Сумісність Скорпіона і Риб в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Скорпіон і Риби, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Рибами і дівчиною-Скорпіоном і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Скорпіон і Риби

Знаку зодіаку Скорпіон притаманні такі риси, як стійкість, витривалість і стриманість. Ця людина рідко робить необачні вчинки, оскільки завжди керується холодним розрахунком. У характеристиці Риб присутні великодушність, чуйність, доброта і чутливість. Люди цього знаку часто засмучуються через дрібниці і можуть проявляти невпевненість.

Скорпіон Риби
Терплячий, але цінує свій час Романтичні і ранимі
Працьовитий і цілеспрямований Довіряють своїй інтуїції
Не прощає зради Замкнуті і потайливі

Сумісність Риб і Скорпіона обумовлена тим, що вони відносяться до однієї стихії – Воді. Люди цих знаків зодіаку з розумінням і турботою ставляться один до одного. Вони можуть почати спілкування, відвідуючи одні і ті ж курси або колег. Однак, навіть збіг інтересів не дає стовідсоткової гарантії теплих відносин. Цій парі доведеться подолати чимало перешкод і вчитися вибудовувати відносини на шляху до власного щастя.

Сумісність Скорпіонів-жінок і Риб-чоловіків

Жінка-Скорпіон прониклива і мудра, вона не поспішає з рішеннями. Це прагматичний скептик, який буде шукати собі чоловіка, керуючись головою, а не почуттями. На початку відносин, хлопець-Риби може здатися їй безперспективним і легковажним. Але познайомившись з його ідеями, вона зрозуміє, що йому просто не вистачає сміливості. Саме завдяки жінці-Скорпіону Риби стають рішучими і більш впевненими.

Чоловікові подобається ця сильна і вольова дівчина. Він завжди буде цінувати її за підтримку і приємне спілкування. Сумісність знаків зодіаку Риби і Скорпіон означає, що у них є шанс стати близькими людьми. І якщо вони не зможуть зберегти любовні стосунки, то спокійно залишаться друзями або створять спільний бізнес.

У дружбі

В дружбі Скорпіон-дівчина і Риби-чоловік будуть доповнювати і надихати один одного. У спілкуванні з цим добрим хлопцем жінка сама стане м’якше. А Риби нарешті повірять у свої сили. Чуйний хлопець завжди подрузі допоможе розібратися з важливими справами і буде поруч, якщо вона захворіє.

Дівчина-Скорпіон іноді буває надто деспотичної і може жорстко спілкуватися навіть із близькими людьми. Але поруч з хлопцем-Рибами вона навчиться емпатії і стане цінувати оточуючих. Хороша сумісність знаків зодіаку Скорпіон і Риби зближує цих людей, і з часом вони можуть закохатися один в одного.

У любові

Любовна історія жінки-Скорпіона і чоловіка-Риб може початися випадково. Підсвідомо Скорпіон шукає сильного і забезпеченого чоловіка. Риби зовсім не такі, вони прості, багато фантазують і не зациклені на заробіток.

Однак, Скорпіон бачить в обранцеві великий потенціал і тому вирішується почати любовні відносини. Ця дівчина зможе “виліпити” з нього справжнього бізнесмена своєї мрії. Вона стане лідером їх союзу і буде направляти коханої за життя, отримавши натомість турботу і ласку. При цьому Риби вміють красиво залицятися, вони часто присвячують своїм дівчатам вірші або пісні і дарують приємні подарунки. Все це говорить про те, що сумісність знаків зодіаку Риби і Скорпіона вище середнього.

У шлюбі

Скорпіон і Риби можуть створити міцну і надійну сім’ю. Жінка-Скорпіон – прекрасна господиня, яка підтримує будинок в чистоті і з розумінням ставиться до чоловіка. Риби завжди щедрі на подарунки для коханої, чоловік здатний утримувати сім’ю, але не буде противитися, якщо жінка вирішить працювати.

Проблеми в цьому союзі можуть з’явитися з-за фінансових питань. Чоловік-Риби часто спускає гроші на вітер, за що вислуховує докори від дружини. І тим не менш сумісність знаків зодіаку в любові і шлюбі така, що їхні стосунки можуть бути гармонійними. Скорпіон-жінка і Риби-чоловік рідко сваряться, і їх не відвідують думки про розлучення.

