Мужчина-Стрелец: все про знак зодіаку, характеристика плюсів і мінусів

У статті ми розповімо все про чоловіка за знаком зодіаку Стрілець. Ви дізнаєтеся, з якою жінкою у нього максимальна сумісність, плюси і мінуси його характеру, які подарунки він любить, сильне у нього здоров’я. А також ми підготували список підходящих професій і розповімо, яким він буде чоловіком і татом.

Про чоловіка знаку Стрілець в трьох словах

Активний, ризиковий і практичний – ці слова відображають всю суть чоловіка за знаком зодіаку Стрілець. Його називають непосидою і бунтарем, тому що на нього впливає вогняна стихія. У загальній характеристиці Стрільця можна побачити прагнення привернути увагу.

Ще 5 цікавих фактів про представника цього знака:

  • часто уникає зобов’язань;
  • нетерплячий у всьому;
  • любить тварин, особливо собак;
  • відмінно танцює;
  • у нього приваблива зовнішність.

Треба знати, що людина цього знаку завжди вірить у свої сили. Якщо він щось задумав, то обов’язково зробить, переконувати його марно. Прямолінійний стрілець, може висловити все, що думає. Цей чоловік брутальний і володіє неповторною харизмою, тому в нього легко закохуються дівчини.

Чим відрізняються чоловіки-Стрільці між собою

За датою народження знак Стрільця охоплює дати з 23 листопада по 22 грудня. Астрологи підрозділяють чоловіків цього зодіаку на три групи. До першої належать Стрільці, народжені з 23 листопада по 2 грудня. Це найоптимістичніші і чесні представники вогненної стихії. Вони легко придумують жарти і анекдоти, часто беруть ініціативу в свої руки. Саме ці чоловіки частіше за інших потрапляють в різні історії, оскільки знаходяться під впливом Юпітера.

До другої групи належать хлопці, чий день народження випадає з 3 по 12 грудня. Вони самі цілеспрямовані і наполегливі. Немов електростанція, завжди наповнені енергією. Їм надокучає одноманітність, постійно потрібно щось свіже і нове. Часто вступають у суперечки, люблять приймати виклики і доводити свою точку зору. Планета, яка управляється представниками цієї групи – Марс.

найобережніші Стрільці народжені з 13 по 22 грудня. Молоді люди люблять перебувати в центрі подій. Така якість позначає схильність до артистизму і публічності. Ці чоловіки самі зухвалі і трохи агресивні. Все тому, що ними керує зірка по імені Сонце.

Опис плюсів і мінусів характеру чоловіка-Стрільця

Характер знака зодіаку – бунтівний, цей чоловік завжди прагне до правди і справедливості. Не потерпить, якщо близькі будуть брехати або намагатися приховати правду. Але ось зрозуміти сутність Стрільця від А до Я не просто. Для цього потрібно проаналізувати всі його плюси і мінуси:

Переваги Недоліки
Реалістичність мислення і відсутність ілюзій правду Кажучи, може образити людину
Завжди зберігає позитивний настрій Береться за багато справ і рідко доводить їх до кінця
Впевнений у собі Може піти на невиправданий ризик
Практичний у справах Легко руйнує відносини

В описі знака присутній добродушність і балакучість. Стрілець відкритий і зрозумілий для оточуючих. Не терпить самотності, йому завжди потрібно перебувати серед людей, бажано у великій компанії. Іноді здатний на божевілля.

Психологія Стрільця така, що вони прямо говорять про своїх думках. І деякі гострі висловлювання можуть забезпечити проблеми не тільки на його голову, але і всієї компанії. Важливою особливістю є протистояння ударам долі. Які б серйозні проблеми лягли на плечі цього хлопця – він не здасться.

