Рак: характеристика знака Зодіаку, якості і особливості

Із статті ви дізнаєтесь, як виглядає символ знака Зодіаку Рак, які характерні риси є у жінок, чоловіків та дітей, народжених у різні дні червня і липня. Ми розповімо цікаві факти про Раків, як вони проявляють себе в любові, відносинах і дружбі, чим захоплюються і які професії їм підходять.

Символ знака Рак і дати народження

Рак – водний кардинальний знак. Це знак інстинктів, емоцій, материнства і турботи. Його період припадає на літні місяці починається 22 червня і закінчується 22 липня. В астрології Рак позначається спеціальним символом. Він пишеться як число 69, перевернуте вправо, і виглядає як дві клешні, тобто вказує на бажання вхопитися за щось цінне і міцно триматися. Він також нагадує коло Інь-Ян, оскільки цей зодіакальний знак символізує єднання чоловічої і жіночої енергії.

Далі ми дамо повну інформацію про людей, які народилися в зазначені дати, і розповімо про їх особливості.

Люди по знаку Зодіаку Рак – які вони?

Рак – це один з найбільш загадкових і суперечливих знаків. Люди, народжені під знаком Рака – це м’які, сентиментальні чутливі натури з тонкою душевною організацією. Вони володіють особливою інтуїцією, яка допомагає їм передчувати небезпеку. У такі моменти вони замикаються, намагаються втекти, сховатися у своєму “панцирі”.

З іншого боку, рак – кардинальний знак: вони можуть бути наполегливими, йдучи до своєї мети. Раки допитливі, енергійні, неспокійні і володіють активною життєвою позицією. Заради своїх інтересів вони готові проявляти завзятість, долати перешкоди і ризикувати.

У представників цього знака є такі негативні риси характеру, як підозрілість, образливість, надмірна емоційність. У них нерідко відбуваються раптові перепади настрою, з-за яких вони бувають примхливими, впертими і дратівливими.

Раки довіряють тільки своїм близьким, тому малознайомим людям можуть здаватися замкнутими, скритними і навіть похмурими. Вони вкрай болісно реагують на критику, не люблять нахабства і хамства в свою адресу. Варто пам’ятати, що справжні Раки ніколи не прощають обману і зради, можуть роками носити в душі образу.

Що Рак уміє робити краще інших?

Одне з видатних якостей цього знака – працездатність і працьовитість. Рак ніколи не кидає справу незавершеною, проявляє завзятість, докладає максимум зусиль. Тільки Рак може добитися ідеального результату.

Ще одна здатність представників цього знака – грамотне ведення побуту. Вони вміють складати сімейний бюджет, планувати свої доходи і витрати, а також знаходити серед безлічі варіантів найвигідніший.

Опис жінки-Раку

При описі жінки, народженої під знаком Зодіаку Рак, в першу чергу варто згадати її чутливість, яка ховається за зовнішнім спокоєм. Вона може виглядати скромним, стриманим і незворушною. Тому навколишні навіть не здогадуються, які пристрасті вирують у її душі.

насправді дівчина-Рак є темпераментної, мрійливою, романтичною натурою. Вона являє собою той тип особистості, яким складно зберігати контроль над емоціями. Такі перепади викликають подив у її партнера: з веселою і ласкавою вона може різко перетворитися в мовчазну і подавлену.

Незважаючи на свої особливості, жінка-Рак – це прекрасна дружина, мати і господиня, яка на перше місце ставить інтереси близьких і краще всього відчуває себе вдома, в сім’ї. Вона також відрізняється великим терпінням, тому на глобальні зміни вирішується лише в крайньому випадку.

Як типовий представник Раків, вона досить байдужа до матеріальних благ, тому замість дорогих подарунків віддає перевагу яскраві емоції. Наприклад, романтична прогулянка справить на неї більше враження, ніж величезний букет. У побуті поводиться практично, раціонально, не любить виставляти напоказ свій достаток.

Опис чоловіків-Раку

Якщо давати загальну характеристику чоловікові-Раку, то його можна назвати відповідальним, працьовитим і цілеспрямованим. Він може здаватися повільним, спокійним, але в потрібні моменти завжди проявляє рішучість і завзятість.

Представнику цього знака важливо знайти своє покликання, професію по душі. При відсутності самореалізації у нього може проявитися пристрасть до шкідливих звичок. Рак особливо гарний тим, що на нього можна покластися. Він може довго приймати рішення, але ніколи не відмовиться від своїх слів і обіцянок.

У спілкуванні з протилежною статтю у нього можуть виникнути складності. Він намагається приховати свою вразливість і чутливість під маскою байдужості, егоїзму і навіть грубість. Може заводити швидкоплинні зв’язки і швидко розривати відносини. Але поряд з сподобалася дівчиною Рак кардинально змінюється: похмурий і незадоволений людина перетворюється в романтика, ніжного і дбайливого шанувальника.

