто дорожить свободою, щоб зв’язувати себе зобов’язаннями після недовгого знайомства.

У роботі та бізнесі

Сумісність чоловіка-Водолія і жінки-Діви в бізнесі і спільній роботі може бути високою за умови, що у них рівні права. Діва — відмінний виконавець. Вона вміє планувати, вести облік і розпоряджатися фінансами. Водолій — генератор ідей. Якщо ці знаки зуміють домовитися і розподілити обов’язки, то успіх забезпечений.

Діва-жінка в ролі начальника не потерпить необов’язковості Водолія. Вона буде вимагати від нього постійного перебування на роботі, порядку на робочому столі і численних звітів. Водолію складно самореалізуватися в цих умовах. Зате чоловік-Водолій високо цінує Діву-підлеглу за старанність і чітке дотримання інструкцій.

Плюси і мінуси відносин

Розібратися в сумісності знаків Водолій і Діва можна, порівнявши позитивні і негативні моменти в їх відносинах.

Плюси пари Мінуси пари
Обидва знака — інтелектуали. Вони спілкуються на одному рівні і вважають цікавою особистістю співрозмовника. Мають різні життєві цінності. Діва — прагматик і реаліст, Водолій — ідеаліст.
Доповнюють один одного у шлюбі і діловій сфері. Водолій надихає і подає ідеї, а Діва планує, реалізує задумане і стежить за фінансами. Діва любить критикувати і чіплятися до дрібниць, це не подобається незалежного Водолію.
Діва — хороша господиня. Водолій буде мати надійну пристань і вірну дружину. Якщо Діва не відмовиться від тотального контролю, чоловік буде відчувати себе потрапили в пастку.
Діва навчить Водолія стабільності, а він зробить життя яскравіше і різноманітніше. Можуть дратувати один одного. Водолій вважає Діву надто серйозною і сухий. Вона ж бачить в ньому легковажну і необов’язкового людини.
Завдяки інтуїції Водолія і аналітичного розуму Діви союз захищений від зовнішніх неприємностей. Діва — консерватор, з побоюванням ставиться до змін і не любить ризикувати. Водолій знаходиться у вічному пошуку, жінка-Діва буде обмежувати і гальмувати.

Підходять один одному жінка-Діва і жінка-Водолій

Відносини між жінками – Водолієм і Дівою – складаються по-різному в залежності від того, ким вони один одному доводяться. Сумісність знаків зодіаку, є подругами, досить висока. Дівчина-Водолій і дівчина-Діва усвідомлюють, що вони різні, але тим цікавіше їм спілкуватися.

Діва оцінює все з точки зору логіки і вчить подругу життєвої мудрості. Непосидюча жінка-Водолій організовує цікаві заходи та розширює коло знайомств. Цих подружок легко відрізнити в натовпі. Вони притягують погляди своєю несхожістю. Елегантна і витончена Діва віддає перевагу класичний стиль. Її неординарна подруга любить незвичайні речі і оригінальні аксесуари.

Між дівчатами рідко буває суперництво. Їм подобаються різні чоловіки. Діва воліє надійних і ґрунтовних, а Водолія приваблюють оригінальні особистості.

Конфлікти між дівчиною-Водолієм і дівчиною-Дівою можуть виникнути, якщо Діва не буде слідкувати за своїми словами і перейде межі дозволеного, критикуючи подругу. Причиною сварки може стати необов’язковість Водолія і порушення нею обіцянок.

Сумісність Діви-жінки і Водолія-жінки як колег не перевищує середнього рівня. Вони дуже різні. У кожної свій підхід до роботи. Працьовита Діва буде годинами просиджувати над завданням, щоб добитися результату. При цьому її колега-Водолій вирішить ті ж питання набагато швидше, не докладаючи особливих зусиль. Це відбувається тому, що жінка-Водолій хоче швидше закінчити роботу і звільнити час для особистих справ. Тому вона концентрується на головному, не затримуючись на дрібницях.

Чоловік-Водолій і чоловік-Діва як друзі і партнери

Чоловік-Водолій і Чоловік-Діва мають високу сумісність як ділових партнерів. Обидва наділені проникливим розумом, тому здатні швидко зрозуміти один одного. Ініціативи, як правило, виходять від Водолія. Діва з легкістю може вибрати найбільш перспективні ідеї партнера і логічно пояснити неспроможність інших.

На Діві тримається фінансова сторона спільних проектів. Перш ніж вкласти гроші в якусь справу, цей чоловік вивчить всі наслідки і ризики. Непрактичний Водолій вдячний і повністю покладається на нього у фінансових питаннях. Будучи бізнес-партнерами, чоловіки Водолій і Діва, як правило, досягають високих результатів.

Сумісність знаків в дружбі середня. У них різне уявлення про проведенні дозвілля. Водолію, люблячому компанії однодумців, буває нудно з домосід-Дівою. Водолій, навіть маючи сім’ю, не проти пофліртувати, тоді як Діва проводить час з дружиною і дітьми. Міцна дружба між чоловіками можлива, якщо вони подружилися в дитинстві або якщо їх ділове партнерство переросло в дружбу.