Жінка-Близнюки і чоловік-Лев: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Близнюками і чоловіком-Левом. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Лев-чоловік і жінка-Близнюки в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Близнюки і чоловік-Лев як пара

Близнюки-жінка і чоловік-Лев – це харизматичні, самовпевнені особистості, які гідні один одного. У їх відносинах є все, крім спокою і стабільності: любов, пристрасть, романтика, ревнощі, образи і сварки. У цій парі енергія б’є ключем, але замість того, щоб об’єднуватися і прагнути до загальним цілям, вони можуть змагатися і відстоювати свої інтереси.

Волелюбність і часті зміни настрою у дівчини погано поєднуються з такими якостями Лева, як марнославство і бажання все контролювати. Але незважаючи на протиріччя, за оцінками астрологів, сумісність знаків зодіаку досягає 90 відсотків.

Плюси відносин

Жінка-Близнюки і чоловік-Лев утворюють пару, яка залучає загальну увагу. Обидва настільки привабливі і неординарні, що навіть з плином часу вони не втрачають інтерес один до одного.

Розповімо, у чому полягають переваги їх спілки:

 • Лев і Близнюки мають гарне почуття гумору, що підвищує їх сумісність. Вони знають, як розрядити обстановку і згладити жартом назріваючий конфлікт.
 • Вони є людьми емоційними, чуттєвими, палкими, тому добре розуміють один одного. Чоловіка не дратує імпульсивність дівчини, а її не лякає його запальність.
 • Обидва ведуть активний спосіб життя, мають безліч захоплень і велике коло знайомих. У них не буває суперечок з-за того, що один хоче веселитися, а інший – сидіти вдома.
 • Поруч з сильним, наполегливим та впевненим у собі чоловіком-Левом дівчина-Близнюки відчуває себе захищеною. Він вміє піклуватися про близьких і не боїться брати на себе рішення усіх проблем, що виникають у сім’ї.
 • Жінка володіє привабливою зовнішністю та харизмою. Пихатій Леву лестить, що поруч з ним знаходиться така яскрава особистість.

Мінуси відносин

Незважаючи на деякі подібності характерів, Лев-чоловік і жінка-Близнюки можуть конфліктувати. Обидва мають такі якості, як егоїзм, упертість і завищене самолюбство, що негативно позначається на їхніх стосунках.

Перерахуємо головні недоліки пари:

 • Волелюбна дівчина нікому не дозволяє себе обмежувати і контролювати, тому у неї викликає роздратування нав’язливість Лева.
 • Чоловік має високу самооценку, тому не терпить критики на свою адресу, а жінка буває занадто прямолінійною і нетактичной.
 • Лев і Близнюки вкрай рідко вирішують свої розбіжності шляхом мирного, конструктивного діалогу, з-за чого в їх будинку відбуваються гучні суперечки і скандали.
 • Дівчина-Близнюки не відрізняється такою якістю, як терпіння. Вона, швидше, розірве стосунки, ніж змиритися з недоліками партнера.
 • Лева викликає ревнощі те, що Близнюки-жінки може поводитися легковажно і мати велику кількість друзів серед чоловіків.

Сумісність Близнюків-жінки і Лева-чоловіки в дружбі

Відкрита, товариська й життєрадісна дівчина може дружити і з жінками, і з чоловіками, завдяки чому знаки зодіаку Близнюки і Лев мають високу сумісність у дружбі. Жінка-Близнюки і чоловік-Лев легко знаходять теми для розмови і ідеї, як цікаво і насичено провести час.

Обидва люблять бути в центрі уваги, збиратися великим колом друзів і відвідувати світські заходи. Вони навряд чи стануть дружити сім’ями, ділитися один з одним душевними переживаннями або звертатися за моральною підтримкою, але можуть мати спільні інтереси, наприклад, разом займатися спортом і подорожувати.

Сумісність Лева-хлопця і Близнюків-дівчата в любові

Чоловіка-Лева, який розпещений жіночою увагою, привертає яскрава, життєрадісна і енергійна дівчина. Їй теж подобається товариський, симпатичний хлопець, але вона не втрачає голову від його чарівності і красномовства. Самозакоханий чоловік не знає поразок та відмов, тому наполегливо доглядає за дівчиною-Близнюком.

Лев з його багатою фантазією і щедрістю вміє дивувати, тому не обмежується квітами. Він влаштовує запам’ятовуються побачення, робить незвичайні сюрпризи, чим і домагається взаємності. Знаки зодіаку мають високу сумісність в любові, тому що щиро віддаються почуттям.

Сумісність пари в ліжку

Активний, пристрасний чоловік чудово підходить темпераментної, сміливою і розкутою дівчині в інтимному плані. Їх перша близькість може відбутися спонтанно і несподівано, але стане тим моментом, коли партнери ще сильніше перейнятися почуттями один до одного.

Важко сказати, хто з них має більш багату фантазію і менш скромні бажання, але обидва отримують однаково велике задоволення в ліжку. Лев-чоловік навіть в пориві пристрасті веде себе ніжно, лагідно і уважно. Він знає, що поруч з цією чуттєвої дівчиною не варто поспішати. В обіймах Лева вона відчуває себе коханою і бажаною.

Дівчина-Близнюки і чоловік-Лев у шлюбі

Саме на початку сімейного життя у пари починають з’являтися перші проблеми. На етапі залицяння їх відносини наповнені романтикою, тому Близнюки-дівчина і Лев-чоловік не помічають недоліків один одного. Але побут досить швидко вносить розбрат між ними. Льву хочеться, щоб його обраниця більше займалася домашніми справами і менше часу проводила з численними друзями. Але волелюбна жінка-Близнюки не відмовиться від захоплень або кар’єри заради того, щоб стати зразковою домогосподаркою і догодити чоловікові.

