Дитина-Близнюки: характеристика хлопчиків і дівчинок різних віків

У статті ми розповімо, який характер у дітей-Близнюків. Ви дізнаєтеся, як правильно виховувати дітей різного віку і як знайти підхід до підлітка-Близнюкам. А також розберемося, з батьками яких знаків зодіаку у них висока сумісність.

Характеристика дітей-Близнюків

Близнюки — знак зодіаку, з яким далеко не всім вдається порозумітися і вибудувати гармонійні відносини. Якщо батьки виховують маленького Близнюка, їм доводиться вчитися справлятися з його примхами і іноді недоречною активністю.

Дитячий характер Близнюків складний і суперечливий, але малюки даного знаку зодіаку, зазвичай, доброзичливі і товариські, вони легко йдуть на контакт з дорослими.

Дівчинка знака зодіаку Близнюки

Щоб дізнатися все про знак зодіаку Близнюки, необхідно згадати, якими представники повітряної стихії бувають в дитинстві. Дівчинка даного знаку зодіаку цікава і дотепна, вона рано починає проявляти інтерес до творчості.

Якщо попросити кого-то дати характеристику цій дитині, то дівчинку-Близнюки опишуть як розумну, балакучу і любознательную веселушку. Для дітей цього знака важливо відчувати щирий інтерес дорослих до себе: для них увагу означає любов.

Незважаючи на свою товариськість і доброту, дівчинка-Близнюки буває примхливою, вимогливою і ревнивою. Батькам доведеться запастися терпінням, виховуючи дитину.

Хлопчик знака зодіаку Близнюки

Хлопчик знака зодіаку Близнюки буває гіперактивним і неслухняним, але характеристика дитини цим не обмежується. Хлопчисько зростає самостійним і допитливим. При належному вихованні він буде радувати батьків своїми досягненнями у творчій або науковій сфері.

Для хлопчика цього знака зодіаку цілодобова турбота означає обмеження волі, тому необхідно час від часу надавати його самому собі. В іншому випадку хлопчик-Близнюки може діяти на зло дбайливим батькам.

Опис для дошкільнят

Якщо дитина народжена під знаком зодіаку Близнюки, то батьки повинні бути особливо уважні до нього аж до надходження в школу. Опис знака для малюків буде дещо іншим, ніж для Близнюків шкільного віку і старше.

В першу чергу батькам потрібно бути готовими до того, що непосидюча дитина-Близнюки може ігнорувати всі прохання дорослих і іноді здаватися занадто активним. Він дійсно цікавий і в дошкільному віці задає багато питань.

Ще до початку навчання в школі дитина починає тягнутися до знань, причому схоплює все на льоту. Труднощі бувають тільки з тим, що батькам важко вчасно втихомирити пустотливого малюка.

Характер молодших школярів

Знак зодіаку Близнюки сам по собі суперечливий і складний. Тому народжені під цим сузір’ям хлопчики і дівчатка вже з 7-8 років потребує особливому контролі батьків. У цей період дорослим доведеться постаратися, щоб привчити дитину до дисципліни і виробити необхідну посидючість.

Тяга до знань у молодших школярів цього знака нікуди не зникає. Вони старанно вчаться в школі, сумлінно виконують домашні завдання і радують батьків успіхами. При цьому інтереси дитини-Близнюків аж ніяк не обмежуються навчанням: він із задоволенням може приділяти час і улюбленому хобі.

Як поводяться підлітки-Близнюки

Знак зодіаку Близнята по-особливому починає проявляти себе в підлітковому віці. У цей період найбільш яскраво проявляються такі риси характеру підлітка, як бажання протистояти всьому світу, імпульсивність, образливість і навіть мстивість.

Розглядаючи характеристику дівчинки знаку Близнюки, потрібно відзначити деяке непостійність її характеру і капризи. Вона не прагне подобатися одноліткам, але незмінно привертає їх увагу сміливим поглядом на світ та інтересами, які в суспільстві прийнято вважати чоловічими. Дівчина-Близнюки прагне бути розумною і незалежною.

Хлопці-Близнюки у старшій школі починають проявляти інтерес до дівчат, намагаються стати більш ввічливими, але нерідко це їм не дозволяє зробити природне самолюбство. У компанії друзів хлопець-Близнюки займає позицію дипломата: він вміє згладжувати гострі кути і підбадьорювати товаришів.

Підліток-Близнюки найчастіше залишається загадкою навіть для самих близьких друзів. В один день він може бути задумливим і небагатослівним, а в іншій — душею компанії. З часом такі перепади настрою не зникають, але стають менш різкими.

Сильні і слабкі сторони дитини-Близнюків

Знак зодіаку Близнюки вважається досить примхливим і двоїстим. Діти, народжені під цим знаком, не зазнають зневаги по відношенню до себе і приймають близько до серця будь-яке необережне висловлювання на свою адресу.

