Сумісність Овна з іншими знаками зодіаку в любові, шлюбі та дружбу

У статті ми розповімо про сумісність Баранів із кожним знаком зодіаку в любовних відносинах і дружбі. Ви дізнаєтеся, які знаки зодіаку підходять Овну-чоловікові, з ким буде комфортно Овну-дівчині і що таке гендерні планети в гороскопі. А також ми підготували таблицю сумісності та характеристики пар.

Сумісність Овнів з усіма знаками зодіаку

Якщо давати характеристику Овну в любовних відносинах, то в першу чергу варто згадати його високий темперамент, прямолінійність, імпульсивність і наполегливість. Це означає, що у Овна є хороша сумісність з усіма знаками повітряної стихії, які можуть миритися з його запальним характером. А ось чутливі і ранимі представники стихії Води з ним не сумісні по багатьом параметрам.

В список тих, з ким Овен може побудувати відносини, входить і земної Телець, який вміє відстояти свої інтереси. А також до знаків, сумісним з Овном за гороскопом, можна віднести і вогняного Стрільця.

Овен з Овном

Два амбітних, імпульсивних і запальних партнера можуть створити, на диво, міцний союз. Вони бурхливо з’ясовують стосунки, влаштовують гучні розлучення, а потім пристрасно миряться. Причиною для сварки може стати ревнощі або боротьба за лідерство.

Незважаючи на такий накал емоцій, Овни дорожать відносинами, тому що їх об’єднують авантюризм і прагнення до фінансової незалежності. Представники цього знаку можуть бути не тільки подружжя, але й успішними бізнес-партнерами.

Овен з Тельцем

Емоційного Овну подобається стриманий, спокійний і надійний партнер-Телець. Представник стихії Землі робить все, щоб їх союз був міцним: допомагає своєму обранцеві радою і справою, надає моральну підтримку і закриває очі на деякі його недоліки.

Овен ж не виявляє такої самовіддачі, але завдяки йому в цих відносинах зберігаються сильні почуття, романтика і пристрасть. У пари є можливість побудувати сім’ю, але партнери можуть розлучитися з-за постійної конкуренції.

Овен з Близнюками

Незважаючи на імпульсивність Овна і легковажність Близнюків, ці люди вміють вести конструктивний діалог, тому в їх парі конфліктів практично не буває. Вони не стануть сперечатися, навіть якщо їх точки зору категорично не збігаються.

Партнеру-Овну подобається щирість і безпосередність Близнюків, тому він готовий його всіляко оберігати, захищати і підтримувати. Володарі цих знаків мають широкий кругозір і безліч спільних інтересів, тому не сумують наодинці один з одним.

Овен з Раком

Сміливому, рішучого і прямолінійним Овну обранець-Рак буде здаватися занадто вразливим, ранимим і невпевненим. При такій комбінації рідко складається гармонійний і міцний союз.

Ці знаки зодіаку можуть побудувати стосунки, але тільки при розподілі ролей – якщо домашній і господарський Рак візьме на себе вирішення побутових питань, а Овен стане главою сімейства. При цьому чутливий партнер-Рак завжди гостро переживати за закидів і спонтанних вчинків Овна.

Овен з Левом

Між темпераментними Левом і Овном швидко спалахує взаємний інтерес і фізичний потяг. Але представники вогняних знаків є природженими лідерами, які хочуть бути в центрі уваги, на ґрунті чого у них виникають сварки.

Обом важливо показати свій авторитет, відстояти власну точку зору. Більше того, кожен з них схильний підозрювати свого партнера в невірності і влаштовувати сцени ревнощів. У цій сім’ї, якщо вона все ж складеться, ніколи не буде нудьги і рутини.

Овен з Дівою

При такій комбінації у закоханих може бути яскравий і романтичний період залицянь. Але з часом схильний до критики партнер здасться Овну занадто вимогливим і прискіпливим. Діви люблять давати поради і намагатися “поліпшити” свого обранця. Амбітний і самовпевнений вогненний знак не залишиться в боргу.

за Причиною для розлучення стануть не тільки взаємні докори, але і різний темп життя. Енергійного Овна може дратувати пасивність і песимістичний настрій Діви.

