Який знак зодіаку підходить чоловікові-Водолію: сумісність для любові і шлюбу

У статті ми розповімо, яка дівчина підходить хлопцеві знака зодіаку Водолій. Ми підготували для вас таблицю сумісності з жінками усіх знаків зодіаку, а також характеристику відносин Водолія-чоловіки з кожною з них.

Яка жінка підходить чоловікові-Водолію

Чоловік-Водолій активний, позитивний і любить зміни. Він вміє робити кілька справ одночасно і скрізь встигає. Його вважають душею компанії, а жінки відкрито показують йому свій інтерес. Водолій завжди в центрі уваги, у нього багато друзів, і він з радістю займається громадською життям. Завдяки цьому у нього висока сумісність з багатьма іншими знаками зодіаку.

Йому потрібна жінка, яка буде надихати. Для своєї музи він здатний на багато що. Йому важливо, щоб поруч була дівчина нестандартна: занадто прості й передбачувані відносини йому швидко набридають. Але для шлюбу бажано, щоб супутниця була хоча б трохи практична, так як Водолії не завжди вміють розпоряджатися грошима. Нижче розповімо, який знак зодіаку підходить Водолію-чоловікові.

Таблиця сумісності для кохання, стосунків і шлюбу

Для Водолія-чоловіки важлива сумісність знаків зодіаку в коханні та шлюбі. Якщо жінка йому не підходить, він не зможе бути поруч з нею. Такий союз просто приречений на провал, так як чоловік не буде терпіти і чекати. Він імпульсивний і не любить ніякого тиску. Водолій не терпить обмежень, тому перевиховати його навряд чи вийде. Для серйозних відносин такий знак — не подарунок. Але жінка може спробувати побудувати з ним міцний союз, знаючи про особливості характеру за гороскопом.

Не з усіма представницями слабкої статі у Водолія-чоловіки хороша сумісність:

Знак зодіаку Сумісність
Овен Середня. Партнери тягнуться одне до одного, але Овен занадто багато вимагає від Водолія.
Телець Низька. Союз більш вигідним для Водолія, так як в жінці він знаходить практичність, але з часом йому стає нудно.
Близнюки Висока. Партнери розуміють один одного без слів, створюють свій світ і який зрозумілий не всім оточуючим.
Рак Середня. Вона прагне до стабільності, а він цінує свободу.
Лев Низька. Вона прагне до ідеального шлюбу, а він не може їй цього дати.
Діва Середня. Такий союз можна назвати поєднанням стабільності і непередбачуваності.
Ваги Середня. Відносини більш вигідні для нього, а вона намагається не помічати всіх мінусів.
Скорпіон Низька. Він не хоче брати на себе відповідальність, а їй не потрібен такий ненадійний чоловік.
Стрілець Висока. Обидва вважають за краще йти по життю легко, не обтяжувати себе зайвими справами й переживаннями.
Козеріг Середня. Жінка набагато практичніше свого чоловіка, їй доводиться вирішувати всі побутові питання.
Водолій Висока. Обидва люблять свободу, але це іноді стає причиною розставання, так як ніхто не хоче розвивати відносини.
Риби Середня. Ніхто з партнерів не хоче брати на себе відповідальність, жінка не готова миритися з недоліками обранця.

Сумісність чоловіка-Водолія з жінками інших знаків

Чоловік-Водолій майже ідеально сумісний з жінками декількох знаків зодіаку: Близнюками, Водолієм і Стрільцем. З ними він відчуває себе легко і вільно. Поряд з цим хлопцем кожній жінці цікаво і весело, але не всі готові прожити з ним все життя або хоча б кілька років.

Сумісність з жінкою знака зодіаку Водолій відмінна. У такій парі дівчина і чоловік розуміють один одного і не висловлюють претензій. Але з точки зору практичності це не найкращий союз, так як побутові проблеми вирішувати просто нікому.

Чоловік-Водолій і жінка-Овен

Жінка по знаку зодіаку Овен добре підходить чоловікові-Водолію. При знайомстві вони відразу ж помічають один одного. Його приваблюють сильні і незалежні дівчата, а їй подобається, що всі навколо звертають на нього уваги, і він користується величезною популярністю.

