Жінка-Скорпіон і чоловік-Телець: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Скорпіоном і чоловіком-Тельцем. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Телець-чоловік і жінка-Скорпіон в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Скорпіон і чоловік-Телець як пара

Скорпіон-жінка і чоловік-Телець – це союз двох протилежностей, наповнений протиріччями й пристрастю. Вірного, надійного і відповідального Тільця можна назвати кращим партнером для дівчини-Скорпіона, незважаючи на його впертість і запальний характер.

Але Скорпіон не відповідає уявленням Тільця-чоловіки про ідеальну обраниці і йому не підходить на всі 100 відсотків. Йому хочеться сталості, якій він не отримує поруч з жінкою, яка не знає, що таке поміркованість і спокій. У цих знаків зодіаку немає гарної сумісності, але є сильне взаємне потяг, яке не дозволяє їм розлучитися незважаючи на безліч суперечностей та конфліктів.

Плюси відносин

Жінка-Скорпіон і чоловік-Телець цінують чесність і відданість, що підвищує їх сумісність. Саме в цих відносинах фатальна дівчина, яка любить інтриги і ризик, стає щирої та вірної, не даючи своєму ревнивому обранцеві приводів для підозр у невірності.

Перерахуємо інші достоїнства їх спілки:

 • Смілива, наполеглива Скорпіон-жінка позитивно впливає на вайлуватого і сумнівається Тільця-чоловіка, спонукає його до дій, робить його більш активним і рішучим.
 • Терплячий, стриманий і розважливий Телець є одним з небагатьох знаків гороскопа, які можуть витримати уїдливість Скорпіона. Він не реагує, а часто і зовсім не помічає її жорстких зауважень в свою адресу.
 • Чоловік і жінка сумісні інтелектуально. Їх об’єднує не тільки побут і діти, але і інтерес один до одного як до особистості співрозмовника.
 • Працьовитий Телець, який вміє заробляти і поводитися з фінансами, може забезпечити своїй обраниці комфортний рівень життя.
 • Разом вони здатні долати труднощі і невдачі. Ці партнери надають взаємну підтримку в складних життєвих ситуаціях.

Мінуси відносин

Обидва знака мають такі риси характеру, які не дозволяють їм жити мирно і часто призводять до конфліктів – самовпевненість, упертість. Інші недоліки їх пари:

 • Принциповість і непоступливість Тільця псують їх відносини. Він може бути не тільки занадто жорстким, але і прискіпливим або критичним.
 • Дівчина-Скорпіон буває ревнивою і недовірливою. Її підозрілість викликає гнів у чоловіка-Тельця, який вважає себе чесною і порядною людиною.
 • Телець-чоловік і жінка-Скорпіон ведуть різний спосіб життя. Він хоче стабільності, спокою та домашнього затишку, тому всіляко уникає стресу і кардинальних змін. Вона ж, навпаки, не може жити в умовах рутини і одноманітність.
 • Вони по-різному проявляють емоції. Він є людиною спокійною, добродушним і приземленим, вона – ранимим і в той же час запальним. Скорпіон має багатий внутрішній світ, любить драматизувати і перебільшувати свої почуття.
 • Дівчині може не вистачати романтики і пристрасті через пасивність чоловіка. Тому нерідко вона сама провокує сварку, щоб хоч якось привернути увагу свого обранця-Тільця.

Сумісність Скорпіона-жінки і Тельця-чоловіки в дружбі

Незважаючи на високу любовну сумісність знаків зодіаку, жінка-Скорпіон і чоловік-Телець можуть бути друзями і близько спілкуватися без натяку на флірт або інтим. Вони поважають один одного за сильний характер, порядність і прямолінійність.

Тельцю подобається перебувати в суспільстві красивої жінки, яка може підтримати інтелектуальну бесіду, уважно вислухати, не засуджувати і не давати порад без необхідності. Скорпіон ж цінує Тільця-чоловіка за його надійність і готовність допомогти в будь-який момент. Часто їх об’єднують загальні інтереси чи захоплення, наприклад, література, мистецтво і спорт.