Овен з Вагами

Терези та Овен можуть стати уособленням фрази про те, що протилежності притягуються. Партнер-Ваги має гарне почуття гумору і талант дипломата, тому він легко мириться з владним характером Овна і його бажанням командувати.

Овен, в свою чергу, цінує в обранцеві вміння чітко висловлювати власну точку зору, домовлятися і поступатися. У Терезів також є переваги в цих відносинах. Вони заряджаються від свого коханого енергією і позитивними емоціями.

Овен зі Скорпіоном

У Скорпіона і Овна може статися яскравий, запаморочливий роман. Але швидко на зміну закоханості і пристрасті прийдуть закиди, роздратування і конфлікти. Прямолінійний і оптимістичний Овен буде в замішанні від поведінки свого партнера-Скорпіона, який не може жити без інтриг і драми.

Ще одним приводом для розбіжностей стануть занадто різні погляди на життя. Рішучий Овен робить все, щоб досягти мети, у той час як його обранець шукає виправдання для для своєї бездіяльності.

Овен зі Стрільцем

Відносини Овна і Стрільця – це союз, заснований на довірі, взаєморозумінні, любові і загальних інтересах.

З одного боку, Стрілець готовий підтримувати будь-які сміливі ідеї свого обранця, з іншого – тільки він може відмовити Овна від необачних рішень, привести логічні доводи або направити його енергію в мирне русло. Він також здатний стати і ідейним натхненником для Овна і придумати таку мотивацію, щоб той зміг подолати будь-які перешкоди.

Овен з Козерогом

Ця пара може стати міцною і гармонійної сім’єю, тільки якщо кожен з партнерів піде на поступки і змириться з недоліками свого обранця. Вони можуть досягти успіху та високого достатку, якщо стануть однодумцями, а не конкурентами.

Якщо ж ніхто з них не захоче стримати свої амбіції, то сварки неминучі. І коли запальний і емоційний Овен буде голосно відстоювати свою правоту, врівноважений і консервативний Козеріг мовчки зробить по-своєму.

Овен з Водолієм

Складна комбінація, тому що в цій парі стикаються холодний розум Водолія і бурхливий темперамент Овна. Незважаючи на різні життєві принципи вони можуть бути щасливі разом.

Партнер-Водолій здатний заспокоїти дратівливого обранця і направити його енергію на суперечки, а на реалізацію ідей і досягнення амбітних цілей. Дивно, але саме при такому поєднанні Овен не бунтує, а з радістю слід порад свого мудрого супутника життя.

Овен з Рибами

Спокійним і неквапливим Рибам складно підлаштовуватися під ритм життя енергійного і нетерплячого Овна. Тому перспективи залежать від обох партнерів: або вони йдуть на взаємні поступки і працюють над відносинами, або живуть в умовах постійних суперечок і сварок.

Незважаючи на такі перешкоди, вони можуть прийти до згоди, якщо побачать, що між ними є багато спільного, наприклад, творчий потенціал, оптимізм і багатий внутрішній світ.

Таблиця сумісності Овнів з іншими знаками в любові, шлюбі та дружбу

Вище ми розповіли про сумісність знаків зодіаку в любові і шлюбі, але для наочності зробили ще й таблицю, в якій коротко описали сімейні і дружні відносини Овна з кожним з 12 астрологічних знаків.

Знак зодіаку Любов і шлюб Дружба
Овен Пристрасть і взаєморозуміння Тимчасове взаємовигідне спілкування
Телець Можливі і міцний шлюб, і швидке розставання Мало спільних інтересів
Близнюки Стабільні відносини без скандалів Міцна багаторічна дружба
Рак Можуть створити сім’ю при взаємних поступках Є обопільне бажання спілкуватися
Лев Сильний потяг і боротьба двох лідерів Складно довгий час знаходитися поряд
Діва Занадто різні погляди на життя Немає інтересу один до одного
Ваги складеться Пара, якщо Терези будуть лояльні до Овна Приятельські відносини
Скорпіон Бурхливий роман без хороших перспектив Можлива конкуренція, а не дружба
Стрілець Довіра, спільні інтереси, любов Самий відповідний знак зодіаку
Козеріг Багато розбіжностей з-за різних цілей Можлива дружба впродовж усього життя
Водолій Високі шанси створити гармонійну пару Водолій має багато приятелів, а не друзів
Риби Значні відмінності в темпераменті Сильне непорозуміння, різний світогляд

Які знаки зодіаку підходить Овнам

Овен, який схильний до бурхливих емоцій і спонтанним рішенням, може побудувати відносини зі спокійним, незворушним і необидчивым партнером, або з тим обранцем, який здатний направити його енергію в мирне русло.

