Який знак зодіаку підходить чоловікові-Козерогові: сумісність для любові і шлюбу

У статті ми розповімо, яка дівчина підходить хлопцеві знака зодіаку Козеріг. Ми підготували для вас таблицю сумісності з жінками усіх знаків зодіаку, а також характеристику відносин Козерога-чоловіки з кожною з них.

Яка жінка підходить чоловікові-Козерогові

Козеріг – це цілеспрямований, прагматичний, порядний і принциповий чоловік. Він володіє високим інтелектом і амбіціями, прагне до достатку і влади. На те, який знак зодіаку підходить Козерогові-чоловікові, впливають особливості його характеру і темпераменту.

Його не можна назвати чутливим або імпульсивною людиною. Він керується розумом, а не почуттями, тому йому потрібна така ж стримана і розважлива жінка. Йому не підійде дівчина, яка не вміє контролювати емоції, хоче пристрасті у стосунках або часто влаштовує скандали.

Ідеальна обраниця Козерога – це спокійна, щира і працьовита жінка, яка шанує сімейні традиції, любить займатися будинком, поважає свого чоловіка і не намагається з ним конкурувати. Він буває занадто прямолінійним і критичним, але не прощає зауважень в свою адресу.

Важливо, щоб дівчина не була прихильницею різких змін, не змушувала його раптово міняти свої плани і не давала приводів для ревнощів. Далі докладно розповімо про сумісність чоловіка-Козерога з іншими знаками зодіаку.

Таблиця сумісності для кохання, стосунків і шлюбу

Сумісність знаків зодіаку в любові і шлюбі багато в чому залежить від того, чи є у партнерів точки дотику, спільні інтереси і збігу в поглядах на життя. У таблиці ми вказали, які жінки підходять за гороскопом Козерогові-чоловікові для любовних і сімейних відносин, а також підготували короткі коментарі.

Знак зодіаку жінки Рівень сумісності
Овен Середній. Є пристрасть і потяг, але не вистачає взаємних поступок.
Телець Високий. Повна згода в поглядах на відносини, сім’ю і фінанси.
Близнюки Низький. Занадто значні відмінності в інтересах і способі життя.
Рак Високий. Стабільні, гармонійні та комфортні відносини.
Лев Низький. Часті сварки із-за високих амбіцій Лева і критики Козерога.
Діва Високий. Повне взаєморозуміння, гармонія і любов, але без пристрасті.
Ваги Середній. Є шанси створити дружну сім’ю, якщо не завадить ревнощі.
Скорпіон Середній. Яскравим і пристрасним відносин заважає взаємне впертість.
Стрілець Низький. Немає збігів в характері, темпераменті, інтересах і цілях.
Козеріг Високий. Вдале поєднання для створення міцної і дружної сім’ї.
Водолій Низький. Різні погляди на те, якими повинні бути відносини.
Риби Середній. Схильність Козерога до критики може призвести до проблем.

Сумісність чоловіка-Козерога з жінками інших знаків

Чоловік-Козеріг сумісний з жінками стихії Землі. Спокійні, розважливі і прагматичні дівчата знаків зодіаку Телець, Діва або Козеріг поділяють його погляди на сім’ю, побут і фінанси. Вони також не люблять марнотратство і різкі зміни.

Йому також підходять чутливі і проникливі жінки стихії Води. Рак, Скорпіон або Риби можуть пом’якшити його жорсткий характер, зробити більш гнучким і поступливим.

У Козерога немає гарної сумісності зі стихією Вогню. Його прямолінійність часто стає проблемою у відносинах з вогненної дівчиною: впертий Овен може довго сперечатися, Лев взагалі не приймає критику в свою адресу, а Стрілець не упустить шансу зробити відповідне зауваження.

Повітряних Близнюків і Водоліїв теж складно назвати відповідними варіантами. Козеріг-чоловік здається їм занадто нудним, консервативним, а вони йому – легковажними і безвідповідальними.

Чоловік-Козеріг і жінка-Овен

Два самовпевнених, напористих і впертих партнера не можуть дійти згоди навіть у дрібницях. Активна і смілива дівчина не любить витрачати час на роздуми, а розсудливий і раціональний чоловік не поспішає. Їх відносини часто нагадують боротьбу двох непримиренних суперників.

Козеріг наполегливо намагається нав’язати жінці-Овну сімейні цінності, але її мало цікавить побут. Вони можуть жити мирно, якщо обидва проявлять терпіння і направлять енергію на досягнення загальних амбітних цілей.

Чоловік-Козеріг і жінка-Телець

Телець – один з кращих знаків зодіаку для чоловіка-Козерога. Ця жінка вміє м’яко, але наполегливо і переконливо відстоювати свою точку зору, тому є однією з небагатьох дівчат, до чиєї думки може прислухатися самовпевнений і впертий Козеріг.

Обидва партнери прагнуть до стабільної, комфортного життя і достатку. Жінка-Телець направляє свого обранця і підтримує його, але не намагається зайняти місце глави сімейства. Вона може створити для чоловіка надійний тил.

Чоловік-Козеріг і жінка-Близнюки

Дівчина-Близнюки приваблює Козерога енергією і оптимізмом, але не підходить йому за знаком зодіаку. Зазвичай романтичні стосунки пари наповнені яскравими емоціями і пристрастю, а сімейні – докорами з боку чоловіка-Козерога: за нерозумні покупки, імпульсивні вчинки і небажання займатися будинком.