Стрілець-чоловік проявляє себе у відносинах

В любовних відносинах з жінкою чоловік знака зодіаку Стрілець обережний. Він боїться серйозних відносин і реєстрації шлюбу, тому буде тягнути з пропозицією до кінця. Якщо жінка віддає перевагу розмірене сімейне життя, то їй потрібно обходити такого хлопця стороною. Легковажність і непостійність – його головні якості.

Йому потрібні відносини, повні пригод, і легка на підйом дівчина. Якщо він закохався і отримав відмову, то побиватися і страждати точно не стане. Та й ревнощі Стрільцям не притаманна. Вони не будуть мучити кохану своїми підозрами, а просто відкрито поговорять про хвилюючої теми. Того ж чекають від своєї супутниці – щирості і простоти.

Коханої варто звикати, що Стрілець – непередбачуваний і нестримний знак. Він може захотіти відправитися в подорож або різко змінити роботу. Дівчина повинна підтримати його в цих починаннях. Чоловік часто закохується і може легко захопитися новою подругою своєї дами. Однак також швидко розчаровується в дівчині, якщо вона не відповідає його ідеалу.

Якщо чоловік-Стрілець вирішив розлучитися, переконати його в цьому неможливо. Дамі слід відпустити його. Не варто влаштовувати сцени і закочувати істерики. Краще залишитися друзями. При такому розставання Стрілець може швидко одуматися і повернутися сам.

Сумісність чоловіка-Стрільця з жінками інших знаків

У чоловіків-Стрільців відмінна сумісність в любові з Вагами, Водоліями, Овнами і Близнюками. Згідно класичної астрології, у відносинах з представницями інших знаків зодіаку Стрільцеві може не вистачати свободи і відкритості.

Яскрава і ніжна дівчина-Водолій не буде тиснути на Стрільця і підводити його до вінця. Їй важливі почуття і емоції. Відносини зміцнить прагнення обох до пригод і незвіданого. Вони будуть разом подорожувати і заробляти гроші. І одного разу обережний Стрілець піднесе своєї коханої заповітну оксамитову коробочку.

З дівчиною-Вагами Стрілець навряд чи отримає палку пристрасть. Однак він оцінить її за загадковість і мрійливість. Ваги створять неповторний затишок для Стрільця, не стануть ревнувати або ставити ультиматуми. Кохана врівноважить величезну енергію Стрільця і направить її в творче русло.

Союз з леді-Овном буде наповнений пристрастю та яскравими емоціями. Партнери доповнюють один одного енергією і не напружують формальностями. До того ж дівчина-Овен володіє величезним терпінням: вона дочекається пропозиції руки і серця. З цією жінкою у Стрільця буде міцна сім’я і надійний тил.

Гармонійні стосунки у Стрільця можливі з жінкою-Близнюками за гороскопом. Вони ідеально підходять один одному в інтимі, темпераментами і в духовному плані. Стрільцеві сподобається непередбачуваність Близнюків. Дівчина візьме прямолінійність і напористість свого хлопця. Їхнє спільне життя буде довгим і щасливим.

Як закохати в себе чоловіка зі знаком зодіаку Стрілець

Знак зодіаку Стрілець славиться любов’ю до свободи, і особливо ця риса проявляється у чоловіків. Тому дівчині, яка бажає закохати в себе вогняного хлопця, варто бути більш лояльної до цієї якості. Зокрема, не варто контролювати його листування, дзвонити кожні півгодини і влаштовувати допити з пристрастю.

Треба приймати чоловіка з усіма недоліками і його прямолінійністю. Головне, не намагатися обдурити, що б не сталося. Це означає, що Стрілець витримає будь-яку правду, однак не потерпить, якщо кохана вирішила його надурити. Йому не сподобається, якщо друга половинка буде наполягати на заміжжя. З таким хлопцем доведеться терпіти, поки він самостійно до цього дозріє.