Сумісність Тільця-хлопця і Скорпіона-дівчата в любові

Скорпіон може справляти враження стриманої, самовпевненою і незворушною жінки, але чоловік-Телець інтуїтивно відчуває її природний темперамент. Його інтригує і тягне ця дівчина-загадка, хоча він може не показувати своїх справжніх емоцій.

Незважаючи на високу сумісність знаків зодіаку в любові їхні стосунки ніколи не розвиваються стрімко. Серйозний, грунтовний Телець не поспішає робити пропозицію про весілля, поки не перевірить свої почуття, а Скорпіон отримує задоволення від залицянь, побачень, приємних подарунків, не кваплячись замінювати романтику і пристрасть на рутину і побут.

Сумісність пари в ліжку

Пристрасна, розкута дівчина-Скорпіон і темпераментний, чуттєвий чоловік-Телець ідеально сумісні в інтимних відносинах. Вона викликає в ньому сильне бажання своєю поведінкою, посмішкою, фліртом, але не поспішає зближуватися, щоб Телець міг відчути себе справжнім спокусником. Їм обом подобаються ці ігри, тому між ними виникає сильний потяг і пристрасть ще задовго до того, як вони опиняться наодинці.

Обидва знака не люблять поспішати і надають особливого значення атмосфері. Їх близькість завжди відбувається в романтичною, розслаблюючій обстановці. Ці партнери навіть з роками не втрачають взаємний інтерес.

Дівчина-Скорпіон і чоловік-Телець у шлюбі

Скорпіон-дівчина і Телець-чоловік можуть створити стабільні, щасливі відносини. Представник стихії Землі серйозно ставиться до шлюбу, тому зволікає з весіллям. Але жінка-Скорпіон розуміє, що не знайде більш надійного, господарського і працьовитого чоловіка, тому спритно і непомітно маніпулює чоловіком і стає його дружиною.

У них не завжди сходяться погляди на побут і фінанси, особливо в перші роки спільного життя. Але з часом сварки відбуваються все рідше, особливо якщо обидва вчаться домовлятися та йти на компроміси.

Шлюб позитивно впливає на жінку-Скорпіона, тому що вона стає більш спокійною, ніжною і турботливою. У дівчини, яку до заміжжя цікавлять лише кар’єра і самореалізація, з’являється бажання займатися будинком, виховувати дітей, створювати затишок і піклуватися про чоловіка. Вона не відмовляється від професії заради ролі домогосподарки і намагається поєднувати обов’язки.

Єдине, що дратує її в сімейних відносинах – це спроба чоловіка нав’язувати їй свою думку, контролювати, обмежувати. Вона може жорстко і навіть агресивно відстоювати особисті межі.

Якими батьками будуть жінка-Скорпіон і чоловік-Телець

Телець-чоловік і Скорпіон-дівчина не поспішають обзаводитися потомством, але обидва є добрими, турботливими і чуйними батьками, що підвищує сумісність цих знаків. Вони з обожнюванням ставляться до дітей і проводять з ними багато часу.

Мама-Скорпіон з малих років вчить дитину долати труднощі і невдачі. Тато-Телець намагається бути для них прикладом, хоча нерідко виявляє суворість, особливо якщо справа стосується навчання і дисципліни. В сім’ї Скорпіона й Тельця діти ростуть розумними, сміливими і самостійними, тому що отримують батьківську підтримку. Між ними складаються теплі і довірчі відносини.

Ділова сумісність Тільця-чоловіки і Скорпіона-жінки

Знаки зодіаку Телець-чоловік і Скорпіон-жінка – це працьовиті кар’єристи. Вони шанобливо ставляться один до одного, тому можуть працювати як колеги або бізнес-партнери, відповідально виконувати свої обов’язки, вирішувати розбіжності спокійно і без емоцій. У тих ситуаціях, коли питання не може бути вирішене завзятістю і наполегливістю Тельця, їх рятує вміння Скорпіона знаходити обхідні шляхи.