У ліжку

Яскрава і сексуальна дівчина-Скорпіон є пристрасною і майстерною коханкою. Вона здатна подарувати чоловікові-Рибам приємні емоції та насолоду. У багатьох Скорпіонів підвищене лібідо, вони є невтомними в ліжку.

Чоловік-Риби буде довго готуватися до близькості і обдарує дівчину ніжними компліментами. Він буде прагнути урізноманітнити сексуальне життя романтичними подорожами і дивовижними подарунками. Фантазія обох коханців невичерпна, тому їм ніколи не буде нудно удвох.

У роботі та бізнесі

Як колеги дівчина-Скорпіон і чоловік-Риби зможуть спрацюватися. Наполеглива жінка прагне до лідерства в будь-якому колективі. Чоловік не стане її суперником, він досягне великих висот за рахунок гострого розуму і творчих ідей. Начальство і колеги цінують Риби за неконфліктність і старанність.

Скорпіон, навпаки, досягає всього за рахунок напору і працьовитості. Ця дівчина може працювати без вихідних, щоб обігнати конкурентів. Інтелект Риб і працездатність Скорпіона допоможуть їм справитися з будь-яким завданням.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність Риб і Скорпіона у відносинах тримається на взаємній підтримці та повазі. У цього союзу є сильні і слабкі сторони:

Плюси пари Мінуси пари
Сексуальна гармонія Жінка може пригнічувати чоловіка
Немає конкуренції за верховенство у відносинах Можлива взаємна ревнощі
Піклуються один про одного Риби дратують Скорпіона незібраністю
Обидва націлені на сім’ю і комфорт Скорпіон відштовхує Риб своєю жадібністю
Багато спільних інтересів Риби пливуть за течією, а Скорпіон сам вирішує, куди йому рухатися

Сумісність чоловіків-Скорпіонів і жінок-Риб

Скорпіон-чоловік і Риби-жінка мають хорошу сумісність для створення любовного союзу. Головним в цьому тандемі буде чоловік. Найчастіше він дотримується патріархальних поглядів в плані сім’ї і не потерпить невдоволення від своєї дівчини. Ніжна і тактовна дівчина-Риби здатна його заспокоїти солодкими промовами, вона розташовує до себе Скорпіона своєю лагідністю і добротою.

Саме жіночність допомагає Рибам утримати поруч Скорпіона на довгі роки. І навіть якщо вони не стануть коханими, то збережуть легкі дружні відносини або стануть діловими партнерами.

У дружбі

У Риб і Скорпіона висока сумісність у дружбі. Спочатку їм складно зрозуміти один одного. Але коли чоловік-Скорпіон потрапить в халепу, першої руку допомоги запропонує його чуйна приятелька. Він буде зачарований її співчуттям і добросердечностью. Чоловік знака зодіаку Скорпіон не залишиться в боргу і допоможе подрузі в будь-яких її починаннях.

Вони будуть підтримувати один одного як близькі друзі, поки один з них не зрозуміє, що закохався. Зазвичай першою усвідомлює свої почуття дівчина-Риби.

У любові

Романтичної дівчини-Рибам досить небагато часу, щоб відчути теплі почуття до мужнього хлопця-Скорпіону. Вона навряд чи зробить перший крок, але натякне про свої почуття. А висока сумісність знаків зодіаку Скорпіон і Риби зіграють їй тільки на руку.

Скорпіон не буде ходити навколо і запросить її на побачення. Харизматичний і сміливий чоловік оберігає кохану від неприємностей і дарує гарні подарунки. А романтична дівчина-Риби часто влаштовує коханому приємні сюрпризи. Скорпіон, впевнений у своїх почуттях, здатний вже через пару місяців зізнатися в любові і зробити дівчині пропозицію про заміжжя.

У шлюбі

Жінка-Риби і чоловік-Скорпіон зазвичай створюють міцні шлюбні відносини. Чоловік у цьому союзі надійний здобувач, який при необхідності може допомогти з прибиранням у домі. Жінка-Риби трохи незібраною, але добра, порядна дружина і господиня.