Навіть у дорослому віці він зберігає близькі і довірчі відносини з матір’ю. Нерідко його супутницею життя стає жінка, яка нагадує їй маму. Йому важливо отримувати від коханої або дружини турботу, ласку і увагу.

Висхідний знак – Рак

Висхідний знак настільки ж важливим, наскільки й сонячний, – адже він описує особистість, фізичні характеристики та поведінку. Це зовнішня оболонка і перше враження, яке проводиться на оточуючих. Асцендент (куспид Першого Будинку) визначається по годині народження.

Асцендент в Раку показує боязкого і чутливого людини. Такі люди, як правило, наділені здатністю до емпатії, у них розвинена інтуїція, вони чуйні і сприйнятливі до потреб інших. Висхідні Раки можуть проявляти занепокоєння, часті зміни настрою. Образи пам’ятають довго, їм важко відпустити ситуацію.

Асцендент в Раку допомагає орієнтуватися в громадській думці і встановлювати зв’язок з людьми, такі люди успішні у громадському та суспільному житті.

Характер у дітей-Раків

Маленький Рак – це ніжний, ласкавий, емоційний і вразливий дитина, який має багату уяву. Він більше за інших дітей потребує турботи батьків. Через нестачу уваги у нього можуть виникнути необгрунтовані страхи, а також примхи й образи на близьких. Але в сприятливих умовах він стає слухняним і чуйним, наприклад, із задоволенням допомагає з домашніми справами, проводить час з молодшими братами і сестрами.

Дитина-Рак має сильний характер, тому до нього не можна застосовувати жорсткість і тиск. Найефективніший спосіб виховання – це особистий приклад. Шкільні роки і особливо підлітковий вік – непростий період для підростаючого Раку. Причинами для переживань стають комплекси з-за зовнішності, труднощі в спілкуванні з однолітками, страждання через нерозділене кохання. Найгірше, що можуть зробити батьки в цій ситуації – залишити його наодинці зі своїми проблемами.

Рак в дружбі

Люди, народжені під знаком Рак – це вірні, чуйні, розуміють друзі, на яких можна покластися, з якими можна поділитися своїми проблемами, розповісти про особистої трагедії. Вони вміють підтримати у важку хвилину, не засуджують за помилки, нерідко дають цінні поради. Варто згадати їх щедрість – вони ніколи не економлять на близьких і отримують щиру радість, роблячи подарунки.

Типовий Рак вибірково формує коло спілкування. Він підтримує зв’язок лише з тими родичами і друзями, яким довіряє, не сумнівається в їх щирості. Потрібно пройти перевірку, перш ніж стати його другом. Представник цього знаку має відмінне почуття гумору і багату фантазію. І якщо в незнайомих компаніях він поводиться замкнуто, відсторонено, то поруч з близькими розслабляється, розповідає жарти і веселиться від душі.

Рак в любові і відносинах

Перше, що потрібно знати про знак Зодіаку Рак – це його велика потреба в близькій людині. Він є сентиментальним романтиком, мрійником, який вірить в любов.

Саме з цієї причини відповідально підходить до вибору супутника життя, може бути вимогливим і суперечливим. Наприклад, жінкам хочеться бачити поруч із собою сильного, але поступливого обранця. Раки схильні перебільшувати достоїнства партнера, приписувати йому неіснуючі якості, а після – розчаровуватися.

Чоловік-Рак не завжди проявляє ініціативу, хоча здатний на красиві залицяння і романтичні побачення. Він любить доставляти радість і задоволення своїй обраниці, піклуватися про неї. Але разом з тим може довго сумніватися в правильності свого вибору, тому не поспішає робити пропозицію навіть у тривалих стосунках. Але якщо приймає рішення про весілля, то в подальшому цілком присвячує себе родині, не шукає зв’язків на стороні.

Сім’я і шлюб для Раку

Відмітна особливість представників цього знака – це прихильність сімейним цінностям. Міцна сім’я і влаштований побут – невід’ємні атрибути їхнього щасливого життя. Раків можна назвати домосідами, які люблять проводити вільний час з близькими, спілкуватися з дітьми, займатися домашніми клопотами. Вони дбайливо ставляться до свого будинку, сприймають його як надійний притулок, тому не запрошують сторонніх.

Люди, народжені під знаком Рака, не виносять криків, скандалів, сварок і конфліктів. Найголовніше в їхньому житті – це гармонія і взаєморозуміння в сім’ї, довіра, ласка, увагу з боку партнера. Жінка-Рак може виявляти материнську турботу по відношенню до чоловіка, наприклад, стежити за його здоров’ям, давати настанови. Близьким потрібно пам’ятати, що Рак схильний впадати в меланхолію, і в ці моменти особливо потребує підтримки і розради.