Розглянемо основні плюси і мінуси характеру маленьких Близнюків:

Позитивні риси характеру Негативні риси характеру
Дотепність Образливість
Винахідливість Непередбачуваність
Допитливість Імпульсивність
Багату уяву Лицемірство
Комунікабельність Егоїзм
Почуття гумору Впертість
Дружелюбність Балакучість
Рухливість Відомість

Важливо розуміти, що при грамотному вихованні негативні якості характеру дитини-Близнюків можна підкоригувати, перетворивши їх в плюси.

Таблиця за Східним календарем

Діти під знаком Близнюків мають нелегким характером, але зрозуміти їх можна, якщо знати всі особливості даного знаку зодіаку. При цьому не менш важливо враховувати і рік народження дитини, тобто його знак за Східним календарем.

Ми підготували для вас таблицю, де перераховані основні якості маленьких Близнюків:

Знак за Східним календарем Якості характеру
Щур Мрійливість, м’якість
Бик Організованість, самоконтроль
Тигр Винахідливість, проникливість
Кіт Дружелюбність, енергійність
Дракон Хоробрість, рішучість
Змія Мудрість, хороша інтуїція
Кінь Незалежність, активність
Коза Доброта, чуйність
Мавпа Чесність, цілеспрямованість
Півень Допитливість, відкритість
Собака Принциповість, вірність
Свиня Справедливість, терплячість

Здоров’я дитини під знаком Близнюків

Маленькі Близнюки не страждають від нестачі фізичної активності. Вони легкі на підйом, люблять грати і подорожувати, а також проводити час на свіжому повітрі. На жаль, незважаючи на це, дитина-Близнюки не може похвалитися міцним здоров’ям з народження.

Діти повітряної стихії часто відчувають проблеми з дихальною системою, можуть страждати від бронхіальної астми. Малюки-Близнюки також набагато швидше і частіше заражаються застудою, ніж діти інших знаків зодіаку.

Слід контролювати режим дня дитини знака зодіаку Близнюки, стежити за тим, щоб він лягав спати в один і той же час. Це допоможе запобігти виникненню безсоння і неврозів.

Захоплення

З дитинства дитина-Близнюки проявляє свої творчі здібності: він чудово малює, володіє музичним слухом і добре танцює. В якості хобі маленькі Близнюки нерідко вибирають собі заняття спортом, театр або вокал.

Особливо батькам не варто забувати про те, що Близнюки мають здатність до швидкого вивчення іноземних мов. Тому вже з дитинства дитині можна знайти відповідного вчителя для опанування другої мови.

Спорт

Активний дитина-Близнюки має шанс домогтися успіху майже в будь-спортивної діяльності. Чудово підійдуть командні види спорту: хокей, футбол або волейбол. Багато Близнюки з задоволенням ходять на плавання або карате.

Але важливо не перестаратися. Пам’ятайте про те, що здоров’я у маленьких Близнюків досить крихке, тому спортивні секції слід вибирати з розумом і після попередньої консультації з лікарем.

Навчання в школі

Зацікавити Близнюків навчанням зазвичай не становить особливої праці. Вони з дитинства тягнуться до нових знань і не втомлюються ставити батькам питання про все на світі. У школі, як правило, роблять успіхи і є активними, кмітливими учнями.

У процесі навчання школяру-Близнюкам важливо надати певну свободу дій. Важливо, щоб дитина вчилася не за стандартними методиками та підручниками, а освоював знання в ігровому форматі. Тоді його тяга до навчання буде тільки міцніти з кожним роком.

Які професії підходять дітям-Близнюкам

У навчанні Близнюки старанні і кропотливы. При належній старанності вони здатні освоїти будь-яку дисципліну. Із них виходять хороші лікарі, ювеліри та перекладачі.

Завдяки високим інтелектуальним здібностям і любові до наукових експериментів вони можуть реалізувати себе в технічній сфері, в якості винахідника, програміста або інженера. Творчі професії теж підійдуть: серед Близнюків чимало журналістів, письменників і музикантів.

Сумісність дітей-Близнюків з батьками

Ідеальними батьками для Близнюків стануть представники наступних знаків зодиака:

  • Стрелец;
  • Овен;
  • Близнецы;
  • Водолей;
  • Лев.

Іншим знакам зодіаку доведеться постаратися, щоб налагодити стосунки з дитиною-Близнюками. Особливо це стосується знаків земної стихії (Телець, Діва, Козеріг).

Як виховувати сина або дочку під знаком Близнюків

Діти-Близнюки волелюбні, тому у них явно не складуться хороші стосунки з авторитарними батьками. Дорослим необхідно дозволяти дитині виявляти самостійність.

Важливе завдання батьків — ще в дитинстві навчити Близнюків доводити справу до кінця і планомірно рухатися до своєї мети. В іншому випадку в майбутньому дитина буде страждати від своєї поверховості і непосидючості.

Корисна буде спільна діяльність з дитиною: перегляд та обговорення фільмів, читання книг, спів і настільні ігри.

Яке ім’я вибрати для дитини-Близнюків

Для хлопчиків-Близнюків найбільш сприятливими вважаються імена із закінченням на приголосний звук. Наприклад, Олег, Марат, Тимур, Костянтин або Віктор. Хлопчикам-Близнюкам підійдуть такі імена як Анна, Аліса, Єва, Валерія і Христина.