Життя з Близнюками не буває спокійною, стабільною і розміреним. Цю жінку лякає одноманітність і рутина, тому навіть після заміжжя вона продовжує бути активною, займатися хобі або творчістю і подорожувати. Саме Лев з його високими амбіціями і наполегливістю може забезпечити сім’ї комфортний рівень життя і виконувати будь-які примхи дружини-Близнюка. Але чи він стане підтримувати ідеї дівчини або, навпаки, почне нав’язувати їй свої цінності – це залежить від того, чи вистачить у неї мудрість, хитрість і розуміння того, що на чоловіка-Лева діють тільки ласка і компліменти, а не тиск і ультиматуми.

Якими батьками будуть жінка-Близнюки і чоловік-Лев

Лев-чоловік і Близнюки-дівчина мають різні погляди на виховання дітей, що позначається і на сумісності цих знаків. В сім’ї активного і життєрадісного Близнюка дитина росте енергійним, допитливим і вільним. Мама-Близнюки практично не допускає ніяких заборон і вважає, що таким чином малюк вивчає і пізнає світ. Вона не відноситься до того типу матерів, які повністю розчиняються в своїх дітях, але піклується про них і з задоволенням проводить час разом.

Тато-Лев веде себе більш відповідально і вимогливо. Він приділяє особливу увагу навчанню дітей, не шкодує фінансів на їх освіту, тому буває наполегливим, вимогливим, але при цьому залишається люблячим, добрим і чуйним.

Ділова сумісність Лева-чоловіки і Близнюків-жінки

Знаки зодіаку підходять один одному як колеги або ділові партнери. Два активних і цілеспрямованих людини можуть досягти будь-яких цілей, адже між ними немає конкуренції. Чоловік-Лев прагне добитися слави, визнання, успіху, а дівчина-Близнюки просто отримує задоволення від процесу. У неї немає недоліку в ідеях і завжди вистачає сил, щоб реалізувати навіть найсміливіший проект.

Вони можуть успішно працювати і в тому випадку, якщо Лев обіймає керівну посаду. Він лояльно ставиться до дівчини і підтримує її ініціативу. Якщо ж чоловік є підлеглим жінки-Близнюка, то їх робочі стосунки будуть напруженими, але недовгими – він швидко обійде її по кар’єрних сходах.

Як чоловікові-Леву завоювати жінку-Близнюки

Чоловік знака зодіаку Лев подобається жінкам, і Близнюки не є виключенням. Але домогтися взаємності і створити серйозні стосунки з цієї волелюбної і вітряною дівчиною непросто.

Розповімо, як залучити жінку-Близнюка:

 • Дозволити їй бути вільною, самостійною і незалежною. Леву, який любить контролювати близьких, не варто обмежувати свою обраницю, заважати її самореалізації, кар’єрі, захоплень або спілкування з друзями.
 • Їй подобаються в людях такі якості, як доброзичливість, відкритість, чуйність і відштовхує зарозумілість, зарозумілість і самозакоханість. Зарозумілому чоловіка-Лева слід вести себе більш стримано.
 • Жінку знака зодіаку Близнюки можна тільки прийняти з усіма особливостями характеру і недоліками. Вона не стане змінюватися або здаватися краще, аби догодити чоловікові.

Як Близнюкам-дівчині закохати в себе чоловіка-Лева

Лев-чоловік має високу сумісність з Близнюками-жінкою, тому що йому подобається її безпосередність, щирість і оптимізм. Але із-за відмінностей в характері і сприйнятті їх симпатія не завжди переростає в любов.

Розповімо коротко, як дівчині варто вести себе, щоб у неї закохався Лев:

 • Пам’ятати про його великому самолюбстві. Це означає, що жінці треба частіше говорити йому компліменти, захоплюватися його достоїнствами, визнавати авторитет і не заперечувати, особливо в присутності інших людей.
 • Не давати йому приводів для ревнощів. Приваблива, товариська дівчата-Близнюки оточена шанувальниками. Льву підлестить, якщо вона віддасть перевагу саме його. Але він не допустить, щоб у його обраниці було багато чоловіків-приятелів.
 • Дозволити йому робити вчинки і щиро дякувати. Чоловік-Лев відомий своїми красивими залицяннями і широкими жестами. Не потрібно обмежувати ініціативу і відмовлятися від допомоги або подарунків.

Як дівчина-Близнюки і хлопець-Лев ведуть себе при розставанні

Хлопець-Лев і дівчина-Близнюки – це пара, яка неодноразово розходиться і сходиться. Жінка, схильна до змін настрою, не завжди замислюється про наслідки своїх вчинків, тому може розлучатися просто в розпал сварки. Але часто вона змінює свою думку і йде на перемир’я. Якщо ж вона, навпаки, поводиться стримано, але поступово віддаляється, то це може бути явною ознакою швидкого розставання.

Чоловік-Лев буває запальним, злим і грубим, якщо дівчина зачіпає його самолюбство. Він не відмовляється від своїх рішень, тому повернути в сім’ю Лева, який пішов сам, практично неможливо.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Близнюки і хлопець-Лев поліпшать свою сумісність, якщо навчаться бути більш стриманими. Їх чесність і прямолінійність не завжди позитивно позначаються на відносинах. Наприклад, жінка, не подумавши, зачіпає гордого, самозакоханого і образливого Лева своїми необдуманими висловлюваннями. Він теж не завжди об’єктивно оцінює свої дії і буває надто наполегливим, нав’язливим, вимогливим і прискіпливим.

Їхні стосунки можуть бути ідеальними, якщо Лев перестане вважати свою думку єдиним вірним, а дівчина не буде давати приводів для ревнощів і почне частіше проявляти любов і турботу до свого коханого.