Дівчині потрібно виділятися з натовпу, не тільки зовні, але і своїми захопленнями. Стрільцям подобаються активні та незалежні леді, з відкритою душею, а також з почуттям гумору. А ось про скромність доведеться забути. Обраниця повинна бути впевнена у своїй привабливості. Ось за такою дамою він буде стовідсотково доглядати. Стрільці не люблять занудства, їх дратують дуже балакучі дівчата, не відрізняються високим інтелектом.

Щоб утримати Стрільця, потрібно бути готовою до експериментів. Можливо, до зміни іміджу або до зміни місця проживання. А ще у пари має бути єдність духа. В іншому випадку Стрілець стане шукати пригод і емоції з іншою дівчиною.

Характеристика чоловіка-Стрільця як коханця

Повна характеристика Стрільця-чоловіка розкриває його як запального і ніжного коханця. Йому важлива не стільки фізична близькість, скільки бажання виплеснути пристрасть. Проте в ліжку він думає не тільки про себе, але і про партнерку. Любить експериментувати, однак якщо дівчина проти, наполягати не стане.

У нього завжди знайдеться пара спритних прийомів, щоб здивувати кохану. Може навчити багатьом премудростям, не схильний проявляти агресію. При цьому ніколи не стане терпіти шантаж інтимом: якщо дівчина спробує утримувати його таким способом, Стрілець розпрощається з нею.

У чоловіка-Стрільця може бути кілька коханок. Він не вважає це неприйнятним. Однак до себе такого споживацького ставлення не потерпить – жадає бути єдиним і неповторним.

Яким чоловіком буде Стрілець

Чоловік за знаком зодіаку Стрілець цінує свободу у шлюбі. Якщо дружина не проявить навичок слідопита і не стане контролювати кожен крок, то союз буде успішним. Він теж з повагою відноситься до особистих кордонів подружжя. Навряд чи вимагатиме від дружини тотального послуху або повноцінного ведення побуту. Завжди підтримає кохану у важкій ситуації і підніме настрій.

Чоловіки-Стрільці люблять домашній затишок, але з легкістю ставляться до переїздів. У них немає проблем переїхати в інше місто або країну за бажанням подружжя. Будуть сприймати це як якесь пригода.

Стрілець – це чоловік, який стане дивувати обраницю приємними подарунками. Він завжди щедрий на квіти, коштовності і компліменти, скільки б спільних років не було прожито. Однак при всіх достоїнствах такого чоловіка є й істотний недолік – полігамність. Часто Стрільцеві складно зберігати вірність одній жінці, навіть якщо вона його дружина.

Чоловік за гороскопом Стрілець – це годувальник у родині?

Народженим під знаком Стрільця складно вести переговори, тому для такого чоловіка підійде робота, зв’язана з короткостроковими замовленнями. Цілеспрямована натура Стрільця не дозволить йому довго всидіти на одній посаді: потрібно постійний розвиток. Якщо керівництво не буде цінувати його як працівника, він може знайти більш цікаву роботу. Стрілець знаходиться в чудових стосунках з колективом: завжди підтримає і повеселить. У більшості випадків начальство довіряє йому творчі проекти.

Багато Стрільці за гороскопом стають підприємцями, тому що таким способом можуть реалізувати закладений потенціал. Ці ризикові хлопці можуть спрогнозувати, наскільки ефективним буде проект або ідея. Вони прагнуть виділитися, і в роботі їм необхідний партнер, який візьме на себе паперову роботу і фінансові операції.

Чоловік цього знака не любить брати в борг або вплутуватися в кредити. Однак він витрачає багато грошей. Йому потрібно завжди блищати в суспільстві. Він не може ходити в дешевому одязі або їздити на дешевій машині. З-за цього не виходить відкладати кошти. В сім’ї Стрілець може бути добувачем. Але йому буде приємно, якщо дружина зможе робити невеликий внесок у сімейний бюджет.