Якими батьками будуть Раки

І чоловік, і жінка відповідально ставляться до своїх батьківських обов’язків. Вони не тільки щиро люблять своїх дітей, але і пильно стежать за успішністю, вкладаються в освіту, пишаються їхніми успіхами та досягненнями.

Характерна риса батьків-Раків – сильна емоційна прив’язаність до дитини. З цієї причини вони не користуються послугами няні і рідко віддають малюків бабусям, вважаючи, що самі повинні займатися вихованням.

Розлука з дітьми – це стрес для Раків. Їм складно звикнути до того, що школяр все менше потребує їхньої допомоги, а підліток віддає перевагу проводити час з друзями.

Захоплення Раків

Раки віддають перевагу заняття, які не вимагають великого фізичного навантаження. Вони можуть захоплюватися творчістю, флористикою, розведенням кімнатних рослин, колекціонуванням посуду.

Представники знаку Рак багато часу проводять вдома, а це означає, що і хобі вони вибирають такі, якими можна займатися в домашніх умовах: кулінарія, рукоділля, читання. Вони віддають перевагу спокійним видами спорту, наприклад, плавання або аеробіки.

Кар’єра, професія і заробіток Раку

Раки володіють такими якостями, як посидючість, наполегливість, акуратність, уважність, тому вони легко справляються і з монотонною роботою, і з важливими завданнями, наприклад, пов’язаними з аналітикою. Вони відповідально і з самовіддачею підходять до своїх обов’язків, не потребують контролю згори, не відмовляються від переробок, тому їх можна назвати ідеальними працівниками. Найкраще Раки працюють у невеликих колективах в тихій, спокійній обстановці. На керівній посаді вони виявляють доброзичливість, повага, терпіння до підлеглих, але строго стежать за дотриманням дисципліни.

Типовий Рак відрізняється розумним і практичним підходом до життя, тому до фінансів ставиться серйозно. Він любить збирати гроші, але це не є ознакою жадібності, а говорить лише про його бажання мати заощадження, фінансову “подушку”. Тобто для цього знака Зодіаку більше значення мають саме накопичення, а не дохід від інвестицій. Навіть будучи забезпеченим, він виглядає скромно, а великі покупки здійснює обдумано, витрачається тільки на те, в чому дійсно потребує. Основний принцип Раку: краще купити одну дорогу річ, ніж десяток дешевих дрібничок.

Здоров’я Раку

Самій слабким, вразливим місцем в організмі вважається нервова система. Емоційні Раки схильні до переживань, що проявляється у формі неврозу, депресії, підвищеного тиску або безсоння. З цієї ж причини у них можуть виникати психосоматичні захворювання, наприклад, проблеми з ШКТ. Через перевтому, сильного фізичного або морального навантаження у них також нерідко страждає імунітет.

Тому людям, народженим під цим зодіакальним знаком, слід більше відпочивати, стежити за раціоном і вести правильний спосіб життя.

Характеристики Зодіаку за східним календарем

Щоб характеристика Раку була повною, ми склали опис даного знаку Зодіаку за Східним (Китайським) гороскопом.

Щур Харизматичність, щирість
Бик Активність, витривалість
Тигр Доброта, оптимістичність
Кролик Мудрість, елегантність
Дракон Чарівність, добродушність
Змія Самовпевненість, спокій
Кінь Багату уяву, ерудиція
Вівця Непередбачуваність, непостійність
Мавпа Енергійність, темпераментність
Півень Життєрадісність, довірливість
Собака Гнучкість у спілкуванні, відданість
Свиня Почуття гумору, велелюбність

Сильні і слабкі сторони Раків по датах народження

Ми склали таблицю, в якій вказали, які плюси і мінуси можуть бути у знаку Зодіаку Рак в залежності від дати народження.