Для любовних стосунків він може вибрати харизматичного Лева або такий же темпераментного Овна. Але краща сумісність у нього буде з іншими знаками. Наприклад, для сімейного життя Овну найбільше підходять оптимістичний Близнюк і поміркований Козеріг. Гармонійну пару він може створити і зі Стрільцем, з яким вони відмінно ладнають і розуміють один одного.

Ідеальна сумісність з Овном-жінкою

Кращою парою для жінки-Овна можна назвати чоловіка-Стрільця. Представник цього знаку може бути легковажним і влюбчивым, але у відносинах з цією дівчиною він стане серйозним і надійним. Він візьме на себе ініціативу і відповідальність за сім’ю, але тільки якщо отримає підтримку з боку своєї обраниці.

Ідеальним знаком зодіаку для неї може стати і чоловік-Близнюки. У нього висока сумісність в любові і шлюб з Овном-дівчиною, оскільки вона потребує романтики, пристрасті, яскравих емоціях, а він може зробити їх спільне життя насиченим.

Кращий знак для Овна-чоловіки

Кращим поєднанням для любовних і сімейних відносин можна назвати союз Овна-чоловіка з жінкою-Козерогом. Йому подобається її твердий характер, впевненість у собі і раціональність. Їхній шлюб буде стабільним, якщо вона зможе показати йому свої справжні емоції, стати більш ніжною і чуттєвою.

У Овна може бути хороша сумісність і з іншими знаками. Наприклад, між чоловіком-Овном і жінкою-Левом є сильний потяг, яке може привести до серйозних стосунків. Вона вміє розрядити обстановку відмінною жартом, тому ризик конфліктів у цій парі буде зведений до мінімуму.

Гендерні планети

Коли мова йде про астрологічної сумісності двох людей, враховується не тільки сонячний знак. При своєму аналізі астролог в першу чергу розглядає куспид сьомого будинку (Dsc) і положення його планети управителя. Також істотна роль інших планет, що знаходяться у 7 будинку. Кожен аспект ми розглянемо пізніше у статтях, присвячених синастрии. Тут же приділимо увагу так званим гендерних планет – Венери і Місяця у нього, Сонця, Марса у неї. Їх розташування допоможе нам зрозуміти яку жінку або чоловіка партнер бачить своїм ідеалом.

Венера в гороскопі чоловіки відповідає не тільки за кохану, але і за відносини в цілому: думка з приводу любові, як людина проявляє почуття, як закохується. Венера розкриває тип жінок, які викликають потяг на фізичному рівні, почуття закоханості і пристрасті. Місяць – образ дружини. Це та жінка, з якою чоловікові буде комфортно.

Сонце ж в карті жінки символічно позначає не тільки її саму, але і чоловіка. Марс – планета чистої фізіології, імпульсу, потягу. Марс у натальній карті покаже чоловіка, який приваблює фізично.

Венера в Овні у чоловіка

Таких чоловіків приваблюють яскраві, помітні жінки, відкрито проявляють і затверджують себе, тихі і скромні супутниці його не зацікавлять. Партнер сприймається як фортеця, яка набридає після штурму. Чоловіка з Венерою в Овні потрібно постійно запалювати, тримати в тонусі і напрузі.

Місяць в Овні у чоловіка

Такий чоловік бачить поруч з собою лідера, його приваблюють жінки з активною життєвою позицією та далекосяжними планами. В господарстві і материнство він бачить вас у ролі «провідника», ви повинні все встигати, побут швидше за все ляже тільки на ваші плечі.

Марс в Овні у жінки

У жінки з Марсом в Овні великий запас енергії, тому і чоловік їй потрібен активний, працездатний, самостійний. З усіх чоловіків вона завжди вибере лідера – того, хто володіє фізичною силою, здоров’ям, сміливістю. Не соромиться говорити про почуття, цілком може перша заявити про свою симпатію.