Камінь для знака зодіаку Терези: які підходять жінкам і чоловікам

У статті ви дізнаєтеся, які дорогоцінне і напівдорогоцінне каміння відповідають знаку зодіаку Терези. Ми розповімо, як підібрати талісман для чоловіка, жінки і дітей. А також розберемося, який оберіг принесе Терезам щастя, допоможе зберегти здоров’я і зберегти гроші.

Який камінь відповідає знаку зодіаку Терези

Для того, щоб мінерал став надійним талісманом, потрібно його правильно обрати, не заплутавшись у безлічі назв. Немає однозначної відповіді на питання — який камінь у знака зодіаку Терези найсильніший. Терезам відповідає кілька дорогоцінних і напівкоштовних каменів.

Самоцвіт можна вибрати, враховуючи дату народження і рік за Східним календарем. Камені можуть використовуватися для різних цілей. Наприклад, аметист врівноважує характер і допомагає в коханні, місячний камінь позбавляє від сумнівів і захищає від спокус, а турмалін притягує успіх і проганяє смуток.

По даті народження

Ваги — знак зодіаку, на який впливає кілька планет в залежності від декади народження людини. Кожній декаді за гороскопом підходять свої камені.

Над тими, хто народився в першу декаду періоду, тобто з 24 вересня по 2 жовтня, панує Венера. Це делікатні, м’які, добрі і мрійливі люди. Вони серцево ставляться до оточуючих і мріють про велике кохання. Їм деколи не вистачає твердості характеру. Ідеально підійдуть місячний камінь, аметист, лазурит, яшма, агат, гірський кришталь, нефрит, кварц, тигрове око, малахіт, амазоніт і бірюза.

Люди, що народилися під знаком Терези, в їх другу декаду, з 3 по 13 жовтня, знаходяться під владою Сатурна. Відмінні риси характеру: скромність, невибагливість, любов до праці, розсудливість і обережність. Терезам другої декади не завадило б трохи честолюбства і уваги до власної персони. Їм підійдуть камені: рубін, сапфір, світлий опал, турмалін, аметист, циркон і хризоліт.

У третю декаду, з 14 по 23 жовтня, народжуються творчі особистості і естети, зберігають традиції. Правляча планета Юпітер наділила їх вишуканістю та витонченістю. Їм підходять дорогоцінні камені: смарагд, алмаз, сапфір, рубін, перли, а також циркон, турмалін, берил, аквамарин і хризоліт.

Дізнатися свій камінь, який стане особистим талісманом, можна за датою свого народження:

Дата народження Камінь
24 вересня малахіт
25 вересня гематит
26 вересня авантюрин
27 вересня цитрин
28 вересня берил
29 вересня хризоліт
30 вересня опал
1 жовтня жадеїт
2 жовтня котяче око
3 жовтня топаз
4 жовтня алмаз
5 жовтня нефрит
6 жовтня гіацинт
7 жовтня агат
8 жовтня сердолік
9 жовтня топаз
10 жовтня соколине око
11 жовтня шпінель
12 жовтня амазоніт
13 жовтня хризоберил
14 жовтня альмандин
15 жовтня родоніт
16 жовтня гірський кришталь
17 жовтня циркон
18 жовтня алмаз
19 жовтня аметист
20 жовтня лазурит
21 жовтня чароїт
22 жовтня алмаз
23 жовтня топаз

По року народження

Підібрати камені, які відповідають знаку Ваги, можна, враховуючи рік народження за Східним календарем.

Знак за Східним календарем Камінь
Щур аметист для чоловіків і діамант для жінок
Бик смарагд
Тигр аметист
Кролик/Кіт топаз
Дракон бурштин
Змія опал
Кінь смарагд
Коза смарагд, уваровіт, сапфір
Мавпа аквамарин
Півень топаз
Собака бурштин
Свиня лазурит

При підборі каменів з урахуванням року народження буде досягнуто подвійне відповідність — за зодіакальним і Східним гороскопам. В цьому випадку ефективність самоцвітів і їх позитивний вплив на людину посилиться.