Дата Сильні сторони Слабкі сторони
22 червня Оптимізм, комунікабельність, активність Імпульсивність, образливість, підозрілість
23 червня Раціональність, підприємливість, доброта Надмірна емоційність, дратівливість, нестриманість
24 червня Харизма, великі амбіції, відповідальність Завищені вимоги до партнера, прискіпливість, критика
25 червня Винахідливість, чуйність, люб’язність Вразливість, ранимість, безпорадність
26 червня Завзятість, витривалість, самовпевненість Легковажність, схильність до необдуманих вчинків, примхливість
27 червня Незалежність, наполегливість, сила волі Конфліктність, зарозумілість, гординя
28 червня Розсудливість, активність, відповідальний підхід до справи Нервозність, хворобливе сприйняття критики, емоційна нестабільність
29 червня Добродушність, широке коло інтересів, почуття такту Слабка ініціатива, помисливість, залежність від думки оточуючих
30 червня Ерудиція, життєрадісність, впевненість у собі Страх змін, страх майбутнього, замкнутість
1 липня Гарна інтуїція, великодушність, діяльність Скритність, невміння захищати свої інтереси, відстоювати точку зору
2 липня Розсудливість, раціональність, практичність Перепади настрою, образливість, зацикленість на собі
3 липня Організаторські здібності, винахідливість, діловитість Дріб’язковість, вередливість, упертість
4 липня Привітність, доброзичливість, самодостатність Егоїстичність, самозакоханість, зарозумілість
5 липня Витривалість, сміливість, позитивне ставлення до життя Примхливість, інфантилізм, нестійкість настрою
6 липня Ініціативність, наполегливість, витримка Нав’язливість, схильність до безпідставною образ, незговірливість
7 липня Високий інтелект, ерудованість, миролюбність Нерішучість, невпевненість у своїх силах, імпульсивні вчинки
8 липня Сильний внутрішній стрижень, дисциплінованість, наполегливість Жорсткість, пихатість, марнославство
9 липня Допитливість, відповідальність, надійність Емоційна нестабільність, песимістичність
10 липня Тактовність, стриманість, спокій Замкнутість, небажання йти на поступки, завищена зарозумілість
11 липня Цілеспрямованість, наполегливість, амбітність Балакучість, невміння зберігати секрети, нарцисизм
12 липня Енергійність, активна життєва позиція, кмітливість Деспотичність, небажання приймати чужу точку зору
13 липня Уміння досягати мети, долати перешкоди Схильність робити необдумані вчинки, поспішати з висновками
14 липня Товариськість, здатність знаходити спільну мову з людьми Боязнь близьких відносин, готовність на все заради отримання бажаного
15 липня Чесність, сміливість, рішучість Довірливість, наївність, сприйнятливість
16 липня Оптимістичний настрій, розвинена інтуїція, відважність Зневажливе ставлення до правил, порядку, норм моралі
17 липня Готовність навчатися, відкритість новому досвіду, спокій Вразливість, замкнутість, образливість
18 липня Доброзичливість, тактовність, проникливість Боязкість, сором’язливість, безініціативність
19 липня Комунікабельність, доброзичливість, миролюбність Демонстративна поведінка, нестриманість, різкість
20 липня Активність, чутливість, надійність Запальність, непокірність, конфліктність
21 липня Прозорливість, цілеспрямованість, відповідальність Схильність до безглуздих суперечок, невміння вчасно зупинитися
22 липня Вміння відстоювати свою думку, доброта, готовність допомагати Безтурботність, легковажність, нездатність стримувати емоції

Цікаві факти про знак Зодіаку Рак

Серед усього різноманіття ми вибрали 3 найбільш цікаві факти про Раків:

 1. Рак надає велике значення свого минулого, часто пригадує моменти з дитинства і навіть може зберігати старі, непотрібні, але дорогі серцю речі.
 2. Представники цього знака перебувають під впливом Місяця, тому при бажанні можна знайти зв’язок між місячними фазами і перепадами настрою.
 3. Раки дивним чином поєднують в собі раціональність, вимогливість з тонкою інтуїцією і емпатією, тому можуть добитися великого успіху в бізнесі.

Знаменитості-Раки, народжені з 22 червня по 22 липня

Серед тих, хто народився під зодіакальним знаком Рака, зустрічається чимало видатних особистостей:

 • великий полководець Олександр Македонський;
 • поет Володимир Маяковський;
 • підприємець, винахідник Ілон Маск;
 • актор Том Круз;
 • футболіст Ліонель Мессі.

У список відомих жінок-Раків входять:

 • поетеса Анна Ахматова;
 • Принцеса Діана;
 • гімнастка Ляйсан Утяшева;
 • співачка Селена Гомес;
 • актриса Марго Роббі.

Як з’явився знак Зодіаку Рак

Історія походження назви цього знаку Зодіаку досить проста. Він називається так, тому що на початку нашої ери цей сегмент зодіакального пояса збігався з астрологічним сузір’ям Рака.

Існує міф, який також пояснює виникнення Раку. Згідно з легендою, в бій Геракла з Гідрою втрутилася богиня Гера, яка була настроєна вороже до незаконнонародженому синові Зевса. Вона закликала на допомогу весь водний світ. Але на її заклик відгукнувся лише сміливий рак, який вщипнув Геракла за ногу, через що і втратив життя. В якості нагороди Гера помістила рака на небо.