Якщо жінка займає керівну посаду, то вона намагається не зачіпати самолюбство Тільця-підлеглого і не пригнічувати його ініціативу. Якщо ж начальником є чоловік-Телець, то йому слід уважніше ставитися до Скорпіона. Ця дівчина готова на багато що заради кар’єрного зростання, тому не варто її недооцінювати.

Як чоловіка-Тельця завоювати жінку-Скорпіона

Чоловік знака зодіаку Телець приваблює жінку-Скорпіона такими якостями, як сміливість, порядність і надійність. Але незважаючи на свої переваги, йому доведеться постаратися, щоб домогтися не просто симпатії, а взаємної закоханості.

Коротко розповімо, що треба знати про цю дівчину:

 • Вона не відчуває нестачі в чоловічому уваги, тому її не вражають звичайні компліменти і залицяння. Їй подобається отримувати квіти і подарунки, але здивувати її можна тільки оригінальним сюрпризом.
 • Жінка знака зодіаку Скорпіон завжди оцінює статус, кар’єру і фінансове становище шанувальника. Їй важливо, щоб чоловік був успішним, стабільним і міг забезпечити сім’ю високий рівень життя.
 • Щоб зблизитися з дівчиною-Скорпіоном, необхідно домогтися її довіри. Тельцю потрібно набратися терпіння і доводити серйозність своїх намірів не тільки словами, а й вчинками.

Як Скорпіону-дівчині закохати в себе чоловіка-Тельця

Телець-чоловік має високу сумісність зі Скорпіоном-жінкою, але не завжди обирає її в якості супутниці життя. Він є людиною серйозним, консервативним, тому оцінює дівчат не тільки по зовнішності.

Що ще потрібно знати про цього чоловіка:

 • Він цінує в жінках такі якості, як уміння створювати затишок і готувати. Скорпіону не варто зображувати зразкову господиню, але можна порадувати коханого смачною вечерею в приємній домашній обстановці.
 • Йому не подобаються жіночі істерики і сльози. Емоційної дівчині доведеться навчитися вести конструктивний діалог, якщо вона хоче серйозних відносин з Тельцем.
 • Впертий і принциповий чоловік ніколи не відмовляється від своїх переконань і звичок. Його можна тільки прийняти з усіма недоліками, але не переробити.

Як дівчина-Скорпіон і хлопець-Телець ведуть себе при розставанні

Хлопець-Телець і дівчина-Скорпіон можуть розлучитися тільки за вагомого приводу. Але оскільки обидва не схильні до зрад, то причиною для розриву зазвичай стають непереборні протиріччя, наприклад, затяжні конфлікти. Вони зацікавлені в тому, щоб зберегти стосунки, тому рішення про розставання приймають довго і виважено.

Навіть імпульсивна жінка-Скорпіон не розлучається лише під впливом негативних емоцій. Але якщо вона все ж дізнається про невірність партнера, то її гнів не буде межі. Уразлива, злопам’ятна дівчина може мстити і псувати життя невірному Тельцю. Чоловік же веде себе стримано, замикається в собі і намагається не показувати свої почуття.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Скорпіон і хлопець-Телець можуть поліпшити свою сумісність. Для цього їм необхідно навчитися довіряти один одному, бути більш відвертими, відкритими, не давати приводів для ревнощів або сумнівів у чесності.

Жінці варто частіше проявляти турботу, а чоловікові треба бути більш м’яким, терплячим і уважним. Скорпіону слід пам’ятати, що терпіння Тільця не безмежне і рідше влаштовувати провокації, а чоловіка-Тельця необхідно стати більш лояльним і менш принциповим або незговірливим.