Камені-талісмани для Терезів-жінки

Для Терезів-жінок каменів-талісманів підходять найбільше перелічені нижче мінерали:

 • Діамант зробить свою володарку більш мужньою і незламності перед труднощами і проблемами. Камінь ділиться з жінкою своєю міцністю і незламністю. Зовні дівчина може здаватися м’якою і ніжною, але всередині у неї буде алмазний стрижень.
 • Смарагд наділяє жінку мудрістю, розважливістю і глубокомыслием. Їй буде простіше приймати рішення в найскладніших ситуаціях. Смарагд дарує вічну молодість і не дає відчути втоми від життя.
 • Аметист грає для Терезів-жінок роль захисника від спокус, пороків і зайвих пристрастей. Його власниці відрізняються врівноваженістю, спокоєм і умиротворенням. В якості талісмана він захищає від шкідливої енергетики і допомагає в любовних справах.
 • Сапфір синього кольору допомагає дівчині-Терезам не втрачати самовладання, гасить гнів і дарує душевний спокій. Використовується як захист від підступів ворогів і нещирість друзів.
 • Підходящий камінь за знаком зодіаку для сором’язливої дівчини-Ваг — лазурит. Боязкі дами зможуть легше зав’язувати знайомства і показати себе з кращого боку.
 • Місячний камінь встановлює баланс у житті жінки, позбавляє від тривог і сумнівів, захищає від шкідливого впливу Місяця і заспокоює. Мінерал м’яко впливає на характер дівчини, роблячи його спокійніше і врівноваженіші.
 • Жінкам, яким за датою народження підходить малахіт, потрібно носити його у вигляді підвіски. Самоцвіт зміцнює здоров’я і дає творче натхнення в різних областях життя.
 • Характеристика перлів, як каменю, придатного лише зрілим жінкам, не зовсім вірна. Він допомагає самотнім дівчатам зустріти любов і щастя. Відома здатність перлів оберігати від злих людей.
 • Турмалін підійде жінкам-Терезам, яких роздирають суперечності. Камінь допомагає досягти миру в душі, відчути спокій і впевненість.
 • Агат білого кольору вбереже від жіночих хвороб і розвине інтуїцію, блакитний — зробить володарку ще більш жіночною, чорний — захистить від темної енергії.
 • Бірюза робить володарку обачною, посилює логічне мислення, прояснює думки, допомагає у навчанні і роботі, робить життя більш гармонійним.
 • Лабрадор наводить думки і бажання в рівновагу, допомагає знайти особисте щастя і приводить в норму жіночі гормони.

Камені-обереги для Терезів-чоловіки

Ваги-чоловіки мало захоплюються самоцвітами. Проте вдало підібраний камінь за знаком зодіаку стане талісманом, надасть захист від руйнівного енергетичного впливу та допоможе покращити життя.

 • Сапфір жовтого кольору підсилює розумові процеси, робить з чоловіки прекрасного оратора і винахідливого, дотепного сперечальника.
 • Аквамарин врівноважує і стабілізує емоційний фон, допомагає встановити доброзичливі стосунки з членами сім’ї та колегами.
 • Тигрове око захищає від темної енергії, зупинить від необдуманої покупки, втихомирить ревнощі і вселить довіру до другої половини.
 • Берил допомагає чоловікові повірити у власні сили, укріплює дух і вселяє оптимізм. Власник каменя має внутрішнє переконання в успіху будь-якої справи.
 • Опал підійде чоловікам-Терезам, схильним до меланхолії і самопізнання. Камінь зарядить енергією і оптимізмом, вселить бажання зайнятися справою і буде підтримувати піднесений емоційний настрій. Опал захищає від шкідливих звичок.
 • Циркон корисний діловим чоловікам-Ваг. Самоцвіт притягує гроші і не дає упустити вигоду. З ним ділові переговори пройдуть успішно, володар циркону легко знаходить доводи і аргументи, щоб переконати співрозмовників.
 • Хризоліт допомагає підприємцям у їх починаннях і вбереже від розорення.
 • Турмалін зміцнює рішучість, робить володаря твердим і непохитним, позбавляє чоловіка-Терези від ілюзій і витрати енергії на порожні мрії.

Камінь-амулет для Терезів-дитини

Камені-талісмани для дітей виконують дещо іншу функцію, ніж для дорослих Ваг. Їхнє завдання — допомагати розумовому, фізичному та духовному розвитку, зміцнювати здоров’я, розвивати творчі здібності і захищати. Деякі камені, які підходять для дорослих, мають дуже сильну дію і протипоказані малюкам.