Сумісність цих знаків зодіаку проявляється не тільки в любові, але і в шлюбі. Подружжя з повагою та турботою ставляться один до одного. Скорпіон – строгий і справедливий батько, діти його поважають. Мудра жінка-Риби не тисне на чоловіка, а домагається бажаного хитрістю і дипломатичністю. Сварки в парі можуть бути пов’язані з ревнощами подружжя, але зазвичай вони не затягуються.

У ліжку

Інтимне життя пари гармонійна і пристрасна. Обидва насолоджуються близькістю, отримуючи максимум задоволення і емоцій. Романтична дівчина-Риби здатна утримати в своїх любовних мережах цього чоловіка. Вона розкута і прагне втілити кожне бажання коханого.

З нею Скорпіон може розкритися як чуттєвий коханець. Він з радістю дарує коханій ніжні поцілунки і запаморочливі компліменти. Сексуальне тяжіння закоханих настільки сильне, що навряд чи хтось з них захоче завести зв’язок на стороні.

У роботі та бізнесі

Ділове співробітництво цих людей базується на взаєморозумінні, відсутність суперництва і правильному розподілі обов’язків. Скорпіону необхідно відчувати себе лідером, тому чоловік докладе багато зусиль, щоб зайняти керівну посаду.

Риби часто не впевнені в собі, тому воліють залишатися в тіні більш пробивних колег. У загальній справі Скорпіону потрібно взяти на себе повноваження керівника. А Риби зможуть реалізувати свої таланти в ролі креативного директора.

Плюси і мінуси відносин

Риби і Скорпіон мають високу астрологічну сумісність у любовних і дружніх відносинах. Однак, у союзу цих знаків зодіаку є плюси і мінуси – ми зібрали їх у таблиці.

Плюси Мінуси
Надихають один одного Можлива взаємна ревнощі і докори
Взаємна повага і турбота Скорпіона-чоловіка дратує нерішучість дівчата
Скорпіон-чоловік оберігає улюблену Непорозуміння у фінансових питаннях
Жінка в усьому підтримує чоловіка Різний погляд на матеріальне благополуччя
Обидва щирі і чесні Скорпіон обмежує свободу Риб

Підходять один одному жінка-Риби і жінка-Скорпіон

Дівчина-Скорпіон і дівчина-Риби можуть обговорювати один з одним важливі новини і ділитися секретами. У Риб-жінки і Скорпіона-жінки не так багато спільного, але їм цікаво проводити час разом. Більш пробивна подруга-Скорпіон як старша сестра, яка завжди постоїть за поранену дівчину-Риби, вона приведе її до тями, якщо трапилися проблеми на роботі або під час сварки з коханою людиною. Риби теж завжди прийдуть на виручку приятельці, поділяться новим рецептом або дадуть цінну пораду.

Сумісність знаків зодіаку настільки сильна, що вони можуть не тільки дружити, але і працювати в одній компанії. Тактовна і товариська колега-Риби може залучити нових клієнтів та інвесторів. А наполеглива жінка-Скорпіон налагодить бізнес-процеси за допомогою свого працелюбства. Скорпіону бажано керувати спільною справою, а Рибам займатися розвитком і просуванням продукції.

Чоловік-Скорпіон і чоловік-Риби як друзі і партнери

Чоловік-Скорпіон і чоловік-Риби можуть зав’язати дружбу під час спільного дозвілля. Обидва люблять відпочивати біля води, рибалити, плавати на байдарках або займатися дайвінгом. Сумісність знаків зодіаку виявляється у взаємній повазі, підтримці і схожих цілях. Поруч зі Скорпіоном Риби стають рішучіше, а Скорпіон вчиться у них дипломатичності. Вони можуть довіряти один одному цінні секрети і не боятися зради.

Як партнери вони теж принесуть користь один одному. Гострий розум Риб і їх вміння знаходити підхід до будь-якого клієнта обов’язково приведуть компанію до успіху. Скорпіон-чоловік буде керувати процесом, спираючись на мудрі поради партнера, і виведе бізнес на новий рівень. Вони подолають усі перешкоди і обійдуть конкурентів завдяки креативності Риб і завзятості Скорпіона.