, Яким батьком стане чоловік-Стрілець

маленьким дітям Стрілець-чоловік в основному байдужий. Він усвідомлює свою відповідальність, але боїться, що не впорається з малюком. Коли дитина підростає, Стрілець починає брати активну участь у його вихованні. Особливо йому подобається проводити час з дітьми на свіжому повітрі. Такий тато привчає підростаюче покоління до спорту. Нікому не дозволить скривдити своїх дітей.

З віком ставлення до дітей будуть ставати ще тепліше. Дорослий син може поділитися з батьком своїм секретом або попросити ради. Дочка теж завжди буде татовій принцесою, яка одержує моральну підтримку і фінансову допомогу.

Варто дружити з хлопцем під знаком Стрільця

Хлопець-Стрілець завжди оточений великою компанією. Куди б він не пішов, скрізь знаходить друзів і подруг. Вміє легко зав’язувати спілкування з людьми іншої культури, релігії або віку. Знак зодіаку Стрілець – щирий і чесний у дружбі. Не здатний будувати підступи або плести інтриги за спиною. Якщо його щось не влаштовує в одному – відверто поговорить. Не зможе дружити з людиною, яка бреше.

Стрілець завжди надасть допомогу, підтримає фінансово, іноді на безоплатній основі. Однак не любить, коли друзі лізуть в душу або дають непрошені поради. З багатьма приятелями підтримує формальне спілкування, з нерозлучними друзями багато жартує, влаштовує спори, відзначає свята і відпочиває на природі.

Які професії підходять чоловікам-Стрільцям

Оскільки багато Стрільці не терплять обмежень, їм навряд чи підійде монотонна робота в офісі або на заводі. Реалізувати свої творчі задуми цей хлопець зможе, ставши журналістом, письменником або перекладачем. Вогняні чоловіки люблять подорожувати, тому знайдуть себе у туристичній сфері – в якості екскурсовода агента з продажу турів.

Товариськість і комунікабельність допоможуть Стрільцеві побудувати кар’єру піарника, а любов до спілкування стане в нагоді в професії вчителя або консультанта. Завдяки цілеспрямованості і самодисципліни чоловіка цього знаку може стати відмінним тренером.

найкращий вибір професії – зайнятися власним бізнесом. Так Стрілець зможе реалізуватися і продемонструвати свої творчі здібності.

Здоров’я чоловіка-Стрільця

Чоловік-Стрілець відрізняється міцним здоров’ям особливо в юному віці. Проте з віком можуть виникнути проблеми з шлунково-кишковим трактом, зокрема, з печінкою.

Цього хлопцю варто ретельно стежити за харчуванням, частіше бувати на свіжому повітрі, не зловживати алкоголем і сигаретами. Потрібно регулярно займатися фізкультурою, плаванням або ходити на фітнес.

Захоплення Стрільців

Стрільці обожнюють екстрим. Серед представників цього знаку багато завзятих байкерів, серферів, дайверів і любителів паркуру. Чоловік любить подорожувати і пізнавати все нове.

Ще однією пристрастю Стрільців є книги. Вони воліють фантастику, бойовики і детективні розслідування. Стрілець може здивувати своїх близьких неповторним стейком або тістечком власного приготування. Варто відзначити, що на свої захоплення представники даного зодіаку ніколи не шкодують часу і грошей.

Які подарунки любить хлопець зі знаком зодіаку Стрілець

Хлопець-Стрілець оцінить подарунок з гумором. Це може бути незвичайна футболка з написом. Доведеться за смаком і річ, пов’язана з захопленнями Стрільця: спортивний інвентар, намет чи спінінг для риболовлі. Порадує вогняного чоловіка сучасний гаджет, наприклад, ноутбук або смартфон. Оскільки Стрільці часто вибирають діяльність, що має відношення до поїздок, можна підібрати гарний термос або зручний рюкзак.

Стрільці не люблять формальні подарунки і непотрібну дрібничку. Навряд чи молодий чоловік оцінить брендовий одяг або помпезні аксесуари. Гроші теж не варто дарувати: Стрільці часто спускають їх на всілякі дурниці.