Дітям знака зодіаку Ваги підійдуть наступні самоцвіти. Дівчатам варто вибрати малахіт. Цей мінерал зробить юну леді привабливою, захистить її від шкідливого впливу темної енергії і врівноважить характер.

Смарагд, подарований близькими людьми, не дозволить дівчинці-Терезам потрапити під поганий вплив, вбереже від шкідливих звичок і захистить від недоброзичливців. Опал допоможе в успішному навчанні. Під його впливом поліпшується пам’ять і концентрація уваги. Він захистить від розумової перевтоми.

Для хлопчиків-Ваг підійде турмалін, який приборкує буйний норов, зайве прагнення до незалежності і заперечення будь-яких авторитетів. Якщо хлопчик займається спортом, пов’язаний з суперництвом і проводить багато часу в поїздках, то його камінь — бірюза. Вона захистить від лихого ока, заздрості і будь-якого негативу, а також вбереже в подорожах. Чароїт розвиває інтуїцію, робить хлопчика спокійним, впевненим і дарує талант оратора.

Грошові камені для Ваг

Для залучення в життя грошей Терезам потрібно зупинити свій вибір на цирконії. Цей камінь допомагає у фінансовій сфері і в просуванні кар’єри. Він асоціюється з умінням вести переговори і залучати на свою сторону потрібних ділових партнерів. З талісманом з циркону підвищується ймовірність укладання найбільш вигідних угод і отримання високого прибутку від будь-якого проекту.

Лазурит оберігає від ненадійних людей. Власник цього каменю інтуїтивно відчуває обман і уникне невигідних для себе умов договорів.

Камені на любов

Терезам, які бажають зустріти свою любов або зміцнити наявний союз, підійдуть прикраси й обереги з коралів. Вони залучать в життя відповідного людини і допоможуть налагодити особисте життя. У парах, у яких стався розлад, корали поліпшать відносини.

Таку ж дію має перли. При наявності перлин-талісманів самотні знайдуть особисте щастя, а в будинках сімейних Терезів запанують мир і спокій.

Аметист також усуває перешкоди на шляху до великої любові та сімейного благополуччя. Він захищає від негативного магічного впливу і вінця безшлюбності. Камінь очищає душу від похмурих дум і звільняє в серцях Ваг місце для нових світлих почуттів.

Камені, поліпшують здоров’я

Позитивний вплив дорогоцінних і напівкоштовних каменів на здоров’я людини вивчають літотерапевт. Ці фахівці рекомендують людям, що народилися під знаком зодіаку Терези, використовувати в якості лікувальних каменів наступні самоцвіти:

 • Аквамарин знижує зубний біль, береже зір, допомагає при алергічних реакціях і нормалізує роботу ШЛУНКОВО-кишкового тракту.
 • Турмалін чинить нормалізуючу дію на ендокринну систему організму.
 • Людям, що страждають мігренню, підійдуть прикраси з смарагдами. Камінь поліпшить сон і позбавить від нічних кошмарів.
 • Нормалізувати сон допоможе також топаз.
 • Бажаючим як можна довше залишатися в хорошій фізичній формі і зберегти молодість, допоможе лазурит.
 • Терезам, які живуть не в злагоді з самим собою, сильно нервують і переживають за будь-якого приводу, підійде сапфір.

Камінь на удачу і щастя

Для залучення удачі і здобуття щастя Терезам підійде кілька мінералів:

 • Опал має репутацію одного з найбільш могутніх каменів для Ваг, він притягує успіх і достаток, захищає від негативу.
 • Топаз пов’язують з сонячної, світлою енергією. Власники цього каменю світяться зсередини теплом і радістю, вони здатні ділитися своїм щастям з близькими.
 • принесе Успіх у фінансах лазурит. Камінь краще носити у вигляді підвіски на шнурку або ланцюжку.
 • Гранат темного відтінку робить свого власника здатним керувати людьми і залучати їх на свій бік. Він володіє потужною енергією і призначений для Ваг, що вміють приборкати свої емоції.