Ідеальним союз назвати не можна, навіть на людях Овен і Водолій з’ясовують стосунки. Жінка намагається придушити його волю, встановити свої правила, а волелюбному чоловікові це не по душі. Якщо в матеріальному плані все добре, у пари непогані шанси на тривалі відносини. Жінка-Овен не з тих, хто вважає, що “з милим рай і в курені”.

Чоловік-Водолій і жінка-Телець

Сумісність знаків зодіаку не найвища. Водолій і Телець — це вірші і проза, фантастика й реалізм. Їхні стосунки нагадують спілкування пустотливого дитини і суворої мами. У ролі матері виступає жінка-Телець. Вона намагається м’яко направляти Водолія на істинний шлях, боротися з його звичками спізнюватися, йти і не повідомляти, де він знаходиться.

Водолію союз вигідний, так як в парі хтось повинен займатися побутом і фінансовою стороною. Телець просто закохується в яскравого і незвичайного чоловіка, намагаючись змиритися з його недоліками. Але фінал у пари часто не самий позитивний: Водолію стає нудно і він іде.

Чоловік-Водолій і жінка-Близнюки

Водолій-хлопець легко уживається з дівчиною-Близнюками. Такі люди як ніби створені один для одного. Вони будують відносини на взаємній захопленні. Їх союз нагадує красиву казку.

Романтичний настрій не покидає Близнюків і Водоліїв довгі роки. Навіть через тривалий час після початку відносин вони виглядають з боку так, як ніби недавно познайомилися. Обидва поважають почуття одне одного й намагаються давати партнеру особистий простір. Мінус у спілки тільки один — обох не назвеш практичними. Навіть якщо загальний заробіток пристойний, вони не вміють розпоряджатися ним правильно.

Чоловік-Водолій і жінка-Рак

Сумісність Водолія і Раку не вважається високою. Жінка воліє осілий спосіб життя і тепло домашнього вогнища, а чоловік прагне до свободи. Йому потрібні постійні зміни і активне життя на боці, без якої нудно.

Дівчина з перших днів знайомства закохується в яскравого Водолія. А він знаходить в ній вдячну прихильницю і любить здебільшого своє відображення в її захоплених очах. Ініціатором перевести відносини на більш високий рівень виступає жінка. А для нього це додатковий козир. Він завжди може сказати: “Ти сама цього захотіла”. В шлюбі Раку і Водолію ужитися складно. Вона постійно контролює і намагається прив’язати чоловіка до дому, але він відчайдушно чинить опір.

Чоловік-Водолій і жінка-Лев

Лев — не найкращий знак зодіаку для Водолія. Знайомляться представники знаків легко і помічають один одного відразу ж. Найчастіше це відбувається в компанії спільних друзів або на вечірці. Обидва товариські і яскраві. Спочатку їм здається, що вони нарешті знайшли ідеальну пару, але це не так.

Жінки-Левиці потрібно увагу, вона любить робити ефект на оточуючих. Від партнера дівчина чекає стабільності. Їй важливо, щоб всі захоплювалися їх міцними відносинами. Але на ділі все зовсім інакше. Водолій-непередбачуваний: у будь-який момент він може здійснити вчинок, який перекреслить всі ідеальні картинки.

Чоловік-Водолій і жінка-Діва

На перший погляд здається, що між непередбачуваним і навіженим Водолієм і практичною Дівою не може бути нічого спільного, але партнери намагаються знайти один в одному те, що їм не вистачає в самих собі. Він напрацьовує навички самоорганізації, а вона в душі трохи заздрить його здатності пурхати по життю легко і вільно.

У шлюбі їм важко. Діва консервативна і практична, а Водолій з легкістю приймає все життєві зміни. Він не любить підкорятися правилам. Жінка намагається переробити його під себе, але потім розуміє, що це марно. І все залежить від того, чи готова вона прийняти його таким, який він є.

Чоловік-Водолій і жінка-Терези

Відносини Водолія-чоловіки і жінки-Ваг нагадують пару фокусника і його вірної шанувальниці. Яскравий і непередбачуваний чоловік зачаровує з першого погляду. Ваги захоплюються ним, потрапивши під магію любовних чар. І це стає для дівчини фатальним. Вона малює ідеальний образ, від якого Водолій найчастіше далекий. Жінка думає, що у них неймовірна любов, а для нього це пригода, якого він не надає дуже важливого значення.