Жінки-Близнюкам, яка любить активне, насичене життя, спілкування з друзями і спонтанні поїздки, грунтовний Козеріг здається занадто консервативним, нудним і нудним.

Чоловік-Козеріг і жінка-Рак

Мужній, відповідальний, надійний чоловік і добра, турботлива, чуйна жінка можуть стати ідеальною парою. Дівчина-Рак – одна з небагатьох, хто відповідає вимогам прискіпливого Козерога.

Будучи натурою емоційною з високим рівнем емпатії, вона пом’якшує характер свого обранця, наповнює їх відносини ніжністю, інтуїтивно розуміє, чи потрібна йому підтримка або усамітнення. Жінка-Рак відчуває себе комфортно і безпечно поруч з партнером-Козерогом.

Чоловік-Козеріг і жінка-Лев

Лев – це далеко не самий відповідний знак зодіаку для чоловіка-Козерога. Дівчина любить увагу, компліменти, щедрі подарунки і дорогі заклади, тому їй важко жити зі стриманим і економним чоловіком. У них може бути пристрасть, але часто немає душевної близькості і ніжності.

У них виникають суперечки в побуті, наприклад, якщо він розраховує на домашній вечерю, а вона – на похід у ресторан. Але завдяки винахідливості Лева і працьовитості Козерога вони здатні створити успішну пару.

Чоловік-Козеріг і жінка-Діва

Жінка знака зодіаку Діва і Козеріг збігаються у поглядах, інтересах і образах життя. Вони вдало доповнюють один одного – він відповідає за достаток і стабільність, а вона створює домашній затишок і комфорт.

Їх відносини будуються на повазі, довірі і взаєморозумінні, а нерідко навіть на розрахунку, що, втім, тільки зміцнює цей союз. Розсудлива і спокійна жінка-Діва – одна з небагатьох, хто бачить у Козерозі практичного, відповідального, надійного партнера, а не зануду і педанта.

Чоловік-Козеріг і жінка-Терези

Дівчина-Терези найбільше підходить чоловікові-Козерогові із знаків повітряної стихії. На відміну від інших, вона має почуття такту, тому веде себе дипломатично і мудро в спілкуванні з прямолінійним і впертим Козерогом.

Вона бачить в ньому потенціал – саме така людина може забезпечити їй стабільну і комфортне життя. Жінка-Терези легко знаходить підхід до партнера, тому він практично ніколи їй не відмовляє. Проблеми виникають тільки із-за ревнощів з боку чоловіка.

Чоловік-Козеріг і жінка-Скорпіон

Знаки зодіаку Козеріг і Скорпіон не завжди бувають сумісними. Тільки харизматична, смілива і темпераментна дівчина-Скорпіон здатна розпалити почуття і пристрасть в цьому безэмоциональном чоловікові. Обидва є розумними, цілеспрямованими і працьовитими людьми, які разом можуть досягти амбітних цілей.

Але стосунки пари часто псуються через упертість Козерога і язвительности Скорпіона. Уразлива, мстива жінка може мучити його ревнощами і провокувати сварки.

Чоловік-Козеріг і жінка-Стрілець

Сумісність знаків зодіаку Стрілець, Козеріг рідко буває гарною. Товариська, енергійна дівчина веде активний спосіб життя і часто намагається нав’язати його своєму консервативному домоседу-Козерогові.

Їм складно знаходити компроміс навіть у дрібницях. Їй хочеться руху, йому стабільності. Їй подобається витрачати гроші і отримувати задоволення, а він розпоряджається фінансами раціонально, не любить ризик і азарт. Жінці-Стрільцеві не вистачає в цих стосунках пристрасті, ніжності і романтики.

Чоловік-Козеріг і жінка-Козеріг

Жінка та чоловік знака зодіаку Козеріг відмінно розуміють один одного. Їхні стосунки розвиваються послідовно, без поспіху, тому в шлюб вони вступають усвідомлено. Два працьовитих, відповідальних і розсудливих Козерога працюють на благо сім’ї.

Обидва намагаються поєднувати роботу і домашні обов’язки, завжди знаходять час для близьких. У пари бувають суперечки, але вони практично ніколи не закінчуються розлученням. Союз Козерогів завжди стабільний, хоч у ньому й не вистачає турботи або ласки.

Чоловік-Козеріг і жінка-Водолій

Козеріг-хлопець і дівчина-Водолій можуть бути друзями, але вони занадто різні, щоб створити міцну і гармонійну сім’ю. Близькі і тривалі стосунки у цієї пари – велика рідкість.

Романтичною, мрійливої жінці і серйозного, прагматичному чоловікові складно зрозуміти один одного. Він намагається показати, що у кожного з партнерів повинні бути обов’язки, а вона прагне до свободи. Стосунки можливі, якщо Козеріг проявить терпіння і змириться з образом життя своєї обраниці.

Чоловік-Козеріг і жінка-Риби

не Можна сказати, що Риби – це ідеальний знак зодіаку для Козерога, але у цієї пари є всі шанси побудувати стабільний сімейний союз. Дівчина-Риби може оточити партнера любов’ю і турботою. Вона захоплюється його інтелектом і мужністю, а він цінує її за доброту, поступливість і чуйність.

У цих відносинах чоловікові потрібно стати менш прямолінійним і критичним. Жінка-Риби болісно реагує на зауваження, тому її схильність до зневірі і апатії може розвинутися до депресії.