Камінь для Ваг від пристріту

Мінерали здатні захистити свого власника від пристріту і інших проявів негативної енергії. Вважається, що амулет з топазу, розташований поруч із вхідними дверима, не впустить в будинок негатив. Він вбереже житло від злих людей, заздрісників і чорних магів. Прикраса з топазу, яке власник постійно носить на собі, захистить від лихого ока.

З часів лицарства були популярні кубки для вина, виготовлені з чорного агата. Вважалося, що самоцвіт очищає напій від темної енергетики. Мандрівникові-Терезам нагоді захисний оберіг з граната. Цей камінь відведе в дорозі біду і захистить від зловмисників. А смарагдит призначений діловим людям знаку Терези. Він вбереже від підступів непорядних конкурентів.

Якого кольору краще вибрати камінь

Вибрати колір каменя за знаком зодіаку Терези нескладно. Їм підійдуть мінерали зелених, блакитних і синіх відтінків: сапфір, смарагд, аквамарин, бірюза, зелена яшма, різновиди турмаліну, малахіт, хризоліт, місячний камінь, опал, амазоніт, топаз, берил, зелений цитрин, котяче око або лазурит.

Враховуючи колір каменю, дату і рік народження, стать і призначення амулета, можна знайти ідеально підходить мінерал, який стане надійним оберегом.

Небажані камені для Ваг

Людям, що з’явилися на світ під знаком Терезів, слід остерігатися каменів-талісманів знаку Овна. Вони мають невідповідну, а часом, ворожу енергетику, здатні розхитати нервову систему і внести дисбаланс в життя Терезів.

До небажаних каменів відносяться мінерали червоних і чорних відтінків: родоліт, сердолік, сардонікс, гагат, гематит. Слід уникати рубінів. Цей дорогоцінний камінь підходить войовничим особистостям, а миролюбним Ваг може нашкодити.

Червона яшма сковує будь-яку ініціативу Ваг, примушує їх до бездіяльності і ввергає в апатію. Онікс викликає у Терезів незрозумілу тугу, що може призвести до депресії.

Не варто поєднувати в одній прикрасі камені різних кольорів. Це порушує гармонію і пригнічує дію талісмана.

Як правильно носити каміння Ваг

Кращий метал для Терезів — срібло. У нього можна надіслати будь-якій з відповідних каменів. Для дорогоцінного каміння підійде золото.

Діаманти і лазурит найкраще почувають себе, стикаючись зі шкірою. Їх носять у вигляді кілець, кулонів і сережок. В якості оберегів підійдуть сердечка, амурчики, янголята та жаби. Для каменів, які потребують огранки, краще вибрати малюнок з розбіжними променями.

Більшість каменів-талісманів знака Ваги добре проявляють свою силу у таких прикрасах, як підвіски та кулони. Чоловікам підійдуть персні. Намисто і кольє повинні мати однаковий діаметр намистин або розмір ланок. У цьому випадку позитивний вплив самоцвітів буде найбільш ефективним.

Не потрібно поєднувати в одній прикрасі різні камені, інакше магія одних буде суперечити енергетиці та інших перебивати її. Конкуренція каменів призведе до неспокою і неуравновешенному настрою.

Якщо Ваги вибрали в якості талісмана опал, то його не можна носити при собі занадто довго, особливо жінкам і дітям. Опал носять в кишені, сумці, розміщують на робочому столі або на полиці. Цей камінь не підходить в якості подарунка. Ваги самі повинні підібрати собі талісман з цим мінералом.

Якщо камінь в процесі шкарпетки тріснув, від нього варто відмовитися. Езотерики вважають, що талісман прийняв на себе негативний енергетичний удар.

Рекомендації для Терезів — як вибрати свій камінь

Штучні камені не мають магічної сили і в якості талісманів не використовуються. Набувають тільки натуральні мінерали.

При виборі підходящого каменя потрібно керуватися роком та датою народження, а також мати на увазі сферу життя, в якій повинен допомогти талісман. Перед покупкою рекомендується взяти камінь в руку і відчути його енергетику. Майбутньому власнику повинно бути приємно від дотику і тяжкості каменю. Зовнішній вигляд і сяйво самоцвіти повинні подобатися і викликати тільки позитивні емоції. Якщо є якийсь дискомфорт, то варто відмовитися від покупки і звернути увагу на інші мінерали.

Брати камені в якості дару можна лише від близьких людей, які бажають добра, і до яких є повна довіра.