Сумісність Тільця і Козерога в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Телець, Козеріг, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Козерогом і дівчиною-Тельцем і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Телець, Козеріг

Щоб зрозуміти, чи є сумісність у Тельця з Козерогом, потрібно розібратися в особливостях їх характерів, дізнатися сильні і слабкі сторони. У таблиці ми вказали короткі характеристики обох знаків зодіаку.

Телець Козеріг
Плюсы:

 • верный;
 • надежный;
 • ответственный;
 • жизнерадостный;
 • добродушный;
 • отзывчивый;
 • трудолюбивый;
 • настойчивый.

Минусы:

 • упрямый;
 • вспыльчивый;
 • ревнивый;
 • медлительный;
 • осторожный;
 • меркантильный;
 • обидчивый;
 • злопамятный.
Плюсы:

 • амбициозный;
 • выносливый;
 • умный;
 • изобретательный;
 • честный;
 • принципиальный;
 • исполнительный;
 • дальновидный.

Минусы:

 • несговорчивый;
 • консервативный;
 • высокомерный;
 • холодный;
 • требовательный;
 • эгоистикороткостроковий;
 • підозрілий;
 • схильний до песимізму.

У двох представників стихії Землі є багато спільних рис характеру: цілеспрямованість, амбітність, чесність і стриманість. Обидва керуються розумом, а не емоціями, люблять стабільність і комфорт, реалістично дивляться на життя.

Їх відносини будуються на довірі та взаєморозумінні, але якщо виникають розбіжності, то виявляються схожі недоліки: впертість, наполегливість, небажання йти на компроміс і визнавати свої помилки. Ці знаки утворюють гармонійну і щасливу пару, якщо не конкурують, а об’єднуються заради спільних цілей, наприклад, заради створення сім’ї або прибуткового бізнесу.

Сумісність Тільця-жінки і Козерога-чоловіки

У чоловіка-Козерога і жінки-Тельця може бути чимало взаємних претензій, але обидва прикладають максимум зусиль, щоб зберегти відносини. Вони не належать до тієї категорії людей, які легко розлучаються або часто міняють партнерів. Більш того, у них не буває швидкоплинних романів, оскільки вони зближуються лише з тією людиною, в якому можуть бути повністю впевнені.

З роками вони так звикають один до одного, що виникає спорідненість душ. Можна сказати, сумісність знаків зодіаку Козеріг і Телець стає краще з кожним роком. Далі розповімо докладніше про їхні дружні, сімейні і ділові відносини.

У дружбі

Дружнє спілкування між Козерогом-чоловіком і Тельцем-жінкою – далеко не рідкість. Між ними може не виникнути романтичних почуттів, але взаємний інтерес один до одного як до особистості з’являється майже завжди. Основа відносин – це довіра, підтримка і взаємовиручка.

Два інтелектуали завжди знаходять теми для розмов. Вони не будуть ділитися душевними переживаннями, але прийдуть на допомогу у важкий момент і навіть виручать грошима. Між цими друзями немає потягу, тому сумісність у дружбу у знаків зодіаку Телець, Козеріг не стає гірше, навіть коли обидва заводять сім’ї і дітей.

У любові

Між Козерогом і Тельцем найчастіше немає яскравих почуттів і пристрасті, але все-таки сумісність цих знаків зодіаку у любові може бути високою. Чарівна, доброзичлива жінка і амбітний, сильний чоловік одразу привертають увагу один одного, але вони не поспішають зближуватися.

Їхні стосунки розвиваються поступово. Це означає, що він не стане говорити про свою закоханість у перший тиждень знайомства або кликати під вінець, а вона не погодиться на близькість. Обидва досить байдужі до романтики, тому що перш за все цінують надійність і чесність партнера, хочуть жити стабільно, без ревнощів та скандалів.

У шлюбі

Сумісність знаків зодіаку Телець, Козеріг в любові і шлюбі прагне до ідеалу, тому що обидва партнера щиро хочуть створити міцну щасливу сім’ю, жити в комфорті і достатку, виховувати дітей. Вони володіють якостями зразкових подружжя – господарська, турботлива жінка і відповідальний, надійний чоловік.

Два працьовитих людини не сподіваються на удачу, а воліють самостійно домагатися матеріальної стабільності. Вони можуть бути прискіпливими в побуті, але все ж рідко з’ясовують стосунки і намагаються уникати сварок. Обидва зберігають вірність і навіть не допускають думки про флірт на стороні.