Відносини більш вигідні Водолію. Він отримує віддану прихильницю, готову взяти на свої плечі побутові проблеми, і підживлюється енергією. А для неї коханий чоловік ніколи не стане надійною опорою. Але розуміти це вона починає не відразу.

Чоловік-Водолій і жінка-Скорпіон

Чоловік знака зодіаку Водолій погано уживається зі Скорпіонами. Любов між представниками знаків можлива, але вона виявляється недовговічною. Закохатися один в одного їм не складає труднощів. Вони обидва яскраві і привертають увагу. Але вона — практик, а він — мрійник. Їх союз не витримує навіть маленьких випробувань.

Як тільки виникають проблеми, Водолій зникає з горизонту або просто відходить у бік, сподіваючись на те, що кохана все вирішить. Але Скорпіону-жінці це не потрібно. Вона сама хоче відчувати від улюбленого підтримку, а такий баласт її не влаштовує. Вона ще й ревнива, не бажає ділити свого обранця з ким-небудь, навіть якщо це просто друзі або колеги, з якими він воліє проводити багато часу.

Чоловік-Водолій і жінка-Стрілець

Стрілець — це самий відповідний знак зодіаку для чоловіка-Водолія, на думку багатьох астрологів. Пара двох активних мрійників має всі шанси стати щасливою. У такому союзі партнери не обмежують один одного. Вони просто пурхають по життю, не обтяжуючи себе проблемами. Ні Водолій, ні Стрілець не ревниві. Їм навіть приємно, що на їх другу половинку звертають увагу інші. Це ще раз доводить, що з вибором вони не помилилися.

Союз молодих Водолія і Стрільця нерідко закінчується розлученням. Вони відступають перед будь-якими випробуваннями. Жінка і чоловік не схильні нічого вимагати один від одного. Але іноді виникають обставини, за яких без цього ніяк не можна. Шлюб зрілих Стрільця і Водолія більш життєздатний.

Чоловік-Водолій і жінка-Козеріг

і Козеріг Водолій — сумісні знаки зодіаку. Вони різні, але з деяких причин такі протилежності притягуються. Жінка-Козеріг любить жити за правилами і практична. Але і їй іноді все це набридає. Хочеться спробувати щось інше, відчути легкість. Якщо в такий момент на горизонті з’являється Водолій, вона відразу ж закохується. А чоловік від таких відносин шукає стабільності і комфорту. Йому набридають низка романів і легковажні подруги.

В сім’ї Козеріг-жінка звалює на себе занадто багато клопоту. Вона намагається заробити, а паралельно з цим вирішує побутові питання. Її захоплений і піднесений чоловік постійно зайнятий. Спори з приводу грошей сильно заважають жити щасливо: Козеріг не дає Водолію витрачатися на безглузді речі, а його це тільки дратує.

Чоловік-Водолій і жінка-Водолій

На думку деяких астрологів, найбільше підходить чоловікові-Водолію жінка цього ж знака. Пара виходить незвичайним і яскравим. Обидва партнера неймовірно волелюбні. Разом їм добре: вони радіють, що ніхто не намагається загнати іншого в тісні рамки, і чудово розуміють один одного. При цьому не потрібно пояснювати партнеру, чому замість сімейного вечері було прийнято рішення відправитися на зустріч з друзями.

Але в необмеженої свободи є і зворотна сторона. У відносинах важливий прогрес. Коли жоден з партнерів не поспішає переводити їх на більше високий рівень, відбувається неминучий відкат назад. Пари часто розпадаються без якої-небудь видимої причини. Відносини просто сходять на немає.

Чоловік-Водолій і жінка-Риби

Жінка знака зодіаку Риби не підходить Водолію. Вона яскрава, ексцентрична і не любить труднощів. Якщо інші дами можуть взяти на себе всі тяготи побуту поодинці, то Риби не стануть цього робити. Побачивши, що партнер пасивний перед вирішенням важливих завдань, дівчина теж бере паузу і спостерігає за його реакцією.

В парі постійно спалахують сварки і скандали. Якщо порізно Риби і Водолій можуть тримати себе в руках, то разом у них це не виходить. А гучні суперечки вимотують, що найчастіше і призводить до розставання. У пари є шанс на існування, якщо їх фінансове становище стабільне. В такому випадку з’являється можливість вирішувати побутові проблеми без взаємних претензій і перекладання відповідальності.