У ліжку

Жінка-Телець і чоловік-Козеріг сумісні в цій сфері, але зовсім не тому, що вони палають пристрастю і люблять сміливі експерименти. Навпаки, обидва не ставлять інтимну близькість на перше місце. Більш чуттєвою і ніжній дівчині хочеться бути коханою, але стриманий і консервативний Козеріг не завжди відповідає її очікуванням.

В їх спальні далеко не відразу настає гармонія і взаєморозуміння. Але терпляча жінка вміє м’яко пояснити партнеру, що він може зробити, щоб доставити їй задоволення. Втім, інтимні проблеми в їх парі ніколи не стають причиною для розлучення або зради.

У роботі та бізнесі

Амбітні, цілеспрямовані, працьовиті Телець, Козеріг можуть бути прикладом вдалого ділового партнерства. Вони володіють всіма якостями, щоб успішно розвивати бізнес практично в будь-якій сфері. Кожен з них здатний займатися фінансами, документами, управлінням, продажами і спілкуванням з клієнтами.

Але обидва знака розуміють, що для загальної справи краще розподілити обов’язки, а також не витрачати час і сили на суперечки, хто з них головний. Вони акуратно і дбайливо ставляться до грошей, тому не беруть участь в сумнівних операціях і проводять ретельні розрахунки, перш ніж інвестувати свої кошти.

Плюси і мінуси відносин

Ці знаки гороскопа мають схожі риси, тому в своїх перевагах і недоліках практично копіюють один одного. З боку вони можуть здатися неемоційними і навіть байдужими, але між ними існує сильна душевна зв’язок.

Висока сумісність Козерога і Тельця у відносинах – це багато в чому заслуга жінки, яка має м’який характер, терпіння, а також почуття гумору, що допомагає їй перевести в жарт назріваючий конфлікт. На відміну від більш емоційних дівчат її зовсім не дратує сухість, занудство і консерватизм Козерога. Навіть навпаки, їй подобається, що вони обидва прагнуть до стабільності, уникають галасливих компаній і не люблять привертати до себе увагу.

Що зміцнює відносини Що псує відносини
Дорожать своєю сім’єю і до останнього намагаються зберегти шлюб Знаки не терплять критики і вважають себе у всьому правими
Партнери сходяться в поглядах на те, як треба розподіляти домашні обов’язки Гармонія в інтимній сфері настає не відразу
Прагнуть до матеріальної стабільності і мають однакове відношення до фінансів Для чоловіка-Козерога характерні вимогливість і прискіпливість
Вміють стримувати свої негативні емоції, не лаються на людях насилу йдуть на поступки, не люблять кардинально змінювати життя
Обидва є чесними і відданими, осудливо ставляться до зрад Бувають невпевненими, коли потрібно приймати рішення

Сумісність чоловіка-Тельця і жінки-Козерога

Сумісність чоловіка-Тельця і жінки-Козерога може бути високою завдяки тому, що їх життєві погляди, принципи, бажання і цілі багато в чому збігаються. Двом партнерам притаманні такі якості, як терпіння, стриманість, мудрість і чесність.

У цієї пари немає приводів для конфліктів, але навіть суттєві розбіжності не стають причиною для скандалу. Навпаки, вони уникають криків, лайки і істерик. Ці знаки вміють стримувати свої почуття і навіть при з’ясуванні відносин намагаються думати раціонально, розмовляти конструктивно, шукати компроміси та шляхи рішення проблеми, а не винного.

У дружбі

Два раціональних і досить замкнутих знака зодіаку ретельно формують своє коло спілкування, тому їх другом може стати тільки порядна, розумна і інтелігентна людина. Оскільки обоє потрапляють під цей опис, то у Козерога і Тельця може бути хороша сумісність у дружбі.

Найчастіше їх знайомство відбувається на грунті спільних інтересів і захоплень. Вони не відносяться до категорії пристрасних і темпераментних людей, тому між ними не завжди виникне закоханість. Але з часом, коли вони вже стають близькими друзями і навіть обзаводяться сім’ями, у одного з них можуть прокинутися почуття.

У любові

Високу сумісність знаків зодіаку Телець, Козеріг можна пояснити тим, що в обох з’являється закоханість ще при першій зустрічі. Вони інтуїтивно відчувають, що знайшли свою людину. Незважаючи на сильні почуття, пара веде себе стримано і гідно. Наприклад, чоловік-Телець не буде красномовно освідчуватися в публічному місці, але проявить фантазію, щоб провести романтичне побачення, не поскупиться на квіти і подарунки.

Їх союз будується на довірі і гармонії. Жінка не дає приводи для ревнощів, не влаштовує істерики, а чоловік не намагається її контролювати. Всі розбіжності вирішуються мирно.

У шлюбі

Сумісність Козерога і Тельця в любові і шлюбі – одна з кращих серед астрологічних знаків. Обидва володіють великим запасом терпіння і приймають свого партнера, не намагаються його перевиховати. Їх погляди на те, якою має бути сім’я, повністю збігаються. Відповідальні, працьовиті, надійні жінка та чоловік цілком присвячують себе дітям, прагнуть до достатку, люблять стабільність, комфорт і домашній затишок.

Приводом для суперечок може бути лише відмова чоловіка-Тельця від змін, наприклад, від великої покупки або ремонту. Але у терплячою жінки-Козерога вистачить мудрості, щоб м’яко його переконати.

У ліжку

Два партнера є чуттєвими натурами і отримують задоволення від інтимної близькості, але не ставлять її на перше місце в своїх відносинах. Їм важливо, щоб в парі була не тільки фізична сумісність, але й емоційна прихильність, довіру і взаєморозуміння.

Обидва не схильні до швидкоплинних романів і одноразовим зв’язків, тому не зближуються до того моменту, поки не перевірять справжні наміри один одного. Тільки в цьому випадку жінка зможе розслабитися і довіритися обранцеві, а він поділиться своїми фантазіями, ідеями, як урізноманітнити інтим та отримати нові відчуття.

У роботі та бізнесі

Амбітний, рішучий і наполегливий чоловік-Телець отримає гідного ділового партнера в особі бізнес-леді під знаком Козерога. Спільні зусилля принесуть їм не тільки успіх, але і більший прибуток.

Представники цих знаків мають сильну логіку і проникливість, добре працюють з документами і цифрами, уникають невиправданого ризику, але можуть приймати сміливі рішення, ретельно все прорахувавши та обговоривши між собою. Як два чесних і порядних людей, вони не стануть шкодити один одному, приховувати важливу інформацію або проводити фінансові операції за спиною бізнес-партнера.

Плюси і мінуси відносин

Телець, Козеріг є ідеальними партнерами один для одного. Висока сумісність цих знаків гороскопа заснована на тому, що в їхніх стосунках немає істотних приводів для конфліктів. Чоловік-Телець воліє розвивати кар’єру і проводити час з сім’єю, а не шукати пригод на стороні. Жінка-Козеріг володіє унікальним талантом поєднувати роботу і домашні обов’язки.

Але незважаючи на повне порозуміння, навіть в їх парі є слабкі місця. У таблиці ми вказали, які чинники позитивно і негативно впливають не цей союз.

Що зміцнює відносини Що псує відносини
Схожі погляди на ведення побуту і фінанси З роками у відносинах з’являються рутина та одноманітність
Уміння розподіляти обов’язки по дому Пара не прагне до розвитку, не реалізує свій потенціал
Звичка планувати своє життя, не робити спонтанних вчинків Кожен з партнерів буває впертим і незговірливим
Висока сумісність в інтимній сфері Зациклюються на дітях, рідко можуть проводити час наодинці
Вірність і відданість обох партнерів У жінки бувають періоди песимізму і зневіри

Підходять один одному жінка-Козеріг і жінка-Телець

Козеріг-жінка і Телець-жінка мають схожі інтереси, тому швидко знаходять тему для розмови: кар’єра, виховання дітей, домашній затишок або творчість. Сумісність цих знаків зодіаку заснована ще й на те, що обидві не люблять плітки і інтриги. Вони з великим задоволенням обговорять ідеї для ремонту або нову книгу, ніж подробиці особистого життя їх спільної знайомої.

Козеріг-дівчина і Телець-дівчина мають почуття власної гідності, тому виключено, що вони посваряться через одного чоловіка. Вони є вірними, відданими, чесними подругами, але можуть стати і бізнес-партнерами. Обидві розуміють, що в парі їм простіше домогтися успіху, тому цінують діловий союз і не змагаються.

Чоловік-Телець і чоловік-Козеріг як друзі і партнери

При такому поєднанні сумісність знаків в дружбі або спільній справі – велика рідкість. Чоловік-Телець і чоловік-Козеріг – це два сильних, амбітних, але впертих і непоступливих людини. Навіть найменша розбіжність у думках може стати причиною довгого і нудного спору. Нікому з них не хочеться йти на компроміс і вже тим більше визнавати свою неправоту.

З цієї ж причини їм складно вести спільний бізнес. Кожен буде претендувати на місце лідера, в результаті у справах з’явиться плутанина. Вони не стануть відкрито конфліктувати один з одним, а просто розійдуться в різні боки. Якщо Телець, що володіє почуттям гумору, і може спілкуватися нейтрально, то консервативний і песимістичний Козеріг віддасть перевагу іншу компанію.